Event 2
B U17 4X+
Sponsored by: AUT Millenium / Hi Lift Cranes
RPCA
RPC
|
Coached by: Bennett Shield Regatta
Boat variation: M Open 2X
|
|||
NSHC
club
Auckland
au
|
Coached by: WTLB
|
|||
AKLC
club
Auckland
au
|
|
|||
KICC
club
Auckland
au
|
Coached by: Peter Jansen & Kristian Barbarich
|
|||
RPCA
RPC
|
Coached by: Bennett Shield Regatta
Boat variation: M Open 2X
|
|||
STPA
school
Auckland
au
|
||||
TGSC
club
Auckland
au
|
||||
NSHC
club
Auckland
au
|
|
|||
WTMC
club
Auckland
au
|
Coached by: Brian Hawthorne
|
|||
RPCA
RPC
|
Coached by: Bennett Shield Regatta
Boat variation: M Open 2X
|
|||
SGEC
club
Auckland
au
|
Coached by: Greg Reid
|
|||
NSHC
club
Auckland
au
|
Coached by: WTLB
|
|||
AKLC
club
Auckland
au
|
|
|||
KICC
club
Auckland
au
|
Coached by: Conor Burns & Leith Menzies
|
|||
STPA
school
Auckland
au
|
|
|||
SGEC
club
Auckland
au
|
Coached by: Greg Reid
|
|||
RPCA
RPC
|
Coached by: Bennett Shield Regatta
Boat variation: M Open 2X
|
|||
WTMC
club
Auckland
au
|
Coached by: Brian Hawthorne
|
|||
NSHC
club
Auckland
au
|
Coached by: WTLB
|
|||
WREC
club
Northland
nt
|
Coached by: Simon Koller
|
|||
KICC
club
Auckland
au
|
Coached by: Conor Burns & Leith Menzies
|
|||
NSHC
club
Auckland
au
|
Coached by: WTLB
|
|||
AKLC
club
Auckland
au
|
|
|||
KICC
club
Auckland
au
|
Coached by: Conor Burns & Leith Menzies
|
SGEC
club
Auckland
au
|
Coached by: Greg Reid
|
|||
NSHC
club
Auckland
au
|
Coached by: Craig Smith
|
|||
WESC
club
Auckland
au
|
Coached by: Aimee Pink & Mollie James
|
|||
EDWT
school
Auckland
au
|
Coached by: Allan Vester
|
|||
WREC
club
Northland
nt
|
Coached by: Grant Clearwater
|
|||
MTAL
school
Auckland
au
|
Coached by: Leah Hankey & Sarah Wolff
|
|||
WTMC
club
Auckland
au
|
Coached by: Michael Hawthorne
|
|||
NSHC
club
Auckland
au
|
Coached by: Craig Smith
|
|||
NSHC
club
Auckland
au
|
Coached by: Craig Smith
|
|||
NSHC
club
Auckland
au
|
Coached by: Craig Smith
|
|||
NSHC
club
Auckland
au
|
Coached by: Craig Smith
|
|||
SKEC
club
Auckland
au
|
Coached by: Geoff Perry & Mike Harrison
|
|||
WENT
school
Auckland
au
|
Rebecca Faletanoai (stroke), Mia Cunningham South, Alicia McColl, Shena Donald + Jackson White (cox)
|
RPCA
RPC
|
||||
RPCA
RPC
|
||||
NSHC
club
Auckland
au
|
||||
AKLC
club
Auckland
au
|
||||
AKLC
club
Auckland
au
|
||||
NSHC
club
Auckland
au
|
||||
NSHC
club
Auckland
au
|
||||
AKLC
club
Auckland
au
|
||||
RPCA
RPC
|
NSHC
club
Auckland
au
|
Coached by: WTLB
|
|||
KICC
club
Auckland
au
|
Coached by: Peter Jansen & Jack Stevens
|
|||
AKLC
club
Auckland
au
|
|
|||
AKLC
club
Auckland
au
|
|
|||
NSHC
club
Auckland
au
|
Coached by: WTLB
|
|||
KICC
club
Auckland
au
|
Coached by: Peter Jansen & Kristian Barbarich
|
|||
SGEC
club
Auckland
au
|
Coached by: Greg Reid
|
|||
STPA
school
Auckland
au
|
|
|||
WENT
school
Auckland
au
|
|
NSHC
club
Auckland
au
|
||||
WESC
club
Auckland
au
|
Coached by: Keith Page
|
|||
AKLC
club
Auckland
au
|
Coached by: Michael Smyth
|
|||
AKLC
club
Auckland
au
|
