- C Final: placed 3rd (8:32.57)
- A Final: placed 6th (8:37.64)
WELC
club
Wellington
we
Coached by: Michele Munro
- C Final: placed 5th (7:16.75)
WELC
club
Wellington
we
Coached by: Michele Munro
- B Final: placed 5th (7:16.53)
- D Final: placed 4th (8:03.93)
WELC
club
Wellington
we
Brittany McLeod (stroke), Ruby Bainbridge, Chloe Brown, Madeline McIntyre Wilson + Zoe Pattinson-Fan (cox)
Coached by: Kylee Corboy & Fili
- A Final: placed 5th (8:30.82)
WELC
club
Wellington
we
Coached by: Craig Guy & Tufi Sele
- A Final: placed 3rd (7:49.57)
- C Final: placed 6th (10:01.89)
WELC
club
Wellington
we
Coached by: Michele Munro
- A Final: placed 4th (7:18.98)
- B Final: result (SCR)
- A Final: result (SCR)
- A Final: placed 2nd (10:15.64)
- C Final: placed 6th (10:34.14)
WELC
club
Wellington
we
Coached by: Craig Guy & Tufi Sele
- A Final: placed 4th (8:40.66)
- A Final: placed 6th (10:08.91)
- B Final: placed 3rd (9:09.60)
- A Final: placed 7th (8:53.83)
WELC
club
Wellington
we
Coached by: Warrick Fowlie
- B Final: result (DNF)
WELC
club
Wellington
we
Lydia Costello White (stroke), Catherine Duffin, Madi Smith, Marie Kitchin + Zoe Pattinson-Fan (cox)
Coached by: Kylee Corboy & Fili
- C Final: placed 4th (9:15.34)
WELC
club
Wellington
we
Chloe Brown (stroke), Emily Hughes, Tessa Ralston, Hayley Hume-Merry + Madeline McIntyre Wilson (cox)
Coached by: Kylee Corboy & Fili
- B Final: placed 5th (9:11.62)
WELC
club
Wellington
we
Josh Liua'ana (stroke), Dylan Majurey, Te Aihe Butler, Joe Wright, Thomas Butt, Alex Sele, Niklas Gustavsson, James Hunter + Lauren McAndrew (cox)
Coached by: Michele Munro
- A Final: placed 4th (7:11.73)
WELC
club
Wellington
we
Reuben Youl (stroke), Hugh Graham, Fergus Roache, Tyler Elms, Jonathan Doogan, Dylan Fraser, Ben Hicks, Jakob Scotts-Bahle + Jemima Gardiner-Rodden (cox)
Coached by: Craig Guy & Tufi Sele
- A Final: placed 6th (8:35.55)
WELC
club
Wellington
we
Coached by: Warrick Fowlie
- A Final: result (SCR)
- C Final: result (DNS)
WELC
club
Wellington
we
Lydia Costello White (stroke), Petra Feickert, Marie Kitchin, Ruby Bainbridge, Harriet Francis, Amanda McKee, Brittany McLeod, Tessa Ralston + Lauren McAndrew (cox)
Coached by: Kylee Corboy & Fili
- A Final: placed 1st (9:32.82)