Heat 1 Progression: All->Final |
||||
UNCC
club
Canterbury
ca
|
||||
UNCC
club
Canterbury
ca
|
||||
UNCC
club
Canterbury
ca
|
||||
UNCC
club
Canterbury
ca
|
Heat 1 Progression: All->Final |
||||
UNCC
club
Canterbury
ca
|
TIMC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Dean Milne
|
||||
CURC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Armin Svoboda
|
Heat 1 Progression: 1,2,3,4->Final; Rest->Eliminated |
||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Dean Milne
|
|||
Heat 2 Progression: 1,2,3,4->Final; Rest->Eliminated |
||||
CURC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Armin Svoboda
|
AVNC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Nathan Cohen
|
||||
ASHC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Justin Wall
|
||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Jaimee Harrison & John Harmon
|
Heat 1 Progression: All->Final |
||||
ASHC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Justin Wall
|
|||
AVNC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Nathan Cohen
|
|||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Jaimee Harrison & John Harmon
|
Heat 1 Progression: 1,2->A Final; 3,4->B Final |
||||
CURC
club
Canterbury
ca
|
||||
Heat 2 Progression: 1,2->A Final; 3,4->B Final |
||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
||||
CHCC
club
Canterbury
ca
|
||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
||||
Heat 3 Progression: 1,2->A Final; 3,4->B Final |
||||
CTYC
club
Canterbury
ca
|
||||
Heat 4 Progression: 1,2->A Final; 3,4->B Final |
||||
AVNC
club
Canterbury
ca
|
TIMC
club
Canterbury
ca
|
|||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
|||||
ASHC
club
Canterbury
ca
|
|||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
|||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
|||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
|||||
CTYC
club
Canterbury
ca
|
Heat 1 Progression: 1,2->A Final +2NF; Next Fastest 8->B Final |
||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
||||
Heat 2 Progression: 1,2->A Final +2NF; Next Fastest 8->B Final |
||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
||||
ASHC
club
Canterbury
ca
|
||||
Heat 3 Progression: 1,2->A Final +2NF; Next Fastest 8->B Final |
||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
||||
ASHC
club
Canterbury
ca
|
||||
CTYC
club
Canterbury
ca
|
Heat 1 Progression: All->Final |
||||
CTYC
club
Canterbury
ca
|
||||
AVNC
club
Canterbury
ca
|
Heat 1 Progression: 1,2,3,4->Final; Rest->Eliminated |
||||
CURC
club
Canterbury
ca
|
||||
Heat 2 Progression: 1,2,3,4->Final; Rest->Eliminated |
||||
AVNC
club
Canterbury
ca
|
AVNC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: James Lilley
|
||||
AVNC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: James Lilley
|
||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Brian Smith
|
Heat 1 Progression: All->Final |
||||
AVNC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: James Lilley
|
|||
AVNC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: James Lilley
|
|||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Brian Smith
|
AVNC
club
Canterbury
ca
|
|||||
CHCC
club
Canterbury
ca
|
|||||
AVNC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Alex Meates
|
||||
AVNC
club
Canterbury
ca
|
|||||
CTYC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Michael Petherick
|
||||
CURC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Armin Svoboda
|
Heat 1 Progression: 1,2,3,4->Final; Rest->Eliminated |
||||
AVNC
club
Canterbury
ca
|
||||
AVNC
club
Canterbury
ca
|
||||
CURC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Armin Svoboda
|
|||
UNCC
club
Canterbury
ca
|
||||
Heat 2 Progression: 1,2,3,4->Final; Rest->Eliminated |
||||
AVNC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Alex Meates
|
|||
CHCC
club
Canterbury
ca
|
||||
CTYC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Michael Petherick
|
|||
AVNC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Alex Meates
|
TIMC
club
Canterbury
ca
|
|||||
ASHC
club
Canterbury
ca
|
|||||
ASHC
club
Canterbury
ca
|
|||||
CTYC
club
Canterbury
ca
|
|||||
CTYC
club
Canterbury
ca
|
|||||
AVNC
club
Canterbury
ca
|
|||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
|||||
CTYC
club
Canterbury
ca
|
Heat 1 Progression: 1,2->A Final +2NF; Next Fastest 8->B Final |
||||
ASHC
club
Canterbury
ca
|
||||
CTYC
club
Canterbury
ca
|
||||
Heat 2 Progression: 1,2->A Final +2NF; Next Fastest 8->B Final |
||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
||||
ASHC
club
Canterbury
ca
|
||||
CTYC
club
Canterbury
ca
|
||||
Heat 3 Progression: 1,2->A Final +2NF; Next Fastest 8->B Final |
||||
CTYC
club
Canterbury
ca
|
||||
AVNC
club
Canterbury
ca
|
||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
