- Division 1: result (DSQ)
- Division 1: placed 2nd (+20s)
WELC
club
Wellington
we
Coached by: Chris Jones
- Division 2: result (DNS)
- Division 1: placed 2nd (+1.5s)
- Division 1: placed 6th (+14s)
- Division 1: placed 4th (+30s)
- Division 2: placed 5th (+6s)
- Division 2: placed 1st
- Division 2: placed 4th (+30s)
- Division 2: placed 3rd (+3.5s)
WELC
club
Wellington
we
Jack Ashby (stroke), Jerome Chapman, Brad Lawson, Alexander Wright, Samuel Anderson, Terry McCarthy, Brendan Renall, Joe O'Neill + Erin Hill (cox)
Coached by: Nobody
- Division 1: placed 3rd (+1s)
WELC
club
Wellington
we
Josh Liua'ana (stroke), Dylan Majurey, Fergus Roache, Thomas Butt, Joe Wright, Alex Sele, Niklas Gustavsson, James Hunter + Reuben Youl (cox)
Coached by: Michele Munro
- Division 1: placed 2nd (+4s)
WELC
club
Wellington
we
Alec McLean (stroke), Davve O'Brien, Laurie Counsell, Barry Sayer, Jason King, James Beech, Laws Lawson, Julian Williams + Deidre Burke (cox)
Coached by: Chris Jones
- Division 1: result (SCR)
WELC
club
Wellington
we
Coached by: Nobody
- Division 1: placed 2nd (+2s)
WELC
club
Wellington
we
Coached by: Nobody
- Division 1: placed 1st
- Division 1: result (DSQ)
- Division 1: placed 3rd (+22s)
- Division 2: placed 4th (+16s)
- Division 2: placed 1st
- Division 2: placed 5th (+66s)
- Division 2: result (DNS)
- Division 2: placed 3rd (+3s)
WELC
club
Wellington
we
Nicole Taylor (stroke), Millie Bruce, Christina Clement, Rebecca Langtry, Shelley Mackey, Petra Feickert, Lucy Baker, Amy Robson + Deidre Burke (cox)
- Division 1: placed 4th (+0.5s)
WELC
club
Wellington
we
Coached by: Chris Jones
- Division 1: placed 5th (+3s)
WELC
club
Wellington
we
Coached by: Nobody
- Division 2: placed 1st
WELC
club
Wellington
we
Coached by: Michele Munro
- Division 2: placed 3rd (+2s)
WELC
club
Wellington
we
Coached by: Michele Munro
- Division 2: placed 5th (+3s)
- Division 2: placed 4th (+1s)
- Division 1: placed 1st
- Division 1: placed 3rd (+5s)
WELC
club
Wellington
we
Tessa Ralston (stroke), Emily Hayward, Faye Waddington, Danielle Renai, Katie Delaney, Megan Dangerfield, Paris Watson, Clover Stiles + Holly Abraham (cox)
- Division 1: placed 2nd (+6s)
WELC
club
Wellington
we
Nicky Roderick (stroke), Julie Davison, Kim O'Neill, Raewyn Munro, Patricia Abraham, Jane Harding, Rose-Maree Bell, Frances Graham + Deidre Burke (cox)
Coached by: Chris Jones
- Division 1: placed 4th (+2s)
- Division 1: placed 4th (+4s)
- Division 1: placed 3rd (+4s)
- Division 1: placed 5th (+0.6s)
- Division 1: placed 3rd (+0.5s)
- Division 2: placed 4th (+1s)
- Division 1: placed 2nd (+1s)
- Division 2: placed 3rd (+3s)
WELC
club
Wellington
we
Mark Brocklehurst (stroke), Paul Moreno, Sam McCarthy, Dougal MacDuff, Matt Short, Simon Woodfine, Tufi Sele, Mike Grace + Erin Hill (cox)
Coached by: Nobody
- Division 1: placed 1st
WELC
club
Wellington
we
Allan Mills (stroke), Davve O'Brien, Peter Thornbury, James Beech, Brendan Renall, Barry Sayer, Laws Lawson, Julian Williams + Annette Scullion (cox)
Coached by: Chris Jones
- Division 1: placed 5th (+2s)
- Division 1: placed 6th (+2s)