row
IT
.co.nz
menu
about
log in
+
-
menu
calendar/map
↔
calendar & map
↔
log in
log in
calendar
map
about this page
about this page
close about
return to menu
Regatta sponsor
Day sheets
This is the day sheet for the regatta.
version:
5.15.487
home
entry
results
upcoming
live
recent
pending
missing
past
profiles
regions
venues
organisations
athletes
Go to the new version of
row
IT
15
Apr
il
20
17
Lake
Hood
Aon University Rowing Champ
ionship
s
Profile
Notices
Events
Fees
Entry
Entrants
Draw
Schedule
Daysheet
Results
Day Sheet
entrants
|
draw
|
schedule
Download
.csv file
Display
colours
codes
Filter
filter day sheet
Show
-- All --
Auckland University
Auckland University of Technology
Canterbury University
Lincoln University
Massey University (Wellington)
Otago University
Victoria University
Waikato University
competitor
-- All --
Aaron Roydhouse
Abby May
Abigail Parry
Abraham McPherson
Adelaide Brown
Alex MacKenzie
Alexandra Doyle-Franklin
Alice Grave
Amber Fordham
Amy McNeil
Andrew McBain
Andrew Friedman
Angela Yen
Angus Coull
Angus Lindsay
Anna DeLong
Anna Wright
Antonio de Souza
Aprille Mincher
Ari Palsson
Ariana Tomaszyk
Ariana Mirfin
Audsley Jones
Azry Latiff
Ben Tyson
Bethany Glenn
Bill Peereboon
Brittany White
Bronte Corke
Bronte Barber
Bronwyn Walsh
Brooke Leonard
Caitlin Janes
Caitlin Lawry
Caleb Dallow
Cameron McRobie
Camilla Cochrane
Carly Harris
Carson Bluck
Charlie Wallis
Charlotte Donnison
Charlotte Pearce
Chris Lewis
Christoph Gugg
Christopher Elson
Claire McGregor
Clare Weterings
Claudia McKenna
Connor James
Connor McNamara-Spackman
Corey Lewis
Cosmiana Brown
Courtney Dyer
Courtney Shaw
Daniel Crewe
Daniel Tomlinson
Danielle Hewett
Danielle Martyn
Danielle Vandermeer
Danyon Harris
David Hatton
David Beukes
David Shi
Dion Blackmore
Divashni Kumar
Dom Kay
Doris Lien
Dylan Davis
Ed Sullivan
Eddie Jacobs
Eden Kelleher
Edward Costello
Elise Janssen
Ella Simanu
Ella Boyd
Ellie Murphy
Emily O'Reilly
Emma Weith
Emma Doyle
Emma Heydon
Erik Koefoed
Evie Brake
Fergus McSwiney
Fin Martin
Finn Hurley
Finn Pethers-Boak
Finn Murphy
Fran Connelly-Whyte
Francesca Hlavac
George Hyslop
Georgia Keech
Georgia Voice
Georgia Lysaght
Grace Lewis
Grace Shaw
Grace Cody
Guy Thomson
Gwyneth Bassett
Hamish Horne
Hamish Maxwell
Hannah Cox
Hannah Morgan
Hannah Duggan
Hannah Westerlund
Hanne Mellsop
Harriet MacDonald
Harriett Sutton
Harrison Barker
Hayden Bewley
Hayden Robertson
Hayley Kettings
Heidi Wright
Henry Whitford Lee
Henry Horwood Verstappen
Henry Costello
Holly Henderson
Holly Shanks
Hugh Chittock
Huia Ackerman
Imogen Doyle
Indie-Grace Oliver-Clarke
Isaac Okesene
Isaac Zarifeh
Isabella McDiarmid
Jack Cantrell
Jack Bell
Jack Stone
Jack Gilpin
Jackson Reardon
Jake van Peer
Jakob Strong-Van Gestel
James Martin
James Cockram
James Haig
James Gaffney
James Brott
Janey Hanna
Jared van Vianen
Jared Brenssell
Jarod Fleming
Jason Henderson
Jean-Louis Morrison