Heat 1 Progression: 1,2,3,4->Final; Rest->Eliminated |
||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
||||
Heat 2 Progression: 1,2,3,4->Final; Rest->Eliminated |
||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
||||
CHCC
club
Canterbury
ca
|
Heat 1 Progression: 1,2,3,4->Final; Rest->Eliminated |
||||
ASHC
club
Canterbury
ca
|
||||
Heat 2 Progression: 1,2,3,4->Final; Rest->Eliminated |
||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
Heat 1 Progression: All->Final |
||||
UNCC
club
Canterbury
ca
|
Heat 1 Progression: All->Final |
||||
UNCC
club
Canterbury
ca
|
||||
ASHC
club
Canterbury
ca
|
AVNC
club
Canterbury
ca
|
Harry Kellow-Cropp (stroke), Matthew Smith, Lucas MacDonald, Liam Whitaker, Connor Small, Chris Pearce, Jesse Webb, Reuben Bannon + George Johnson (cox)
Coached by: James Lilley & Josh Dolan
|
||||
CHCC
club
Canterbury
ca
|
|||||
AVNC
club
Canterbury
ca
|
Tyler Stanley (stroke), Cameron Maughan, Scott Shackleton, Finn Ocheduszko-Brown, Cameron McConchie, Finn Palmer, Lachlan Nicholas, Jack Hearn + Joel Coleman (cox)
Coached by: James Lilley & Josh Dolan
|
Heat 1 Progression: All->Final |
||||
CHCC
club
Canterbury
ca
|
||||
AVNC
club
Canterbury
ca
|
Harry Kellow-Cropp (stroke), Matthew Smith, Lucas MacDonald, Liam Whitaker, Connor Small, Chris Pearce, Jesse Webb, Reuben Bannon + George Johnson (cox)
Coached by: James Lilley & Josh Dolan
|
|||
AVNC
club
Canterbury
ca
|
Tyler Stanley (stroke), Cameron Maughan, Scott Shackleton, Finn Ocheduszko-Brown, Cameron McConchie, Finn Palmer, Lachlan Nicholas, Jack Hearn + Joel Coleman (cox)
Coached by: James Lilley & Josh Dolan
|
CHCC
club
Canterbury
ca
|
Erik McBride (stroke), Jack Elvy, Alex Todhunter, Jamie Batchelor, Lachie Hazlett, Tom Vincent, Will Chaffey, Charlie Bushell + Fin Smith (cox)
|
||||
CHCC
club
Canterbury
ca
|
Harry Hawkins (stroke), Ben Stronach, Harry Black, Theodore Davis, Tom Horncastle, Tommy Glass, Jay Sprott, Jacob Pye + Wilson Murray (cox)
|
Heat 1 Progression: All->Final |
||||
CHCC
club
Canterbury
ca
|
Erik McBride (stroke), Jack Elvy, Alex Todhunter, Jamie Batchelor, Lachie Hazlett, Tom Vincent, Will Chaffey, Charlie Bushell + Fin Smith (cox)
|
|||
CHCC
club
Canterbury
ca
|
Harry Hawkins (stroke), Ben Stronach, Harry Black, Theodore Davis, Tom Horncastle, Tommy Glass, Jay Sprott, Jacob Pye + Wilson Murray (cox)
|
ASHC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Justin Wall
|
||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Dean Milne
|
||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Geoff McCrostie
|
Heat 1 Progression: 1,2,3,4->Final; Rest->Eliminated |
||||
ASHC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Justin Wall
|
|||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Geoff McCrostie
|
|||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Jaimee Harrison & Glen Patterson
|
|||
Heat 2 Progression: 1,2,3,4->Final; Rest->Eliminated |
||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Dean Milne
|
|||
CTYC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Hayden Cohen
|
TIMC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Dean Milne
|
||||
CURC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Armin Svoboda
|
Heat 1 Progression: 1,2,3,4->Final; Rest->Eliminated |
||||
CURC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Armin Svoboda
|
|||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Dean Milne
|
|||
Heat 2 Progression: 1,2,3,4->Final; Rest->Eliminated |
||||
CURC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Armin Svoboda
|
TIMC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Brian Stephenson
|
||||
AVNC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: James Lilley
|
||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Brian Smith
|
||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Brian Stephenson
|
Heat 1 Progression: 1,2,3,4->Final; Rest->Eliminated |
||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Brian Stephenson
|
|||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Brian Smith
|
|||
Heat 2 Progression: 1,2,3,4->Final; Rest->Eliminated |
||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Brian Stephenson
|
|||
AVNC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: James Lilley
|
|||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Brian Smith
|
AVNC
club
Canterbury
ca
|
|||||
CTYC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Michael Petherick
|
||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Brian Smith
|
||||
CHCC
club
Canterbury
ca
|
|||||
AVNC
club
Canterbury
ca
|
Heat 1 Progression: 1,2,3,4->Final; Rest->Eliminated |
||||
CTYC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Michael Petherick
|
|||
AVNC
club
Canterbury
ca
|
||||
ASHC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Justin Wall
