WESC
club
Auckland
au
|
Coached by: Ged Campbell
|
|||
WESC
club
Auckland
au
|
Coached by: Ged Campbell
|
|||
AKLC
club
Auckland
au
|
Coached by: Michael Smyth
|
WESC
club
Auckland
au
|
Coached by: MTAL
|
WESC
club
Auckland
au
|
Germain Hellriegel-White (stroke), Lachlan Pearce, Anton Waldmann, Stephen Stuart, Lewis Brown, Marcus Winter, Daniel Fraser, Hasan Pathan + Felix de Jong (cox)
Coached by: MTAL
|
|||
STPA
school
Auckland
au
|
Jett Wheeler (stroke), Harry Williams, Tom MacFarlane, Sean McHugh, Oliver Kumarich, Dominic Drury, James Dolan, Joe Goldfinch + Benedict Sheehan (cox)
|
WESC
club
Auckland
au
|
Coached by: Ged Campbell
|
|||
AKLC
club
Auckland
au
|
Coached by: HOWI
|
|||
AKLC
club
Auckland
au
|
Coached by: Michael Smyth
|
AKLC
club
Auckland
au
|
Coached by: HOWI
|
|||
WESC
club
Auckland
au
|
Coached by: MTAL
|
WESC
club
Auckland
au
|
Coached by: Ged Campbell
|
AKLC
club
Auckland
au
|
Annie Williamson (stroke), Rhian Kocsis, Kate Hamilton, Ane Foord, Elise McIntosh, Margarita Baksheeva, Nicole Amundsen, Nice Vasetsoi + Gemma Owen (cox)
Coached by: HOWI
|
|||
WESC
club
Auckland
au
|
Hannah Jones (stroke), Hannah Zwalue, Holly Chaafe, Lydia Finch, Alessandra Manikas, Marieke Richards, Poppy Walter, Isabella Smith + Raquel Dinan (cox)
Coached by: MTAL
|
WESC
club
Auckland
au
|
Coached by: Ged Campbell
|
|||
AKLC
club
Auckland
au
|
KICC
club
Auckland
au
|
Coached by: Nick Lloyd
|
|||
STPA
school
Auckland
au
|
|
|||
STPA
school
Auckland
au
|
AKLC
club
Auckland
au
|
Coached by: HOWI
|
|||
WESC
club
Auckland
au
|
Coached by: MTAL
|
|||
AKLC
club
Auckland
au
|
Coached by: HOWI
|
|||
WESC
club
Auckland
au
|
Coached by: MTAL
|
AKLC
club
Auckland
au
|
Kate Hamilton (stroke), Winnie Cao, Elise McIntosh, Ane Foord, Jorja-Bleu Nathan, Margarita Baksheeva, Ruth Taylor, Nice Vasetsoi + Toria Clifford (cox)
Coached by: HOWI
|
WESC
club
Auckland
au
|
Coached by: MTAL
|
|||
WESC
club
Auckland
au
|
Coached by: MTAL
|
AKLC
club
Auckland
au
|
Matthew Duffett (stroke), Danyon Harris, Darryn van der Sandt, James Martin, Jared Marshall, Michael Smyth, Simon Tries, Scott Alderson + Madeleine Palmer (cox)
Coached by: Harman Ward
|
STPA
school
Auckland
au
|
Tom Russell (stroke), Luka Hayward, Max Eversden, Leo Ngatai-Tafau, Samuel Davison, Sean McHugh, Tom MacFarlane, Tom Miller + Harry Molloy (cox)
|
|||
WESC
club
Auckland
au
|
Germain Hellriegel-White (stroke), Lachlan Pearce, Anton Waldmann, Stephen Stuart, Lewis Brown, Marcus Winter, Daniel Fraser, Hasan Pathan + Felix de Jong (cox)
Coached by: MTAL
|
AKLC
club
Auckland
au
|
Max Calvert (stroke), Alex King, Ryan Parsons, Amarsh Raj, Chris Stewart, Mitchell Kirk, John Carey, Hamish Robinson + Taylan Boyle (cox)
Coached by: HOWI
|
|||
WESC
club
Auckland
au
|
Anthony Peters (stroke), Thomas Whittle, Oliver Ingram, Samuel Chote, Samuel Sparey, Jackson Baas, Kris Penev, Blake Jowsey + Benjamin Campbell (cox)
Coached by: MTAL
|
AKLC
club
Auckland
au
|
Coached by: HOWI
|
|||
AKLC
club
Auckland
au
|
Coached by: HOWI
|
WESC
club
Auckland
au
|
||||
KICC
club
Auckland
au
|
||||
KICC
club
Auckland
au
|
||||
KICC
club
Auckland
au
|
||||
KICC
club
Auckland
au
|
WESC
club
Auckland
au
|
Bethany Glenn (stroke), Abigail Parry, Lenny Voorhaar, Laura James, Jasmine Brake, Eden Kelleher, Rochelle Farmer, Danielle Vandermeer + Brad Shelton (cox)
Coached by: Ged Campbell
|
WESC
club
Auckland
au
|
Tara Pickering (stroke), Hannah Zwalue, Hannah Jones, Holly Chaafe, Emma Brothers, Lydia Finch, Alessandra Manikas, Rachel Taylor + Leah Hollingworth (cox)
Coached by: MTAL
|
AKLC
club
Auckland
au
|
Coached by: Harman Ward
|
|||
WESC
club
Auckland
au
|
Coached by: Ged Campbell
|
|||
AKLC
club
Auckland
au
|
Coached by: Harman Ward
|
KICC
club
Auckland
au
|
Coached by: Nick Lloyd
|
|||
STPA
school
Auckland
au
|
|
|||
WESC
club
Auckland
au
|
Coached by: MTAL
|
|||
WESC
club
Auckland
au
|
Germain Hellriegel-White (stroke), Lachlan Pearce, Lewis Brown, Hasan Pathan + Benjamin Campbell (cox)
Coached by: MTAL
|
|||
WESC
club
Auckland
au
|
Anton Waldmann (stroke), Stephen Stuart, Daniel Fraser, Marcus Winter + Louis Siddell-Bradbourne (cox)
Coached by: MTAL
|
|||
STPA
school
Auckland
au
|
|
WESC
club
Auckland
au
|
Coached by: Ged Campbell
|
WESC
club
Auckland
au
|
Bethany Glenn (stroke), Abigail Parry, Lenny Voorhaar, Laura James, Jasmine Brake, Eden Kelleher, Rochelle Farmer, Danielle Vandermeer + Brad Shelton (cox)
Coached by: Ged Campbell
|
KICC
club
Auckland
au
|
||||
AKLC
club
Auckland
au
|
Matthew Duffett (stroke), Danyon Harris, Darryn van der Sandt, James Martin, Jared Marshall, Michael Smyth, Scott Alderson, Darius Tan + Madeleine Palmer (cox)
Coached by: Harman Ward
|