Day sheet for: all days | Saturday | Sunday
Day sheet for: all rounds | finals | divisions
Saturday, 20th September 2014 |
|||||||||||||||
Alpha | Time | Event | Division | Lane 1 | Lane 2 | Lane 3 | Lane 4 | Lane 5 | Lane 6 | Lane 7 | Lane 8 | Lane 9 | Lane 10 | Lane 11 | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
K | 10:15 | 10 | M Mst D 2X division | Race: 1 | WESC1 D.Milne | CAMC2 D.Hobbs | WELC1 C.Jones | BPCC2 M.Inder | BLEC1 J.Best | NSHC1 G.Neill | TAWC1 A.Loomb | WTUC1 A.Ruffell | |||
L | 10:20 | 10 | M Mst D 2X division | Race: 2 | MERC1 K.Horan | CAMC3 M.Jensen | HWBC1 A.Kittow | HAMC1 S.Stuart-... | HWBC2 R.Buddo | BPCC1 A.Mahon | CAMC1 D.Blewden | NSHC2 C.Brake | |||
N | 10:35 | 12 | M Mst F 1X division | Race: 1 | CAMC1 N.Robertson | AWGC2 J.Reid | BPCC1 D.Cowie | WHAC1 G.Watt | SGEC1 J.de Pont | WHAC2 G.Weston | |||||
O | 10:40 | 12 | M Mst F 1X division | Race: 2 | BLEC1 W.Parker | WKOC1 J.Bennett | SGEC2 E.Snyder | UNWC1 B.Evans | AWGC1 T.Upchurch | ||||||
V | 11:45 | 18 | M Mst E 1X division | Race: 1 | AWGC1 R.Brock | CAMC1 D.Hayman | SGEC1 S.Hobbs | MERC1 A.Cleaver | BPCC1 G.Bridgwater | ||||||
W | 11:50 | 18 | M Mst E 1X division | Race: 2 | NELC2 K.Strickland | SGEC2 G.Pedersen | HORC1 J.Watson | WELC1 J.King | NELC1 S.Odinot | ||||||
Y | 12:00 | 19 | M Mst C 2X division | Race: 1 | MERC2 P.Turton | WHAC1 F.Palsson | HKIC1 S.Laverick | WKOC1 S.Wills | WHAC2 S.Brine | ||||||
Z | 12:05 | 19 | M Mst C 2X division | Race: 2 | WREC1 A.Wakelin | WTUC1 N.Bailey | CAMC1 D.Hobbs | CAMC2 D.Blewden | MERC1 C.Betty | TAWC1 A.Loomb | WESC1 E.Verdonk | ||||
A | 12:10 | 19 | M Mst C 2X division | Race: 3 | WKOC1 S.Wills | WESC2 D.Milne | AKLC1 G.Sedlmeier | BLEC2 M.Noble | BLEC1 G.Davies | WELC1 D.Kotrotsos | |||||
D | 12:35 | 22 | W Mst D 2X division | Race: 1 | BLEC1 V.Best | SGEC2 K.McGredy | PCUC1 I.Coxhead | WKOC1 J.Easton | ROTC1 C.Spackman | SGEC1 L.MacFarlan | |||||
E | 12:40 | 22 | W Mst D 2X division | Race: 2 | WREC1 L.O'Hagan | BPCC1 J.Austin | WELC1 N.Brown | MERC1 T.Moulden | SGEC3 A.Pedersen | ||||||
K | 13:30 | 26 | Mx Mst C 4X- division | Race: 1 | CAMC1 D.Hobbs | AWGC1 P.Spriggens | HORC1 A.Bealing | MERC1 S.Bray | BLEC2 G.Davies | NSHC1 D.Cryer | CAMC2 D.Blewden | BLEC1 P.Wells | BPCC1 A.Mahon | ||