Coached by: Wing Kam
|
TGSC
club
Auckland
au
|
|
|||
MTAL
school
Auckland
au
|
Coached by: Sarah Wolff & Leah Hankey
|
|||
NSHC
club
Auckland
au
|
Coached by: Craig Smith
|
|||
WESC
club
Auckland
au
|
Coached by: Aimee Pink
|
|||
SKEC
club
Auckland
au
|
Coached by: Geoff Perry & Sophie Cunningham
|
|||
AKLC
club
Auckland
au
|
Coached by: Ian McKinnon
|
|||
NSHC
club
Auckland
au
|
Taylor Catchpole (stroke), Maisie Meiklejohn, Robyn Knowles, Courtney McCormick + Amber Fordham (cox)
Coached by: Craig Smith
|
|||
MTAL
school
Auckland
au
|
Coached by: Sarah Wolff & Leah Hankey
|
|||
NSHC
club
Auckland
au
|
Coached by: Craig Smith
|
|||
WREC
club
Northland
nt
|
Coached by: Grant Clearwater
|
MTAL
school
Auckland
au
|
||||
NSHC
club
Auckland
au
|
||||
NSHC
club
Auckland
au
|
||||
MTAL
school
Auckland
au
|
||||
MTAL
school
Auckland
au
|
||||
AKLC
club
Auckland
au
|
||||
AKLC
club
Auckland
au
|
||||
AKLC
club
Auckland
au
|
NSHC
club
Auckland
au
|
||||
RPCA
RPC
|
||||
RPCA
RPC
|
||||
AKLC
club
Auckland
au
|
||||
NSHC
club
Auckland
au
|
||||
RPCA
RPC
|
||||
RPCA
RPC
|
||||
RPCA
RPC
|
||||
AKLC
club
Auckland
au
|
||||
RPCA
RPC
|
||||
AKLC
club
Auckland
au
|
||||
AKLC
club
Auckland
au
|
WTMC
club
Auckland
au
|
Coached by: Michael Hawthorne & Lloyd Widdison
|
|||
SGEC
club
Auckland
au
|
Caitlin Brenton-Rule (stroke), Claire Watson, Olympe de Rouvroy, Jessica Munnik + William Young (cox)
Coached by: Cameron Watson
|
|||
WENT
school
Auckland
au
|
|
|||
TGSC
club
Auckland
au
|
||||
SKEC
club
Auckland
au
|
Coached by: Geoff Perry & Sophie Wilson
|
|||
WESC
club
Auckland
au
|
Coached by: Mollie James
|
|||
MTAL
school
Auckland
au
|
Coached by: Anya Mabbott & Leah Hankey
|
|||
NSHC
club
Auckland
au
|
Coached by: Craig Smith
|
|||
EDWT
school
Auckland
au
|
Coached by: Allan Vester & Trish Fenton
|
|||
NSHC
club
Auckland
au
|
Coached by: Craig Smith
|
|||
NSHC
club
Auckland
au
|
Coached by: Craig Smith
|
|||
WTMC
club
Auckland
au
|
Portia Widdison (stroke), Flynn Wedding-Pritchard, Meg Nowak, Soraya Moses-Turner + Andrea Farrelly (cox)
Coached by: Lloyd Widdison
|
|||
SKEC
club
Auckland
au
|
Coached by: Geoff Perry & Sophie Wilson
|
MTAL
school
Auckland
au
|
Carl Pracey (stroke), Jonathan Winter, Fergus McSwiney, Cole Brann, Pierre Fladgate, Mark Lawrence, Tom Butler, Matthew Smith + Dylan Dodds (cox)
Coached by: Josh Schmidt & Callum Ross
|
|||
NSHC
club
Auckland
au
|
Robbie MacGregor (stroke), Leon Joost, Rowan Angelo, Dion Lee, Callum Gilmour, Finn Pethers-Boak, Murdoch Dagger, Paul Taylor + Ben Adkins (cox)
Coached by: WTLB
|
|||
NSHC
club
Auckland
au
|
Hugo Verdonk (stroke), Mathew Barry, James Brake, Mitchell Hazelhurst, Kelby Cai, Liam Cole, Liam Pugh, Matt Lupton + Gregory Scott (cox)
Coached by: WTLB
|
|||
AKLC
club
Auckland
au
|
Sean Paget (stroke), Thomas Denham, Luke Simonsen, Davian Beckham, Henry Lynch, Anton Ilich, Conor Nelson, Hamish Blackhall + Ryan Olsen (cox)
|
KICC
club
Auckland
au
|
Coached by: Conor Burns & Leith Menzies
