Heat 1 Progression: 1,2->A Final +2NF; Next Fastest 8->B Final |
||||
RPCS
RPC
|
||||
STAN
school
Canterbury
ca
|
||||
WTUC
club
Southland
so
|
||||
STAN
school
Canterbury
ca
|
||||
CTYC
club
Canterbury
ca
|
||||
AVNC
club
Canterbury
ca
|
||||
CURC
club
Canterbury
ca
|
||||
CHCC
club
Canterbury
ca
|
||||
Heat 2 Progression: 1,2->A Final +2NF; Next Fastest 8->B Final |
||||
RPCS
RPC
|
||||
AVNC
club
Canterbury
ca
|
||||
CHCC
club
Canterbury
ca
|
||||
STCC
school
Canterbury
ca
|
||||
OAMC
club
Otago
ot
|
||||
CHCC
club
Canterbury
ca
|
||||
CHCC
club
Canterbury
ca
|
||||
Heat 3 Progression: 1,2->A Final +2NF; Next Fastest 8->B Final |
||||
RPCS
RPC
|
||||
AVNC
club
Canterbury
ca
|
||||
RPCS
RPC
|
||||
CURC
club
Canterbury
ca
|
||||
STAN
school
Canterbury
ca
|
||||
WTUC
club
Southland
so
|
||||
CHCC
club
Canterbury
ca
|
ASHC
club
Canterbury
ca
|
|||||
RPCS
RPC
|
|||||
RPCS
RPC
|
|||||
RPCS
RPC
|
|||||
AVNC
club
Canterbury
ca
|
|||||
CURC
club
Canterbury
ca
|
|||||
OGUC
club
Otago
ot
|
|||||
OGUC
club
Otago
ot
|
Heat 1 Progression: 1,2,3,4->Final; Rest->Eliminated |
||||
ASHC
club
Canterbury
ca
|
||||
RPCS
RPC
|
||||
CURC
club
Canterbury
ca
|
||||
OGUC
club
Otago
ot
|
||||
WTUC
club
Southland
so
|
||||
AVNC
club
Canterbury
ca
|
||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
||||
AVNC
club
Canterbury
ca
|
||||
Heat 2 Progression: 1,2,3,4->Final; Rest->Eliminated |
||||
AVNC
club
Canterbury
ca
|
||||
RPCS
RPC
|
||||
RPCS
RPC
|
||||
OGUC
club
Otago
ot
|
||||
WNKC
club
Otago
ot
|
||||
AVNC
club
Canterbury
ca
|
||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
||||
NOEC
club
Otago
ot
|
RPCS
RPC
|
|||||
RPCS
RPC
|
|||||
RPCS
RPC
|
|||||
OGUC
club
Otago
ot
|
|||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
|||||
AVNC
club
Canterbury
ca
|
|||||
STMG
school
Canterbury
ca
|
|||||
STMG
school
Canterbury
ca
|
Heat 1 Progression: 1,2,3,4->Final; Rest->Eliminated |
||||
RPCS
RPC
|
||||
RPCS
RPC
|
||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
||||
STMG
school
Canterbury
ca
|
||||
AVNC
club
Canterbury
ca
|
||||
OAMC
club
Otago
ot
|
||||
OGUC
club
Otago
ot
|
||||
NOEC
club
Otago
ot
|
||||
Heat 2 Progression: 1,2,3,4->Final; Rest->Eliminated |
||||
RPCS
RPC
|
||||
AVNC
club
Canterbury
ca
|
||||
STMG
school
Canterbury
ca
|
||||
OGUC
club
Otago
ot
|
||||
ASHC
club
Canterbury
ca
|
||||
STMG
school
Canterbury
ca
|
DUAC
club
Otago
ot
|
Coached by: Simon Smith
|
||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
Geraldine Moffat (stroke), Kinnley McAllister, Michaela Kennedy, Samantha Sorenson + Naeve Davidson (cox)
Coached by: Jaimee Harrison
|
||||
DUAC
club
Otago
ot
|
Coached by: Simon Smith
|
||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Dean Milne
|
||||
ASHC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Justin Wall
|
||||
NOEC
club
Otago
ot
|
Coached by: Lauren Farnden
|
||||
MARN
school
Canterbury
ca
|
Coached by: Fiona McKay & Matt Lilly
|
||||
STMG
school
Canterbury
ca
|
|||||
STMG
school
Canterbury
ca
|
Laura Chancellor (stroke), Rhiannon Proper, Charlotte Hutchinson, Sophie MacGibbon + Claudia Bethell (cox)
|
||||
CROC
club
Otago
ot
|
|||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Dean Milne
|
||||
CURC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Armin Svoboda
|
||||
WNKC
club
Otago
ot
|
Coached by: David Ayres & Aj Humphreys
|
||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Dean Milne
|
||||
WTUC
club
Southland
so
|
|||||
WTUC
club
Southland
so
|
Olivia Woodham (stroke), Isabelle Bradley, Francesca O'Malley, Jacque Lattimore + Ruby Hamilton (cox)
|
Heat 1 Progression: 1,2->A Final; 3,4->B Final |
||||
ASHC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Justin Wall
|
|||
STMG
school
Canterbury
ca
|
||||
CURC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Armin Svoboda
|
|||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Dean Milne
|
|||
DUAC
club
Otago
ot
|
Coached by: Simon Smith
|
|||
MARN
school
Canterbury
ca
|
Coached by: Fiona McKay & Matt Lilly
|
|||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Brian Stephenson
|
|||
Heat 2 Progression: 1,2->A Final; 3,4->B Final |
||||
