Event 1
G U16 2X
Sponsored by: Accelerated Transaction Consulting / Shore Physio
Event 2A
W U23 2-
Sponsored by: Albany Timber Distributors Ltd
Event 2C
W Open 2-
Sponsored by: Albany Timber Distributors Ltd
Event 3
W Nov 4X+
Sponsored by: Asteron Life / Solunar Massage Clinic
NSHC
club
Auckland
au
|
|
|||
TGSC
club
Auckland
au
|
|
|||
WTMC
club
Auckland
au
|
Coached by: Michael Hawthorne & Breanna Hawthorne
|
|||
SGEC
club
Auckland
au
|
Joelle Benjamin (stroke), Abbey Grainger, Caitlin Gillespie, Alexandra Benjamin + Tristan Bolton (cox)
Coached by: Allan Vester & Trishfenton
|
|||
AKLC
club
Auckland
au
|
Coached by: EGGS
|
|||
NSHC
club
Auckland
au
|
Coached by: Rebecca Lock
|
|||
WESC
club
Auckland
au
|
Coached by: Tony Burns
|
|||
AKLC
club
Auckland
au
|
Coached by: Rob Ryan
|
|||
AKLC
club
Auckland
au
|
Coached by: EGGS
|
|||
TGSC
club
Auckland
au
|
|
|||
NSHC
club
Auckland
au
|
|
|||
AKLC
club
Auckland
au
|
Coached by: EGGS
|
|||
TGSC
club
Auckland
au
|
|
|||
NSHC
club
Auckland
au
|
Coached by: Rebecca Lock
|
|||
AKLC
club
Auckland
au
|
Coached by: Rob Ryan
|
|||
WTMC
club
Auckland
au
|
Coached by: Michael Hawthorne & Breanna Hawthorne
|
AKGC
club
Auckland
au
|
||||
AKGC
club
Auckland
au
|
||||
NSHC
club
Auckland
au
|
||||
NSHC
club
Auckland
au
|
||||
AKGC
club
Auckland
au
|
NSHC
club
Auckland
au
|
||||
NSHC
club
Auckland
au
|
||||
AKLC
club
Auckland
au
|
||||
AKLC
club
Auckland
au
|
||||
AKLC
club
Auckland
au
|
||||
WESC
club
Auckland
au
|
NSHC
club
Auckland
au
|
Coached by: Chris Cole & Mike Stanley
|
|||
WESC
club
Auckland
au
|
Coached by: MTAL
|
|||
AKLC
club
Auckland
au
|
Coached by: SHAK
|
|||
SGEC
club
Auckland
au
|
Coached by: Greg Reid
|
|||
WESC
club
Auckland
au
|
Coached by: STPA
|
|||
SKEC
club
Auckland
au
|
|
|||
AKGC
club
Auckland
au
|
||||
COMC
club
Auckland
au
|
Coached by: Cmrc
|
|||
AKLC
club
Auckland
au
|
Coached by: SHAK
|
|||
WESC
club
Auckland
au
|
Coached by: STPA
|
|||
AKLC
club
Auckland
au
|
Coached by: SHAK
|
|||
COMC
club
Auckland
au
|
Coached by: Cmrc
|
WESC
club
Auckland
au
|
Coached by: Dudley Storey
|
|||
AKLC
club
Auckland
au
|
Jasmine Charteris (stroke), India Ludbrook, Annabelle Brewer, Sophie Fairclough + Sophie Scott (cox)
Coached by: Rob Ryan
|
|||
AKLC
club
Auckland
au
|
Coached by: Rob Ryan
|
|||
AKLC
club
Auckland
au
|
Coached by: Rob Ryan
|
RPCA
RPC
|
||||
WESC
club
Auckland
au
|
Coached by: Keith Page
|
|||
RPCA
RPC
|
Event 12
B U15 4X+
Sponsored by: TCI New Zealand / Taurus Home Products
SKEC
club
Auckland
au
|
|
|||
COMC
club
Auckland
au
|
||||
NSHC
club
Auckland
au
|
Coached by: Simon Van Rossen & Jordan Stanley
|
|||
WESC
club
Auckland
au
|
Coached by: MTAL
|
|||
AKGC
club
Auckland
au
|
||||
AKLC
club
Auckland
au
|
Coached by: SHAK
|
|||
SPCC
club
Waikato
wk
|
Coached by: Matthew Markham
|
|||
WTMC
club
Auckland
au
|
Coached by: Michael Hawthorne
