- Heat 2: placed 7th (9:03.43)
- Heat 5: placed 7th (8:41.92)
WELC
club
Wellington
we
Natasha Bull (stroke), Natasha Pringle, Florence Underhill, Natasha Parrant + Wallis Greenslade (cox)
Coached by: Kim O'neill & Harry O'neill
- Heat 2: placed 7th (10:55.80)
WELC
club
Wellington
we
Coached by: Joe O'neill
WELC
club
Wellington
we
Rochelle Harker (stroke), Rachel Masson, Christine Phillips, Krystal Melendez + Dion Blackmore (cox)
Coached by: Joe O'neill
- Heat 1: placed 3rd (7:40.60)
WELC
club
Wellington
we
Coached by: Hamish Mitchell & Tina Manker
- Heat 2: placed 7th (8:04.48)
- Heat 4: placed 6th
WELC
club
Wellington
we
Coached by: Florence Blair
- Heat 3: placed 7th (9:48.47)
- Heat 2: result (DNS)
- Heat 2: placed 7th (9:35.43)
WELC
club
Wellington
we
Joseph Graham (stroke), Benjamin Rowan, Daniel Ward, Finn Patric Juhan O'Connor + Dara Jagose-Dickens (cox)
Coached by: Lua Tuiomanufili & Toby Pearce
- Heat 1: placed 7th (7:59.29)
WELC
club
Wellington
we
Coached by: Lua Tuiomanufili & Toby Pearce
- Heat 2: placed 4th (7:32.11)
- Heat 1: placed 5th (8:14.65)
WELC
club
Wellington
we
William Fahey (stroke), Angus Todd, Hayden Robertson, Will Pearson, Sam Plummer, Joshua McKone, Allister Grange, Louis Bugaud + Dion Blackmore (cox)
Coached by: Sean Durkin & Catherine Duffin
WELC
club
Wellington
we
Coached by: Kim O'neill & Harry O'neill
- Heat 3: placed 6th (8:34.49)
WELC
club
Wellington
we
Coached by: Nick Tonkin
- Heat 4: placed 7th (8:49.94)
WELC
club
Wellington
we
Coached by: Florence Blair
- Heat 2: placed 4th (9:27.06)
- Heat 3: placed 5th (8:41.39)
- Heat 3: placed 7th (10:20.64)
- Heat 2: placed 8th (9:42.95)
- Heat 2: placed 6th (9:11.47)
WELC
club
Wellington
we
Coached by: Nina Brown & Laws Lawson
- Heat 2: placed 8th (10:23.16)
WELC
club
Wellington
we
Coached by: Catherine Duffin
WELC
club
Wellington
we
Coached by: Jason Theobald
- Heat 4: placed 7th (9:44.62)
WELC
club
Wellington
we
Benjamin Rowan (stroke), Daniel Ward, Finn Patric Juhan O'Connor, Joseph Graham + Dara Jagose-Dickens (cox)
Coached by: Lua Tuiomanufili & Toby Pearce
- Heat 4: placed 8th (8:49.86)
- Heat 1: placed 7th (8:15.83)
- Heat 6: placed 6th (8:34.25)
- Heat 4: placed 5th (8:07.78)
- Heat 7: placed 7th (9:10.98)
- Heat 6: placed 8th (10:34.63)
WELC
club
Wellington
we
Jack Kovacs (stroke), Aidan Roberts, Matthew Johnson, Jordan McCrystall, Glen Matthew Gawe, Severne Dawson, Dominic McCann, Sho Grainger + James Marston (cox)
Coached by: Hamish Mitchell
WELC
club
Wellington
we
Coached by: Sean Durkin
- Heat 2: placed 6th (7:26.55)
WELC
club
Wellington
we
Coached by: Kim O'neill & Harry O'neill
- Heat 4: placed 6th (8:54.88)
- Heat 4: placed 6th (8:36.49)
- Heat 2: placed 7th (8:52.58)
