Day sheet for: all rounds | heats | finals | divisions
You can swap to a collapsed version of the day sheet, which combines the various classes.
Saturday, 22nd October 2016 |
|||||||||||||
Alpha | Time | Event | Division | Lane 1 | Lane 2 | Lane 3 | Lane 4 | Lane 5 | Lane 6 | Lane 7 | Lane 8 | Lane 9 | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
B | 07:55 | 2 | G U16 2X division | Race: 1 | MACL1 [SGEC] Z.Ely | SGEC1 [GLDW] I.Stythe | |||||||
C | 08:00 | 2 | G U16 2X division | Race: 2 | MACL2 [SGEC] F.Lewis | ||||||||
D | 08:05 | 2 | G U16 2X division | Race: 3 | SGEC4 [GLDW] J.Iro | SGEC2 E.Callaghan | SGEC3 [GLDW] L.Swain | ||||||
E | 08:10 | 3 | B U17 4+ division | Race: 1 | SGEC1 [GLDW] A.Porteous | MACL11 [SGEC] W.Singleton | |||||||
F | 08:15 | 3 | B U17 4+ division | Race: 2 | SGEC2 [GLDW] C.Campbell | ||||||||
H | 08:25 | 5 | W Nov 4X+ division | Race: 1 | SGEC1 [GLDW] A.Iro | MACL1 [SGEC] I.Sturgin | |||||||
J | 08:35 | 5 | W Nov 4X+ division | Race: 3 | SGEC2 [GLDW] I.Edmondson | MACL2 [SGEC] C.Harley | |||||||
K | 08:40 | 6 | G U17 1X division | Race: 1 | MACL1 [SGEC] A.Rowland | SGEC1 [GLDW] A.Barclay | |||||||
L | 08:45 | 6 | G U17 1X division | Race: 2 | SGEC2 [GLDW] O.de Rouvroy | MACL2 [SGEC] S.Wadia | SGEC3 [GLDW] I.Stythe | ||||||
M | 08:50 | 7 | W Club 2- division | Race: 1 | SGEC1 [GLDW] M.Millett | ||||||||
P | 09:05 | 9 | B U16 2X division | Race: 1 | MACL1 [SGEC] M.Botha | ||||||||
Q | 09:10 | 9 | B U16 2X division | Race: 2 | SGEC1 [GLDW] E.Blair | SGEC2 [GLDW] T.Wild | MACL11 [SGEC] W.Singleton | ||||||
R | 09:15 | 9 | B U16 2X division | Race: 3 | MACL12 [SGEC] H.Boles | ||||||||
U | 09:30 | 11 | M Club 2- division | Race: 1 | SGEC1 [GLDW] A.Porteous | ||||||||
V | 09:35 | 11 | M Club 2- division | Race: 2 | SGEC2 [GLDW] M.Jonkers | ||||||||
Y | 09:50 | 13 | B U15 4X+ division | Race: 1 | MACL11 [SGEC] H.Ibbotson | SGEC1 [GLDW] J.Jessiman | |||||||
Z | 09:55 | 13 | B U15 4X+ division | Race: 2 | SGEC2 [GLDW] M.Brenton... | SGEC3 [GLDW] W.MacDonald | |||||||
B | 10:05 | 15 | G U15 8+ division | Race: 1 | MACL1 [SGEC] I.Sturgin | ||||||||
D | 10:15 | 16 | B U18 4X+ division | Race: 1 | SGEC1 [GLDW] A.Porteous | ||||||||
E | 10:20 | 17 | M Club 4X- division | Race: 1 | SGEC1 M.Tetley | ||||||||
F | 10:25 | 18 | B U17 1X division | Race: 1 | SGEC1 [GLDW] C.Campbell | ||||||||
G | 10:30 | 18 | B U17 1X division | Race: 2 | MACL12 [SGEC] H.Shepherd | SGEC2 [GLDW] J.MacKenzie | |||||||
H | 10:35 | 18 | B U17 1X division | Race: 3 | MACL13 [SGEC] D.Pickles | ||||||||
I | 10:40 | 19 | G U18 1X division | Race: 1 | SGEC1 [GLDW] M.Millett | ||||||||
J | 10:45 | 19 | G U18 1X division | Race: 2 | SGEC3 [GLDW] S.Everitt | SGEC2 [GLDW] C.Watson | |||||||
N | 11:05 | 22 | B U16 4X+ division | Race: 1 | MACL11 [SGEC] W.Singleton | SGEC1 [GLDW] E.Blair | |||||||
Q | 11:20 | 23 | M Open 1X division | Race: 1 | MACL11 [SGEC] B.Wight | RPCA3 [SGEC] Z.Everitt | |||||||
R | 11:25 | 23 | M Open 1X division | Race: 2 | MACL12 [SGEC] F.Tracey | ||||||||
S | 11:30 | 24 | B U15 8+ division | Race: 1 | MAC*1 [SGEC] H.Ibbotson | SGEC1 [GLDW] Q.Yeo | |||||||
U | 11:40 | 25 | G Open 2X (L) division | Race: 1 | SGEC1 [GLDW] A.Barclay | ||||||||
V | 11:45 | 26 | W Nov 4+ division | Race: 1 | SGEC1 [GLDW] E.Abernethy | ||||||||
