Saturday, 26th October 2013 |
||||||||||||||
Alpha | Time | Event | Division | Lane 1 | Lane 2 | Lane 3 | Lane 4 | Lane 5 | Lane 6 | Lane 7 | Lane 8 | Lane 9 | Lane 10 | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
A | 08:00 | 1 | G U16 2X division | Race: 1 | COMC1 C.Waite | SKEC1 A.Sandom | AKLC1 G.Tremeer | WESC31 G.Round | WREC1 M.Mitchell | TGSC1 A.Timpany | NSHC41 G.Morris | |||
B | 08:05 | 1 | G U16 2X division | Race: 2 | NSHC1 B.Smith | SGEC31 E.Quinn | MERC1 Z.Turton | WTMC1 A.MacKenzie | WTMC2 T.Wilson | WREC2 M.Cotterill | WESC32 A.Marshall | |||
C | 08:10 | 1 | G U16 2X division | Race: 3 | SGEC32 I.Forbes | AKLC2 T.Morgan | EDWT2 A.Benjamin | SKEC2 E.Blow | MERC2 R.Caulton | SGEC33 R.Koni-Webb | ||||
D | 08:15 | 2 | W Open 2- division | Race: 1 | RPCA1 A.Green | RPCA2 R.Crooks | RPCA3 C.Davis | RPCA4 A.Mills | ||||||
E | 08:21 | 3 | W Nov 4X+ division | Race: 1 | SGEC31 O.de Rouvroy | AKLC1 I.Morcom | WESC1 B.Dauphin | NSHC1 A.Storey | EDWT1 N.Perry | SKEC1 S.Wing | AKLC4 P.Kempton | |||
F | 08:27 | 3 | W Nov 4X+ division | Race: 2 | SKEC2 O.Hofer | NSHC2 A.Lotter | AKLC2 S.Humphries | WESC2 M.Couture | AKLC3 Z.Mills | NSHC3 C.Harris | TGSC1 L.Soanes | |||
G | 08:32 | 4 | G U17 1X division | Race: 1 | WESC31 M.Hyland | EDWT1 R.Eden-Atoaga | NSHC1 T.Abel | SGEC31 A.Lancaster | WREC1 V.Squire | WTMC1 C.Gordon | AKLC1 C.Frew | AKLC3 T.Lopeti | ||
H | 08:37 | 4 | G U17 1X division | Race: 2 | WREC2 J.Matthews | EDWT2 C.Gillespie | WESC32 C.Pearce | AKLC2 A.Horner | AKLC4 B.Waller | |||||
I | 08:42 | 5 | W Club 2- division | Race: 1 | NSHC1 M.Dobier | SKEC1 L.Allison | WESC11 J.James | SGEC11 C.Hepworth | COMC1 E.McAllister | NSHC2 S.Ballantyne | NSHC3 J.Remington | NSHC4 A.Bolam | NSHC5 R.Scott-F... | |
J | 08:47 | 6 | M Club 2- division | Race: 1 | NSHC1 M.Cole | SKEC1 B.Clarke | AKGC1 R.Humby | COMC1 N.Linford | WESC1 S.Perry | NSHC2 S.Houston | WESC2 S.Ginnen | NSHC3 C.Brake | ||
K | 08:52 | 7 | M Open 2- division | Race: 1 | AKGC1 J.Little | WESC31 J.Winter | RPCA1 M.Longuet... | NSHC1 J.Tait | NSHC2 C.Webster | RPCA2 M.Brake | AKGC2 H.Barker | WESC32 E.Tangiiti | ||
L | 08:57 | 8 | B U17 4+ division | Race: 1 | SHAK1 F.Meldrum | AKGC1 M.Hamilton | NSHC41 S.Clarke | NSHC11 M.Lupton | TGSC1 S.Wigram | |||||
M | 09:02 | 8 | B U17 4+ division | Race: 2 | SGEC11 C.Mercer | WESC31 N.Edwards | AKGC2 J.McNicol | SHAK2 J.Watson | AKGC3 N.Brown | |||||
