- Division 1: placed 3rd
- Division 1: placed 4th
- Division 1: placed 2nd
- Division 3: placed 2nd (3:34.94)
- Division 1: placed 1st (3:41.04)
- Division 2: placed 2nd (4:02.31)
- Division 4: placed 3rd (4:39.95)
- Division 2: result (NRR)
- Division 1: placed 3rd (4:51.42)
- Division 1: placed 4th (4:53.98)
- Division 1: result (NRR)
- Division 2: result (NRR)
- Division 1: result (NRR)
SGEC
club
Auckland
au
Brett Wright (stroke), Chris Fotherby, Evan Snyder, John de Pont, Neville Thomson, Stewart Hobbs, Tony Corkery, Tony Gallagher + Carolyn Harrison (cox)
- Division 1: result (NRR)
SGEC
club
Auckland
au
Alison McLeod (stroke), Lorraine Barker, Diane Brew, Judy Shadbolt, Sue Cammell, Liz MacFarlan, Linda Thomas, Yvonne Kasper + Liz Forde (cox)
- Division 1: result (NRR)
- Division 3: result (NRR)
- Division 3: result (NRR)
- Division 3: result (NRR)
- Division 3: result (NRR)
- Division 3: result (NRR)
- Division 2: result (NRR)
- Division 2: placed 1st (4:13.28)
- Division 2: placed 2nd (4:49.03)
- Division 3: result (NRR)
- Division 2: result (SCR)
SGEC
club
Auckland
au
Trish Fenton (stroke), Adie Pedersen, Liz Forde, Sue Wright, Carolyn Harrison, Ann Tucker, Marie Devoy, Yvonne Kasper + Fiona Crummey (cox)
- Division 1: placed 6th (4:01.20)
- Division 2: placed 4th (3:41.32)
- Division 2: placed 2nd (3:31.07)
- Division 2: placed 3rd (4:32.69)
- Division 2: result (DNS)
- Division 2: placed 1st (3:23.13)
- Division 2: placed 5th (4:41.35)
- Division 6: placed 2nd (3:57.03)
- Division 8: placed 1st (3:56.71)
- Division 8: placed 4th (4:09.41)
- Division 7: placed 5th (04:23.28)
- Division 7: placed 2nd (03:58.86)
- Division 1: placed 1st (4:14.07)
- Division 1: placed 2nd (4:44.56)
- Division 3: placed 6th (3:52.95)
SGEC
club
Auckland
au
Ludo Campbell-Reid (stroke), Gary Neill, Keith Montgomery, Conor Brownlow, Liz Forde, Sue Wright, Trish Fenton, Adie Pedersen + Tony Gallagher (cox)
- Division 2: placed 2nd (3:33.94)
SGEC
club
Auckland
au
Carolyn Harrison (stroke), Ann Tucker, Yvonne Kasper, Deryn McGregor, Brett Wright, Gregor MacKenzie, John de Pont, Steve Mayo-Smith + Fiona Crummey (cox)
- Division 2: placed 4th (3:53.44)
SGE*
club
Auckland
au
Ludo Campbell-Reid (stroke), Gary Neill, Keith Montgomery, Conor Brownlow, Gregor MacKenzie, Garth Bradford, Chris Brake, John Cook + Liz Forde (cox)
- Division 1: placed 3rd (3:09.64)