DUAC
club
Otago
ot
|
Coached by: Simon Smith
|
|||
MARN
school
Canterbury
ca
|
Coached by: Fiona McKay & Matt Lilly
|
|||
WTUC
club
Southland
so
|
Olivia Woodham (stroke), Isabelle Bradley, Francesca O'Malley, Jacque Lattimore + Ruby Hamilton (cox)
|
|||
WNKC
club
Otago
ot
|
Coached by: David Ayres & Aj Humphreys
|
|||
NOEC
club
Otago
ot
|
Coached by: Craig Deblecourt
|
|||
OAMC
club
Otago
ot
|
Coached by: Peter Scott
|
|||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Brian Stephenson
|
|||
Heat 3 Progression: 1,2->A Final; 3,4->B Final |
||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
Geraldine Moffat (stroke), Kinnley McAllister, Michaela Kennedy, Samantha Sorenson + Naeve Davidson (cox)
Coached by: Jaimee Harrison
|
|||
NOEC
club
Otago
ot
|
Coached by: Lauren Farnden
|
|||
STMG
school
Canterbury
ca
|
Laura Chancellor (stroke), Rhiannon Proper, Charlotte Hutchinson, Sophie MacGibbon + Claudia Bethell (cox)
|
|||
WTUC
club
Southland
so
|
||||
OAMC
club
Otago
ot
|
Coached by: Neville Hill
|
|||
MARN
school
Canterbury
ca
|
Coached by: Fiona McKay & Caroline Pearson
|
|||
COLC
club
Otago
ot
|
||||
Heat 4 Progression: 1,2->A Final; 3,4->B Final |
||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Dean Milne
|
|||
DUAC
club
Otago
ot
|
Coached by: Simon Smith
|
|||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Dean Milne
|
|||
CROC
club
Otago
ot
|
||||
OAMC
club
Otago
ot
|
Coached by: Neville Hill
|
|||
WTUC
club
Southland
so
|
|
|||
BURN
school
Canterbury
ca
|
Coached by: Sophie Gilchrist & Sarah Lindley
|
Heat 1 Progression: 1,2,3,4->Final; Rest->Eliminated |
||||
RPCS
RPC
|
||||
WNKC
club
Otago
ot
|
||||
RPCS
RPC
|
||||
RPCS
RPC
|
||||
NOEC
club
Otago
ot
|
||||
Heat 2 Progression: 1,2,3,4->Final; Rest->Eliminated |
||||
RPCS
RPC
|
||||
RPCS
RPC
|
||||
CURC
club
Canterbury
ca
|
||||
RPCS
RPC
|
||||
DUAC
club
Otago
ot
|
||||
ASHC
club
Canterbury
ca
|
Heat 1 Progression: 1,2->A Final; 3,4->B Final |
||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
||||
DUAC
club
Otago
ot
|
||||
OAMC
club
Otago
ot
|
||||
BURN
school
Canterbury
ca
|
Coached by: Sophie Gilchrist & Sarah Lindley
|
|||
NOEC
club
Otago
ot
|
||||
AVNC
club
Canterbury
ca
|
||||
AVNC
club
Canterbury
ca
|
||||
Heat 2 Progression: 1,2->A Final; 3,4->B Final |
||||
OGUC
club
Otago
ot
|
||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
||||
AVNC
club
Canterbury
ca
|
||||
NOEC
club
Otago
ot
|
||||
BURN
school
Canterbury
ca
|
||||
OTAC
club
Otago
ot
|
||||
OTAC
club
Otago
ot
|
||||
Heat 3 Progression: 1,2->A Final; 3,4->B Final |
||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
||||
WTUC
club
Southland
so
|
||||
UNCC
club
Canterbury
ca
|
||||
OTAC
club
Otago
ot
|
||||
NOEC
club
Otago
ot
|
||||
OTAC
club
Otago
ot
|
||||
Heat 4 Progression: 1,2->A Final; 3,4->B Final |
||||
OTAC
club
Otago
ot
|
||||
WTUC
club
Southland
so
|
||||
STCC
school
Canterbury
ca
|
||||
NOEC
club
Otago
ot
|
||||
NOEC
club
Otago
ot
|
||||
BURN
school
Canterbury
ca
|
Coached by: Sophie Gilchrist & Sarah Lindley
|
Heat 1 Progression: 1,2->A Final; 3,4->B Final |
||||
STAN
school
Canterbury
ca
|
Coached by: Annie Montgomery & Connor Fraher
|
|||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
||||
NOEC
club
Otago
ot
|
||||
WTUC
club
Southland
so
|
||||
NOEC
club
Otago
ot
|
||||
RRGS
school
Canterbury
ca
|
||||
OAMC
club
Otago
ot
|
||||
Heat 2 Progression: 1,2->A Final; 3,4->B Final |
||||
NOEC
club
Otago
ot
|
||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
||||
ASHC
club
Canterbury
ca
|
||||
CROC
club
Otago
ot
|
||||
STMG
school
Canterbury
ca
|
||||
NOEC
club
Otago
ot
|
||||
NOEC
club
Otago
ot
|
||||
Heat 3 Progression: 1,2->A Final; 3,4->B Final |
||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
||||
DUAC
club
Otago
ot
|
||||
MARN
school
Canterbury
ca
|
||||
MARN
school
Canterbury
ca
|
||||
NOEC
club
Otago
ot
|
||||
WNKC
club
Otago
ot
|
||||
Heat 4 Progression: 1,2->A Final; 3,4->B Final |
||||
DUAC
club
Otago
ot
|
||||
WNKC
club
Otago
ot
|
||||
CROC
club
Otago
ot
|
||||
BURN
school
Canterbury
ca
|
||||
ASHC
club
Canterbury
ca
|
||||
CROC
club
Otago
ot
|
STAN
school