|
|||
Heat 2 Progression: 1,2,3,4->Final; Rest->Eliminated |
||||
AVNC
club
Canterbury
ca
|
||||
CHCC
club
Canterbury
ca
|
||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Brian Smith
|
Heat 1 Progression: All->Final |
||||
AVNC
club
Canterbury
ca
|
Heat 1 Progression: 1,2->A Final +2NF; Next Fastest 8->B Final |
||||
ASHC
club
Canterbury
ca
|
||||
CTYC
club
Canterbury
ca
|
||||
Heat 2 Progression: 1,2->A Final +2NF; Next Fastest 8->B Final |
||||
AVNC
club
Canterbury
ca
|
||||
CURC
club
Canterbury
ca
|
||||
Heat 3 Progression: 1,2->A Final +2NF; Next Fastest 8->B Final |
||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
AVNC
club
Canterbury
ca
|
|||||
AVNC
club
Canterbury
ca
|
|||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
|||||
CTYC
club
Canterbury
ca
|
|||||
UNCC
club
Canterbury
ca
|
|||||
ASHC
club
Canterbury
ca
|
|||||
CTYC
club
Canterbury
ca
|
|||||
AVNC
club
Canterbury
ca
|
Heat 1 Progression: 1,2,3,4->Final; Rest->Eliminated |
||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
||||
AVNC
club
Canterbury
ca
|
||||
CTYC
club
Canterbury
ca
|
||||
ASHC
club
Canterbury
ca
|
||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
||||
Heat 2 Progression: 1,2,3,4->Final; Rest->Eliminated |
||||
AVNC
club
Canterbury
ca
|
||||
UNCC
club
Canterbury
ca
|
||||
CTYC
club
Canterbury
ca
|
||||
AVNC
club
Canterbury
ca
|
||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
CTYC
club
Canterbury
ca
|
Helen Gunn (stroke), Kelsee Hamilton, Jess Kokshoorn, Alesha Harley, Judith Boeren, Georgia Rutter, Abby Chiplin, Phoebe Sopp + Michalla Thomson (cox)
Coached by: David Hatton
|
||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
Dani Walsh (stroke), Isabelle Bartlett, Grace Williams, Sophie Lightbourne, Emma Jarvie, Victoria Shore, Anna Higgins, Zoliekah Judd + Simonne Cox (cox)
Coached by: Dean Milne
|
||||
CURC
club
Canterbury
ca
|
Natasha Metcalf (stroke), Claudia Knight, Hayley MacDonald, Shannon Smart, Bryn Johnstone, Henrietta Clapham, Georgia Walker, Sophie Goodin + Ashley Maxwell (cox)
Coached by: Armin Svoboda
|
Heat 1 Progression: 1,2,3,4->Final; Rest->Eliminated |
||||
CTYC
club
Canterbury
ca
|
Helen Gunn (stroke), Kelsee Hamilton, Jess Kokshoorn, Alesha Harley, Judith Boeren, Georgia Rutter, Abby Chiplin, Phoebe Sopp + Michalla Thomson (cox)
Coached by: David Hatton
|
|||
CURC
club
Canterbury
ca
|
Natasha Metcalf (stroke), Claudia Knight, Hayley MacDonald, Shannon Smart, Bryn Johnstone, Henrietta Clapham, Georgia Walker, Sophie Goodin + Ashley Maxwell (cox)
Coached by: Armin Svoboda
|
|||
Heat 2 Progression: 1,2,3,4->Final; Rest->Eliminated |
||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
Dani Walsh (stroke), Isabelle Bartlett, Grace Williams, Sophie Lightbourne, Emma Jarvie, Victoria Shore, Anna Higgins, Zoliekah Judd + Simonne Cox (cox)
Coached by: Dean Milne
|
CTYC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Hayden Cohen
|
||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Brian Smith
|
||||
ASHC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Justin Wall
|
||||
AVNC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Hayden Blackford
|
Heat 1 Progression: All->Final |
||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Brian Smith
|
|||
ASHC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Justin Wall
|
|||
CTYC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Hayden Cohen
|
|||
AVNC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Hayden Blackford
|
AVNC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: James Lilley & Josh Dolan
|
||||
CHCC
club
Canterbury
ca
|
Heat 1 Progression: 1,2,3,4->Final; Rest->Eliminated |
||||
AVNC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: James Lilley & Josh Dolan
|
|||
Heat 2 Progression: 1,2,3,4->Final; Rest->Eliminated |
||||
CHCC
club
Canterbury
ca
|
||||
AVNC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: James Lilley & Josh Dolan
|
Heat 1 Progression: All->Final |
||||
AVNC
club
Canterbury
ca
|
||||
AVNC
club
Canterbury
ca
|
||||
CURC
club
Canterbury
ca
|
Heat 1 Progression: All->Final |
||||
UNCC
club
Canterbury
ca
|
Heat 1 Progression: All->Final |
||||
UNCC
club
Canterbury
ca
|
Heat 1 Progression: 1,2->A Final; 3,4->B Final |
||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
||||
CTYC
club
Canterbury
ca
|
||||
Heat 2 Progression: 1,2->A Final; 3,4->B Final |
||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
||||
Heat 3 Progression: 1,2->A Final; 3,4->B Final |
||||
ASHC
club
Canterbury
ca
|
||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
||||
Heat 4 Progression: 1,2->A Final; 3,4->B Final |
||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
Heat 1 Progression: 1,2,3,4->Final; Rest->Eliminated |
||||
ASHC
club
Canterbury
ca
|
