- Heat 1: placed 8th (11:40.47)
- Heat 3: placed 6th (10:19.56)
- Heat 2: result (SCR)
- Heat 2: placed 7th (8:44.39)
STAC
club
Wellington
we
Coached by: Sean Durkin & Brook Walker
STAC
club
Wellington
we
Coached by: Sean Durkin & Brook Walker
STAC
club
Wellington
we
Coached by: Sean Durkin & Brook Walker
- Heat 2: placed 6th (8:56.27)
STAC
club
Wellington
we
Harry Beasley (stroke), Fergus Murray, Andrew Loveard, Connor Moore, Lucas Toovey, Ben Strowger-Turnock, Matthew Johnson, Thomas Bramley + Liam Stevens (cox)
Coached by: Kerry Wilkins
STAC
club
Wellington
we
- Heat 2: placed 8th (9:11.30)
- Heat 4: placed 6th (9:58.18)
- Heat 5: placed 7th (10:44.86)
STAC
club
Wellington
we
Coached by: Sean Durkin & Brook Walker
STAC
club
Wellington
we
Coached by: Sean Durkin & Brook Walker
STAC
club
Wellington
we
Coached by: Sean Durkin & Brook Walker
- Heat 2: placed 6th (9:40.05)
- Heat 1: placed 5th (9:10.59)
- Heat 5: placed 6th (10:21.38)
STAC
club
Wellington
we
Felix Lowndes (stroke), Benjamin Laurie, Charles Lynch-Gerrard, Joseph Bahr, Caleb Meijer, Edward Dunne, Mackenzie Horwood-Verstappen, Alex Laurenson + Cameron Cunningham (cox)
Coached by: Jack Perkins & Robbie Sampson
- Heat 1: placed 6th (9:19.32)
STAC
club
Wellington
we
Coached by: Kerry Wilkins
STAC
club
Wellington
we
Coached by: Kerry Wilkins
- Heat 3: placed 4th (7:57.87)
STAC
club
Wellington
we
- Heat 2: placed 8th (10:57.06)
STAC
club
Wellington
we
Macy Burns (stroke), Bronte Tuffery, Isabella Logan, Charlotte Cordwell, Laura West, Molly McKelvey, Noa Peiler, Maggie Quinn + Milly Langston (cox)
- Heat 3: placed 5th (10:16.70)
- Heat 1: result (DNF)
- Heat 3: placed 7th (10:00.50)
STAC
club
Wellington
we
Hugo Hibbert (stroke), Felix Lowndes, Will Hausmann, Ben McHardy, Mackenzie Horwood-Verstappen, James Dunne, Alex Laurenson, Caleb Meijer + Ethan Sampson (cox)
Coached by: Jack Perkins & Robbie Sampson
- Heat 1: placed 8th (9:43.47)
STAC
club
Wellington
we
Coached by: Sean Durkin & Brook Walker
STAC
club
Wellington
we
Coached by: Jack Perkins & Robbie Sampson
- Heat 1: placed 8th (9:54.63)
STAC
club
Wellington
we
Coached by: Kerry Wilkins
- Heat 2: placed 6th (7:38.19)
STAC
club
Wellington
we
Coached by: Kerry Wilkins
- Heat 1: placed 8th (9:36.07)
STAC
club
Wellington
we
Bridie Logan (stroke), Isabella Logan, Laura West, Molly McKelvey, Rowan Byrne, Alex Siatiras, Lily Gatland-Griffin, Ruby Hudson + Ollie Galvin (cox)
- Heat 1: placed 6th (12:34.56)
STAC
club
Wellington
we
Ricky Kiddle (stroke), Josiah Duffield, Zach Hough, Zane Goggin, Adam Smith, David Ash, Peter Te Paa, Cam Hall + Theo Barber (cox)
Coached by: Sean Durkin & Brook Walker
- Heat 1: placed 5th (7:43.94)
STAC
club
Wellington
we
Coached by: Jack Perkins & Robbie Sampson
- Heat 3: placed 4th (10:41.09)
STAC
club
Wellington
we
Coached by: Kerry Wilkins
STAC
club
Wellington
we
- Heat 5: placed 7th (9:17.49)
STAC
club
Wellington
we
Lucas Toovey (stroke), Ben Strowger-Turnock, Matthew Johnson, Thomas Bramley + Cameron Cunningham (cox)
Coached by: Kerry Wilkins
STAC
club
Wellington
we
Henry Horwood Verstappen (stroke), James Nicholas, Zach Hough, Zane Goggin, Jack Allen-Russell, David Ash, Peter Te Paa, Cam Hall + Theo Barber (cox)
Coached by: Kerry Wilkins
- Heat 1: placed 8th (8:35.47)
STAC
club
Wellington
we
Coached by: Jack Perkins & Robbie Sampson
- Heat 3: placed 4th (9:37.54)
- Heat 1: result (DNF)
STAC
club
Wellington
we
Thomas Murray (stroke), Benjamin Laurie, Joseph Bahr, Ben McHardy, Charles Lynch-Gerrard, Will Hausmann, Edward Dunne, Caleb Meijer + Ethan Sampson (cox)
Coached by: Jack Perkins & Robbie Sampson