|
|||
SGEC
club
Auckland
au
|
Coached by: Greg Reid
|
|||
NSHC
club
Auckland
au
|
Coached by: WTLB
|
|||
AKLC
club
Auckland
au
|
||||
KICC
club
Auckland
au
|
Coached by: Conor Burns & Leith Menzies
|
|||
STPA
school
Auckland
au
|
|
|||
TGSC
club
Auckland
au
|
||||
COMC
club
Auckland
au
|
Coached by: Raechel Cummins
|
|||
NSHC
club
Auckland
au
|
Coached by: WTLB
|
|||
AKLC
club
Auckland
au
|
Coached by: Shc Rowing
|
|||
KICC
club
Auckland
au
|
Coached by: Nick Lloyd & James Cockram
|
|||
KICC
club
Auckland
au
|
Coached by: Conor Burns & Leith Menzies
|
|||
TGSC
club
Auckland
au
|
|
|||
KICC
club
Auckland
au
|
Nicholas Johnson (stroke), Cole Baker-Smith, Harrison Elliott, William Harris + Alexander Sutcliffe (cox)
Coached by: Nick Lloyd & James Cockram
|
|||
KICC
club
Auckland
au
|
Coached by: Louis Agnew & Louis Lambert
|
|||
TGSC
club
Auckland
au
|
|
RPCA
RPC
|
Coached by: James Coote
|
|||
RPCA
RPC
|
Coached by: James Coote
|
|||
NSHC
club
Auckland
au
|
||||
WESC
club
Auckland
au
|
Coached by: Keith Page
|
NSHC
club
Auckland
au
|
||||
WESC
club
Auckland
au
|
Coached by: Josh Everitt
|
|||
RPCA
RPC
|
Coached by: James Coote
|
SGEC
club
Auckland
au
|
Sarah Crummey (stroke), Rhiannon Koni-Webb, Jasmine Brake, Colombe de Rouvroy + Chelsea Gibson (cox)
Coached by: Greg Reid
|
|||
NSHC
club
Auckland
au
|
Courtney McCormick (stroke), Sian Anderson, Maisie Meiklejohn, Tessa White-Parsons + Amber Fordham (cox)
Coached by: Craig Smith
|
|||
COMC
club
Auckland
au
|
Coached by: Ron Neighbour
|
|||
TGSC
club
Auckland
au
|
|
|||
MTAL
school
Auckland
au
|
Coached by: Sarah Wolff & Leah Hankey
|
|||
KICC
club
Auckland
au
|
Coached by: Christine Hobbs
|
|||
WESC
club
Auckland
au
|
Coached by: Aimee Pink
|
|||
WREC
club
Northland
nt
|
Coached by: Simon Koller
|
|||
SKEC
club
Auckland
au
|
Coached by: Geoff Perry & Sophie Cunningham
|
|||
AKLC
club
Auckland
au
|
Coached by: Ian McKinnon
|
|||
NSHC
club
Auckland
au
|
|
|||
AKLC
club
Auckland
au
|
Coached by: Ian McKinnon
|
|||
WENT
school
Auckland
au
|
|
WESC
club
Auckland
au
|
David Surridge (stroke), Carolyn Steele, Joe Margison, Dean Curtis, Joe Halapua, Brad Dunston, Sam Brodie, Matt Whineray + Alasdair McGeachie (cox)
Coached by: Alasdair McGeachie
|
WREC
club
Northland
nt
|
Coached by: Simon Koller
|
|||
RPCA
RPC
|
Coached by: Bennett Shield Regatta
Boat variation: W Open 2X
|
|||
WTMC
club
Auckland
au
|
Coached by: Michael Hawthorne
|
|||
NSHC
club
Auckland
au
|
Courtney McCormick (stroke), Maisie Meiklejohn, Robyn Knowles, Taylor Catchpole + Amber Fordham (cox)
Coached by: Craig Smith
|
|||
COMC
club
Auckland
au
|
Coached by: Ron Neighbour
|
|||
RPCA
RPC
|
||||
MTAL
school
Auckland
au
|
Coached by: Sarah Wolff & Leah Hankey
|
|||
TGSC
club
Auckland
au
|
|
|||
WESC
club
Auckland
au
|
Coached by: Aimee Pink
|
AKLC
club
Auckland
au
|
Coached by: Ian McKinnon
|
|||
WTMC
club
Auckland
au
|
Coached by: Michael Hawthorne
|
|||
WENT
school
Auckland
au
|