|
|||
WESC
club
Auckland
au
|
Coached by: Rob Ansell
|
|||
SGEC
club
Auckland
au
|
Coached by: Alex Dawson
|
|||
COMC
club
Auckland
au
|
|
|||
TGSC
club
Auckland
au
|
||||
SKEC
club
Auckland
au
|
||||
TGSC
club
Auckland
au
|
||||
SKEC
club
Auckland
au
|
|
|||
TGSC
club
Auckland
au
|
|
|||
NSHC
club
Auckland
au
|
Coached by: Jordan Stanley & Antony Zouch
|
|||
TGSC
club
Auckland
au
|
|
|||
TGSC
club
Auckland
au
|
||||
TGSC
club
Auckland
au
|
|
NSHC
club
Auckland
au
|
Kirsty Gemmell (stroke), Grace Howard, Taryn Abel, Jessica Remington, Lily Maber, Olivia Taufa, Monica Maddren, Georgia Powell + Madison Seymour (cox)
Coached by: Craig Smith
|
|||
SGEC
club
Auckland
au
|
Sarah Crummey (stroke), Alana Lancaster, Tessa Scott-Green, Emily Parkes, Elizabeth Mayo-Smith, Brenna Baker, Jessica Thompson, Jenny Simms + Blake Kayser (cox)
Coached by: Greg Reid
|
|||
NSHC
club
Auckland
au
|
Holly Ellett (stroke), Courtney McCormick, Cait Dowden, Sian Anderson, Poppy Logan, Renee Scott-French, Adelia Bolam, Teuane Baxter + Amber Fordham (cox)
Coached by: Kim Dowden
|
Event 15
B U18 4X+
Sponsored by: Conning Barraclough CA
WESC
club
Auckland
au
|
Coached by: STPA
|
|||
NSHC
club
Auckland
au
|
Coached by: Chris Cole & Mike Stanley
|
|||
AKGC
club
Auckland
au
|
|
|||
NSHC
club
Auckland
au
|
Coached by: Mike Stanley & Chris Cole
|
|||
SKEC
club
Auckland
au
|
||||
WESC
club
Auckland
au
|
Coached by: MTAL
|
|||
TGSC
club
Auckland
au
|
||||
AKLC
club
Auckland
au
|
Coached by: SHAK
|
NSHC
club
Auckland
au
|
||||
WTMC
club
Auckland
au
|
Coached by: Brian Hawthorne
|
|||
NSHC
club
Auckland
au
|
||||
AKLC
club
Auckland
au
|
Coached by: Alex Brown & John Lawrence
|
|||
AKLC
club
Auckland
au
|
Coached by: Alex Brown
|
|||
WESC
club
Auckland
au
|
Coached by: Andrew Oliver
|
WTMC
club
Auckland
au
|
||||
COMC
club
Auckland
au
|
||||
WESC
club
Auckland
au
|
||||
SKEC
club
Auckland
au
|
||||
SGEC
club
Auckland
au
|
||||
MERC
club
Auckland
au
|
||||
SKEC
club
Auckland
au
|
||||
WTMC
club
Auckland
au
|
Event 18A
G U18 1X
Sponsored by: Crafty Knitwits / QBIC Construction Ltd
Event 18C
W Club 1X
Sponsored by: Crafty Knitwits / QBIC Construction Ltd
WREC
club
Northland
nt
|
||||
AKGC
club
Auckland
au
|
||||
WREC
club
Northland
nt
|
||||
WESC
club
Auckland
au
|
||||
WTMC
club
Auckland
au
|
||||
AKGC
club
Auckland
au
|
||||
WTMC
club
Auckland
au
|
NSHC
club
Auckland
au
|
||||
WESC
club
Auckland
au
|
||||
NSHC
club
Auckland
au
|
||||
NSHC
club
Auckland
au
|
||||
NSHC
club
Auckland
au
|
||||
NSHC
club
Auckland
au
|
MERC
club
Auckland
au
|
Coached by: Jim Matchett
|
|||
TGSC
club
Auckland
au
|
||||
WESC
club
Auckland
au
|
Coached by: STPA
|
|||
NSHC
club
Auckland
au
|
Coached by: Antony Zouch & Jordan Stanley
|
|||
WREC
club
Northland
nt
|
Coached by: Nigel Baddeley
|
|||
WESC
club
Auckland
au
|
Coached by: Rob Ansell
|
|||
AKLC