N | 09:07 | 9 | B U16 2X division | Race: 1 | WESC21 M.Srhoj | SGEC31 B.Green | WREC1 M.Causley | SHAK1 N.Brokenshire | WTMC1 A.Rae | NSHC11 J.Greenfield | MERC1 M.Kerr | SKEC1 E.Barry | COMC1 E.Nelson | |
O | 09:12 | 9 | B U16 2X division | Race: 2 | WESC22 | SGEC32 M.Tetley | MERC2 M.Shirley | WTMC2 S.Dobrec | COMC2 I.Laing | SKEC2 A.McBain | SHAK2 R.Irwin | |||
P | 09:17 | 9 | B U16 2X division | Race: 3 | SHAK3 H.Lynch | MERC3 C.Mulcahy | WTMC3 C.Stockley | SGEC33 J.Appleyard | WESC23 D.Dryland | COMC3 S.Jenkin | WTMC4 L.Povey | SHAK4 O.McMillan | ||
Q | 09:22 | 10 | G U16 4+ division | Race: 1 | NSHC1 A.Norris | TGSC1 H.Patterson | WESC11 G.Taine | MERC1 R.Caulton | WESC12 K.Keys | NSHC2 E.Wallace | TGSC2 A.Timpany | NSHC3 A.Henderson | WESC13 L.McLaughlin | |
R | 09:28 | 12 | B U15 4X+ division | Race: 1 | TGSC1 L.Thomsen | SKEC1 O.Strang | NSHC11 J.Lim | WESC31 C.Pratt | SHAK1 S.Paget | SGEC31 O.Mallinson | MERC1 J.Cleaver | |||
S | 09:34 | 12 | B U15 4X+ division | Race: 2 | SKEC2 E.Blight | NSHC12 J.Jones | TGSC2 A.Chapman | MERC2 J.Lidgett | WESC32 J.Mann | SHAK2 D.McGill | AKGC1 | WESC21 E.Commarieu | ||
T | 09:40 | 12 | B U15 4X+ division | Race: 3 | TGSC3 J.Bisset | SKEC3 J.Downs | SHAK3 W.Swan | TGSC4 N.O'Neill | NSHC13 L.Martin | |||||
U | 09:45 | 11 | W Open 4X- division | Race: 1 | WESC1 H.Becht | |||||||||
U | 13 | G U17 8+ division | Race: 1 | RPCA1 | RPCA2 | WESC1 | AKLC1 A.Childs | NSHC1 H.Ellett | SGEC31 S.Crummey | COMC1 S.Neighbour | NSHC2 A.Norris | SGEC12 A.Swain | ||
V | 09:51 | 14 | G U15 8+ division | Race: 1 | WESC11 B.Lennon | AKLC1 C.Armstrong | WESC31 G.Tinney | SKEC1 F.White | SGEC31 I.Forbes | NSHC1 H.Norris | EDWT1 A.Grainger | MERC1 S.Fausett | ||
W | 09:56 | 15 | B U18 4X+ division | Race: 1 | WESC21 C.Fernandez | SHAK1 H.Fookes | MERC1 L.Newfield | WTMC1 S.Attard | SKEC1 B.Clarke | NSHC11 M.Lupton | TGSC1 T.Teesdale | SGEC31 J.Wilson | SHAK2 N.Harris | |
X | 10:01 | 16 | M Club 4X- division | Race: 1 | MERC1 Z.Butters | NSHC1 K.Parker | WREC1 C.Eichler | AKLC1 M.Newton | WESC1 E.Rhodes | NSHC2 M.Cole | ||||
Y | 10:06 | 17 | B U17 1X division | Race: 1 | SKEC1 M.Swiatek | WESC31 L.Shortland | WTMC1 J.Beishaar | MERC1 B.Dawson | WTMC2 T.Mendes | SKEC2 H.Donald | SKEC3 A.Lamont | SKEC4 S.Strang | ||
Z | 10:11 | 18 | G U18 1X division | Race: 1 | WESC51 E.Karrebaek | AKLC1 C.Chapman | WTMC1 L.Dobrec | SKEC1 J.Lewis | NSHC1 A.Gorrie | NSHC2 G.Powell | AKLC2 D.Vandermeer | |||