||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
||||
CTYC
club
Canterbury
ca
|
||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
||||
Heat 2 Progression: 1,2,3,4->Final; Rest->Eliminated |
||||
CTYC
club
Canterbury
ca
|
||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
Heat 1 Progression: 1,2,3,4->Final; Rest->Eliminated |
||||
AVNC
club
Canterbury
ca
|
||||
AVNC
club
Canterbury
ca
|
||||
CURC
club
Canterbury
ca
|
||||
AVNC
club
Canterbury
ca
|
||||
UNCC
club
Canterbury
ca
|
||||
Heat 2 Progression: 1,2,3,4->Final; Rest->Eliminated |
||||
AVNC
club
Canterbury
ca
|
||||
AVNC
club
Canterbury
ca
|
||||
AVNC
club
Canterbury
ca
|
||||
UNCC
club
Canterbury
ca
|
Heat 1 Progression: 1,2,3,4->Final; Rest->Eliminated |
||||
CHCC
club
Canterbury
ca
|
||||
CHCC
club
Canterbury
ca
|
|
|||
Heat 2 Progression: 1,2,3,4->Final; Rest->Eliminated |
||||
CHCC
club
Canterbury
ca
|
|
TIMC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Brian Smith
|
||||
AVNC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: James Lilley
|
||||
CHCC
club
Canterbury
ca
|
|||||
CHCC
club
Canterbury
ca
|
|||||
CURC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Armin Svoboda
|
Heat 1 Progression: 1,2,3,4->Final; Rest->Eliminated |
||||
CHCC
club
Canterbury
ca
|
||||
CURC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Armin Svoboda
|
|||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Brian Smith
|
|||
Heat 2 Progression: 1,2,3,4->Final; Rest->Eliminated |
||||
CHCC
club
Canterbury
ca
|
||||
AVNC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: James Lilley
|
|||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Brian Smith
|
TIMC
club
Canterbury
ca
|
|||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
|||||
CHCC
club
Canterbury
ca
|
|||||
AVNC
club
Canterbury
ca
|
|||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
Heat 1 Progression: 1,2->A Final +2NF; Next Fastest 8->B Final |
||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
||||
Heat 2 Progression: 1,2->A Final +2NF; Next Fastest 8->B Final |
||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
||||
CHCC
club
Canterbury
ca
|
||||
Heat 3 Progression: 1,2->A Final +2NF; Next Fastest 8->B Final |
||||
AVNC
club
Canterbury
ca
|
||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
Heat 1 Progression: 1,2,3,4->Final; Rest->Eliminated |
||||
AVNC
club
Canterbury
ca
|
||||
AVNC
club
Canterbury
ca
|
||||
AVNC
club
Canterbury
ca
|
||||
ASHC
club
Canterbury
ca
|
||||
CTYC
club
Canterbury
ca
|
||||
Heat 2 Progression: 1,2,3,4->Final; Rest->Eliminated |
||||
AVNC
club
Canterbury
ca
|
||||
CTYC
club
Canterbury
ca
|
||||
AVNC
club
Canterbury
ca
|
||||
ASHC
club
Canterbury
ca
|
||||
AVNC
club
Canterbury
ca
|
CURC
club
Canterbury
ca
|
Bronte Daniels (stroke), Sara Cottam, Georgina Woods, Greta Lines, Natasha Metcalf, Hayley MacDonald, Shannon Smart, Claudia Knight + Ashley Maxwell (cox)
Coached by: Armin Svoboda
|
||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
Phoebe Trolove (stroke), Meghan Templeton, Nikita Clemens, Amy Taggart, Kate Harvey, Sarah Millar, Nicole Derwin, Taylor Allan + Kaia Holland (cox)
Coached by: Dean Milne
|
Heat 1 Progression: All->Final |
||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
Phoebe Trolove (stroke), Meghan Templeton, Nikita Clemens, Amy Taggart, Kate Harvey, Sarah Millar, Nicole Derwin, Taylor Allan + Kaia Holland (cox)
Coached by: Dean Milne
|
|||
CURC
club
Canterbury
ca
|
Bronte Daniels (stroke), Sara Cottam, Georgina Woods, Greta Lines, Natasha Metcalf, Hayley MacDonald, Shannon Smart, Claudia Knight + Ashley Maxwell (cox)
Coached by: Armin Svoboda
|
TIMC
club
Canterbury
ca
|
|||||
AVNC
club
Canterbury
ca
|
|||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
|||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
|||||
CTYC
club
Canterbury
ca
|
|||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
Heat 1 Progression: 1,2->A Final +2NF; Next Fastest 8->B Final |
||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
||||
AVNC
club
Canterbury
ca
|
||||
Heat 2 Progression: 1,2->A Final +2NF; Next Fastest 8->B Final |
||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
||||
AVNC
club
Canterbury
ca
|
||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
||||
CTYC
club
Canterbury
ca
|
||||
Heat 3 Progression: 1,2->A Final +2NF; Next Fastest 8->B Final |
||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
||||
CTYC
club
Canterbury
ca
|
||||
AVNC
club
Canterbury
ca
|
TIMC
club
Canterbury
ca
|
|||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
|||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
|||||
ASHC
club
Canterbury
ca
|
|||||
ASHC
club
Canterbury
ca
|
|||||
CTYC
club
Canterbury
ca
|
|||||
AVNC
club
Canterbury
ca
|
Heat 1 Progression: 1,2->A Final +2NF; Next Fastest 8->B Final |