Canterbury
ca
|
Coached by: Ross Lindstrom & Charlotte Kenny
|
||||
CHCC
club
Canterbury
ca
|
|||||
CHCC
club
Canterbury
ca
|
|||||
AVNC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: STBD
|
||||
CHCC
club
Canterbury
ca
|
|||||
AVNC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: STBD
|
||||
WTUC
club
Southland
so
|
|
||||
CURC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Armin Svoboda
|
Heat 1 Progression: 1,2,3,4->Final; Rest->Eliminated |
||||
CHCC
club
Canterbury
ca
|
||||
WTUC
club
Southland
so
|
|
|||
AVNC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: STBD
|
|||
CHCC
club
Canterbury
ca
|
||||
CTYC
club
Canterbury
ca
|
|
|||
NOEC
club
Otago
ot
|
Coached by: Royce Wilson & Kelvin Maker
|
|||
CHCC
club
Canterbury
ca
|
||||
Heat 2 Progression: 1,2,3,4->Final; Rest->Eliminated |
||||
STAN
school
Canterbury
ca
|
Coached by: Ross Lindstrom & Charlotte Kenny
|
|||
CHCC
club
Canterbury
ca
|
||||
AVNC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: STBD
|
|||
CURC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Armin Svoboda
|
|||
AVNC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Alex Meates
|
|||
CHCC
club
Canterbury
ca
|
|
|||
STCC
school
Canterbury
ca
|
Coached by: Daniel Ryan
|
STCC
school
Canterbury
ca
|
Coached by: James Beattie
|
||||
OTAC
club
Otago
ot
|
Coached by: Jamie McKenzie
|
||||
AVNC
club
Canterbury
ca
|
|||||
ASHC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Justin Wall
|
||||
OTAC
club
Otago
ot
|
Coached by: Jamie McKenzie
|
||||
CURC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Armin Svoboda
|
||||
WTUC
club
Southland
so
|
|||||
NOE*
club
Otago
ot
|
Coached by: Scott Bezett & Royce Wilson
|
||||
CROC
club
Otago
ot
|
|
||||
NOEC
club
Otago
ot
|
Coached by: Kelvin Maker
|
||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Brian Smith
|
||||
AVNC
club
Canterbury
ca
|
|
||||
CHCC
club
Canterbury
ca
|
|||||
CHCC
club
Canterbury
ca
|
|||||
OAMC
club
Otago
ot
|
Coached by: Tiana Mihaere
|
||||
STCC
school
Canterbury
ca
|
Coached by: Pat McQuinn
|
Heat 1 Progression: 1,2->A Final; 3,4->B Final |
||||
OTAC
club
Otago
ot
|
Coached by: Jamie McKenzie
|
|||
WTUC
club
Southland
so
|
||||
NOEC
club
Otago
ot
|
Coached by: Kelvin Maker
|
|||
CHCC
club
Canterbury
ca
|
||||
STAN
school
Canterbury
ca
|
Coached by: James Harvey
|
|||
AVNC
club
Canterbury
ca
|
||||
NOEC
club
Otago
ot
|
Coached by: Scott Bezett & Royce Wilson
|
|||
Heat 2 Progression: 1,2->A Final; 3,4->B Final |
||||
STCC
school
Canterbury
ca
|
Coached by: James Beattie
|
|||
OTAC
club
Otago
ot
|
Coached by: Jamie McKenzie
|
|||
CROC
club
Otago
ot
|
|
|||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Brian Smith
|
|||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Brian Smith
|
|||
BURN
school
Canterbury
ca
|
Coached by: Sophie Gilchrist & Sarah Lindley
|
|||
STCC
school
Canterbury
ca
|
Coached by: Pat McQuinn
|
|||
Heat 3 Progression: 1,2->A Final; 3,4->B Final |
||||
ASHC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Justin Wall
|
|||
CURC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Armin Svoboda
|
|||
STCC
school
Canterbury
ca
|
Coached by: Pat McQuinn
|
|||
AVNC
club
Canterbury
ca
|
|
|||
DUAC
club
Otago
ot
|
Coached by: Russell Mills
|
|||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
Antonio Frances-Rees (stroke), Marika Parker, Hamish Fitzgerald, Regan Ashley + Brittney McDowell (cox)
Coached by: Brian Stephenson
|
|||
WTUC
club
Southland
so
|
|
|||
Heat 4 Progression: 1,2->A Final; 3,4->B Final |
||||
AVNC
club
Canterbury
ca
|
||||
NOE*
club
Otago
ot
|
Coached by: Scott Bezett & Royce Wilson
|
|||
CHCC
club
Canterbury
ca
|
||||
OAMC
club
Otago
ot
|
Coached by: Tiana Mihaere
|
|||
STAN
school
Canterbury
ca
|
Coached by: James Harvey
|
|||
BURN
school
Canterbury
ca
|
Lochlan Morrison (stroke), Victor Hossbach, Theodore Giannakogiorgos, Jacob Brown + India Birnie (cox)
Coached by: Sophie Gilchrist & Sarah Lindley
|
AVNC
club
Canterbury
ca
|
|
||||
OGUC
club
Otago
ot
|
Georgia Bewley (stroke), Natasha Bonham-Carter, Hazel Cunliffe, Juliette Alm-Lequeux + Hannah Duggan (cox)
Coached by: Matt Smaill
|