A | 10:16 | 19 | W Club 1X division | Race: 1 | WESC1 A.Parry | WREC1 R.Fisher | AKLC1 C.Morrison | WREC2 H.Martin | AKLC2 E.Smith | AKLC3 K.Putt | ||||
B | 10:21 | 20A | Mst 2X division | Race: 1 | MERC1 S.Bray | WREC1 V.Bruce-M... | NSHC1 C.Brake | NSHC2 C.Elliott | MERC2 P.Turton | MERC3 A.Cleaver | ||||
C | 10:26 | 21 | B U16 4X+ division | Race: 1 | SKEC1 E.Barry | COMC1 D.Oswin | SHAK1 J.Edwards | MERC1 M.Kerr | WTMC1 S.Dobrec | NSHC11 H.Verdonk | WESC21 D.Dryland | |||
D | 10:31 | 21 | B U16 4X+ division | Race: 2 | SGEC11 T.Duffett | TGSC1 S.Greaney | TGSC2 G.Russell | COMC2 A.Neal | MERC2 A.Nota | WTMC2 C.Stockley | AKGC1 | |||
E | 10:36 | 21 | B U16 4X+ division | Race: 3 | SKEC2 K.Reid | NSHC12 F.Pethers... | SHAK2 Z.Sulenta | TGSC3 J.Bisset | SHAK3 H.Blackhall | SKEC3 E.Jupe | NSHC13 | WESC22 | ||
F | 10:41 | 22 | M Open 1X division | Race: 1 | RPCA1 M.Longuet... | AKLC1 O.Aitchison | NSHC41 C.Everitt | WREC1 S.Widger | NSHC1 M.Davenport | AKGC1 J.Little | RPCA2 E.Baddeley | |||
G | 10:46 | 22 | M Open 1X division | Race: 2 | RPCA3 L.van Vel... | AKGC2 C.Ross | AKGC3 P.Boberg | RPCA4 G.Dauphin | AKGC4 H.Barker | RPCA5 J.Moody | ||||
H | 10:52 | 23 | B U15 8+ division | Race: 1 | SKEC1 H.Ramakers | WESC21 B.Mills | MERC1 R.Bernasconi | WESC31 J.Mann | TGSC1 L.Thomsen | SHAK1 D.McGill | SGEC31 J.Appleyard | |||
I | 10:58 | 23 | B U15 8+ division | Race: 2 | SGEC11 B.Wight | AKGC1 C.Finlay | NSHC11 J.Lim | SKEC2 F.Harris | SHAK2 R.Martin-Gawn | AKGC2 C.Holdsworth | TGSC2 L.Burney | |||
J | 11:03 | 24 | G U17 2X division | Race: 1 | AKLC1 A.Childs | WREC1 V.Squire | NSHC1 T.Abel | SKEC1 J.Chang | WESC31 V.Peri | NSHC41 E.Ryder | WESC11 J.James | COMC1 B.Simpson | ||
K | 11:08 | 24 | G U17 2X division | Race: 2 | SGEC31 S.Crummey | EDWT1 J.Benjamin | AKLC3 T.Lopeti | NSHC42 K.Fortzer... | WREC2 M.Mitchell | NSHC2 G.Malbon | WESC32 M.Markovich | COMC2 | ||
L | 11:13 | 24 | G U17 2X division | Race: 3 | AKLC2 A.Horner | SGEC13 E.Hortop | NSHC3 A.Henderson | SGEC14 A.Swain | AKLC4 G.Malins | NSHC4 A.Crouch | SGEC15 A.Barker | |||
M | 11:19 | 25 | W Nov 4+ division | Race: 1 | MERC1 K.Newman | WESC1 B.Dauphin | WESC11 A.McCarthy | SGEC11 A.Richards | TGSC1 L.Soanes | AKLC1 I.Morcom | NSHC1 T.White-P... | AKLC2 P.Kempton | ||
N | 11:25 | 25 | W Nov 4+ division | Race: 2 | NSHC2 C.Harris | WESC2 E.Jeurissen | WESC12 K.McHugh | NSHC3 J.McNab | ||||||
