- Heat 1: placed 5th (06:51.9)
- B Final: placed 2nd (07:12.2)
- A Final: placed 2nd (07:32.1)
- Heat 1: placed 7th (09:18.1)
- C Final: placed 6th (07:28.0)
- Heat 1: placed 6th (09:22.71)
- Heat 2: placed 6th (7:20.85)
- Heat 3: placed 5th (07:54.90)
- B Final: placed 6th (07:36.8)
- D Final: placed 4th (07:57.1)
- D Final: placed 5th (08:26.6)
WESC
club
Auckland
au
Coached by: John White
WESC
club
Auckland
au
Coached by: Lloyd Banton
WESC
club
Auckland
au
Coached by: David Vallance
- D Final: placed 4th (08:28.8)
- D Final: placed 1st (07:08.0)
- Heat 1: result (SCR)
WESC
club
Auckland
au
Timothy Neighbours (stroke), Samuel Hines, Rick Wester, Jack Wilson, Stefan Wypych, Rory Small, Lewis Carter, Beaudene Widdison + Sofie Karrebaek (cox)
- A Final: placed 3rd (08:18.1)
- Heat 1: placed 6th (08:04.7)
WESC
club
Auckland
au
Michael Karrebaek (stroke), Keegan Dolan-Robson, Cameron Norcross, Cameron Bell + Paul Semmons (cox)
- C Final: placed 6th (07:37.7)
WESC
club
Auckland
au
Coached by: David Vallance
- Heat 1: placed 4th (08:21.9)
- B Final: placed 3rd (07:22.4)
- D Final: placed 6th (08:32.2)
- C Final: placed 6th (08:56.5)
- B Final: placed 6th (08:15.5)
WESC
club
Auckland
au
Hana McEwan (stroke), Roslyn Sutherland, Clare Mandeno, Louise Ormsby, Jennifer Walker, Jennie Tiers, Hannah Sweetman, Ellyce Stehlin + Alasdair McGeachie (cox)
Coached by: Lloyd Banton
WESC
club
Auckland
au
Coached by: John White
WESC
club
Auckland
au
Joseph Nihotte (stroke), Stephen Jones, Michael Karrebaek, Keegan Dolan-Robson, Erinc Yikar, Cameron Norcross, Cameron Bell, Brendan Abley + Harrison Bell (cox)
- C Final: placed 2nd (06:39.2)
- A Final: placed 3rd (07:42.2)
- C Final: placed 5th (08:22.7)
WESC
club
Auckland
au
Liam Small (stroke), Lewis Hollows, Jamie Newlands, Harrison Bell, Alexander English, Michael Semmons, Logan Rasmussen, Campbell Rhodes + Chris Jarvis (cox)
- A Final: placed 3rd (07:08.1)
- B Final: placed 6th (08:38.5)
- C Final: placed 2nd (07:29.8)
- C Final: placed 5th (08:54.6)
- D Final: placed 4th (08:31.3)
- A Final: placed 7th (09:40.8)
- B Final: placed 1st (08:13.6)
- A Final: placed 6th (08:54.4)