KICC
club
Auckland
au
|
Coached by: P Jansen
|
|||
COMC
club
Auckland
au
|
||||
WTMC
club
Auckland
au
|
Coached by: Michael Hawthorne
|
|||
WESC
club
Auckland
au
|
Coached by: MTAL
|
|||
TGSC
club
Auckland
au
|
|
|||
SGEC
club
Auckland
au
|
Coached by: Greg Reid
|
|||
WREC
club
Northland
nt
|
Coached by: Nigel Baddeley
|
|||
WESC
club
Auckland
au
|
Coached by: STPA
|
|||
KICC
club
Auckland
au
|
Coached by: Kristian Barbarich
|
|||
WESC
club
Auckland
au
|
Coached by: STPA
|
|||
KICC
club
Auckland
au
|
Coached by: Leith Menzies
|
|||
WESC
club
Auckland
au
|
Coached by: STPA
|
|||
KICC
club
Auckland
au
|
Coached by: Leith Menzies
|
|||
TGSC
club
Auckland
au
|
||||
KICC
club
Auckland
au
|
Coached by: Leith Menzies
|
AKLC
club
Auckland
au
|
Coached by: Ian McKinnon
|
|||
NSHC
club
Auckland
au
|
Coached by: Kim Dowden
|
|||
SGEC
club
Auckland
au
|
Coached by: Greg Reid
|
|||
AKLC
club
Auckland
au
|
Coached by: EGGS
|
|||
COMC
club
Auckland
au
|
|
|||
WESC
club
Auckland
au
|
Coached by: Dudley Storey
|
|||
SGEC
club
Auckland
au
|
Coached by: Keith Hibbert
|
|||
WESC
club
Auckland
au
|
Coached by: Rob Ansell & Allan Tong
|
|||
AKLC
club
Auckland
au
|
Coached by: EGGS
|
|||
TGSC
club
Auckland
au
|
|
NSHC
club
Auckland
au
|
||||
WESC
club
Auckland
au
|
||||
AKGC
club
Auckland
au
|
||||
AKLC
club
Auckland
au
|
||||
AKLC
club
Auckland
au
|
NSHC
club
Auckland
au
|
Coached by: Chris Cole & Mike Stanley
|
|||
KICC
club
Auckland
au
|
Coached by: Peter Jansen
|
|||
WESC
club
Auckland
au
|
Coached by: STPA
|
|||
KICC
club
Auckland
au
|
Coached by: Jack Stevens
|
|||
WESC
club
Auckland
au
|
Coached by: MTAL
|
|||
NSHC
club
Auckland
au
|
Coached by: Mike Stanley & Chris Cole
|
RPCA
RPC
|
||||
RPCA
RPC
|
||||
WESC
club
Auckland
au
|
||||
RPCA
RPC
|
||||
AKGC
club
Auckland
au
|
||||
RPCA
RPC
|
||||
WESC
club
Auckland
au
|
||||
COMC
club
Auckland
au
|
||||
RPCA
RPC
|
NSHC
club
Auckland
au
|
||||
AKLC
club
Auckland
au
|
||||
WREC
club
Northland
nt
|
Coached by: Nigel Baddeley
|
|||
WTMC
club
Auckland
au
|
Coached by: Brian Hawthorne
|
|||
AKLC
club
Auckland
au
|
NSHC
club
Auckland
au
|
Coached by: Kim Dowden
|
|||
NSHC
club
Auckland
au
|
Coached by: Craig Smith
|
|||
SGEC
club
Auckland
au
|
Coached by: Greg Reid
|
|||
NSHC
club
Auckland
au
|
Coached by: Craig Smith
|
|||
WESC
club
Auckland
au
|
Coached by: Rob Ansell & Allan Tong
|
NSHC
club
Auckland
au
|
||||
NSHC
club
Auckland
au
|
Holly Ellett (stroke), Courtney McCormick, Cait Dowden, Sian Anderson, Poppy Logan, Renee Scott-French, Adelia Bolam, Teuane Baxter + Amber Fordham (cox)
Coached by: Kim Dowden
|
|||
NSHC
club
Auckland
au
|
Jaime Gunderson (stroke), Georgia Gilbert, Maddie Dobier, Molly Dagger, Ella Madsen-Reid, Jordyn James-Maxwell, Ella Campbell, Holly Gissing + Danielle Schofield (cox)