L | 13:40 | 27 | Mx Mst E-K 2X division | Race: 1 | BPCC1 A.McLean | NELC2 T.Strickland | NSH*1 L.Forde | SGEC1 A.Pedersen | AKLC2 S.Pierce | BPCC2 N.Hanna | |||||
M | 13:45 | 27 | Mx Mst E-K 2X division | Race: 2 | BPCC5 D.Cowie | UNWC1 B.Evans | BPCC3 M.Lane | SGEC3 T.Fenton | MERC1 T.Moulden | SGEC2 C.Fotherby | |||||
N | 13:50 | 27 | Mx Mst E-K 2X division | Race: 3 | AKLC1 M.Chapman | BPCC4 T.Kamizona | SGEC7 B.Wright | ROTC1 K.Anderson | WKOC1 R.Satherley | SGEC5 M.Harrison | |||||
O | 13:55 | 27 | Mx Mst E-K 2X division | Race: 4 | RIVC2 J.Wilson | SGEC4 A.McLeod | SGEC6 J.de Pont | BLEC1 W.Parker | ROTC2 J.Savage | ||||||
P | 14:00 | 27 | Mx Mst E-K 2X division | Race: 5 | RIVC1 L.Blakie | NELC1 I.Hatton | WESC2 T.Russell | WESC1 D.Milne | |||||||
T | 14:45 | 31 | W Mst C 2X division | Race: 1 | NSHC2 C.Neill | BLEC1 S.Lissaman | MERC1 M.Skelton | WNK*1 A.Inkster | BPCC1 K.Sharplin | HORC1 H.Hansen | BLEC2 K.Ingram | ||||
U | 14:50 | 31 | W Mst C 2X division | Race: 2 | ROTC1 S.Morrell | CAMC1 J.Evans | NSHC1 T.Williams | HWBC1 L.Reynolds | AWGC1 C.Staines | WELC1 C.Denny | |||||
Sunday, 21st September 2014 |
|||||||||||||||
Alpha | Time | Event | Division | Lane 1 | Lane 2 | Lane 3 | Lane 4 | Lane 5 | Lane 6 | Lane 7 | Lane 8 | Lane 9 | Lane 10 | Lane 11 | |
B | 08:40 | 44 | Mx Mst D 4X- division | Race: 1 | AKLC1 P.Dougherty | NELC1 S.Odinot | HWBC1 B.Vanderpeet | BPCC1 G.Bridgwater | CAMC2 V.Gibbons | BLEC1 K.Ingram | |||||
C | 08:45 | 44 | Mx Mst D 4X- division | Race: 2 | MERC1 T.Moulden | WREC1 H.Moore | CAMC1 D.Hayman | HAMC1 S.Stuart-... | BPCC2 M.Lane | AWGC1 T.Rush | |||||
K | 09:55 | 50 | W Mst B 2X division | Race: 1 | AWGC2 T.Carver | BLEC1 S.Lissaman | CAMC1 T.Wilson | WELC1 C.Denny | HWBC1 L.Burns | HKIC1 N.Sorensen | |||||
10:00 | 50 | W Mst B 2X division | Race: 2 | WELC2 S.McFall | WREC1 V.Bruce-M... | AWGC1 S.Rush | WNK*1 A.Inkster | DUA*1 A.Inkster | |||||||
P | 10:40 | 55 | Mx Mst C 2X division | Race: 1 | SGEC2 R.Nicholson | CAMC3 D.Hobbs | MERC1 G.Billings | BLEC2 M.Noble | BLEC1 G.Davies | NSHC1 R.Caroe | CAMC1 D.Blewden | AWGC1 R.Mallasch | |||
Q | 10:45 | 55 | Mx Mst C 2X division | Race: 2 | AKLC1 G.Sedlmeier | CAMC2 P.Fraser | BPCC1 A.Mahon | MERC3 M.Skelton | MERC2 S.Bray | SGEC1 C.Abel | BPCC2 J.Austin | NSHC2 D.Cryer | |||
