- Heat 1: placed 4th (9:31.36)
- Heat 6: placed 4th (11:26.46)
KICC
club
Auckland
au
James Cockram (stroke), Charles Benedek-Rooney, Benjamin Ganley, Henry Fitzgerald + Edward Yates (cox)
Coached by: Leith Menzies
KICC
club
Auckland
au
Coached by: Leith Menzies
KICC
club
Auckland
au
Coached by: Leith Menzies
KICC
club
Auckland
au
Coached by: Rebecca Ryall
KICC
club
Auckland
au
Coached by: Peter Jansen
- Heat 5: placed 4th (8:06.91)
- Heat 1: placed 4th (8:26.66)
- Heat 2: placed 7th (8:47.83)
- Heat 2: placed 5th (8:12.51)
- Heat 3: placed 6th (8:44.92)
- Heat 1: placed 5th (8:45.52)
- Heat 2: placed 6th (9:02.14)
KICC
club
Auckland
au
Coached by: Matt Beck
KICC
club
Auckland
au
Coached by: Sachin Arulambalam
- Heat 1: placed 5th (7:50.92)
KICC
club
Auckland
au
Coached by: Matthew Towle
- Heat 5: placed 5th (7:55.47)
KICC
club
Auckland
au
Coached by: Zach Van Hout
- Heat 3: placed 6th (8:42.25)
- Heat 4: placed 4th (7:50.05)
- Heat 5: placed 5th (8:08.64)
KICC
club
Auckland
au
James Cockram (stroke), Charles Benedek-Rooney, Nikolas Delegat, Benjamin Ganley, Henry Fitzgerald, Simon Reeves, Nicolas Bainbridge, Austin Rudkin + Felix Tordeich (cox)
Coached by: Leith Menzies
KICC
club
Auckland
au
William Batkin (stroke), Nick Dougherty, Matt Kerr, Jordan Blackbourn, William McGuire, Louis Agnew, Tom Brown, Louis Lambert + Edward Yates (cox)
Coached by: Kristian Barbarich
- Heat 1: placed 7th (7:39.02)
KICC
club
Auckland
au
Coached by: Rebecca Ryall
- Heat 1: placed 6th (8:28.12)
- Heat 3: result (DNS)
- Heat 2: result (DNS)
KICC
club
Auckland
au
Coached by: Peter Jansen
KICC
club
Auckland
au
Coached by: Peter Jansen
KICC
club
Auckland
au
Ashlee Dorotich (stroke), Jessica Rewha-Lobo, Lydia Poole, Alexandra Tapper, Emily McGarry, Ellie Richards, Sophie Fowler, Lucy Spratt + Billie Mabee (cox)
Coached by: Rebecca Ryall
KICC
club
Auckland
au
Luke Paterson (stroke), Sam Crompton, Robert Glengarry, Jack Sherratt, James Bridgman, Lauchlan Rouse, Tom Caulton, Oliver Eady + Benjamin Sandston (cox)
Coached by: Peter Jansen