||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
||||
ASHC
club
Canterbury
ca
|
||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
||||
ASHC
club
Canterbury
ca
|
||||
Heat 2 Progression: 1,2->A Final +2NF; Next Fastest 8->B Final |
||||
ASHC
club
Canterbury
ca
|
||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
||||
CTYC
club
Canterbury
ca
|
||||
Heat 3 Progression: 1,2->A Final +2NF; Next Fastest 8->B Final |
||||
AVNC
club
Canterbury
ca
|
||||
CTYC
club
Canterbury
ca
|
||||
ASHC
club
Canterbury
ca
|
||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
TIMC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Dean Milne
|
||||
CTYC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Hayden Cohen
|
||||
CTYC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: David Hatton
|
||||
AVNC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Hayden Blackford
|
||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Geoff McCrostie
|
||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Jaimee Harrison & John Harmon
|
||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Jaimee Harrison & Glen Patterson
|
||||
CURC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Armin Svoboda
|
Heat 1 Progression: 1,2->A Final +2NF; Next Fastest 8->B Final |
||||
CTYC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: David Hatton
|
|||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Jaimee Harrison & John Harmon
|
|||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Jaimee Harrison & Glen Patterson
|
|||
Heat 2 Progression: 1,2->A Final +2NF; Next Fastest 8->B Final |
||||
CTYC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Hayden Cohen
|
|||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Geoff McCrostie
|
|||
CURC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Armin Svoboda
|
|||
Heat 3 Progression: 1,2->A Final +2NF; Next Fastest 8->B Final |
||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Dean Milne
|
|||
AVNC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Hayden Blackford
|
Heat 1 Progression: 1,2->A Final +2NF; Next Fastest 8->B Final |
||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
||||
Heat 2 Progression: 1,2->A Final +2NF; Next Fastest 8->B Final |
||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
||||
CURC
club
Canterbury
ca
|
||||
Heat 3 Progression: 1,2->A Final +2NF; Next Fastest 8->B Final |
||||
ASHC
club
Canterbury
ca
|
Heat 1 Progression: 1,2->A Final +2NF; Next Fastest 8->B Final |
||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
||||
CTYC
club
Canterbury
ca
|
||||
AVNC
club
Canterbury
ca
|
||||
CURC
club
Canterbury
ca
|
||||
Heat 2 Progression: 1,2->A Final +2NF; Next Fastest 8->B Final |
||||
ASHC
club
Canterbury
ca
|
||||
AVNC
club
Canterbury
ca
|
||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Jaimee Harrison & Glen Patterson
|
|||
Heat 3 Progression: 1,2->A Final +2NF; Next Fastest 8->B Final |
||||
AVNC
club
Canterbury
ca
|
||||
ASHC
club
Canterbury
ca
|
||||
CURC
club
Canterbury
ca
|
||||
UNCC
club
Canterbury
ca
|
AVNC
club
Canterbury
ca
|
|||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
|||||
CHCC
club
Canterbury
ca
|
|||||
CHCC
club
Canterbury
ca
|
|||||
AVNC
club
Canterbury
ca
|
Heat 1 Progression: 1,2,3,4->Final; Rest->Eliminated |
||||
CHCC
club
Canterbury
ca
|
||||
AVNC
club
Canterbury
ca
|
||||
AVNC
club
Canterbury
ca
|
||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
||||
Heat 2 Progression: 1,2,3,4->Final; Rest->Eliminated |
||||
CHCC
club
Canterbury
ca
|
||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
||||
AVNC
club
Canterbury
ca
|
||||
CURC
club
Canterbury
ca
|
AVNC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Nathan Cohen
|
Heat 1 Progression: All->Final |
||||
AVNC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Nathan Cohen
|
AVNC
club
Canterbury
ca
|
Tyler Stanley (stroke), Cameron Maughan, Scott Shackleton, Finn Ocheduszko-Brown, Cameron McConchie, Finn Palmer, Lachlan Nicholas, Jack Hearn + Joel Coleman (cox)
Coached by: James Lilley & Josh Dolan
|
||||
AVNC
club
Canterbury
ca
|
Lucas MacDonald (stroke), Liam Whitaker, Harry Kellow-Cropp, Matthew Smith, Connor Small, Connor de Lautour, Reuben Bannon, Jesse Webb + George Johnson (cox)
Coached by: James Lilley & Josh Dolan
|
Heat 1 Progression: All->Final |
||||
AVNC
club
Canterbury
ca
|
Tyler Stanley (stroke), Cameron Maughan, Scott Shackleton, Finn Ocheduszko-Brown, Cameron McConchie, Finn Palmer, Lachlan Nicholas, Jack Hearn + Joel Coleman (cox)
Coached by: James Lilley & Josh Dolan
|
|||
AVNC
club
Canterbury
ca
|
Lucas MacDonald (stroke), Liam Whitaker, Harry Kellow-Cropp, Matthew Smith, Connor Small, Connor de Lautour, Reuben Bannon, Jesse Webb + George Johnson (cox)
