WESC
club
Auckland
au
Coached by: Dudley Storey
- Heat 1: placed 7th (10:22.11)
WESC
club
Auckland
au
Coached by: Will Maling & Ben Grace
- Heat 4: placed 6th (9:30.44)
WESC
club
Auckland
au
Coached by: STPA
WESC
club
Auckland
au
Coached by: STPA
- Heat 4: placed 5th (8:04.59)
WESC
club
Auckland
au
Coached by: Will Maling & Ben Grace
WESC
club
Auckland
au
Felix Drissner-Devine (stroke), Dallas Marshall, Liam Fergusson, Jackson Enright + Lauren Blanchard (cox)
Coached by: Will Maling & Ben Grace
- Heat 3: result (DNS)
WESC
club
Auckland
au
Coached by: Dudley Storey
WESC
club
Auckland
au
Coached by: Will Maling & Ben Grace
- Heat 3: placed 6th (10:00.95)
- Heat 3: placed 3rd (8:37.03)
WESC
club
Auckland
au
Coached by: STPA
WESC
club
Auckland
au
Coached by: STPA
- Heat 1: placed 6th (7:28.67)
WESC
club
Auckland
au
Coached by: STPA
WESC
club
Auckland
au
Coached by: STPA
WESC
club
Auckland
au
Coached by: STPA
- Heat 1: placed 6th (9:06.66)
- Heat 4: placed 4th (7:58.74)
- Heat 2: placed 6th (8:55.84)
- Heat 3: placed 6th (9:04.51)
WESC
club
Auckland
au
Carl Pracey (stroke), Jarvis Palmer, Adam Callander, Luke Shortland, Jed Bradley, Tyler Tuiala, Fraser Polkinghorne, Jonathan Winter + Albert Carnell (cox)
Coached by: Will Maling & Ben Grace
WESC
club
Auckland
au
Coached by: Dudley Storey
- Heat 2: placed 4th (8:10.17)
- Heat 3: placed 7th (9:38.00)
WESC
club
Auckland
au
Abigail Parry (stroke), Wynni Dekker, Maya Korth, Ella Karrebaek, Adena Emanuel, Rebecca Barnett, Sophie Taylor, Maisie Hamilton-Murray + Sofie Karrebaek (cox)
Coached by: Tony Burns
WESC
club
Auckland
au
Coached by: Lloyd Banton
- Heat 3: placed 5th (8:10.43)
WESC
club
Auckland
au
Toby Chapman-Smith (stroke), Vin Elliott, Logan Stewart, Josh Mead, Fergus McSwiney, Eden Barley, Ajinka Lomate, James Enright + Kirsten Wood (cox)
Coached by: Lloyd Banton & Lew Beck
WESC
club
Auckland
au
Coached by: STPA
WESC
club
Auckland
au
Jarvis Palmer (stroke), Luke Shortland, Fraser Polkinghorne, Jonathan Winter + Lauren Blanchard (cox)
Coached by: Will Maling & Ben Grace
WESC
club
Auckland
au
Coached by: Will Maling & Ben Grace
- Heat 3: placed 3rd (8:32.67)
WESC
club
Auckland
au
Coached by: John White
WESC
club
Auckland
au
Nina Turnbull (stroke), Georgia Hankins, Olivia Hunt, Mollie James, Jemma James, Maggie Dowd, Kiri Shannon, Emily Wheatley + Emily Wall (cox)
Coached by: Dudley Storey
WESC
club
Auckland
au
Coached by: STPA
- Heat 3: placed 5th (8:40.72)
WESC
club
Auckland
au
Coached by: Will Maling & Ben Grace
- Heat 2: placed 5th (7:49.74)
WESC
club
Auckland
au
Coached by: Lloyd Banton
WESC
club
Auckland
au
Elliot Rhodes (stroke), James McLauchlan, Gerard-Luke Malgas, Matthew Herald, Reuben Sua, Conor Small, Lewis Wheatley, James Donnelly + Liam O'Brien (cox)
Coached by: STPA
- Heat 2: placed 7th (7:32.45)
WESC
club
Auckland
au
Sane-Va Ginnen (stroke), Sam Perry, Todd Martin, Dallas Marshall, Adam Callander, Jed Bradley, Felix Drissner-Devine, Jarvis Palmer + Albert Carnell (cox)
Coached by: Will Maling & Ben Grace
- Heat 2: placed 6th (7:09.31)
WESC
club
Auckland
au
Coached by: STPA
WESC
club
Auckland
au
Fraser Polkinghorne (stroke), Luke Shortland, Tyler Tuiala, Jonathan Winter + Lauren Blanchard (cox)
Coached by: Will Maling & Ben Grace
WESC
club
Auckland
au
Coached by: Will Maling & Ben Grace
- Heat 1: placed 6th (8:39.67)
WESC
club
Auckland
au
Coached by: Tony Burns
WESC
club
Auckland
au
Abigail Parry (stroke), Rebecca Barnett, Sophie Taylor, Maisie Hamilton-Murray + Sofie Karrebaek (cox)
Coached by: Tony Burns
- Heat 4: placed 4th (9:57.19)
WESC
club
Auckland
au
Coached by: Tony Burns
- Heat 1: placed 5th (9:41.79)
WESC
club
Auckland
au
Coached by: Dudley Storey
- Heat 2: placed 6th (9:39.94)
WESC
club
Auckland
au
Coached by: STPA
- Heat 3: placed 4th (7:31.36)
WESC
club
Auckland
au
Coached by: STPA
- Heat 1: placed 6th (8:24.95)
WESC
club
Auckland
au
Coached by: Will Maling & Ben Grace
- Heat 2: placed 5th (7:34.71)
WESC
club
Auckland
au
Coached by: Lloyd Banton & Lew Beck
WESC
club
Auckland
au
Coached by: Lloyd Banton & Lew Beck
WESC
club
Auckland
au
Coached by: STPA
- Heat 2: placed 5th (8:47.81)
- Heat 6: placed 4th (9:37.86)
- Heat 3: placed 4th (8:54.52)
WESC
club
Auckland
au
Taylor Matenga (stroke), Madeleine Matene, Olivia Hunt, Mollie James, Kiri Shannon, Georgia Hankins, Kelly Lithgow, Brittany McNeil + Leah Hankey (cox)
Coached by: Dudley Storey