||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Dean Milne
|
||||
STMG
school
Canterbury
ca
|
|
||||
RRGS
school
Canterbury
ca
|
|
||||
STMG
school
Canterbury
ca
|
|
||||
CURC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Armin Svoboda
|
||||
COLC
club
Otago
ot
|
|
||||
STMG
school
Canterbury
ca
|
Coached by: Trudy Keys
|
||||
RRGS
school
Canterbury
ca
|
|
||||
RRGS
school
Canterbury
ca
|
|
||||
CTYC
club
Canterbury
ca
|
|
||||
STMG
school
Canterbury
ca
|
|
||||
WTUC
club
Southland
so
|
|
||||
RRGS
school
Canterbury
ca
|
|
||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Dean Milne
|
RPCS
RPC
|
Coached by: Tom Stannard
|
||||
AVNC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Alex Meates
|
||||
CURC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Armin Svoboda
|
||||
AVNC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Alex Meates
|
||||
WTUC
club
Southland
so
|
Heat 1 Progression: All->Final |
||||
RPCS
RPC
|
Coached by: Tom Stannard
|
|||
AVNC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Alex Meates
|
|||
AVNC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Alex Meates
|
|||
CURC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Armin Svoboda
|
|||
WTUC
club
Southland
so
|
RPCS
RPC
|
|||||
AVNC
club
Canterbury
ca
|
|||||
AVNC
club
Canterbury
ca
|
|||||
OAMC
club
Otago
ot
|
|||||
OGUC
club
Otago
ot
|
|||||
DUAC
club
Otago
ot
|
|||||
DUAC
club
Otago
ot
|
|||||
RPCS
RPC
|
Heat 1 Progression: 1,2,3,4->Final; Rest->Eliminated |
||||
RPCS
RPC
|
||||
AVNC
club
Canterbury
ca
|
||||
OAMC
club
Otago
ot
|
||||
DUAC
club
Otago
ot
|
||||
DUAC
club
Otago
ot
|
||||
NOEC
club
Otago
ot
|
||||
WTUC
club
Southland
so
|
||||
Heat 2 Progression: 1,2,3,4->Final; Rest->Eliminated |
||||
RPCS
RPC
|
||||
AVNC
club
Canterbury
ca
|
||||
DUAC
club
Otago
ot
|
||||
OGUC
club
Otago
ot
|
||||
ASHC
club
Canterbury
ca
|
||||
WTUC
club
Southland
so
|
||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
DUA*
club
Otago
ot
|
|||||
WNKC
club
Otago
ot
|
|
||||
UNCC
club
Canterbury
ca
|
|||||
ASHC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Justin Wall
|
DUA*
club
Otago
ot
|
||||
WNKC
club
Otago
ot
|
|
|||
UNCC
club
Canterbury
ca
|
||||
ASHC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Justin Wall
|
OAMC
club
Otago
ot
|
Coached by: Owen Gould
|
||||
STCC
school
Canterbury
ca
|
Coached by: Daniel Ryan
|
||||
NOEC
club
Otago
ot
|
Coached by: Royce Wilson & Kelvin Maker
|
||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Brian Stephenson
|
||||
AVNC
club
Canterbury
ca
|
|||||
CHCC
club
Canterbury
ca
|
|
||||
STCC
school
Canterbury
ca
|
Reuben Clutterbuck (stroke), Daniel Hayward, Leon Barrowcliffe, Sasha Vander Ster + Finn Jenkins (cox)
Coached by: Daniel Ryan
|
||||
OTAC
club
Otago
ot
|
Coached by: Jamie McKenzie
|
||||
WTUC
club
Southland
so
|
|||||
STAN
school
Canterbury
ca
|
Coached by: Ross Lindstrom & Charlotte Kenny
|
||||
NOEC
club
Otago
ot
|
Coached by: Scott Bezett & Royce Wilson
|
||||
CROC
club
Otago
ot
|
|||||
CURC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Armin Svoboda
|
||||
DUAC
club
Otago
ot
|
Coached by: Russell Mills
|
||||
CHCC
club
Canterbury
ca
|
|
Heat 1 Progression: 1,2,3,4->A Final; 5->B Final |
||||
OAMC
club
Otago
ot
|
Coached by: Owen Gould
|
|||
STCC
school
Canterbury
ca
|
Coached by: Daniel Ryan
|
|||
NOEC
club
Otago
ot
|
Coached by: Royce Wilson & Kelvin Maker
|
|||
AVNC
club
Canterbury
ca
|
||||
WTUC
club
Southland
so
|
||||
CHCC
club
Canterbury
ca
|
|
|||
CROC
club
Otago
ot
|
|
|||
CURC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Armin Svoboda
|
|||
Heat 2 Progression: 1,2,3,4->A Final; 5->B Final |
||||
STCC
school
Canterbury
ca
|
Reuben Clutterbuck (stroke), Daniel Hayward, Leon Barrowcliffe, Sasha Vander Ster + Finn Jenkins (cox)
Coached by: Daniel Ryan
|
|||
CHCC
club
Canterbury
ca
|
|
|||
OTAC
club
Otago
ot
|
Coached by: Jamie McKenzie
|
|||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Brian Stephenson
|
|||
STAN
school
Canterbury
ca
|
Coached by: Ross Lindstrom & Charlotte Kenny
|
|||
NOEC
club
Otago
ot
|
Coached by: Scott Bezett & Royce Wilson
|
|||
DUAC
club