club
Auckland
au
|
Coached by: SHAK
|
|||
AKGC
club
Auckland
au
|
||||
NSHC
club
Auckland
au
|
Coached by: Jordan Stanley & Antony Zouch
|
|||
MERC
club
Auckland
au
|
Coached by: Jim Matchett
|
|||
AKGC
club
Auckland
au
|
||||
SKEC
club
Auckland
au
|
|
|||
WESC
club
Auckland
au
|
Coached by: MTAL
|
|||
TGSC
club
Auckland
au
|
RPCA
RPC
|
||||
RPCA
RPC
|
||||
RPCA
RPC
|
||||
SPCC
club
Waikato
wk
|
||||
RPCA
RPC
|
||||
RPCA
RPC
|
||||
AKLC
club
Auckland
au
|
||||
AKLC
club
Auckland
au
|
||||
WESC
club
Auckland
au
|
||||
WESC
club
Auckland
au
|
Event 22
B U15 8+
Sponsored by: Dolphin Pacific / Milford Watch & Clock
Event 23
G U17 2X
Sponsored by: Kumeu Cellars / Premium Flooring
NSHC
club
Auckland
au
|
Bernadette Boland (stroke), Kristy-Joy Brown, Alexandra Finlay, Allanah Webster + Sophie Woods (cox)
|
|||
NSHC
club
Auckland
au
|
Coached by: Rebecca Lock
|
|||
WESC
club
Auckland
au
|
Coached by: Tony Burns
|
|||
AKLC
club
Auckland
au
|
Coached by: EGGS
|
|||
WESC
club
Auckland
au
|
Coached by: Dudley Storey
|
|||
AKLC
club
Auckland
au
|
Coached by: Rob Ryan
|
|||
AKLC
club
Auckland
au
|
|
|||
NSHC
club
Auckland
au
|
|
|||
WTMC
club
Auckland
au
|
Coached by: Breanna Hawthorne
|
|||
WESC
club
Auckland
au
|
Coached by: Dudley Storey
|
|||
AKLC
club
Auckland
au
|
Charlotte Armstrong (stroke), Phoebe Allen, Madeline Allen, Georgia Tremeer + Natasha Krofcheck (cox)
Coached by: EGGS
|
COMC
club
Auckland
au
|
||||
WESC
club
Auckland
au
|
Coached by: STPA
|
|||
SKEC
club
Auckland
au
|
||||
COMC
club
Auckland
au
|
||||
WESC
club
Auckland
au
|
Coached by: MTAL
|
|||
TGSC
club
Auckland
au
|
|
|||
WESC
club
Auckland
au
|
Coached by: STPA
|
|||
AKLC
club
Auckland
au
|
Coached by: SHAK
|
|||
AKGC
club
Auckland
au
|
|
Event 27A
B U18 4+
Sponsored by: Dil's Funeral Services / Trueline Construction
NSHC
club
Auckland
au
|
Coached by: Mike Stanley & Chris Cole
|
|||
AKGC
club
Auckland
au
|
||||
NSHC
club
Auckland
au
|
Coached by: Mike Stanley & Chris Cole
|
|||
SKEC
club
Auckland
au
|
||||
NSHC
club
Auckland
au
|
Coached by: Chris Cole & Mike Stanley
|
|||
WESC
club
Auckland
au
|
Coached by: MTAL
|
|||
AKLC
club
Auckland
au
|
Coached by: SHAK
|
|||
SKEC
club
Auckland
au
|
|
Event 27C
M Club 4+
Sponsored by: Dil's Funeral Services / Trueline Construction
RPCA
RPC
|
||||
AKLC
club
Auckland
au
|
Coached by: Alex Brown & John Lawrence
|
|||
NSHC
club
Auckland
au
|
|
|||
RPCA
RPC
|
||||
AKLC
club
Auckland
au
|
Coached by: Nick Bixley
|
|||
NSHC
club
Auckland
au
|
Coached by: Liz Forde
|
|||
AKLC
club
Auckland
au
|
Coached by: Alex Brown & John Lawrence
|
NSHC
club
Auckland
au
|
Coached by: Craig Smith
|
|||
NSHC
club
Auckland
au
|
Coached by: Craig Smith
|
|||
NSHC
club
Auckland
au
|
Coached by: Craig Smith
|
NSHC
club
Auckland
au
|
|
|||
AKLC
club
Auckland
au
|
Coached by: Mike Smyth
|
|||
WESC
club
Auckland
au
|