O | 11:30 | 26 | B U17 4X+ division | Race: 1 | SKEC1 H.Donald | NSHC41 S.Clarke | AKGC1 L.Kirk | SGEC11 C.Mercer | MERC1 L.Caudwell | WESC21 C.Fernandez | SGEC31 Z.Everitt | TGSC1 S.Wigram | ||
P | 11:35 | 26 | B U17 4X+ division | Race: 2 | WTMC1 J.Beishaar | NSHC11 M.Lupton | NSHC12 M.Barry | SGEC32 B.Green | MERC2 B.Dawson | SGEC12 T.Duffett | SKEC2 K.Reid | SHAK1 | ||
Q | 11:40 | 27 | G U16 8+ division | Race: 1 | NSHC1 T.Catchpole | WESC11 G.Taine | COMC1 A.Johnston | AKLC1 C.Spence | TGSC1 H.Patterson | SGEC31 M.Millett | WESC12 G.Round | |||
R | 11:45 | 28 | B U18 4+ division | Race: 1 | SHAK1 H.Fookes | COMC1 N.Linford | WESC31 J.Winter | NSHC11 B.Partridge | AKGC1 D.Palmer | TGSC1 T.Teesdale | AKGC2 D.Ross | WESC32 M.Smith | SHAK2 R.Irwin | |
S | 11:50 | 29 | M Club 4+ division | Race: 1 | MERC1 Z.Butters | NSHC1 H.Ellis | COMC1 M.Tielemans | WESC1 S.Perry | WESC31 T.Suzuki | WESC2 S.Ginnen | ||||
T | 11:55 | 30 | G U18 4+ division | Race: 1 | SKEC1 K.Chang | NSHC1 T.Abel | NSHC41 L.Murden | COMC1 E.McAllister | NSHC2 H.Ellett | |||||
U | 12:00 | 31 | W Club 4+ division | Race: 1 | MERC1 K.Betty | NSHC1 J.Remington | WESC1 L.Bennington | NSHC2 O.White-P... | ||||||
V | 12:05 | 32 | W Open 1X division | Race: 1 | WESC1 E.Karrebaek | RPCA1 K.Dorotich | AKLC1 E.Smith | RPCA2 J.Paton | RPCA3 A.Rowe | RPCA4 L.Kerr | RPCA5 R.Crooks | RPCA6 A.DeLong | RPCA7 C.Davis | |
W | 12:10 | 33 | M Open 4X- division | Race: 1 | NSHC1 J.Tait | RPCA1 M.Longuet... | AKGC1 C.Ross | AKLC1 T.Wilson | ||||||
X | 12:16 | 34 | M Nov 4+ division | Race: 1 | NSHC11 J.Leuila | NSHC41 L.Davidson | SGEC11 B.Wight | AKLC1 N.Elliffe | SGEC31 N.Stainton | WESC1 J.Bradshaw | WESC21 C.Milne | SKEC1 O.Strang | AKGC1 W.Richardson | |
Y | 12:22 | 34 | M Nov 4+ division | Race: 2 | NSHC1 T.Ellis | SKEC2 S.Morrow | AKLC2 R.Glover | WESC22 E.Commarieu | SGEC12 D.Pickles | NSHC12 | ||||
Z | 12:50 | 35 | B U16 4+ division | Race: 1 | WESC31 N.Edwards | MERC1 L.Douglas | AKGC1 K.Chen | SHAK1 C.Nelson | NSHC11 H.Verdonk | TGSC1 J.Keene | WESC21 M.Srhoj | SKEC1 K.Reid | ||
A | 12:55 | 35 | B U16 4+ division | Race: 2 | MERC2 M.Kerr | NSHC12 J.Greenfield | SHAK2 S.Rowell | AKGC2 A.Clark | WESC22 D.Dryland | NSHC13 K.Cai | AKGC3 S.Poulsen | SHAK3 | ||
B | 13:01 | 37 | G U15 4X+ division | Race: 1 | TGSC1 P.Ross | WESC31 K.Makapa | EDWT1 A.Benjamin | MERC1 S.Fausett | SKEC1 S.Wing | NSHC1 A.Norris | SGEC31 I.Forbes | NSHC41 R.Faletanoai | AKLC1 H.Kerrigan | |