Otago
ot
|
Coached by: Russell Mills
|
Heat 1 Progression: 1->A Final +3NF; Next Fastest 8->B Final |
||||
CURC
club
Canterbury
ca
|
||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
||||
WTUC
club
Southland
so
|
||||
OAMC
club
Otago
ot
|
||||
AVNC
club
Canterbury
ca
|
||||
OAMC
club
Otago
ot
|
||||
WNKC
club
Otago
ot
|
||||
Heat 2 Progression: 1->A Final +3NF; Next Fastest 8->B Final |
||||
OGUC
club
Otago
ot
|
||||
STAN
school
Canterbury
ca
|
||||
CROC
club
Otago
ot
|
||||
OAMC
club
Otago
ot
|
||||
OAMC
club
Otago
ot
|
||||
WNKC
club
Otago
ot
|
||||
RRGS
school
Canterbury
ca
|
||||
Heat 3 Progression: 1->A Final +3NF; Next Fastest 8->B Final |
||||
WNKC
club
Otago
ot
|
||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
||||
OAMC
club
Otago
ot
|
||||
AVNC
club
Canterbury
ca
|
||||
OAMC
club
Otago
ot
|
||||
Heat 4 Progression: 1->A Final +3NF; Next Fastest 8->B Final |
||||
NOEC
club
Otago
ot
|
||||
WNKC
club
Otago
ot
|
||||
OGUC
club
Otago
ot
|
||||
OAMC
club
Otago
ot
|
||||
NOEC
club
Otago
ot
|
||||
OAMC
club
Otago
ot
|
||||
Heat 5 Progression: 1->A Final +3NF; Next Fastest 8->B Final |
||||
ASHC
club
Canterbury
ca
|
||||
AVNC
club
Canterbury
ca
|
||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
||||
RRGS
school
Canterbury
ca
|
||||
WNKC
club
Otago
ot
|
||||
STMG
school
Canterbury
ca
|
Heat 1 Progression: 1,2->A Final; 3,4->B Final |
||||
CURC
club
Canterbury
ca
|
||||
AVNC
club
Canterbury
ca
|
||||
BURN
school
Canterbury
ca
|
||||
NOEC
club
Otago
ot
|
||||
OAMC
club
Otago
ot
|
||||
OGUC
club
Otago
ot
|
||||
AVNC
club
Canterbury
ca
|
||||
Heat 2 Progression: 1,2->A Final; 3,4->B Final |
||||
CTYC
club
Canterbury
ca
|
||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
||||
AVNC
club
Canterbury
ca
|
||||
CURC
club
Canterbury
ca
|
||||
STCC
school
Canterbury
ca
|
||||
CROC
club
Otago
ot
|
||||
NOEC
club
Otago
ot
|
||||
AVNC
club
Canterbury
ca
|
||||
Heat 3 Progression: 1,2->A Final; 3,4->B Final |
||||
ASHC
club
Canterbury
ca
|
||||
OTAC
club
Otago
ot
|
||||
CTYC
club
Canterbury
ca
|
||||
OAMC
club
Otago
ot
|
||||
STCC
school
Canterbury
ca
|
||||
NOEC
club
Otago
ot
|
||||
AVNC
club
Canterbury
ca
|
||||
Heat 4 Progression: 1,2->A Final; 3,4->B Final |
||||
AVNC
club
Canterbury
ca
|
||||
AVNC
club
Canterbury
ca
|
||||
STCC
school
Canterbury
ca
|
||||
CURC
club
Canterbury
ca
|
||||
NOEC
club
Otago
ot
|
||||
DUAC
club
Otago
ot
|
||||
WNKC
club
Otago
ot
|
CHCC
club
Canterbury
ca
|
|||||
OTAC
club
Otago
ot
|
Coached by: Jamie McKenzie
|
Heat 1 Progression: All->Final |
||||
CHCC
club
Canterbury
ca
|
||||
OTAC
club
Otago
ot
|
Coached by: Jamie McKenzie
|
|||
CURC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Armin Svoboda
|
DUAC
club
Otago
ot
|
Coached by: Simon Smith
|
||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Dean Milne
|
||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Dean Milne
|
||||
NOEC
club
Otago
ot
|
Coached by: Lauren Farnden
|
||||
STAN
school
Canterbury
ca
|
Coached by: Annie Montgomery & Connor Fraher
|
||||
STMG
school
Canterbury
ca
|
|
||||
NOEC
club
Otago
ot
|
Coached by: Lauren Farnden
|
||||
MARN
school
Canterbury
ca
|
Coached by: Fiona McKay & Caroline Pearson
|
||||
WNKC
club
Otago
ot
|
|||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Jaimee Harrison
|
||||
WTUC
club
Southland
so
|
|
||||
OAMC
club
Otago
ot
|
Morgan Henderson (stroke), Laura Fenwick, Tamara Gillingham, Georgina Foster + Jessica Mulligan (cox)
Coached by: Peter Scott
|
||||
NOEC
club
Otago
ot
|
Coached by: Craig Deblecourt
|
||||
CROC
club
Otago
ot
|
|||||
WTUC
club
Southland
so
|
|
||||
CURC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Armin Svoboda
|
Heat 1 Progression: 1,2->A Final +2NF; Next Fastest 8->B Final |
||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Dean Milne
|
|||
STAN
school
Canterbury
ca
|
Coached by: Annie Montgomery & Connor Fraher
|
|||
STMG
school
Canterbury
ca
|
|
|||
NOEC
club
Otago
ot
|
Coached by: Lauren Farnden
|
|||
WTUC
club
Southland
so
|
|
|||
MARN
school
Canterbury
ca
|
Coached by: Fiona McKay & Caroline Pearson
|
|||
RRGS
school
Canterbury
ca
|
|
|||
