- Division 1: placed 4th
- Division 1: placed 5th
WELC
club
Wellington
we
Coached by: Catherine Duffin
- Division 1: placed 4th (+16.7)
WELC
club
Wellington
we
Coached by: Catherine Duffin
- Division 2: placed 5th (+18.9)
- Division 1: placed 2nd (+00.9)
- Division 2: placed 4th (+17.3)
- Division 2: placed 5th (+33.1)
- Division 2: placed 1st (0.0)
- Division 2: placed 2nd (+05.8)
- Division 1: placed 4th (+24.2)
WELC
club
Wellington
we
Matthew Johnson (stroke), Jack Kovacs, Jamie Hindle-Daniels, Dylon van der Vental + Ella Greenslade (cox)
Coached by: Conor Mercer
- Division 1: placed 3rd (+06.7)
WELC
club
Wellington
we
Coached by: Sean Durkin
- Division 2: placed 5th (01:34.4)
WELC
club
Wellington
we
Coached by: Chris Jones
- Division 1: placed 3rd (+11.0)
WELC
club
Wellington
we
Courtney Grant (stroke), Natasha Healy, Lise Jansen-Luke, Claudette Wicks, Natasha Bull, Melissa Blackmore, Grace Errington, Laila Smith + Rosie Orde (cox)
Coached by: Catherine Duffin
- Division 1: placed 3rd (+14.7)
WELC
club
Wellington
we
Coached by: Joe O'neill & Nina Brown
- Division 1: placed 2nd (+22.6)
WELC
club
Wellington
we
Coached by: Shawn McManus
- Division 2: placed 1st (0.0)
WELC
club
Wellington
we
Coached by: Shawn McManus
- Division 2: placed 3rd (+22.1)
WELC
club
Wellington
we
Coached by: Joe O'neill & Nina Brown
- Division 2: placed 2nd (+04.1)
WELC
club
Wellington
we
Coached by: Sean Durkin
- Division 1: placed 3rd (01:08.10)
WELC
club
Wellington
we
Coached by: Sean Durkin
- Division 1: result (DNS)
WELC
club
Wellington
we
Coached by: Chris Jones
- Division 1: placed 1st (0.0)
WELC
club
Wellington
we
Coached by: Chris Jones
- Division 1: result (DNS)
WELC
club
Wellington
we
Francesca Graham (stroke), Alex Matthews, Stephanie Clarke, Hazel Burns, Olivia McCaskill, Megan Haines, Frances Gray, Chrystal Rains + Toby Pearce (cox)
Coached by: Joe O'neill & Nina Brown
- Division 1: placed 3rd (04:10)
WELC
club
Wellington
we
Georgina King (stroke), Lilly Moss-Baker, Tertia Hempel, Norina Felder, Maggie Booker, Olivia Clark, Constance Stirling, Georgia Henderson + James Marston (cox)
Coached by: Shawn McManus
- Division 1: placed 4th (+25.2)
WELC
club
Wellington
we
Coached by: Joe O'neill
- Division 1: placed 1st (0.0)
WELC
club
Wellington
we
Coached by: Joe O'neill
- Division 1: placed 4th (+58.5)
- Division 1: placed 4th (+08.2)
- Division 3: placed 3rd (+08.8)
- Division 3: placed 5th (+31.3)
WELC
club
Wellington
we
Dylon van der Vental (stroke), Matthew Johnson, Jack Kovacs, Jamie Hindle-Daniels + Fraser Asghar (cox)
Coached by: Conor Mercer
- Division 1: placed 5th (+21.3)
WELC
club
Wellington
we
Coached by: Sean Durkin
- Division 1: placed 6th (01:12.9)
WELC
club
Wellington
we
Laila Smith (stroke), Lise Jansen-Luke, Florence Underhill, Charlotte Waghorn, Kate Judd, Claudette Wicks, Natasha Pringle, Jordan Compton + Rosie Orde (cox)
Coached by: Catherine Duffin
- Division 1: placed 2nd
WELC
club
Wellington
we
Francesca Graham (stroke), Alex Matthews, Stephanie Clarke, Hazel Burns, Olivia McCaskill, Megan Haines, Frances Gray, Chrystal Rains + Toby Pearce (cox)
Coached by: Joe O'neill & Nina Brown
- Division 1: placed 4th
WELC
club
Wellington
we
Coached by: Sean Durkin & Hamish Mitchell
- Division 1: placed 2nd (+05.2)
WELC
club
Wellington
we
Coached by: Chris Jones
- Division 1: placed 5th (+34.5)
- Division 1: placed 3rd (+17.7)
WELC
club
Wellington
we
Coached by: Joe O'neill & Nina Brown
- Division 1: placed 4th
WELC
club
Wellington
we
Hugo Plummer (stroke), Sumer Harker, James Stirling, Dominic Lippmann, Fraser McCabe, Alick McCalman, Oliver Fahey, Asher Hollows + Dion Blackmore (cox)
Coached by: Sean Durkin
- Division 1: placed 1st (0.0)
- Division 1: placed 1st (0.0)
- Division 2: placed 4th (+09.5)
- Division 2: result (SCR)
- Division 1: placed 4th (+31.9)
- Division 1: placed 2nd (+02.5)
WELC
club
Wellington
we
Coached by: Catherine Duffin
- Division 1: placed 4th (+17.1)
WELC
club
Wellington
we
Jordan Compton (stroke), Florence Underhill, Natasha Pringle, Courtney Grant + Ella Greenslade (cox)
Coached by: Catherine Duffin
- Division 1: placed 1st (0.0)
WELC
club
Wellington
we
Dimitrios Kotrotsos (stroke), Patrick Fruean, Mark Brocklehurst, William Fahey, Kyle Malone, Griffin Hunt, Hayden Ryan, Josh Blackmore + Hannah Philip (cox)
Coached by: Chris Jones
- Division 1: placed 2nd (+01.1)
- Division 1: placed 2nd (+08.9)
- Division 1: placed 4th (+28.0)
WELC
club
Wellington
we
Coached by: Joe O'neill & Nina Brown
- Division 1: placed 2nd (+08.2)
WELC
club
Wellington
we
Coached by: Shawn McManus
- Division 1: placed 4th (+26.2)
WELC
club
Wellington
we
Coached by: Joe O'neill & Nina Brown
- Division 2: placed 3rd (01:31.2)
WELC
club
Wellington
we
Coached by: Shawn McManus
- Division 2: placed 2nd (+06.2)
- Division 1: placed 3rd (+11.1)
- Division 2: placed 3rd (+13.7)
- Division 3: placed 1st (0.0)
- Division 3: result (DNS)
- Division 1: result (SCR)
WELC
club
Wellington
we
Coached by: Chris Jones
- Division 1: placed 1st (0.0)
WELC
club
Wellington
we
Coached by: Sean Durkin
- Division 1: placed 3rd (+23.5)
WELC
club
Wellington
we
Coached by: Sean Durkin
- Division 1: placed 2nd (+21.5)
WELC
club
Wellington
we
Dimitrios Kotrotsos (stroke), Patrick Fruean, Mark Brocklehurst, William Fahey, Kyle Malone, Griffin Hunt, Brook Walker, Josh Blackmore + Dion Blackmore (cox)
Coached by: Chris Jones
- Division 1: placed 3rd (+05.3)