C | 13:07 | 37 | G U15 4X+ division | Race: 2 | COMC1 A.Johnston | SKEC2 F.White | WESC32 G.Tinney | EDWT2 A.Grainger | NSHC2 L.Tokana | AKLC2 G.Gregory | NSHC3 G.Gray | AKLC3 S.Humphries | ||
D | 13:12 | 36A | Mst 1X division | Race: 1 | NSHC1 C.Elliott | |||||||||
D | 38 | G U16 1X division | Race: 1 | AKLC1 A.Cable | NSHC1 C.McCormick | SGEC31 J.Brake | MERC1 Z.Turton | AKLC2 B.Siteine | ||||||
E | 13:17 | 39 | G U17 4+ division | Race: 1 | NSHC1 J.Remington | SGEC11 J.Hulsmeier | WESC11 G.Taine | COMC1 S.Neighbour | NSHC41 E.Ryder | AKLC1 C.Spence | NSHC2 A.Bolam | WESC12 B.Lennon | WESC13 K.Keys | |
F | 13:22 | 40 | G U18 2X division | Race: 1 | TGSC1 H.Hood | WTMC1 C.McCaffrey | NSHC41 L.Murden | SKEC1 L.Allison | AKLC1 C.Chapman | NSHC1 S.Ballantyne | AKLC2 T.Lopeti | SKEC2 K.Chang | COMC1 | |
G | 13:27 | 41 | W Club 2X division | Race: 1 | NSHC1 A.Murden | AKLC1 C.Morrison | WREC1 R.Fisher | WESC1 H.Becht | WESC2 L.Bennington | NSHC2 B.Boland | WESC3 O.Young | NSHC3 A.Finlay | ||
H | 13:32 | 42 | B U18 2X division | Race: 1 | SKEC1 A.Lamont | SGEC31 J.Wilson | SHAK1 R.Garelja | TGSC1 T.Teesdale | NSHC41 C.Everitt | WESC21 C.Fernandez | ||||
I | 13:37 | 42 | B U18 2X division | Race: 2 | NSHC42 J.Langridge | TGSC2 R.Charlet... | SHAK2 H.Fookes | |||||||
J | 13:42 | 43 | M Club 2X division | Race: 1 | MERC1 T.Wijdeven | WESC1 E.Rhodes | SKEC1 B.Clarke | NSHC1 J.Guy | AKLC1 T.Wilson | WREC1 C.Eichler | COMC1 C.Smith | |||
K | 13:47 | 43 | M Club 2X division | Race: 2 | NSHC2 K.Parker | WREC2 D.Hale | WESC2 H.Blackford | AKLC2 O.Aitchison | NSHC3 K.Simmonds | AKLC3 D.Waddell | WESC4 J.Robertson | MERC2 K.Birch | ||
L | 13:53 | 44 | B U15 4+ division | Race: 1 | SKEC1 K.Blockley | NSHC11 J.Leuila | SGEC11 B.Wight | SGEC31 J.Appleyard | AKGC1 C.Finlay | SKEC2 E.Jupe | SGEC12 D.Pickles | AKGC2 X.Coulter | NSHC12 | |
M | 13:58 | 45 | B U16 1X division | Race: 1 | SKEC1 E.Barry | SGEC31 R.Mallinson | WESC31 K.McLean | WTMC1 O.Coc-Kroft | SKEC2 A.McBain | |||||
N | 14:03 | 45 | B U16 1X division | Race: 2 | WTMC2 C.Stockley | SKEC3 J.Sinclai... | WTMC3 J.Wilson | WTMC4 J.Hill | SKEC4 O.Rhodes | |||||
O | 14:08 | 46 | W Open 8+ division | Race: 1 | NSHC1 H.Ellett | |||||||||
O | 47 | M Open 8+ division | Race: 1 | NSHC1 S.Houston | RPCA1 M.Brake | MERC1 J.Potton | ||||||||