Coached by: Keith Page
|
Event 29A
W U23 1X
Sponsored by: Colmar Brunton / Richarmond Wheel & Castor Co
Event 29C
W Open 1X
Sponsored by: Colmar Brunton / Richarmond Wheel & Castor Co
RPCA
RPC
|
||||
RPCA
RPC
|
||||
AKLC
club
Auckland
au
|
||||
AKLC
club
Auckland
au
|
||||
RPCA
RPC
|
||||
AKLC
club
Auckland
au
|
||||
RPCA
RPC
|
Event 31
M Nov 4+
Sponsored by: La Cucina Café / Speedy Signs Takapuna
SGEC
club
Auckland
au
|
Coached by: Alex Dawson
|
|||
WESC
club
Auckland
au
|
Coached by: Callum Mill
|
|||
AKGC
club
Auckland
au
|
||||
AKLC
club
Auckland
au
|
Coached by: SHAK
|
|||
WTMC
club
Auckland
au
|
Coached by: Brian Hawthorne
|
|||
NSHC
club
Auckland
au
|
Coached by: Antony Zouch & Barrie Mabbott
|
|||
WESC
club
Auckland
au
|
Coached by: STPA
|
|||
WESC
club
Auckland
au
|
Coached by: MTAL
|
|||
NSHC
club
Auckland
au
|
|
|||
WTMC
club
Auckland
au
|
Coached by: Brian Hawthorne
|
|||
NSHC
club
Auckland
au
|
||||
AKLC
club
Auckland
au
|
Coached by: SHAK
|
Event 32
B U16 4+
Sponsored by: Burn 24 Hour Fitness / PFK Ross Melville
SKEC
club
Auckland
au
|
|
|||
WESC
club
Auckland
au
|
Coached by: MTAL
|
|||
AKGC
club
Auckland
au
|
||||
NSHC
club
Auckland
au
|
Coached by: Jordan Stanley & Antony Zouch
|
|||
WTMC
club
Auckland
au
|
Coached by: Michael Hawthorne
|
|||
AKLC
club
Auckland
au
|
Coached by: SHAK
|
|||
WESC
club
Auckland
au
|
Coached by: Rob Ansell
|
|||
NSHC
club
Auckland
au
|
Coached by: Antony Zouch & Jordan Stanley
|
|||
WESC
club
Auckland
au
|
Coached by: MTAL
|
|||
AKGC
club
Auckland
au
|
||||
WESC
club
Auckland
au
|
Coached by: STPA
|
|||
SKEC
club
Auckland
au
|
|
|||
AKLC
club
Auckland
au
|
Coached by: SHAK
|
|||
MERC
club
Auckland
au
|
Coached by: Jim Matchett
|
|||
MERC
club
Auckland
au
|
Coached by: Jim Matchett
|
Event 34
G U15 4X+
Sponsored by: New World Davenport / BNT
TGSC
club
Auckland
au
|
||||
WESC
club
Auckland
au
|
||||
SGEC
club
Auckland
au
|
||||
WESC
club
Auckland
au
|
||||
SKEC
club
Auckland
au
|
||||
TGSC
club
Auckland
au
|
||||
WESC
club
Auckland
au
|
||||
SGEC
club
Auckland
au
|
NSHC
club
Auckland
au
|
Kirsty Gemmell (stroke), Jessica Remington, Sasha Ballantyne, Grace Howard + Danielle Schofield (cox)
Coached by: Craig Smith
|
|||
NSHC
club
Auckland
au
|
Coached by: Kim Dowden
|
|||
AKLC
club
Auckland
au
|
Coached by: Rob Ryan
|
|||
NSHC
club
Auckland
au
|
Coached by: Craig Smith
|
Event 37A
G U18 2X
Sponsored by: Kathryn Wilson Footware / Schnauer & Co
Event 37C
W Club 2X
Sponsored by: Kathryn Wilson Footware / Schnauer & Co
NSHC
club
Auckland
au
|
||||
NSHC
club
Auckland
au
|
||||
AKGC
club
Auckland
au
|
||||
NSHC
club
Auckland
au
|
||||
AKLC
club
Auckland
au
|
||||
WESC
club
Auckland
au
|
Event 38A
B U18 2X
Sponsored by: Comworth Group / Partmaster Ltd
Event 39
B U15 4+
Sponsored by: G & G Concrete / United Travel Takapuna
AKLC
club
Auckland
au
|
Coached by: SHAK
|