Coached by: James Lilley & Josh Dolan
|
CHCC
club
Canterbury
ca
|
Jack Drage (stroke), Dominic Edmond, Lachie Hazlett, Ben Young, William Koko, Fearghus Bratten, Oli Cochran, Isaac Moreton + Matthew Quin (cox)
|
Heat 1 Progression: All->Final |
||||
CHCC
club
Canterbury
ca
|
Jack Drage (stroke), Dominic Edmond, Lachie Hazlett, Ben Young, William Koko, Fearghus Bratten, Oli Cochran, Isaac Moreton + Matthew Quin (cox)
|
TIMC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Dean Milne
|
||||
ASHC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Justin Wall
|
Heat 1 Progression: 1,2,3,4->Final; Rest->Eliminated |
||||
ASHC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Justin Wall
|
|||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Dean Milne
|
|||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Geoff McCrostie
|
|||
Heat 2 Progression: 1,2,3,4->Final; Rest->Eliminated |
||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Dean Milne
|
|||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Jaimee Harrison & John Harmon
|
CTYC
club
Canterbury
ca
|
Greer Halcrow (stroke), Gina Damerow-Stephen, Hannah-Rose Daldry, Ruby Pringle + Minnie Robson-Cabout (cox)
Coached by: Hayden Cohen
|
||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Geoff McCrostie
|
||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Dean Milne
|
Heat 1 Progression: 1,2,3,4->Final; Rest->Eliminated |
||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Geoff McCrostie
|
|||
Heat 2 Progression: 1,2,3,4->Final; Rest->Eliminated |
||||
CTYC
club
Canterbury
ca
|
Greer Halcrow (stroke), Gina Damerow-Stephen, Hannah-Rose Daldry, Ruby Pringle + Minnie Robson-Cabout (cox)
Coached by: Hayden Cohen
|
|||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Dean Milne
|
TIMC
club
Canterbury
ca
|
|||||
AVNC
club
Canterbury
ca
|
|||||
CTYC
club
Canterbury
ca
|
|||||
ASHC
club
Canterbury
ca
|
|||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
|||||
CTYC
club
Canterbury
ca
|
|||||
AVNC
club
Canterbury
ca
|
Heat 1 Progression: 1,2->A Final +2NF; Next Fastest 8->B Final |
||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
||||
Heat 2 Progression: 1,2->A Final +2NF; Next Fastest 8->B Final |
||||
CTYC
club
Canterbury
ca
|
||||
AVNC
club
Canterbury
ca
|
||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
||||
Heat 3 Progression: 1,2->A Final +2NF; Next Fastest 8->B Final |
||||
ASHC
club
Canterbury
ca
|
||||
CTYC
club
Canterbury
ca
|
||||
AVNC
club
Canterbury
ca
|
Heat 1 Progression: 1,2,3,4->Final; Rest->Eliminated |
||||
CURC
club
Canterbury
ca
|
||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
||||
Heat 2 Progression: 1,2,3,4->Final; Rest->Eliminated |
||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
||||
CTYC
club
Canterbury
ca
|
Heat 1 Progression: 1,2,3,4->Final; Rest->Eliminated |
||||
AVNC
club
Canterbury
ca
|
||||
AVNC
club
Canterbury
ca
|
||||
AVNC
club
Canterbury
ca
|
||||
Heat 2 Progression: 1,2,3,4->Final; Rest->Eliminated |
||||
ASHC
club
Canterbury
ca
|
||||
AVNC
club
Canterbury
ca
|
||||
AVNC
club
Canterbury
ca
|
Heat 1 Progression: All->Final |
||||
AVNC
club
Canterbury
ca
|
||||
AVNC
club
Canterbury
ca
|
||||
AVNC
club
Canterbury
ca
|
||||
AVNC
club
Canterbury
ca
|
Heat 1 Progression: All->Final |
||||
UNCC
club
Canterbury
ca
|
||||
UNCC
club
Canterbury
ca
|
Heat 1 Progression: All->Final |
||||
UNCC
club
Canterbury
ca
|
||||
UNCC
club
Canterbury
ca
|
||||
ASHC
club
Canterbury
ca
|
||||
ASHC
club
Canterbury
ca
|
TIMC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Brian Smith
|
Heat 1 Progression: 1,2,3,4->Final; Rest->Eliminated |
||||
CHCC
club
Canterbury
ca
|
||||
Heat 2 Progression: 1,2,3,4->Final; Rest->Eliminated |
||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Brian Smith
|
|||
CHCC
club
Canterbury
ca
|
|
CURC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Armin Svoboda
|
||||
AVNC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: James Lilley
|
||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Brian Smith
|
||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Brian Stephenson
|
||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Brian Smith
|
||||
ASHC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Justin Wall
|
Heat 1 Progression: 1,2,3,4->Final; Rest->Eliminated |
||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Brian Smith
|
|||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Brian Smith
|
|||
AVNC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: James Lilley
|
|||
ASHC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Justin Wall
|
|||
CTYC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Hayden Cohen
|
|||
CHCC
club
Canterbury
ca
|
||||
Heat 2 Progression: 1,2,3,4->Final; Rest->Eliminated |
