- Division 1: placed 3rd
- Division 4: placed 6th (3:49.35)
- Division 5: placed 3rd (4:04.16)
- Division 3: placed 4th (3:48.75)
- Division 1: placed 7th (4:53.79)
- Division 1: placed 3rd (3:50.73)
- Division 2: placed 2nd (3:55.39)
- Division 3: placed 7th (5:55.60)
- Division 2: result (DNS)
- Division 5: result (NRR)
- Division 1: result (SCR)
AKLC
club
Auckland
au
Coached by: Michael Smyth
- Division 1: result (NRR)
AKLC
club
Auckland
au
Coached by: Michael Smyth
- Division 1: result (NRR)
AKL*
club
Auckland
au
Coached by: Michael Smyth
- Division 1: result (NRR)
AKLC
club
Auckland
au
Coached by: Michael Smyth
- Division 2: result (NRR)
AKLC
club
Auckland
au
Bryan Beardshaw (stroke), Robert Young, Richard Hughes, Paul Stone, Evan Brown, Bruce Walker, Tim Yates, Paul Dougherty + Brent Sutcliffe (cox)
Coached by: Michael Smyth
- Division 1: result (SCR)
AKLC
club
Auckland
au
Coached by: Michael Smyth
- Division 2: result (NRR)
- Division 2: result (NRR)
AKL*
club
Auckland
au
Coached by: Michael Smyth
- Division 1: result (NRR)
AKL*
club
Auckland
au
Coached by: Michael Smyth
- Division 2: result (NRR)
AKLC
club
Auckland
au
Coached by: Michael Smyth
- Division 1: result (NRR)
- Division 1: result (NRR)
- Division 2: result (NRR)
- Division 4: result (NRR)
- Division 3: result (DNS)
AKLC
club
Auckland
au
Bryan Beardshaw (stroke), Robert Young, Richard Hughes, Paul Stone, Evan Brown, David Mills, Tim Yates, Paul Dougherty + Brent Sutcliffe (cox)
Coached by: Michael Smyth
- Division 1: placed 2nd (3:05.62)
AKLC
club
Auckland
au
Tim Hurring (stroke), John McDermott, Gary Stewart, Geoff Strang, Chris Thorsen, Neil Watson, Sam Irvine, Barry Swarbrick + George Grove (cox)
Coached by: Michael Smyth
- Division 1: placed 5th (3:22.65)
AKL*
club
Auckland
au
Natalie Welch (stroke), Lynley Coventry, Nicola Mills, Jude Ellis, Raechel Cummins, Megan Mackintosh, Brenda Lawson, Frances Bongers + Sally Kerrigan (cox)
Coached by: Michael Smyth
- Division 1: placed 2nd (3:26.42)
AKLC
club
Auckland
au
Coached by: Michael Smyth
- Division 2: placed 1st (3:58.39)
- Division 2: placed 5th (3:41.14)
AKL*
club
Auckland
au
Coached by: Michael Smyth
- Division 1: result (SCR)
AKL*
club
Auckland
au
Coached by: Michael Smyth
- Division 2: result (SCR)
- Division 2: placed 3rd (3:46.70)
- Division 4: placed 2nd (4:12.93)
- Division 2: result (SCR)
- Division 3: placed 2nd (3:42.46)
- Division 1: placed 5th (3:46.60)
- Division 2: result (SCR)
- Division 2: result (SCR)
- Division 6: placed 1st (3:54.70)
- Division 6: placed 7th (5:38.91)
- Division 6: placed 6th (4:58.79)
- Division 9: placed 1st (4:08.06)
- Division 5: placed 3rd (03:46.19)
AKLC
club
Auckland
au
Coached by: Michael Smyth
- Division 3: placed 7th (4:49.95)
AKLC
club
Auckland
au
Coached by: Michael Smyth
- Division 3: placed 2nd (3:43.58)
AKLC
club
Auckland
au
Coached by: Michael Smyth
- Division 1: result (SCR)
AKL*
club
Auckland
au
Nicola Mills (stroke), Lynley Coventry, Jude Ellis, Brenda Lawson, Bill Coventry, David Mills, Bryan Beardshaw, Evan Brown + Sally Kerrigan (cox)
Coached by: Michael Smyth
- Division 1: placed 1st (3:15.82)
AKLC
club
Auckland
au
Ruth Barclay (stroke), Marie Vermes, Simon Tries, Tim Yates, Paul Dougherty, Gier Jong, Margot Chandler, Bruce Walker + Brent Sutcliffe (cox)
Coached by: Michael Smyth
- Division 1: placed 3rd (3:34.60)
AKL*
club
Auckland
au
Nathan Twaddle (stroke), John McDermott, Murdoch Dryden, Michael Arms, Gary Stewart, Neil Watson, Tim Hurring, Clark Abel + George Grove (cox)
Coached by: Michael Smyth
- Division 1: placed 2nd (3:02.28)
AKL*
club
Auckland
au
Sam Irvine (stroke), Michael Smyth, Tim Nelson, Geoff Strang, Cameron Rowlands, Jason Whaanga, Barry Swarbrick, Chris Thorsen + Jacob Merwood (cox)
Coached by: Michael Smyth
- Division 1: placed 6th (3:20.09)