|||
AKGC
club
Auckland
au
|
|
|||
SKEC
club
Auckland
au
|
|
|||
WESC
club
Auckland
au
|
Coached by: STPA
|
|||
NSHC
club
Auckland
au
|
||||
COMC
club
Auckland
au
|
||||
SGEC
club
Auckland
au
|
Coached by: Alex Dawson
|
|||
SPCC
club
Waikato
wk
|
Coached by: Matthew Markham & Kirsty Dunhill
|
|||
WESC
club
Auckland
au
|
Coached by: Rob Ansell
|
|||
WESC
club
Auckland
au
|
Coached by: MTAL
|
|||
WTMC
club
Auckland
au
|
Coached by: Brian Hawthorne
|
|||
AKLC
club
Auckland
au
|
Joseph Turnbull (stroke), Zoran Sulenta, Richard Irwin, Sebastian Serrano-Valladares + Ben Tyson (cox)
Coached by: SHAK
|
|||
AKGC
club
Auckland
au
|
|
|||
SKEC
club
Auckland
au
|
||||
NSHC
club
Auckland
au
|
Coached by: Barrie Mabbott & Antony Zouch
|
|||
NSHC
club
Auckland
au
|
||||
COMC
club
Auckland
au
|
||||
WESC
club
Auckland
au
|
Coached by: STPA
|
|||
AKLC
club
Auckland
au
|
Coached by: SHAK
|
|||
WTMC
club
Auckland
au
|
Coached by: Brian Hawthorne
|
|||
AKLC
club
Auckland
au
|
Coached by: SHAK
|
|||
NSHC
club
Auckland
au
|
Coached by: Simon Van Rossen & Jordan Stanley
|
|||
SKEC
club
Auckland
au
|
|
Event 40
B U16 1X
Sponsored by: TCI New Zealand / Taurus Home Products
WESC
club
Auckland
au
|
||||
WTMC
club
Auckland
au
|
||||
WTMC
club
Auckland
au
|
||||
SGEC
club
Auckland
au
|
||||
WESC
club
Auckland
au
|
||||
SGEC
club
Auckland
au
|
||||
WESC
club
Auckland
au
|
Event 41A
W U23 8+
Sponsored by: Dil's Funeral Services / The Iversens
NSHC
club
Auckland
au
|
Jaime Gunderson (stroke), Jessica Remington, Maddie Dobier, Molly Dagger, Ella Campbell, Grace Howard, Ella Madsen-Reid, Georgia Gilbert + Danielle Schofield (cox)
Coached by: Craig Smith
|
Event 41C
W Open 8+
Sponsored by: Dil's Funeral Services / The Iversens
RPCA
RPC
|
||||
NSHC
club
Auckland
au
|
AKGC
club
Auckland
au
|
Thomas Batts (stroke), Michael Linehan, Fletcher Harnish, Peter Byllemos, Rory Accorsi, Kurt Lowry, James Bridgman, Marco de Jong + Jonny Brown (cox)
|
AKLC
club
Auckland
au
|
Anthony Allen (stroke), Joshua Earl, Oliver George, Richard Power, Max Lowndes, Oliver Aitchison, Jaeden Waldron-Lemon, Tim McMaster + Olivia Rose (cox)
Coached by: Nick Bixley
|
|||
NSHC
club
Auckland
au
|
Hayden Ellis (stroke), Liam Kettle, Michael Brake, Nathaniel Davy, Max Anstis, Craig Little, Daniel McSweeny, Jake Guy + Jonathan Zouch (cox)
|
Event 43
G U16 4X+
Sponsored by: Marino Consultants / Solunar Massage Clinic
Event 44
B U17 8+
Sponsored by: Harcourts of Davenport, Diana Murray
RPCA
RPC
|
||||
AKLC
club
Auckland
au
|
Oliver Tattersall (stroke), Ricardo Garelja, Christian Kelleher, Jake Elliott, Charlie Lennon, Matt Lynch, Ben Gatting, Hugo Thomlinson + Ryan Olsen (cox)
Coached by: SHAK
|
|||
AKGC
club
Auckland
au
|
Darcy Palmer (stroke), Daniel Ross, Robert Humby, Patrick Dolan, Kyle Clements, Jordan Blair, Luke Poulsen, Sapolu Sapolu + Matt Wylie (cox)
|