Heat 2 Progression: 1,2->A Final +2NF; Next Fastest 8->B Final |
||||
MARN
school
Canterbury
ca
|
Coached by: Fiona McKay & Caroline Pearson
|
|||
NOEC
club
Otago
ot
|
Coached by: Lauren Farnden
|
|||
CURC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Armin Svoboda
|
|||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Jaimee Harrison
|
|||
NOEC
club
Otago
ot
|
Coached by: Craig Deblecourt
|
|||
OAMC
club
Otago
ot
|
Morgan Henderson (stroke), Laura Fenwick, Tamara Gillingham, Georgina Foster + Jessica Mulligan (cox)
Coached by: Peter Scott
|
|||
Heat 3 Progression: 1,2->A Final +2NF; Next Fastest 8->B Final |
||||
DUAC
club
Otago
ot
|
Coached by: Simon Smith
|
|||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Dean Milne
|
|||
WNKC
club
Otago
ot
|
||||
WTUC
club
Southland
so
|
|
|||
CROC
club
Otago
ot
|
RPCS
RPC
|
Coached by: John O'Connor
|
||||
AVNC
club
Canterbury
ca
|
|||||
AVNC
club
Canterbury
ca
|
|||||
CTYC
club
Canterbury
ca
|
Heat 1 Progression: All->Final |
||||
RPCS
RPC
|
Coached by: John O'Connor
|
|||
AVNC
club
Canterbury
ca
|
||||
AVNC
club
Canterbury
ca
|
||||
CTYC
club
Canterbury
ca
|
||||
RPCS
RPC
|
Coached by: John O'Connor
|
STMG
school
Canterbury
ca
|
|
||||
STAN
school
Canterbury
ca
|
Coached by: Annie Montgomery & Connor Fraher
|
||||
COLC
club
Otago
ot
|
|
||||
STMG
school
Canterbury
ca
|
|
||||
STAN
school
Canterbury
ca
|
Coached by: Annie Montgomery & Connor Fraher
|
||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Dean Milne
|
||||
MARN
school
Canterbury
ca
|
Coached by: Fiona McKay & Matt Lilly
|
||||
CTYC
club
Canterbury
ca
|
|
||||
RRGS
school
Canterbury
ca
|
|
||||
AVNC
club
Canterbury
ca
|
|
||||
RRGS
school
Canterbury
ca
|
|
||||
MARN
school
Canterbury
ca
|
Coached by: Fiona McKay & Caroline Pearson
|
||||
NOEC
club
Otago
ot
|
Coached by: Lauren Farnden
|
||||
OAMC
club
Otago
ot
|
Coached by: Neville Hill
|
||||
WTUC
club
Southland
so
|
Cilla Clarke (stroke), Francesca Archibald, Jacque Lattimore, Francesca O'Malley + Bianca Gibson (cox)
|
||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Dean Milne
|
Heat 1 Progression: 1,2->A Final; 3,4->B Final |
||||
OGUC
club
Otago
ot
|
||||
OAMC
club
Otago
ot
|
||||
WNKC
club
Otago
ot
|
||||
NOEC
club
Otago
ot
|
||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
||||
MARN
school
Canterbury
ca
|
||||
CROC
club
Otago
ot
|
||||
ASHC
club
Canterbury
ca
|
||||
Heat 2 Progression: 1,2->A Final; 3,4->B Final |
||||
CURC
club
Canterbury
ca
|
||||
ASHC
club
Canterbury
ca
|
||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
||||
OAMC
club
Otago
ot
|
||||
MARN
school
Canterbury
ca
|
||||
WNKC
club
Otago
ot
|
||||
CROC
club
Otago
ot
|
||||
CTYC
club
Canterbury
ca
|
||||
Heat 3 Progression: 1,2->A Final; 3,4->B Final |
||||
ASHC
club
Canterbury
ca
|
||||
STMG
school
Canterbury
ca
|
||||
DUAC
club
Otago
ot
|
||||
AVNC
club
Canterbury
ca
|
||||
STAN
school
Canterbury
ca
|
Coached by: Annie Montgomery & Connor Fraher
|
|||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
||||
OAMC
club
Otago
ot
|
||||
WTUC
club
Southland
so
|
||||
Heat 4 Progression: 1,2->A Final; 3,4->B Final |
||||
OGUC
club
Otago
ot
|
||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
||||
WTUC
club
Southland
so
|
||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
||||
DUAC
club
Otago
ot
|
||||
NOEC
club
Otago
ot
|
||||
OAMC
club
Otago
ot
|
||||
CTYC
club
Canterbury
ca
|
RPCS
RPC
|
Coached by: Tom Stannard
|
||||
AVNC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Alex Meates
|
||||
CURC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Armin Svoboda
|
||||
WTUC
club
Southland
so
|
|||||
CTYC
club
Canterbury
ca
|
|||||
AVNC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Alex Meates
|
||||
OAMC
club
Otago
ot
|
Coached by: Owen Gould
|
||||
ASH*
club
Canterbury
ca
|
|||||
AVNC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Alex Meates
|
Heat 1 Progression: All->Final |
||||
RPCS
RPC
|
Coached by: Tom Stannard
|
|||
AVNC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Alex Meates
|
|||
CURC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Armin Svoboda
|
|||
CTYC
club
Canterbury
ca
|
||||