P | 14:13 | 48 | G U16 4X+ division | Race: 1 | SKEC1 R.Houghton | TGSC1 M.Teesdale | WTMC1 A.MacKenzie | WESC31 A.Marshall | NSHC1 A.Norris | AKLC1 C.Spence | MERC1 R.Caulton | AKLC2 H.Knight | ||
Q | 14:18 | 48 | G U16 4X+ division | Race: 2 | AKLC3 G.Tremeer | NSHC2 A.Crouch | AKLC4 M.Isileli... | NSHC3 B.Smith | ||||||
R | 14:23 | 49 | B U17 8+ division | Race: 1 | AKGC1 J.Holland | TGSC1 M.Kingdom | SGEC11 C.Mercer | NSHC11 M.Lupton | SKEC1 E.Barry | SGEC31 B.Green | ||||
S | 14:29 | 50 | M Nov 4X+ division | Race: 1 | SKEC1 D.Campbell | WESC1 J.Bradshaw | SGEC31 P.Goldstone | SHAK1 T.Edwards | TGSC1 D.Burden | MERC1 D.Barron | NSHC41 L.Davidson | WESC31 J.Mann | AKLC1 S.Alderson | SKEC2 |
T | 14:35 | 50 | M Nov 4X+ division | Race: 2 | AKGC1 K.Gardiner | MERC2 A.McRobbie | TGSC2 L.Thomas | NSHC1 S.Kerr-Ph... | SGEC32 O.Mallinson | SHAK2 R.Martin-Gawn | SHAK3 J.Tappert | MERC3 R.Bernasconi | TGSC3 | |
U | 14:41 | 51 | W Nov 8+ division | Race: 1 | WESC31 G.Tinney | AKLC1 I.Morcom | WESC1 B.Dauphin | SGEC31 I.Rogers | WESC11 R.Meldrum | |||||
V | 14:47 | 51 | W Nov 8+ division | Race: 2 | MERC1 K.Newman | NSHC1 T.White-P... | SKEC1 S.Wing | NSHC2 A.Lotter | WESC12 M.Lotoa | |||||
W | 14:52 | 52 | B U16 8+ division | Race: 1 | RPCA1 A.Green | MERC1 D.Abraham | AKGC1 K.Chen | TGSC1 J.Keene | WESC21 D.Dryland | NSHC11 H.Verdonk | SHAK1 R.Irwin | |||
X | 14:57 | 52 | B U16 8+ division | Race: 2 | SHAK2 N.Brokenshire | WESC22 E.Commarieu | AKGC2 S.Poulsen | |||||||
Y | 15:02 | 53 | G U18 4X+ division | Race: 1 | SGEC11 A.Swain | WTMC1 C.McCaffrey | AKLC1 C.Riley | NSHC1 T.Abel | AKLC2 M.Waller | AKLC3 C.Chapman | ||||
Z | 15:07 | 54 | W Club 4X- division | Race: 1 | MERC1 K.Betty | WESC1 H.Becht | AKLC1 C.Chapman | NSHC1 M.Dobier | WREC1 R.Fisher | NSHC2 C.White-P... | NSHC3 P.Bishop | |||
A | 15:12 | 55 | M Open 2X division | Race: 1 | NSHC1 M.Davenport | AKLC1 O.Aitchison | RPCA1 M.Longuet... | AKGC1 C.Ross | RPCA2 A.Hargreaves | RPCA3 J.Moody | AKGC2 H.Barker | AKLC2 M.Newton | NSHC2 J.Guy | |
B | 15:17 | 56 | W Open 2X division | Race: 1 | RPCA1 K.Dorotich | WESC1 O.Young | RPCA2 A.Rowe | RPCA3 L.Kerr | ||||||
C | 15:22 | 57 | B U18 1X division | Race: 1 | WREC1 J.Ackers | SHAK1 H.Thomlinson | WESC31 D.Marshall | SGEC31 I.Mallinson | AKLC1 D.Waddell | |||||
D | 15:27 | 57 | B U18 1X division | Race: 2 | NSHC41 C.Everitt | WESC21 E.Rhodes | TGSC1 R.Bentley | WESC32 L.Shortland | SGEC32 N.Tetley | |||||
