WKOC
club
Waikato
wk
Coached by: WKDS
- Heat 2: placed 5th (8:16.48)
WKOC
club
Waikato
wk
Coached by: WKDS
WKOC
club
Waikato
wk
Coached by: WKDS
WKOC
club
Waikato
wk
Coached by: WKDS
- Heat 5: placed 6th (9:21.02)
- Heat 3: placed 6th (8:39.31)
WKOC
club
Waikato
wk
Coached by: Ross Tong
- Heat 2: placed 6th (7:10.54)
- Heat 2: result (DNS)
WKOC
club
Waikato
wk
Coached by: WKDS
WKOC
club
Waikato
wk
Coached by: WKDS
WKOC
club
Waikato
wk
Coached by: WKDS
WKOC
club
Waikato
wk
Coached by: Ross Tong
WKOC
club
Waikato
wk
Ali Wilshier (stroke), Tiffani Hickey, Annabel Nesdale, Brooklyn Dunn, Olivia Bell, Olivia Morgan, Taylor Bell, Kun-Ka Leger + Nicole Beveridge (cox)
Coached by: WKDS
- Heat 4: placed 7th (8:49.67)
WKOC
club
Waikato
wk
Coached by: WKDS
WKOC
club
Waikato
wk
Coached by: WKDS
- Heat 2: placed 6th (8:03.67)
WKOC
club
Waikato
wk
Phoebe Bedford (stroke), Bailey Johnson, Zoe White, Kyla Abrahamson, Emily Brook-Watt, Maringi Kete, Irena Wetere, Briar Coster + Madison Shackleton (cox)
Coached by: WKDS
WKOC
club
Waikato
wk
Keith MacDonald (stroke), Zachary Stephens, Leroy Neels, Damon Lovell, Lomano Vea, Nicholas Corkery, Evan Teao, Drew Ngapo + Cameron Stevens (cox)
Coached by: Ross Tong
WKOC
club
Waikato
wk
Olivia Stead (stroke), Georgia Guest, Chloe Saxton, Sophie Knight, Aimee Donaldson, Tangiora Raumati, Brooke Monkley, Holly Lea-Hunter + Madison Shackleton (cox)
Coached by: WKDS
WKOC
club
Waikato
wk
Lucy Reeves (stroke), Harriet Virtue, Kelsi Barclay, Grace Armstrong, Grace Diggelmann, Katie Corkill, Kate Stuart, Carly Hesp + Molly Densem (cox)
Coached by: WKDS
WKOC
club
Waikato
wk
WKOC
club
Waikato
wk
Annabel Nesdale (stroke), Kun-Ka Leger, Olivia Bell, Brooklyn Dunn, Taylor Bell, Olivia Morgan, Phoebe Bedford, Kyla Abrahamson + Georgia O'Rourke (cox)
Coached by: WKDS
WKOC
club
Waikato
wk
Ben Stephens (stroke), Zachary Stephens, Michael Lamb, Oscar van Duin, Jarod Fleming, Leroy Neels, Damon Lovell, Joshua Burgess + Cameron Stevens (cox)
Coached by: Ross Tong
WKOC
club
Waikato
wk
Coached by: WKDS
- Heat 2: placed 5th (7:37.06)
WKOC
club
Waikato
wk
Ben Stephens (stroke), Rentyn Tait, Michael Lamb, Oscar van Duin, Jarod Fleming, Joshua Burgess, Norman Gomez, Christopher Condon + Cameron Stevens (cox)
Coached by: Ross Tong
WKOC
club
Waikato
wk
Coached by: Ross Tong
WKOC
club
Waikato
wk
Coached by: Ross Tong
- Heat 3: placed 3rd (9:01.44)
WKOC
club
Waikato
wk
Anahera Nin (stroke), Georgia Barker, Annaliese O'Leary, Anna Porritt, Madison Dunn, Kate Martin, Laura Kelly, Angela Clarke + Victoria Wilson (cox)
Coached by: WKDS
WKOC
club
Waikato
wk
Kelsi Barclay (stroke), Harriet Virtue, Grace Diggelmann, Grace Armstrong, Lucy Reeves, Katie Corkill, Kate Stuart, Carly Hesp + Molly Densem (cox)
Coached by: WKDS
WKOC
club
Waikato
wk
Olivia Stead (stroke), Georgia Guest, Chloe Saxton, Sophie Knight, Aimee Donaldson, Tangiora Raumati, Brooke Monkley, Holly Lea-Hunter + Anna Bullen (cox)
Coached by: WKDS