AVNC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Alex Meates
|
|||
OAMC
club
Otago
ot
|
Coached by: Owen Gould
|
|||
WTUC
club
Southland
so
|
||||
ASH*
club
Canterbury
ca
|
||||
AVNC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Alex Meates
|
STAN
school
Canterbury
ca
|
Coached by: James Harvey
|
||||
AVNC
club
Canterbury
ca
|
|
||||
CHCC
club
Canterbury
ca
|
|
||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Brian Smith
|
||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Brian Smith
|
||||
OTAC
club
Otago
ot
|
Coached by: Jamie McKenzie
|
||||
AVNC
club
Canterbury
ca
|
|||||
STAN
school
Canterbury
ca
|
Coached by: James Harvey
|
||||
NOEC
club
Otago
ot
|
Coached by: Scott Bezett & Royce Wilson
|
||||
STAN
school
Canterbury
ca
|
Coached by: James Harvey
|
||||
NOEC
club
Otago
ot
|
Coached by: Scott Bezett & Royce Wilson
|
||||
AVNC
club
Canterbury
ca
|
|
||||
OTAC
club
Otago
ot
|
Coached by: Jamie McKenzie
|
||||
OAMC
club
Otago
ot
|
Coached by: Owen Gould
|
||||
NOEC
club
Otago
ot
|
Coached by: Royce Wilson & Scott Bezett
|
||||
NOEC
club
Otago
ot
|
Coached by: Kelvin Maker
|
Heat 1 Progression: 1,2->A Final +2NF; Next Fastest 8->B Final |
||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Brian Smith
|
|||
OTAC
club
Otago
ot
|
Coached by: Jamie McKenzie
|
|||
STAN
school
Canterbury
ca
|
Coached by: James Harvey
|
|||
AVNC
club
Canterbury
ca
|
|
|||
NOEC
club
Otago
ot
|
Coached by: Royce Wilson & Scott Bezett
|
|||
BURN
school
Canterbury
ca
|
Coached by: Sophie Gilchrist & Sarah Lindley
|
|||
Heat 2 Progression: 1,2->A Final +2NF; Next Fastest 8->B Final |
||||
STAN
school
Canterbury
ca
|
Coached by: James Harvey
|
|||
AVNC
club
Canterbury
ca
|
||||
CHCC
club
Canterbury
ca
|
|
|||
OTAC
club
Otago
ot
|
Coached by: Jamie McKenzie
|
|||
NOEC
club
Otago
ot
|
Coached by: Scott Bezett & Royce Wilson
|
|||
NOEC
club
Otago
ot
|
Coached by: Kelvin Maker
|
|||
Heat 3 Progression: 1,2->A Final +2NF; Next Fastest 8->B Final |
||||
AVNC
club
Canterbury
ca
|
|
|||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Brian Smith
|
|||
NOEC
club
Otago
ot
|
Coached by: Scott Bezett & Royce Wilson
|
|||
STAN
school
Canterbury
ca
|
Coached by: James Harvey
|
|||
OAMC
club
Otago
ot
|
Coached by: Owen Gould
|
RPCS
RPC
|
Coached by: John O'Connor
|
||||
AVNC
club
Canterbury
ca
|
|||||
OGUC
club
Otago
ot
|
Coached by: Matt Smaill
|
||||
AVNC
club
Canterbury
ca
|
Heat 1 Progression: All->Final |
||||
RPCS
RPC
|
Coached by: John O'Connor
|
|||
AVNC
club
Canterbury
ca
|
||||
OGUC
club
Otago
ot
|
Coached by: Matt Smaill
|
|||
AVNC
club
Canterbury
ca
|
WTUC
club
Southland
so
|
|||||
STAN
school
Canterbury
ca
|
Coached by: Annie Montgomery & Connor Fraher
|
||||
STMG
school
Canterbury
ca
|
|
||||
DUAC
club
Otago
ot
|
Coached by: Simon Smith
|
||||
WTUC
club
Southland
so
|
|||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Dean Milne
|
||||
NOEC
club
Otago
ot
|
Coached by: Lauren Farnden
|
||||
MARN
school
Canterbury
ca
|
Coached by: Fiona McKay & Matt Lilly
|
||||
STMG
school
Canterbury
ca
|
|
||||
COLC
club
Otago
ot
|
|
||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Dean Milne
|
||||
COLC
club
Otago
ot
|
|
||||
CROC
club
Otago
ot
|
|
||||
CURC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Armin Svoboda
|
||||
STAN
school
Canterbury
ca
|
Jennifer Lewis (stroke), Jessica Le Poidevin, Sarah-Jayne Cox, Charlie Smith + George Rutledge (cox)
Coached by: Annie Montgomery & Connor Fraher
|
||||
MARN
school
Canterbury
ca
|
Coached by: Fiona McKay & Caroline Pearson
|
RPCS
RPC
|
|||||
RPCS
RPC
|
|||||
RPCS
RPC
|
|||||
STCC
school
Canterbury
ca
|
|||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
|||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
|||||
ASHC
club
Canterbury
ca
|
|||||
STCC
school
Canterbury
ca
|
Heat 1 Progression: 1,2,3,4->Final; Rest->Eliminated |
||||
RPCS
RPC
|
||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
||||
STCC
school
Canterbury
ca
|
||||
AVNC
club
Canterbury
ca
|
||||
Heat 2 Progression: 1,2,3,4->Final; Rest->Eliminated |
||||
RPCS
RPC
|
||||
RPCS
RPC
|
||||
STCC
school
Canterbury
ca
|
||||
ASHC