|||
SKEC
club
Auckland
au
|
Andrew Mac (stroke), Michael Redwood, Harrison Barker, Matt Corliss, Dominic Ashby, Scott Allright, Matthew Bartlet, Cameron Watson + Rafaella Weber (cox)
|
|||
SGEC
club
Auckland
au
|
Rob MacKenzie (stroke), Wade Monahan, Jacob Barnett, Isaac Mallinson, Richard Perkins, Jack Quinn, Sam Bouchier, Darrell Sieber + Scott Keats (cox)
Coached by: Greg Reid
|
|||
COMC
club
Auckland
au
|
Nathan Linford (stroke), Logan Walters, Alex Brak, Elliot Waite, Luke Shanks, Hunter Shepherd, Michael Tielemans, Haydn Bangs + Caleb Wood (cox)
|
WREC
club
Northland
nt
|
Coached by: Nigel Baddeley
|
|||
WTMC
club
Auckland
au
|
Coached by: Brian Hawthorne & Michael Hawthorne
|
|||
SGEC
club
Auckland
au
|
Coached by: Alex Dawson
|
|||
AKGC
club
Auckland
au
|
|
|||
AKLC
club
Auckland
au
|
Coached by: Wing Kam
|
|||
WESC
club
Auckland
au
|
Coached by: Callum Mill
|
|||
NSHC
club
Auckland
au
|
Coached by: Barrie Mabbott & Antony Zouch
|
|||
WESC
club
Auckland
au
|
Coached by: STPA
|
|||
NSHC
club
Auckland
au
|
|
|||
NSHC
club
Auckland
au
|
|
|||
TGSC
club
Auckland
au
|
||||
TGSC
club
Auckland
au
|
|
|||
TGSC
club
Auckland
au
|
||||
TGSC
club
Auckland
au
|
||||
TGSC
club
Auckland
au
|
|
|||
TGSC
club
Auckland
au
|
|
Event 48
G U18 4X+
Sponsored by: Honda Cars Newmarket & Honda Cars North Shore
AKLC
club
Auckland
au
|
Coached by: Rob Ryan
|
|||
WREC
club
Northland
nt
|
Coached by: Nigel Baddeley
|
|||
AKLC
club
Auckland
au
|
Coached by: Rob Ryan
|
|||
AKLC
club
Auckland
au
|
Coached by: EGGS
|
|||
AKLC
club
Auckland
au
|
Coached by: Ian McKinnon
|
|||
NSHC
club
Auckland
au
|
Coached by: Craig Smith
|
|||
RPCA
RPC
|
||||
SKEC
club
Auckland
au
|
Coached by: Sophie Cunningham
|
|||
RPCA
RPC
|
||||
NSHC
club
Auckland
au
|
Coached by: Craig Smith
|
Event 49
W Club 4X-
Sponsored by: Ian Hunt Flooring Extreme
RPCA
RPC
|
||||
NSHC
club
Auckland
au
|
||||
NSHC
club
Auckland
au
|
||||
NSHC
club
Auckland
au
|
Coached by: Liz Forde
|
|||
WESC
club
Auckland
au
|
Coached by: Keith Page
|
|||
AKLC
club
Auckland
au
|
Coached by: Mike Smyth
|
|||
RPCA
RPC
|
NSHC
club
Auckland
au
|
||||
NSHC
club
Auckland
au
|
||||
AKLC
club
Auckland
au
|
||||
WESC
club
Auckland
au
|
||||
WREC
club
Northland
nt
|
||||
WESC
club
Auckland
au
|
||||
WREC
club
Northland
nt
|
WESC
club
Auckland
au
|
Krista Fortzer-Bezar (stroke), Kate Butterfield, Tayla Karam, Grace Morris + Alana Pribicevich (cox)
Coached by: Rob Ansell
|
|||
SGEC
club
Auckland
au
|
Coached by: Alex Dawson
|
|||
AKLC
club
Auckland
au
|
Coached by: EGGS
|
|||
WESC
club
Auckland
au
|
Coached by: Dudley Storey
|
|||
NSHC
club
Auckland
au
|
Coached by: Rebecca Lock
|
|||
COMC
club
Auckland
au
|
|
|||
AKLC
club
Auckland
au
|
Coached by: EGGS
|
|||
WESC
club
Auckland
au
|
Coached by: Rob Ansell
|
|||
WESC
club
Auckland
au
|
Coached by: Dudley Storey
|
|||
COMC
club
Auckland