Coached by: Craig Smith
|
|||
WESC
club
Auckland
au
|
Elizabeth Turnbull (stroke), Emily Wheatley, Greta Taine, Katie Keys, Lauren Blanchard, Lucy Bennington, Victoria Peri, Abigail Marshall + Emma Larsen (cox)
Coached by: Dudley Storey
|
|||
NSHC
club
Auckland
au
|
Tonia Williams (stroke), Rebecca Caroe, Carol Neill, Jihan El-Labany, Liz Forde, Amy Green, Kerry McGowan, Karen Bryant + Trish Hatton (cox)
|
WTMC
club
Auckland
au
|
Coached by: Michael Hawthorne
|
|||
MERC
club
Auckland
au
|
Coached by: Jim Matchett & Graham Smith
|
|||
KICC
club
Auckland
au
|
Coached by: Leith Menzies & Martin O'halloran
|
|||
TGSC
club
Auckland
au
|
||||
SGEC
club
Auckland
au
|
Coached by: Keith Hibbert
|
|||
NSHC
club
Auckland
au
|
Coached by: Antony Zouch
|
|||
WESC
club
Auckland
au
|
Coached by: Rob Ansell & Allan Tong
|
|||
WESC
club
Auckland
au
|
Coached by: MTAL
|
|||
SGEC
club
Auckland
au
|
Coached by: James Stokes & Jason Parris-Oswald
|
|||
NSHC
club
Auckland
au
|
Coached by: Jordan Stanley
|
|||
KICC
club
Auckland
au
|
Coached by: Tom Caulton
|
|||
MERC
club
Auckland
au
|
Coached by: Jim Matchett & Graham Smith
|
|||
TGSC
club
Auckland
au
|
||||
WESC
club
Auckland
au
|
Coached by: STPA
|
|||
KICC
club
Auckland
au
|
Coached by: Oliver Eady
|
|||
TGSC
club
Auckland
au
|
||||
NSHC
club
Auckland
au
|
||||
TGSC
club
Auckland
au
|
|
RPCA
RPC
|
||||
RPCA
RPC
|
||||
NSHC
club
Auckland
au
|
|
|||
KICC
club
Auckland
au
|
Coached by: Rebecca Ryall
|
|||
AKLC
club
Auckland
au
|
Coached by: Ian McKinnon
|
|||
SGEC
club
Auckland
au
|
Coached by: Greg Reid
|
|||
AKLC
club
Auckland
au
|
Coached by: EGGS
|
|||
WTMC
club
Auckland
au
|
Coached by: Michael Hawthorne
|
|||
NSHC
club
Auckland
au
|
Coached by: Craig Smith
|
|||
RPCA
RPC
|
TGSC
club
Auckland
au
|
|
|||
SGEC
club
Auckland
au
|
Coached by: Keith Hibbert
|
|||
SGEC
club
Auckland
au
|
Mackensie Valgare (stroke), Rayna Eden-Atoaga, Joelle Benjamin, Selvi Balasubramaniam + Tristan Bolton (cox)
Coached by: Allan Vester & Trish Fenton
|
|||
AKLC
club
Auckland
au
|
Coached by: Ian McKinnon
|
|||
AKLC
club
Auckland
au
|
Coached by: EGGS
|
|||
NSHC
club
Auckland
au
|
Coached by: Kim Dowden
|
|||
WESC
club
Auckland
au
|
Lauren Blanchard (stroke), Abigail Marshall, Marnina Hyland, Charlotte Pearce + Sharanita Sharma (cox)
Coached by: MTAL
|
|||
SGEC
club
Auckland
au
|
Coached by: Greg Reid
|
|||
AKLC
club
Auckland
au
|
Coached by: EGGS
|
|||
COMC
club
Auckland
au
|
|
|||
COMC
club
Auckland
au
|
|
|||
SGEC
club
Auckland
au
|
Coached by: Allan Vester
|
NSHC
club
Auckland
au
|
||||
NSHC
club
Auckland
au
|
||||
AKLC
club
Auckland
au
|
Coached by: Ian McKinnon