||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Brian Stephenson
|
|||
CURC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Armin Svoboda
|
|||
CHCC
club
Canterbury
ca
|
CURC
club
Canterbury
ca
|
Rose McEwan (stroke), Holly Maxwell, Bronte Daniels, Molly Smith, Lauren Sim, Emily Christison, Olivia Cottam, Greta Lines + Ashley Maxwell (cox)
Coached by: Armin Svoboda
|
Heat 1 Progression: All->Final |
||||
CURC
club
Canterbury
ca
|
Rose McEwan (stroke), Holly Maxwell, Bronte Daniels, Molly Smith, Lauren Sim, Emily Christison, Olivia Cottam, Greta Lines + Ashley Maxwell (cox)
Coached by: Armin Svoboda
|
Heat 1 Progression: 1,2->A Final +2NF; Next Fastest 8->B Final |
||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
||||
Heat 2 Progression: 1,2->A Final +2NF; Next Fastest 8->B Final |
||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
||||
Heat 3 Progression: 1,2->A Final +2NF; Next Fastest 8->B Final |
||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
Heat 1 Progression: 1,2,3,4->Final; Rest->Eliminated |
||||
AVNC
club
Canterbury
ca
|
||||
AVNC
club
Canterbury
ca
|
||||
AVNC
club
Canterbury
ca
|
||||
AVNC
club
Canterbury
ca
|
||||
Heat 2 Progression: 1,2,3,4->Final; Rest->Eliminated |
||||
CTYC
club
Canterbury
ca
|
||||
AVNC
club
Canterbury
ca
|
||||
ASHC
club
Canterbury
ca
|
||||
AVNC
club
Canterbury
ca
|
||||
AVNC
club
Canterbury
ca
|
||||
AVNC
club
Canterbury
ca
|
Heat 1 Progression: All->Final |
||||
CURC
club
Canterbury
ca
|
||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
||||
AVNC
club
Canterbury
ca
|
AVNC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Hayden Blackford
|
||||
CTYC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Hayden Cohen
|
||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Brian Smith
|
||||
ASHC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Justin Wall
|
Heat 1 Progression: 1,2,3,4->Final; Rest->Eliminated |
||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Brian Smith
|
|||
AVNC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Hayden Blackford
|
|||
Heat 2 Progression: 1,2,3,4->Final; Rest->Eliminated |
||||
ASHC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Justin Wall
|
|||
CTYC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Hayden Cohen
|
TIMC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Brian Smith
|
Heat 1 Progression: 1,2,3,4->Final; Rest->Eliminated |
||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Brian Smith
|
|||
AVNC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: James Lilley & Josh Dolan
|
|||
Heat 2 Progression: 1,2,3,4->Final; Rest->Eliminated |
||||
CHCC
club
Canterbury
ca
|
||||
AVNC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: James Lilley & Josh Dolan
|
TIMC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Dean Milne
|
Heat 1 Progression: All->Final |
||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Dean Milne
|
AVNC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Nathan Cohen
|
||||
ASHC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Justin Wall
|
Heat 1 Progression: All->Final |
||||
ASHC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Justin Wall
|
|||
AVNC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Nathan Cohen
|
AVNC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Nathan Cohen
|
||||
AVNC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Nathan Cohen
|
Heat 1 Progression: All->Final |
||||
AVNC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Nathan Cohen
|
|||
AVNC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Nathan Cohen
|
TIMC
club
Canterbury
ca
|
|||||
ASHC
club
Canterbury
ca
|
|||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
|||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
|||||
ASHC
club
Canterbury
ca
|
Heat 1 Progression: 1,2->A Final; 3,4->B Final |
||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
||||
CTYC
club
Canterbury
ca
|
||||
Heat 2 Progression: 1,2->A Final; 3,4->B Final |
||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
||||
ASHC
club
Canterbury
ca
|
||||
Heat 3 Progression: 1,2->A Final; 3,4->B Final |
||||
ASHC
club
Canterbury
ca
|
||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
||||
Heat 4 Progression: 1,2->A Final; 3,4->B Final |
||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
TIMC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Jaimee Harrison & Glen Patterson
|
||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
|||||
CTYC
club
Canterbury
ca
|
|||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
|||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
|||||
CURC
club
Canterbury
ca
|
|||||
CURC
club
Canterbury
ca
|
Heat 1 Progression: 1,2->A Final +2NF; Next Fastest 8->B Final |
||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
||||
CURC
club
