Heat 1 Progression: 1,2->A Final; 3,4->B Final |
||||
HKIC
club
Waikato
wk
|
Stella Clayton-Greene (stroke), Zoe Johnston, Sophie Mischefski, Gabrielle Leonard-Hansby + Annabelle Prescott (cox)
Coached by: Martin Simoncelli & Campbell Clayton-Greene
|
|||
WREC
club
Northland
nt
|
Coached by: Grant Clearwater
|
|||
WELC
club
Wellington
we
|
Coached by: Kim O'Neill & Craig Taylor
|
|||
WLGC
school
Wellington
we
|
Coached by: Shawn McManus & Lucy McLeod
|
|||
ROTC
club
Bay of Plenty
bp
|
Coached by: Chris Pearson
|
|||
BPCC
club
Bay of Plenty
bp
|
Coached by: Ted Phelps & Florian Schad
|
|||
SKEC
club
Auckland
au
|
Coached by: Geoff Perry & Mike Harrison
|
|||
QMAR
school
Wellington
we
|
Coached by: Kylie Johnson
|
|||
Heat 2 Progression: 1,2->A Final; 3,4->B Final |
||||
ONSL
school
Wellington
we
|
Coached by: Tufi Sele & Jakob Scotts-Bahle
|
|||
SGEC
club
Auckland
au
|
Coached by: GLDW
|
|||
WLGC
school
Wellington
we
|
Coached by: Shawn McManus & Lucy McLeod
|
|||
CAMC
club
Waikato
wk
|
Coached by: Janey Wackrow & Ellie Dowse
|
|||
AKLC
club
Auckland
au
|
Coached by: DIOC
|
|||
COMC
club
Auckland
au
|
|
|||
WELC
club
Wellington
we
|
Florence Barbalich (stroke), Courtney King, Alexandra Talbot, Francesca Kraayvanger + Evie Bond (cox)
Coached by: Rachel Gamble Flint & Catherine Duffin
|
|||
NSH*
club
Auckland
au
|
Coached by: Craig Smith
|
|||
Heat 3 Progression: 1,2->A Final; 3,4->B Final |
||||
STAC
club
Wellington
we
|
|
|||
CMLC
club
Oceania
oc
|
Coached by: Peter Toon
|
|||
TAWC
club
Waikato
wk
|
Coached by: Clive Steenson
|
|||
MACL
school
Auckland
au
|
Coached by: Bradyn Watson & Tom Moore
|
|||
CAMB
school
Waikato
wk
|
Coached by: Peter Fraser & Dylan Swain
|
|||
WTMC
club
Auckland
au
|
Coached by: Michael Hawthorne
|
|||
WESC
club
Auckland
au
|
|
|||
COMC
club
Auckland
au
|
|
|||
Heat 4 Progression: 1,2->A Final; 3,4->B Final |
||||
CAMC
club
Waikato
wk
|
Coached by: Janey Wackrow & Ellie Dowse
|
|||
WKOC
club
Waikato
wk
|
Coached by: Scott Wilson
|
|||
HWBC
club
Hawkes Bay
hb
|
Coached by: Ross Webb & Michael Harrison
|
|||
AKLC
club
Auckland
au
|
Eleanor Griffiths (stroke), Claudia Lamberton, Rhianna Waller, Alexandra Cox + Valentina Rosenbaum Raynish (cox)
Coached by: DIOC
|
|||
WTLG
school
Auckland
au
|
Coached by: Craig Smith
|
|||
WANC
club
Wanganui/Manawatu
wa
|
Coached by: Kirsty Back & David Lindstrom
|
|||
HKIC
club
Waikato
wk
|
Coached by: Martin Simoncelli & Campbell Clayton-Greene
|