|
|||
WESC
club
Auckland
au
|
Coached by: Keith Page
|
|||
MERC
club
Auckland
au
|
Coached by: Richard Beaumont
|
RPCA
RPC
|
||||
RPCA
RPC
|
||||
NSHC
club
Auckland
au
|
||||
NSHC
club
Auckland
au
|
||||
AKLC
club
Auckland
au
|
||||
NSHC
club
Auckland
au
|
||||
NSHC
club
Auckland
au
|
Event 37
G U17 4X+
Sponsored by: Takapuna Physiotherapy
AKLC
club
Auckland
au
|
Christiana Chapman (stroke), Danielle Vandermeer, Bailee Waller, Jordan Oppert + Madeleine Palmer (cox)
Coached by: Ian McKinnon
|
|||
NSHC
club
Auckland
au
|
Coached by: Craig Smith
|
|||
WTMC
club
Auckland
au
|
Coached by: Brian Hawthorne
|
|||
AKLC
club
Auckland
au
|
Coached by: EGGS
|
|||
SGEC
club
Auckland
au
|
Coached by: Keith Hibbert
|
|||
WESC
club
Auckland
au
|
Coached by: MTAL
|
|||
SGEC
club
Auckland
au
|
Mackensie Valgare (stroke), Rayna Eden-Atoaga, Joelle Benjamin, Selvi Balasubramaniam + Tristan Bolton (cox)
Coached by: Allan Vester & Trish Fenton
|
|||
WESC
club
Auckland
au
|
Coached by: Rob Ansell & Allan Tong
|
RPCA
RPC
|
Coached by: James Coote
Boat variation: M Open 2X
|
|||
KICC
club
Auckland
au
|
Coached by: Peter Jansen
|
|||
NSHC
club
Auckland
au
|
Coached by: Chris Cole
|
|||
NSHC
club
Auckland
au
|
Coached by: Mike Stanley
|
|||
WESC
club
Auckland
au
|
||||
NSHC
club
Auckland
au
|
||||
KICC
club
Auckland
au
|
Coached by: Jack Stevens
|
|||
RPCA
RPC
|
Coached by: James Coote
Boat variation: M Open 2X
|
|||
NSHC
club
Auckland
au
|
Coached by: Chris Cole
|
|||
AKLC
club
Auckland
au
|
Coached by: Alex Brown
|
|||
KICC
club
Auckland
au
|
Mitchell Gellert (stroke), Benjamin Ganley, Matthew O'Halloran, Henry Fitzgerald + Felix Tordeich (cox)
Coached by: Kristian Barbarich
|
|||
RPCA
RPC
|
Coached by: James Coote
Boat variation: M Open 2X
|
NSHC
club
Auckland
au
|
|
|||
AKLC
club
Auckland
au
|
Coached by: SHAK
|
|||
WESC
club
Auckland
au
|
Coached by: Callum Mills
|
|||
SGEC
club
Auckland
au
|
Coached by: John Lawrence
|
|||
WESC
club
Auckland
au
|
Coached by: MTAL
|
|||
WESC
club
Auckland
au
|
Coached by: STPA
|
|||
AKLC
club
Auckland
au
|
Coached by: Julian Foulkes & Wing Kam
|
|||
MERC
club
Auckland
au
|
Coached by: Chris Betty & Murray Twining
|
|||
NSHC
club
Auckland
au
|
||||
WTMC
club
Auckland
au
|
Coached by: Michael Hawthorne
|
|||
AKLC
club
Auckland
au
|
Coached by: SHAK
|
|||
NSHC
club
Auckland
au
|
Coached by: Antony Zouch
|
|||
MERC
club
Auckland
au
|
Coached by: Jim Matchett & Graham Smith
|
|||
MERC
club
Auckland
au
|
Coached by: Jim Matchett & Graham Smith
|
|||
WESC
club
Auckland
au
|
Coached by: Callum Mills
|
|||
SGEC
club
Auckland
au
|
Coached by: Pauline Jones
|
|||
MERC
club
Auckland
au
|
Coached by: Chris Betty & Murray Twining
|
AKLC
club
Auckland
