- Heat 4: placed 5th (8:43.02)
- Heat 5: placed 8th (9:18.24)
- Heat 3: placed 7th (9:03.97)
- Heat 3: placed 4th (8:36.82)
- Heat 1: placed 6th (9:00.53)
KICC
club
Auckland
au
Coached by: Miles Arulambalam & Ben Sandston
- Heat 3: placed 6th
KICC
club
Auckland
au
Coached by: Miles Arulambalam & Zach Van Hout
- Heat 5: result (DNS)
KICC
club
Auckland
au
Coached by: Miles Arulambalam & Ben Sandston
- Heat 5: result (SCR)
KICC
club
Auckland
au
Coached by: Miles Arulambalam & Tom Newman
- Heat 4: placed 5th (8:58.31)
- Heat 4: placed 7th (9:35.19)
KICC
club
Auckland
au
Coached by: Leith Menzies
- Heat 3: placed 5th (7:36.80)
KICC
club
Auckland
au
Coached by: Leith Menzies
- Heat 5: placed 4th (7:33.95)
KICC
club
Auckland
au
Coached by: Leith Menzies
- Heat 2: placed 6th (7:43.58)
KICC
club
Auckland
au
Coached by: Barbara Fenner
- Heat 1: placed 7th (8:36.55)
KICC
club
Auckland
au
Coached by: Barbara Fenner & Sachin Arulambalam
- Heat 2: placed 7th (8:48.14)
KICC
club
Auckland
au
Coached by: Jack Stevens
- Heat 1: placed 6th (7:07.95)
KICC
club
Auckland
au
Coached by: Barbara Fenner & Lydia Poole
KICC
club
Auckland
au
Coached by: Barbara Fenner & Sachin Arulambalam
- Heat 1: placed 5th (8:42.74)
- Heat 4: placed 4th (8:00.83)
- Heat 1: placed 5th (9:51.01)
KICC
club
Auckland
au
Sam Lowe (stroke), Samuel Ludbrook, Lachlan Cook, Blaze Bellamy, Nicholas Agnew, James Hall, Thomas Spillane, Thomas Fenner + Hunter Coldham (cox)
Coached by: Miles Arulambalam & Ben Sandston
- Heat 3: placed 7th (9:10.87)
- Heat 6: placed 7th (8:53.77)
- Heat 1: placed 6th (8:46.88)
- Heat 2: placed 6th (8:45.90)
- Heat 2: placed 6th (10:03.76)
KICC
club
Auckland
au
Coached by: Miles Arulambalam & Tom Newman
- Heat 3: placed 5th (8:44.28)
KICC
club
Auckland
au
Coached by: Miles Arulambalam & Ben Sandston
- Heat 3: placed 8th (9:47.96)
KICC
club
Auckland
au
Coached by: Miles Arulambalam & Zach Van Hout
- Heat 2: placed 5th (7:51.88)
KICC
club
Auckland
au
Coached by: Miles Arulambalam & Ben Sandston
- Heat 3: placed 6th (7:44.42)
KICC
club
Auckland
au
Adam Drake (stroke), Tom Weatherall, Samuel Milne, Ben Wright, Stuart Ogilvie, Henry Syme, Max Lichtenstein, Charles Reeves + Samuel Thode (cox)
Coached by: Leith Menzies
- Heat 4: placed 8th (9:45.73)
- Heat 6: placed 8th (9:41.58)
KICC
club
Auckland
au
Coached by: Jack Stevens
KICC
club
Auckland
au
Henry Fitzgerald (stroke), Benjamin Ganley, James Cockram, Harry Clark, Simon Reeves, Charles Benedek-Rooney, Nick Dougherty, Finauga Uivaa + Nick Yan (cox)
Coached by: Andreas Leichtfuss
- Heat 2: placed 4th (8:43.08)
- Heat 3: placed 4th (8:42.57)
KICC
club
Auckland
au
Henry Fitzgerald (stroke), Benjamin Ganley, James Cockram, Harry Clark, Simon Reeves, Charles Benedek-Rooney, Nick Dougherty, Finauga Uivaa + Nick Yan (cox)
Coached by: Andreas Leichtfuss