B | 12:30 | 65 | M Mst B 1X division | Race: 1 | BLEC1 P.Wells | WELC1 D.Kotrotsos | NSHC1 D.Cryer | HWBC1 J.Nilsson | BLEC2 M.Noble | HWBC2 R.Hansen | WHAC1 M.Jenkins | AKLC1 N.Twaddle | DUAC1 S.Smith | WELC2 J.Beech | |
C | 12:35 | 65 | M Mst B 1X division | Race: 2 | NSHC2 C.Elliott | ||||||||||
E | 12:50 | 67 | M Mst D 4X- division | Race: 1 | WESC1 E.Verdonk | WKOC1 T.Clarke | AKLC2 D.Mills | WTUC1 A.Ruffell | CAMC1 D.Hobbs | CAMC2 D.Blewden | |||||
F | 12:55 | 67 | M Mst D 4X- division | Race: 2 | BLEC1 R.Henderson | HWBC1 R.Harrison | BPCC1 A.Mahon | AKLC1 G.Pierce | WHAC1 F.Palsson | ||||||
L | 13:45 | 72 | Mx Mst D 2X division | Race: 1 | MERC1 T.Moulden | CAMC1 D.Hayman | MERC2 S.Bray | CAMC2 T.Wilson | AKLC1 B.Beardshaw | SGEC1 S.Hobbs | BPCC1 R.Dearsley | NSHC1 L.Forde | |||
M | 13:50 | 72 | Mx Mst D 2X division | Race: 2 | BLEC1 J.Best | BLEC4 R.Henderson | BLEC3 B.Wells | HORC1 J.Watson | NEL*1 S.Odinot | BLEC2 M.Nelson | AWGC1 G.Hammond | ROTC1 T.Clark | |||
N | 13:55 | 73 | M Mst A 1X division | Race: 1 | DUAC1 S.Smith | BLEC1 P.Wells | NSHC1 C.Elliott | WELC1 J.Beech | NSHC2 D.Cryer | DUAC2 J.Geluk | HORC1 A.Bealing | WELC2 P.Moreno | AKLC1 K.Wing | ||
O | 14:00 | 73 | M Mst A 1X division | Race: 2 | |||||||||||
T | 14:40 | 77 | M Mst E 2X division | Race: 1 | NELC1 S.Odinot | BPCC1 N.Hanna | CAMC1 N.Robertson | WHAC1 G.Weston | AWR*1 R.Ryan | CAMC2 M.Jensen | |||||
U | 14:45 | 77 | M Mst E 2X division | Race: 2 | WESC1 H.Waalkens | WREC1 C.Williams | SGEC1 S.Hobbs | MERC1 A.Cleaver | WESC2 M.Tolhurst | AKLC1 R.Young | |||||
C | 15:40 | 84 | Mx Mst A-B 2X division | Race: 1 | STAC1 S.Haines | WELC1 F.Morrow | MERC1 G.Billings | HKIC1 L.O'Neil | |||||||
15:45 | 84 | Mx Mst A-B 2X division | Race: 2 | WREC1 S.Dawson | HORC1 A.Bealing | HAMC1 C.Magill | BLEC1 P.Wells | DUAC1 S.Smith | |||||||
D | 15:50 | 85 | Mx Mst E-K 4X- division | Race: 1 | BPCC2 G.Bridgwater | SGEC2 S.Hobbs | AKLC1 G.Vazey | BPCC1 N.Hanna | SGEC2 S.Hobbs | BLEC1 V.Best | AWG*1 T.Upchurch | CAMC1 V.Gibbons | MERC1 T.Moulden | ||
E | 15:55 | 85 | Mx Mst E-K 4X- division | Race: 2 | SGEC1 M.Harrison | WESC1 M.Tolhurst | ROTC2 T.Clark | NELC1 S.Odinot | WKOC1 A.Auld | ROTC1 J.Savage | RIVC1 I.Woodward | BPCC3 J.McLean |