MTAL
school
Auckland
au
Coached by: Leah Hankey
- Division 2: placed 2nd
MTAL
school
Auckland
au
Coached by: Leah Hankey
- Division 3: placed 6th
- Division 1: placed 1st
- Division 1: placed 3rd
- Division 1: placed 2nd
MTAL
school
Auckland
au
Amy Hirst (stroke), Megan Farquhar, Aimee Hunt, Ella Goddard, Laura Francis, Gloria Tinney, Laura Bradley, Sharanita Sharma + Joseph McNamara (cox)
Coached by: Leah Hankey
- Division 1: placed 3rd
MTAL
school
Auckland
au
Carl Pracey (stroke), Evander Tangiiti, Tom Butler, Jonathan Winter, Pierre Fladgate, Jed Bradley, Kieran McLean, Matthew Smith + Dylan Dodds (cox)
Coached by: Ged Campbell
- Division 1: placed 3rd
MTAL
school
Auckland
au
Coached by: Leah Hankey
- Division 1: placed 2nd
MTAL
school
Auckland
au
Coached by: Ged Campbell
- Division 1: placed 5th
MTAL
school
Auckland
au
Callum Pratt (stroke), Nathan Phillips, Jack Morrison, Cole Brann, Mikaere Wiki, Damon Trumper, Devon Dudding, Jack Casey-Pickering + Joseph McNamara (cox)
Coached by: Sane-Va Ginnen & Sam Perry
- Division 1: placed 4th
- Division 1: placed 4th
- Division 3: placed 2nd
MTAL
school
Auckland
au
Callum Pratt (stroke), Nathan Phillips, Jack Morrison, Cole Brann, Mikaere Wiki, Jack Casey-Pickering, Devon Dudding, Vasya Nazaroff + Joseph McNamara (cox)
Coached by: Sane-Va Ginnen & Sam Perry
- Division 1: placed 6th
MTAL
school
Auckland
au
Coached by: Josh Schmidt
- Division 1: placed 6th
MTAL
school
Auckland
au
Coached by: Josh Schmidt
- Division 1: placed 7th
MTAL
school
Auckland
au
Coached by: Sarah Wolff
- Division 1: placed 2nd
- Division 2: placed 5th
- Division 3: placed 8th
- Division 2: placed 2nd
MTAL
school
Auckland
au
Coached by: Sane-Va Ginnen & Sam Perry
- Division 1: placed 9th
MTAL
school
Auckland
au
Coached by: Sane-Va Ginnen & Sam Perry
- Division 2: placed 5th
- Division 1: placed 8th
MTAL
school
Auckland
au
Amy Hirst (stroke), Gloria Tinney, Aimee Hunt, Ella Goddard, Laura Francis, Megan Farquhar, Laura Bradley, Reese Jacques + Cameron Richards (cox)
Coached by: Leah Hankey
- Division 1: placed 5th
- Division 1: placed 6th
MTAL
school
Auckland
au
Coached by: Leah Hankey
- Division 1: placed 5th
MTAL
school
Auckland
au
Coached by: Leah Hankey
- Division 2: placed 2nd
MTAL
school
Auckland
au
Coached by: Sane-Va Ginnen & Sam Perry
- Division 1: placed 1st
MTAL
school
Auckland
au
Coached by: Sane-Va Ginnen & Sam Perry
- Division 2: placed 3rd
- Division 1: placed 2nd
- Division 3: placed 2nd
- Division 1: placed 5th
MTAL
school
Auckland
au
Carl Pracey (stroke), Evander Tangiiti, Jonathan Winter, Fergus McSwiney, Jed Bradley, Dallas Marshall, Todd Martin, Matthew Smith + Dylan Dodds (cox)
Coached by: Josh Schmidt
- Division 1: placed 3rd (+03.3)