au
|
Coached by: Wing Kam
Boat variation: Mx Open 4X-
|
|||
AKLC
club
Auckland
au
|
Coached by: Wing Kam
Boat variation: Mx Open 4-
|
|||
NSHC
club
Auckland
au
|
NSHC
club
Auckland
au
|
Holly Ellett (stroke), Courtney McCormick, Cait Dowden, Sian Anderson, Poppy Logan, Renee Scott-French, Adelia Bolam, Eugenie Spraggon + Amber Fordham (cox)
Coached by: Kim Dowden
|
|||
RPCA
RPC
|
Coached by: James Coote
Boat variation: W Open 4-
|
|||
NSHC
club
Auckland
au
|
Kirsty Gemmell (stroke), Jessica Remington, Sasha Ballantyne, Grace Howard, Emily Twiname, Taryn Abel, Monica Maddren, Olivia Taufa + Danielle Schofield (cox)
Coached by: Craig Smith
|
WESC
club
Auckland
au
|
Coached by: Joey Steele
|
NSHC
club
Auckland
au
|
Rebecca Parsons (stroke), Lauren Tilson, Jessica Douglas, Caitlin White-Parsons + Sophie Woods (cox)
|
|||
NSHC
club
Auckland
au
|
Olivia White-Parsons (stroke), Charlotte Dobier, Paitten Bishop, Sami Thompson + Jonathan Zouch (cox)
|
|||
NSHC
club
Auckland
au
|
Coached by: Craig Smith
|
|||
AKLC
club
Auckland
au
|
Coached by: Ian McKinnon
|
|||
WESC
club
Auckland
au
|
Coached by: Keith Page
|
|||
NSHC
club
Auckland
au
|
Coached by: Craig Smith
|
|||
RPCA
RPC
|
Coached by: James Coote
Boat variation: G Open 2X (L)
|
NSHC
club
Auckland
au
|
Coached by: Chris Cole & Mike Stanley
|
|||
AKLC
club
Auckland
au
|
Coached by: SHAK
|
|||
WTMC
club
Auckland
au
|
Coached by: Michael Hawthorne
|
|||
TGSC
club
Auckland
au
|
|
|||
COMC
club
Auckland
au
|
||||
MERC
club
Auckland
au
|
Coached by: Jim Matchett & Graham Smith
|
|||
SGEC
club
Auckland
au
|
Coached by: Alex Brown
|
|||
WESC
club
Auckland
au
|
Coached by: MTAL
|
|||
SGEC
club
Auckland
au
|
Coached by: Greg Reid
|
|||
WESC
club
Auckland
au
|
Coached by: STPA
|
|||
WESC
club
Auckland
au
|
Coached by: STPA
|
|||
AKLC
club
Auckland
au
|
Coached by: SHAK
|
SGEC
club
Auckland
au
|
Coached by: Alex Brown
|
|||
NSHC
club
Auckland
au
|
Coached by: Antony
|
|||
SGEC
club
Auckland
au
|
Coached by: Greg Reid
|
|||
TGSC
club
Auckland
au
|
||||
WESC
club
Auckland
au
|
Coached by: MTAL
|
|||
WESC
club
Auckland
au
|
Coached by: Rob Ansell & Allan Tong
|
|||
AKLC
club
Auckland
au
|
Coached by: SHAK
|
|||
SGEC
club
Auckland
au
|
Coached by: Jason Parris-Oswald
|
|||
MERC
club
Auckland
au
|
Coached by: Jim Matchett & Graham Smith
|
|||
TGSC
club
Auckland
au
|
||||
WESC
club
Auckland
au
|
Coached by: MTAL
|
|||
NSHC
club
Auckland
au
|
Coached by: Jordan Stanley
|
|||
WESC
club
Auckland
au
|
Coached by: STPA
|
|||
WESC
club
Auckland
au
|
Coached by: STPA
|
|||
MERC
club
Auckland
au
|
Coached by: Chris Betty & Murray Twining
|
|||
AKLC
club
Auckland
au
|
Coached by: SHAK
|
|||
AKLC
club
Auckland
au
|
Coached by: SHAK
|