Jemima Smith
Jess Cameron
Jessica Robertson
Joel de Rose
John English
John Yang
Jonathan Kumarich
Jono Hills
Jordan Shilton
Joseph Carrigg
Josh Williams
Josh Blackmore
Josh Rodger
Joshua Earl
Jostien Leota-Butler
Juliette Alm-Lequeux
Kaitlyn Ingram
Karley Wilden-Palms
Kate Hurst
Kate Campbell
Kate Wislang
Kate Laracy
Kate Whiting
Kate Bolland
Kathryn Bugler
Katie Trott
Katie Lush
Katie MacDonell
Keesh Thevanarayanan
Kelly McCann
Lachlan Hoare
Lani Gallagher
Lara Pooley
Laura Matthews
Laura Cockroft
Lauren Tilson
Lewis Morrell
Liam McArthur
Liam Guthrie
Liam Avery
Libby Matthews
Lorenzo Posada
Louis Grainger
Lucas Hinton
Lucy Hutchinson
Luis Restrepo
Luke Pettigrew
MacKenzie Alty
Maddy Hutton
Maddy Foster
Maddy Conway
Madeleine Palmer
Madison McEwen
Madison Wright
Margot Darling
Maria Markovich
Mark Parry
Maryanne Tupou
Matthew Parker
Matthew Rae
Matthew Handford
Max Ludwig
Maxine Chappell
Maysie Scott
Mecaela Fraser
Meg Stephens
Megan Larson
Merekara McGuinniety
Micaela Irvine
Micaela Brenssell
Michelle Murphy
Millie Borren
Mitchell Booth
Mitchell Anderson
Molly Densem
Natasha Blaom
Nathan Luff
Nathan Oakley
Nathan Perry
Nicola Trott
Nicola Ellwood
Nicole Taunga
Nierensche Perese-Kuil
Nikkita Sinyakov
Nina Hanlon
Odette Fordbrierley
Oliver Tyro
Olivia Phipps
Olivia Ford
Olivia Cockroft
Olivia Rose
Patrick O'Brien
Penelope Barnsdale
Peter Williams
Pru Rhynd
Rebecca Matthews
Rileigh Fields
Riley Homan
Riley Bruce
Rob MacKenzie
Rory Gunn
Rose McEwan
Ross Campbell
Ryan Pinnell
Sam Wilkins
Sam Johnston
Sam Scantlebury
Samuel Wojcik
Sarah Ownsworth
Sarah Smith
Sarah Reid
Sarah Situ
Sarah Platt
Sarah Jackson
Sasha Cullum
Saskia Jordan
Saskia Klinkenberg
Scarlett Tacon
Scott Bezett
Sean Boult
Shannon Eckersley
Shaun Cox
Simon Milne
Simon Reeves
Simon Early
Sinead Ford
Sky Suwannarat
Stella Hudson
Stephanie McDermott
Stephen Salois
Steven Tour
Stuart Turrill
Sydney Telfer
Takahiro Mitsubayashi
Tamara Gillingham
Taryn Abel
Tayla Foughy
Teddy Rose
Thomas Watson
Thomas Cummack
Thomas Duffett
Thomas Hallwright
Thomas Callaghan
Tim Kees Rensen
Todd Bezett
Tom Crosbie
Tom Hastings
Tom Reid
Tom Jacob
Tom Layburn
Tom Collier
Tommy Brennan
Tristan Gregory-Hunt
Tyla Alexander
Tyler Harrison
Ukrit Khonglao
Una Bradtlie
Valerie Chan
Vanessa McCormack
Will Guest
Yanhua Li
Yi Han
Yuki Ueno
Zach Ryan
Zak Everitt
Zoe Winks
apply filter
Day sheet for:
all days
|
Saturday
|
Sunday
Day sheet for:
all rounds
|
heats
|
finals
Saturday, 15th April 2017
Alpha
Time
Event
Heat
Lane 1
Lane 2
Lane 3
Lane 4
Lane 5
Lane 6
Lane 7
Lane 8
C
08:00
3
M Int 4+
heat
Race:
1
VICU2
OTAU3
AKLU2
CANU1
CANU2
LINU1
VICU1
D
08:05
3
M Int 4+
heat
Race:
2
CANU4
AKLU1
CANU3
OTAU2
OTAU1
WKOU1
E
08:10
4
M Champ 2-
heat
Race:
1
WKOU1
LINU1
OTAU2
AKLU2
CANU1
F
08:15
4
M Champ 2-
heat
Race:
2
AUTU1
CANU2
OTAU1
AKLU1
VICU1
G
08:20
5
W Champ 1X
heat
Race:
1
AKLU1
AUTU1
OTAU4
OTAU3
OTAU2
LINU1
MWLU1
OTAU1