club
Canterbury
ca
|
||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
Heat 1 Progression: 1,2->A Final +2NF; Next Fastest 8->B Final |
||||
WTUC
club
Southland
so
|
||||
ASHC
club
Canterbury
ca
|
||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
||||
NOEC
club
Otago
ot
|
||||
NOEC
club
Otago
ot
|
||||
AVNC
club
Canterbury
ca
|
||||
BURN
school
Canterbury
ca
|
||||
MARN
school
Canterbury
ca
|
Coached by: Fiona McKay & Caroline Pearson
|
|||
Heat 2 Progression: 1,2->A Final +2NF; Next Fastest 8->B Final |
||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
||||
DUAC
club
Otago
ot
|
||||
AVNC
club
Canterbury
ca
|
||||
MARN
school
Canterbury
ca
|
||||
NOEC
club
Otago
ot
|
||||
CTYC
club
Canterbury
ca
|
||||
NOEC
club
Otago
ot
|
||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
||||
Heat 3 Progression: 1,2->A Final +2NF; Next Fastest 8->B Final |
||||
CTYC
club
Canterbury
ca
|
||||
WTUC
club
Southland
so
|
||||
DUAC
club
Otago
ot
|
||||
WTUC
club
Southland
so
|
||||
UNCC
club
Canterbury
ca
|
||||
NOEC
club
Otago
ot
|
||||
OAMC
club
Otago
ot
|
||||
OAMC
club
Otago
ot
|
DUAC
club
Otago
ot
|
|||||
UNCC
club
Canterbury
ca
|
|||||
DUAC
club
Otago
ot
|
|||||
TWLC
club
Canterbury
ca
|
|||||
DUAC
club
Otago
ot
|
|||||
ASHC
club
Canterbury
ca
|
|||||
WNKC
club
Otago
ot
|
|||||
CROC
club
Otago
ot
|
|||||
UNCC
club
Canterbury
ca
|
Heat 1 Progression: 1,2,3,4->A Final; 5->B Final |
||||
DUAC
club
Otago
ot
|
||||
UNCC
club
Canterbury
ca
|
||||
TWLC
club
Canterbury
ca
|
||||
WNKC
club
Otago
ot
|
||||
UNCC
club
Canterbury
ca
|
||||
WNKC
club
Otago
ot
|
||||
Heat 2 Progression: 1,2,3,4->A Final; 5->B Final |
||||
DUAC
club
Otago
ot
|
||||
DUAC
club
Otago
ot
|
||||
ASHC
club
Canterbury
ca
|
||||
CROC
club
Otago
ot
|
||||
CROC
club
Otago
ot
|
||||
TWLC
club
Canterbury
ca
|
Heat 1 Progression: All->Final |
||||
AVNC
club
Canterbury
ca
|
||||
STMG
school
Canterbury
ca
|
Star Davidson (stroke), Izzy Goddard, Millie Borren, Lily Marshall, Saskia Klinkenberg, Biddy Tothill, Jorja MacRae, Georgia Voice + Grace Cocks (cox)
|
CHCC
club
Canterbury
ca
|
|||||
WTUC
club
Southland
so
|
|
||||
CHCC
club
Canterbury
ca
|
|||||
ASHC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Justin Wall
|
||||
AVNC
club
Canterbury
ca
|
|
||||
CHCC
club
Canterbury
ca
|
|
||||
AVNC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: STBD
|
||||
NOEC
club
Otago
ot
|
Coached by: Kelvin Maker
|
||||
CURC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Armin Svoboda
|
||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Brian Smith
|
||||
STAN
school
Canterbury
ca
|
Coached by: James Harvey
|
||||
OTAC
club
Otago
ot
|
Coached by: Jamie McKenzie
|
||||
OTAC
club
Otago
ot
|
Coached by: Jamie McKenzie
|
||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Brian Smith
|
||||
CROC
club
Otago
ot
|
|
||||
NOE*
club
Otago
ot
|
Coached by: Scott Bezett & Royce Wilson
|
Heat 1 Progression: 1,2->A Final +2NF; Next Fastest 8->B Final |
||||
CHCC
club
Canterbury
ca
|
||||
ASHC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Justin Wall
|
|||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Brian Smith
|
|||
OTAC
club
Otago
ot
|
Coached by: Jamie McKenzie
|
|||
STAN
school
Canterbury
ca
|
Coached by: James Harvey
|
|||
AVNC
club
Canterbury
ca
|
|
|||
AVNC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: STBD
|
|||
Heat 2 Progression: 1,2->A Final +2NF; Next Fastest 8->B Final |
||||
AVNC
club
Canterbury
ca
|
|
|||
CHCC
club
Canterbury
ca
|
|
|||
CURC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Armin Svoboda
|
|||
CROC
club
Otago
ot
|
|
|||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Brian Smith
|
|||
NOEC
club
Otago
ot
|
Coached by: Scott Bezett & Royce Wilson
|
|||
CHCC
club
Canterbury
ca
|
||||
Heat 3 Progression: 1,2->A Final +2NF; Next Fastest 8->B Final |
||||
CHCC
club
Canterbury
ca
|
||||
WTUC
club
Southland
so
|
|
|||
AVNC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: STBD
|
|||
NOEC
club
Otago
ot
|
Coached by: Kelvin Maker
|
|||
OTAC
club
Otago
ot
|
Coached by: Jamie McKenzie
|
|||
NOE*
club
Otago
ot
|
Coached by: Scott Bezett & Royce Wilson
|