X | 11:55 | 27 | B U17 4X+ division | Race: 1 | SGEC1 [GLDW] A.Porteous | ||||||||
Y | 12:00 | 27 | B U17 4X+ division | Race: 2 | SGEC2 [GLDW] E.Blair | ||||||||
Z | 12:05 | 28 | G U16 8+ division | Race: 1 | MACL1 [SGEC] Z.Ely | ||||||||
I | 13:10 | 35 | G U17 2X division | Race: 1 | SGEC1 [GLDW] C.Watson | ||||||||
J | 13:15 | 35 | G U17 2X division | Race: 2 | MACL1 [SGEC] A.Rowland | ||||||||
K | 13:20 | 35 | G U17 2X division | Race: 3 | SGEC2 [GLDW] S.Everitt | MACL2 [SGEC] K.Singleton | |||||||
L | 13:25 | 35 | G U17 2X division | Race: 4 | SGEC3 J.McIntosh | SGEC4 [GLDW] I.Stythe | SGEC5 [GLDW] O.Hay | ||||||
M | 13:30 | 36 | M Nov 4+ division | Race: 1 | MACL11 [SGEC] H.Ibbotson | ||||||||
P | 13:45 | 37 | B U16 4+ division | Race: 1 | MACL1 [SGEC] W.Singleton | ||||||||
S | 14:00 | 39 | G U15 4X+ division | Race: 1 | SGEC1 [GLDW] J.Barclay | MACL1 [SGEC] T.Sutherland | |||||||
T | 14:05 | 39 | G U15 4X+ division | Race: 2 | MACL2 [SGEC] C.Harley | ||||||||
V | 14:15 | 41 | G U16 1X division | Race: 1 | - - CANCELLED - - | ||||||||
W | 14:20 | 41 | G U16 1X division | Race: 2 | - - CANCELLED - - | ||||||||
X | 14:25 | 41 | G U16 1X division | Race: 3 | - - CANCELLED - - | ||||||||
A | 14:40 | 43 | G U18 2X division | Race: 1 | - - CANCELLED - - | ||||||||
B | 14:45 | 43 | G U18 2X division | Race: 2 | - - CANCELLED - - | ||||||||
C | 14:50 | 44 | B U18 2X division | Race: 1 | - - CANCELLED - - | ||||||||
D | 14:55 | 44 | B U18 2X division | Race: 2 | - - CANCELLED - - | ||||||||
F | 15:05 | 45 | M Club 2X division | Race: 1 | - - CANCELLED - - | ||||||||
G | 15:10 | 45 | M Club 2X division | Race: 2 | - - CANCELLED - - | ||||||||
H | 15:15 | 46 | B U15 4+ division | Race: 1 | - - CANCELLED - - | ||||||||
J | 15:25 | 47 | W Club 2X division | Race: 1 | - - CANCELLED - - | ||||||||
L | 15:35 | 48 | B U16 1X division | Race: 1 | - - CANCELLED - - | ||||||||
M | 15:40 | 48 | B U16 1X division | Race: 2 | - - CANCELLED - - | ||||||||
N | 15:45 | 48 | B U16 1X division | Race: 3 | - - CANCELLED - - | ||||||||
P | 15:55 | 50 | G U16 4X+ division | Race: 1 | - - CANCELLED - - | ||||||||
Q | 16:00 | 50 | G U16 4X+ division | Race: 2 | - - CANCELLED - - | ||||||||
T | 16:15 | 53 | M Nov 4X+ division | Race: 1 | - - CANCELLED - - | ||||||||
U | 16:20 | 53 | M Nov 4X+ division | Race: 2 | - - CANCELLED - - | ||||||||
V | 16:25 | 54 | W Nov 8+ division | Race: 1 | - - CANCELLED - - | ||||||||
X | 16:35 | 55 | B U16 8+ division | Race: 1 | - - CANCELLED - - | ||||||||
Y | 16:40 | 56 | G U18 4X+ division | Race: 1 | - - CANCELLED - - | ||||||||
D | 17:05 | 60 | B U18 1X division | Race: 2 | - - CANCELLED - - | ||||||||
E | 17:10 | 61 | M Club 1X division | Race: 1 | - - CANCELLED - - | ||||||||
F | 17:15 | 61 | M Club 1X division | Race: 2 | - - CANCELLED - - | ||||||||
I | 17:30 | 63 | B U17 2X division | Race: 1 | - - CANCELLED - - | ||||||||
K | 17:40 | 63 | B U17 2X division | Race: 3 | - - CANCELLED - - | ||||||||
L | 17:45 | 63 | B U17 2X division | Race: 4 | - - CANCELLED - - | ||||||||
N | 17:55 | 64 | M Nov 8+ division | Race: 2 | - - CANCELLED - - | ||||||||
O | 18:00 | 65 | G U17 4X+ division | Race: 1 | - - CANCELLED - - | ||||||||
P | 18:05 | 65 | G U17 4X+ division | Race: 2 | - - CANCELLED - - | ||||||||
Q | 18:10 | 66R | Rec 4(X)- division | Race: 1 | - - CANCELLED - - |