- Heat 3: placed 8th (9:11.72)
WELC
club
Wellington
we
Coached by: Lua Tuiomanufili & Toby Pearce
- Heat 4: placed 6th (8:39.06)
- Heat 2: placed 5th (8:25.84)
WELC
club
Wellington
we
Ben Robertson (stroke), Hugh Woodbury, Cameron Jeffrey, George Truebridge, Yohan de Rose, Thomas Scott, Joel de Rose, Riley Grice + Dara Jagose-Dickens (cox)
Coached by: Jack Woodbury & Izzy Paul
- Heat 1: placed 7th (8:06.03)
WELC
club
Wellington
we
Matthew Johnson (stroke), Glen Matthew Gawe, Jamie Hindle-Daniels, Severne Dawson, Dylon van der Vental, Jordan McCrystall, Brandon Williams, Sho Grainger + James Marston (cox)
Coached by: Hamish Mitchell
- Heat 2: placed 3rd (7:27.19)
- Heat 5: placed 5th (9:46.12)
WELC
club
Wellington
we
Coached by: Sean Durkin
WELC
club
Wellington
we
Coached by: Sean Durkin
- Heat 1: placed 5th (7:33.54)
WELC
club
Wellington
we
Coached by: Lua Tuiomanufili & Toby Pearce
- Heat 3: placed 6th (8:18.69)
WELC
club
Wellington
we
Coached by: Kim O'neill & Harry O'neill
- Heat 1: placed 6th (8:34.03)
WELC
club
Wellington
we
Coached by: Joe O'neill
WELC
club
Wellington
we
Coached by: Joe O'neill
- Heat 2: placed 7th (8:18.97)
WELC
club
Wellington
we
Jordan Compton (stroke), Laila Smith, Ranie Luia'ana, Lise Jansen-Luke, Melissa Blackmore, Estelle Adlam, Charlotte Su, Natasha Parrant + Jess Holland (cox)
Coached by: Florence Blair
WELC
club
Wellington
we
Coached by: Chris Jones
WELC
club
Wellington
we
Joshua McKone (stroke), Sam Plummer, Louis Bugaud, Allister Grange, Jamie Hindle-Daniels, Jordan McCrystall, Cameron Edwards, David Hack + Jess Holland (cox)
Coached by: Catherine Duffin & Hamish Mitchell
- Heat 1: placed 4th (7:04.77)
- Heat 2: placed 8th (8:26.57)
- Heat 3: placed 6th (8:59.07)
WELC
club
Wellington
we
Coached by: Hamish Mitchell
- Heat 6: placed 7th (9:25.36)
- Heat 3: placed 7th (9:51.06)
WELC
club
Wellington
we
Coached by: Florence Blair
- Heat 1: placed 6th (9:30.96)
WELC
club
Wellington
we
Coached by: Nina Brown & Laws Lawson
- Heat 2: placed 8th (11:06.70)
WELC
club
Wellington
we
Coached by: Sean Durkin
- Heat 1: placed 5th (7:26.00)
WELC
club
Wellington
we
Coached by: Lua Tuiomanufili & Toby Pearce
- Heat 1: placed 8th (7:39.21)
WELC
club
Wellington
we
Coached by: Lua Tuiomanufili & Toby Pearce
- Heat 3: placed 7th (8:01.52)
WELC
club
Wellington
we
Coached by: Jason Theobald
- Heat 2: placed 6th (9:00.42)
WELC
club
Wellington
we
Coached by: Jack Woodbury & Izzy Paul
- Heat 2: result (SCR)
WELC
club
Wellington
we
Brandon Williams (stroke), Dylon van der Vental, Jamie Hindle-Daniels, Sho Grainger + Fraser McCabe (cox)
Coached by: Hamish Mitchell
- Heat 4: placed 7th (9:21.20)
- Heat 3: placed 5th (9:06.61)
- Heat 6: placed 3rd (9:19.97)
- Heat 3: placed 6th (10:24.82)