Rebecca Faletanoai (stroke), Mia Cunningham South, Shena Donald, Alicia McColl + Toby Romminger (cox)
|
|||
SKEC
club
Auckland
au
|
Coached by: Geoff Perry & Sophie Wilson
|
|||
NSHC
club
Auckland
au
|
|
|||
NSHC
club
Auckland
au
|
Coached by: Craig Smith
|
|||
SGEC
club
Auckland
au
|
Coached by: Greg Reid
|
|||
EDWT
school
Auckland
au
|
Coached by: Allan Vester
|
|||
MTAL
school
Auckland
au
|
Coached by: Leah Hankey & Sarah Wolff
|
|||
TGSC
club
Auckland
au
|
|
|||
WESC
club
Auckland
au
|
Coached by: Aimee Pink
|
|||
NSHC
club
Auckland
au
|
Coached by: Craig Smith
|
|||
EDWT
school
Auckland
au
|
Coached by: Allan Vester
|
|||
NSHC
club
Auckland
au
|
Coached by: Craig Smith
|
NSHC
club
Auckland
au
|
||||
AKLC
club
Auckland
au
|
||||
WESC
club
Auckland
au
|
Coached by: Josh Everitt
|
|||
AKL*
club
Auckland
au
|
||||
NSHC
club
Auckland
au
|
||||
NSH*
club
Auckland
au
|
Coached by: Bennett Shield Regatta
|
SGEC
club
Auckland
au
|
|
|||
NSHC
club
Auckland
au
|
Coached by: Bennett Shield Regatta
|
WENT
school
Auckland
au
|
|
|||
TGSC
club
Auckland
au
|
|
|||
SGEC
club
Auckland
au
|
Coached by: Greg Reid
|
|||
AKLC
club
Auckland
au
|
|
|||
MERC
club
Auckland
au
|
Coached by: Robin Baird
|
|||
STPA
school
Auckland
au
|
|
|||
COMC
club
Auckland
au
|
Sam Cummins (stroke), Daniel Williamson, Jackson Chadfield, Sebastian Osses-Purin + Samuel Turley (cox)
Coached by: Raechel Cummins
|
|||
SKEC
club
Auckland
au
|
Coached by: Tom Barker
|
|||
NSHC
club
Auckland
au
|
Coached by: WTLB
|
|||
STPA
school
Auckland
au
|
||||
SKEC
club
Auckland
au
|
Coached by: Tom Barker
|
|||
NSHC
club
Auckland
au
|
Coached by: WTLB
|
|||
TGSC
club
Auckland
au
|
||||
AKLC
club
Auckland
au
|
||||
AKLC
club
Auckland
au
|
Coached by: Shc Rowing
|
|||
STPA
school
Auckland
au
|
|
|||
NSHC
club
Auckland
au
|
Coached by: WTLB
|
WESC
club
Auckland
au
|
||||
NSHC
club
Auckland
au
|
||||
NSHC
club
Auckland
au
|
||||
NSHC
club
Auckland
au
|
||||
WENT
school
Auckland
au
|
NSHC
club
Auckland
au
|
|
|||
AKLC
club
Auckland
au
|
Coached by: Michael Smyth
|
|||
WESC
club
Auckland
au
|
Coached by: Bennett Shield Regatta
|
AKLC
club
Auckland
au
|
Coached by: Shc Rowing
|
|||
SGEC
club
Auckland
au
|
Coached by: Greg Reid
|
|||
MTAL
school
Auckland
au
|
Coached by: Josh Schmidt & Callum Ross
|
|||
NSHC
club
Auckland
au
|
Coached by: WTLB
|
|||
STPA
school
Auckland
au
|
|
|||
NSHC
club
Auckland
au
|
Coached by: WTLB
|
|||
NSHC
club
Auckland
au
|
Coached by: WTLB
|
WTMC
club
Auckland
au
|
Caitlin Bailey (stroke), Ayla Hawthorne, Portia Widdison, Flynn Wedding-Pritchard + Tobi Oldham (cox)
Coached by: Lloyd Widdison
|
|||
NSHC
club
Auckland
au
|
Coached by: Craig Smith
|
|||
EDWT
school
Auckland
au
|
Coached by: Allan Vester
|
|||
SGEC
club
Auckland
au
|
Coached by: Cameron Watson
|
|||
MTAL
school
Auckland
au
|
Coached by: Anya Mabbott & Leah Hankey
|
|||
WESC
club
Auckland
au
|
Coached by: Mollie James
|
|||
TGSC
club
Auckland
au
|
||||
SKEC
club
Auckland
au
|
Coached by: Geoff Perry & Sophie Wilson