au
|
Katherine Elsdon-Williams (stroke), Syan Purcell, Brooke Thomas, Alice Pallister + Madison McLeod (cox)
|
|||
WESC
club
Auckland
au
|
Coached by: Dudley Storey
|
|||
NSHC
club
Auckland
au
|
Coached by: Rebecca Lock
|
Event 56
G U17 4X+
Sponsored by: MacLures Timber & Hardware
SGEC
club
Auckland
au
|
Coached by: Greg Reid
|
|||
AKLC
club
Auckland
au
|
Coached by: Rob Ryan
|
|||
COMC
club
Auckland
au
|
|
|||
AKLC
club
Auckland
au
|
Christiana Chapman (stroke), Brooklyn Phillips, Danielle Vandermeer, Jordan Oppert + Jacinta Taiapa (cox)
Coached by: Ian McKinnon
|
|||
AKLC
club
Auckland
au
|
Coached by: EGGS
|
|||
WTMC
club
Auckland
au
|
Coached by: Michael Hawthorne
|
|||
NSHC
club
Auckland
au
|
Coached by: Craig Smith
|
|||
TGSC
club
Auckland
au
|
Emma O'Brien (stroke), Autumn Lenzie-Smith, Chevana Solomon-Hough, Chevonne Groenewald + Sarah Pearce (cox)
|
AKLC
club
Auckland
au
|
Coached by: Nick Bixley
|
|||
AKLC
club
Auckland
au
|
Coached by: Nick Bixley
|
|||
NSHC
club
Auckland
au
|
||||
NSHC
club
Auckland
au
|
Event 60A
G U18 8+
Sponsored by: CityWide Engineering / Milford Business
NSHC
club
Auckland
au
|
Holly Ellett (stroke), Courtney McCormick, Cait Dowden, Sian Anderson, Poppy Logan, Renee Scott-French, Adelia Bolam, Catriona Stanton + Amber Fordham (cox)
Coached by: Kim Dowden
|
|||
NSHC
club
Auckland
au
|
Taryn Abel (stroke), Jessica Remington, Kirsty Gemmell, Grace Howard, Lily Maber, Olivia Taufa, Sasha Ballantyne, Monica Maddren + Jenna Clinton (cox)
Coached by: Craig Smith
|
|||
NSHC
club
Auckland
au
|
Maddie Dobier (stroke), Georgia Gilbert, Ella Madsen-Reid, Molly Dagger, Ella Campbell, Jordyn James-Maxwell, Jaime Gunderson, Holly Gissing + Danielle Schofield (cox)
Coached by: Craig Smith
|
Event 60C
W Club 8+
Sponsored by: CityWide Engineering / Milford Business
NSHC
club
Auckland
au
|
||||
RPCA
RPC
|
||||
RPCA
RPC
|
||||
AKLC
club
Auckland
au
|
Lucy Coyle (stroke), Chelsea Morrison, Ellen Smith, Brooklyn Phillips, Taylor Matenga, Jordan Oppert, Hayley MacDonald, Danielle Vandermeer + Madeleine Palmer (cox)
Coached by: Mike Smyth
|
|||
NSHC
club
Auckland
au
|
Tonia Williams (stroke), Rebecca Caroe, Maria Salt, Carol Neill, Liz Forde, Kerry McGowan, Veronique Gibbons, Karen Bryant + Trish Hatton (cox)
Coached by: Liz Forde
|
NSHC
club
Auckland
au
|
Eric Verdonk (stroke), Cameron Elliot, Doug Cryer, Gary Neill, Garth Bradford, Mark Hornabrook, Chris Brake, Uwe Engbers + Trish Hatton (cox)
Coached by: Liz Forde
|
|||
AKLC
club
Auckland
au
|
Aidan Nel (stroke), Jasper Powell, Scott Aitchison, Hugo Snell, Carey Dale, Tom Brian, Avinash de Silva, Tom Liu + Murari Ramesh (cox)
Coached by: Alex Brown & John Lawrence
|
|||
COMC
club
Auckland
au
|
Nathan Linford (stroke), James Moody, Logan Walters, Alex Brak, Luke Shanks, Elliot Waite, Kaine Wood, Haydn Bangs + Caleb Wood (cox)
|