Canterbury
ca
|
||||
Heat 2 Progression: 1,2->A Final +2NF; Next Fastest 8->B Final |
||||
CTYC
club
Canterbury
ca
|
||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
||||
CURC
club
Canterbury
ca
|
||||
Heat 3 Progression: 1,2->A Final +2NF; Next Fastest 8->B Final |
||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Jaimee Harrison & Glen Patterson
|
AVNC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Hayden Blackford
|
||||
CTYC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: David Hatton
|
||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Dean Milne
|
||||
CTYC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: David Hatton
|
||||
CURC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Armin Svoboda
|
||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Jaimee Harrison & Glen Patterson
|
||||
CURC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Armin Svoboda
|
Heat 1 Progression: 1,2->A Final +2NF; Next Fastest 8->B Final |
||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Jaimee Harrison & Glen Patterson
|
|||
CTYC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Hayden Cohen
|
|||
Heat 2 Progression: 1,2->A Final +2NF; Next Fastest 8->B Final |
||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Dean Milne
|
|||
CTYC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: David Hatton
|
|||
AVNC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Hayden Blackford
|
|||
CURC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Armin Svoboda
|
|||
Heat 3 Progression: 1,2->A Final +2NF; Next Fastest 8->B Final |
||||
CTYC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: David Hatton
|
|||
CURC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Armin Svoboda
|
TIMC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Dean Milne
|
||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Geoff McCrostie
|
Heat 1 Progression: 1,2,3,4->Final; Rest->Eliminated |
||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Dean Milne
|
|||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Jaimee Harrison & John Harmon
|
|||
Heat 2 Progression: 1,2,3,4->Final; Rest->Eliminated |
||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Geoff McCrostie
|
|||
CURC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Armin Svoboda
|
Heat 1 Progression: All->Final |
||||
CHCC
club
Canterbury
ca
|
Sean Swanson (stroke), Sam Aitken, Harrison Voice, Max Goodwin, Zac Cran, Sam Darry, James Newton, Louis Batchelor + Paddy Hone (cox)
|
|||
CHCC
club
Canterbury
ca
|
Erik McBride (stroke), Jack Elvy, Alex Todhunter, Jamie Batchelor, Lachie Hazlett, Tom Vincent, Theodore Davis, Will Chaffey + Fin Smith (cox)
|
|||
CHCC
club
Canterbury
ca
|
||||
AVNC
club
Canterbury
ca
|
Jake Luthi (stroke), Alex Cartwright, Elijah Coulston, Jackson Drake, Tom Nicholson, Max Ngataki, Corbin Newlands, James Alexander + Joel Coleman (cox)
Coached by: James Lilley
|
CHCC
club
Canterbury
ca
|
Tom Darry (stroke), Oliver Tyler, Ben Wade, Jack Beadel, George Clarke, Flynn Mann, Angus Gray, Samuel Tillman + Guy Flynn (cox)
|
||||
UNCC
club
Canterbury
ca
|
Stuart Wade (stroke), Murray McCartin, Brent Mirfin, Barry Meates, Dan Batchelor, Hamish Gray, Rob Armstrong, Soames Crowther + Tanja McDonald (cox)
|
Heat 1 Progression: All->Final |
||||
CHCC
club
Canterbury
ca
|
Tom Darry (stroke), Oliver Tyler, Ben Wade, Jack Beadel, George Clarke, Flynn Mann, Angus Gray, Samuel Tillman + Guy Flynn (cox)
|
|||
UNCC
club
Canterbury
ca
|
Stuart Wade (stroke), Murray McCartin, Brent Mirfin, Barry Meates, Dan Batchelor, Hamish Gray, Rob Armstrong, Soames Crowther + Tanja McDonald (cox)
|
AVNC
club
Canterbury
ca
|
Jake Luthi (stroke), Alex Cartwright, Elijah Coulston, Jackson Drake, Corbin Newlands, Max Ngataki, McGregor Best, James Alexander + Joel Coleman (cox)
Coached by: James Lilley
|
||||
AVNC
club
Canterbury
ca
|
Dacey Caldwell (stroke), Jack Bell, Fred Coughlan, James Mountier, Patrick Fruean, Henry Wills, David Beukes, Mark Dadson + Josh Dolan (cox)
|
||||
AVNC
club
Canterbury
ca
|
Isaac Zarifeh (stroke), Matthew Beveridge, Zach Murphy, Jack Hoare, Simon Early, Thomas Paterson, Hamish Maxwell, Matthew Parker + Sophie Baker (cox)
|
Heat 1 Progression: All->Final |
||||
AVNC
club
Canterbury
ca
|
Dacey Caldwell (stroke), Jack Bell, Fred Coughlan, James Mountier, Patrick Fruean, Henry Wills, David Beukes, Mark Dadson + Josh Dolan (cox)
|
|||
AVNC
club
Canterbury
ca
|
Jake Luthi (stroke), Alex Cartwright, Elijah Coulston, Jackson Drake, Corbin Newlands, Max Ngataki, McGregor Best, James Alexander + Joel Coleman (cox)
Coached by: James Lilley
|
|||
AVNC
club
Canterbury
ca
|
Isaac Zarifeh (stroke), Matthew Beveridge, Zach Murphy, Jack Hoare, Simon Early, Thomas Paterson, Hamish Maxwell, Matthew Parker + Sophie Baker (cox)
|