|
|||
WENT
school
Auckland
au
|
|
|||
SGEC
club
Auckland
au
|
Coached by: Cameron Watson
|
|||
NSHC
club
Auckland
au
|
Coached by: Craig Smith
|
|||
MTAL
school
Auckland
au
|
Coached by: Anya Mabbott & Leah Hankey
|
|||
NSHC
club
Auckland
au
|
Coached by: Craig Smith
|
WREC
club
Northland
nt
|
||||
NSHC
club
Auckland
au
|
||||
RPCA
RPC
|
||||
KICC
club
Auckland
au
|
||||
KICC
club
Auckland
au
|
||||
RPCA
RPC
|
||||
RPCA
RPC
|
||||
RPCA
RPC
|
WESC
club
Auckland
au
|
Coached by: Josh Everitt
|
|||
NSHC
club
Auckland
au
|
Taryn Abel (stroke), Sami Thompson, Olivia White-Parsons, Emma McAllister + Danielle Schofield (cox)
|
|||
WESC
club
Auckland
au
|
Coached by: Aimee Pink
|
|||
NSHC
club
Auckland
au
|
|
|||
NSHC
club
Auckland
au
|
|
WESC
club
Auckland
au
|
Coached by: Aimee Pink
|
|||
SKEC
club
Auckland
au
|
Coached by: Geoff Perry & Sophie Cunningham
|
|||
SGEC
club
Auckland
au
|
Rhiannon Koni-Webb (stroke), Mary-Rose Millett, Jessica Walker, Colombe de Rouvroy + William Young (cox)
Coached by: Greg Reid
|
|||
NSHC
club
Auckland
au
|
Coached by: Craig Smith
|
|||
AKLC
club
Auckland
au
|
Coached by: Ian McKinnon
|
|||
AKLC
club
Auckland
au
|
Coached by: Ian McKinnon
|
NSHC
club
Auckland
au
|
||||
RPCA
RPC
|
Coached by: James Coote
|
|||
AKLC
club
Auckland
au
|
||||
AKL*
club
Auckland
au
|
TGSC
club
Auckland
au
|
||||
WTMC
club
Auckland
au
|
Coached by: Brian Hawthorne
|
|||
SGEC
club
Auckland
au
|
Coached by: Greg Reid
|
|||
AKLC
club
Auckland
au
|
Coached by: Shc Rowing
|
|||
STPA
school
Auckland
au
|
||||
MTAL
school
Auckland
au
|
Coached by: Josh Schmidt & Callum Ross
|
|||
WENT
school
Auckland
au
|
|
|||
WTMC
club
Auckland
au
|
Coached by: Brian Hawthorne
|
|||
STPA
school
Auckland
au
|
|
MTAL
school
Auckland
au
|
Isobella Johnson (stroke), Ciara Pickering, Makareta George-Clark, Porcia Meredith + Brad Shelton (cox)
Coached by: Anya Mabbott & Leah Hankey
|
|||
SGEC
club
Auckland
au
|
Josie Porterfield (stroke), Imogen Stythe, Amy Barclay, Teresa Eggins-Pickering + Chelsea Gibson (cox)
Coached by: Greg Reid
|
|||
COMC
club
Auckland
au
|
Coached by: Hayden Shaw
|
|||
WESC
club
Auckland
au
|
Coached by: Mollie James
|
|||
NSHC
club
Auckland
au
|
Coached by: Craig Smith
|
|||
NSHC
club
Auckland
au
|
|
|||
TGSC
club
Auckland
au
|
|
|||
WREC
club
Northland
nt
|
Coached by: Grant Clearwater
|
|||
AKLC
club
Auckland
au
|
Coached by: Tim Wilson
|
|||
WENT
school
Auckland
au
|
|
|||
WESC
club
Auckland
au
|
Coached by: Aimee Pink
|
|||
NSHC
club
Auckland
au
|
Coached by: Craig Smith
|
SGEC
club
Auckland
au
|
Coached by: Greg Reid
|
|||
WENT
school
Auckland
au
|
|
|||
TGSC
club
Auckland
au
|
||||
AKLC
club
Auckland
au
|
Coached by: Shc Rowing
|
|||
MTAL
school
Auckland
au
|
Coached by: Callum Ross & Josh Schmidt
|
|||
STPA
school
Auckland
au
|
|
|||
NSHC
club
Auckland
au
|
Coached by: WTLB
|
|||
NSHC
club
Auckland
au
|
Coached by: WTLB
|
|||
TGSC
club
Auckland
au
|
||||
STPA
school
Auckland
au
|
|
|||
AKLC
club
Auckland
au
|