E | 15:32 | 58 | M Club 1X division | Race: 1 | AKLC1 N.Pemberton | WREC1 S.Widger | COMC1 J.Waldron... | WESC1 E.Rhodes | WTMC1 T.Hallwright | WESC2 B.Watkinson | COMC2 C.Smith | WESC3 H.Blackford | COMC3 A.Jenkin | WESC4 L.Sayegh |
F | 15:38 | 59 | G U15 4+ division | Race: 1 | SGEC31 E.Davis | TGSC1 L.Soanes | SGEC11 A.Richards | WESC11 N.James | NSHC1 A.Norris | NSHC41 A.McColl | MERC1 S.Fausett | |||
G | 15:44 | 59 | G U15 4+ division | Race: 2 | NSHC2 H.Norris | WESC12 G.Hartnett | MERC2 H.Wise | NSHC3 L.Nathan | MERC3 K.Newman | |||||
H | 15:49 | 60 | B U17 2X division | Race: 1 | COMC1 E.Waite | MERC1 L.Betty | WESC21 C.Fernandez | WESC1 O.Barnett | WTMC1 J.Beishaar | NSHC41 S.Clarke | SHAK1 F.Meldrum | |||
I | 15:54 | 60 | B U17 2X division | Race: 2 | NSHC11 C.Houston | WREC1 C.Eichler | SKEC1 H.Donald | SHAK2 J.Watson | NSHC42 R.Jensen | SKEC2 A.Lamont | WESC22 M.Widdison | |||
J | 15:59 | 60 | B U17 2X division | Race: 3 | MERC2 J.Potton | MERC3 L.Caudwell | SKEC3 M.Huang | SHAK3 H.Blackhall | MERC4 K.Birch | MERC5 J.Baxter | SHAK4 | |||
K | 16:05 | 61 | M Nov 8+ division | Race: 1 | NSHC11 J.Jones | AKGC1 W.Richardson | TGSC1 D.Burden | SKEC1 D.Campbell | WESC21 E.Commarieu | SGEC11 H.Newbury-Lee | ||||
L | 16:11 | 61 | M Nov 8+ division | Race: 2 | WESC31 J.Casey-P... | SHAK1 D.McGill | SGEC31 O.Mallinson | AKLC1 S.Alderson | SHAK2 J.Corbett | AKGC2 N.Brown | NSHC12 | |||
M | 16:16 | 62 | G U17 4X+ division | Race: 1 | WESC31 C.Pearce | WTMC1 A.MacKenzie | AKLC1 A.Horner | TGSC1 R.Alvey | NSHC1 E.Wallace | |||||
N | 16:21 | 62 | G U17 4X+ division | Race: 2 | WREC1 M.Mitchell | SGEC11 A.Swain | COMC1 B.Simpson | AKLC2 G.Malins | ||||||
O | 16:25 | 63A | Mst 4(X)- division | Race: 1 | WREC1 M.Ackers | MERC1 A.Cleaver | MERC2 S.Bray | |||||||
P | 16:30 | 65 | M Open 4- division | Race: 1 | AKGC1 C.Ross | NSHC1 J.Tait | RPCA1 M.Brake | |||||||
Q | 16:35 | 66 | G U18 8+ division | Race: 1 | COMC1 S.Neighbour | RPCA1 | NSHC41 E.Ryder | SGEC31 S.Crummey | SKEC1 K.Chang | AKLC1 C.Spence | AKLC2 S.L'Amie | RPCA2 | ||
R | 16:40 | 67 | W Club 8+ division | Race: 1 | WESC1 H.Becht | NSHC1 T.Abel | NSHC2 M.Dobier | |||||||
S | 16:45 | 68 | B U18 8+ division | Race: 1 | WTMC1 J.Beishaar | TGSC1 T.Teesdale | WESC31 M.Smith | NSHC11 B.Partridge | AKGC1 D.Palmer | SGEC31 R.Mallinson | AKGC2 J.Vining | NSHC12 | ||
T | 16:50 | 69 | M Club 8+ division | Race: 1 | NSHC1 M.Cole | COMC1 N.Linford | WESC1 E.Rhodes | MERC1 Z.Butters |