H
08:30
6
W Int 4+
heat
Race:
1
AKLU3
AKLU2
LINU1
CANU1
OTAU2
VICU3
I
08:35
6
W Int 4+
heat
Race:
2
VICU1
OTAU1
AUTU1
CANU2
AKLU1
OTAU3
J
09:00
7
M Champ 1X
heat
Race:
1
LINU2
CANU1
OTAU2
WKOU2
OTAU1
AKLU1
OTAU4
K
09:05
7
M Champ 1X
heat
Race:
2
OTAU3
WKOU1
LINU1
OTAU5
VICU1
AKLU2
L
09:10
8
W Champ 2-
heat
Race:
1
MWLU1
OTAU1
AKLU1
LINU1
OTAU2
M
09:15
8
W Champ 2-
heat
Race:
2
VICU1
OTAU3
OTAU4
AKLU2
CANU1
N
09:25
9
M U-Nov 4+
heat
Race:
1
OTAU2
CANU1
OTAU1
VIC*1
CANU2
AKL*1
O
09:50
10
B Uni 2- (L)
heat
Race:
1
CANU1
LINU1
OTAU2
OTAU1
VICU1
WKOU1
P
09:55
11
W U-Nov 4+
heat
Race:
1
AKLU1
WKOU1
OTAU3
OTAU2
OTAU1
CANU2
CANU1
WKOU2
Q
10:05
12
W Int 1X
heat
Race:
1
AUTU1
WKOU1
MWLU1
OTAU1
OTAU2
VICU1
OTAU3
R
10:20
13
M Int 8+
heat
Race:
1
AKLU1
OTAU1
CANU2
VICU1
CANU1
OTAU2
WKOU1
S
10:55
14
M Tourn 4+
heat
Race:
1
CANU1
CANU2
OTAU1
VIC*1
AKLU2
WKOU1
OTAU2
AKL*1
T
11:10
15
G Uni 2X (L)
heat
Race:
1
AKLU1
OTAU1
OTAU2
OTAU3
U
11:35
16
M Champ 4+
heat
Race:
1
WKOU1
LINU1
VICU1
AKLU1
OTAU1
V
11:40
16
M Champ 4+
heat
Race:
2
AKLU2
OTAU2
CANU1
VICU2
W
11:50
17
M Int 2X
heat
Race:
1
WKOU1
AKLU3
CANU1
VICU1
OTAU2
OTAU1
AKLU2
X
11:55
17
M Int 2X
heat
Race:
2
VICU2
AUTU1
CANU2
AKLU1
VICU3
OTAU3
Y
12:05
18
W U-Nov 8+
heat
Race:
1
CANU1
WKOU1
OTAU1
OTAU2
Z
12:15
19
W Champ 4+
heat
Race:
1
CANU1
OTAU1
LINU1
OTAU2
A
12:30
20
W Int 2X
heat
Race:
1
OTAU2
VICU1
OTAU1
LINU2
AKLU2
WKOU2
AUTU1
B
12:35
20
W Int 2X
heat
Race:
2
OTAU4
VICU2
CANU1
AKLU3
LINU1
AKLU1
OTAU3
C
12:45
21
M Tourn 8+
heat
Race:
1
CANU1
OTAU1
AKLU1
D
12:55
22
W Tourn 4+
heat
Race:
1
OTAU3
OTAU1
CANU3
AKL*2
CANU1
E
13:00
22
W Tourn 4+
heat
Race:
2
WKOU1
AKLU1
OTAU2
VICU1
CANU2
F
13:25
23
W Int 8+
heat
Race:
1
AKLU1
OTAU2
OTAU1
AUTU1
CANU1
VICU1
G
13:35
24
M Int 1X
heat
Race:
1
AUTU1
CANU2
CANU1
VICU1
WKOU1
OTAU2
H
13:40
24
M Int 1X
heat
Race:
2
VICU2
CANU5
AKLU1
OTAU1
CANU4
I
13:50
25
M Champ 4X+
heat
Race:
1
AKLU1
WKOU1
CANU1
OTAU2
OTAU1
LINU1
VICU1
VICU2
J
14:05
26
M U-Nov 8+
heat
Race:
1
VIC*1
CANU1
OTAU1
K
14:30
27
W Champ 4X+
heat
Race:
1
OTAU2
LINU1
OTAU1
CANU1
L
14:45
28
M Champ 2X
heat
Race:
1
CANU1
OTAU2
AKLU1
OTAU3
VICU1
M
14:50
28
M Champ 2X
heat
Race:
2
WKOU1
VICU2
OTAU1
AKLU2
CANU2
N
14:55
29
W Tourn 8+
heat
Race:
1
AKLU1
OTAU1
OTAU2
WKOU1
CANU1
VIC*1
O
15:10
30
W Int 4X+
heat
Race:
1
VICU2
AKLU1
VICU1
OTAU1
AUTU1
CANU1
P
15:20
30
W Int 4X+
heat
Race:
2
OTAU3
OTAU2
AKLU2
VICU3
CANU2
LINU1
Q
15:35
31
W Champ 2X
heat
Race:
1
MWLU1
AUTU1
OTAU1
OTAU2
LINU1
CANU1
OTAU3
R
15:55
32
M Int 4X+
heat
Race:
1
LINU1
CANU3
WKOU1
OTAU1
CANU1
AKLU2
VICU2
S
16:00
32
M Int 4X+
heat
Race:
2
CANU4
OTAU3
VICU1
CANU2
OTAU2
AKLU1
NZUU2017 Calendar
April 17
M
T
W
T
F
S
S
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Key
Entries open
Entries close
Racing
Reserve day
Results published
NZUU2017 Venue
Lake Hood
↔
menu
calendar & map
↔
contact us
© 2007-2024
row
IT
rowIT works best with JavaScript enabled