row
IT
.co.nz
menu
about
log in
+
-
menu
calendar/map
↔
calendar & map
↔
log in
log in
calendar
map
about this page
about this page
close about
return to menu
Regatta sponsor
Day sheets
This is the day sheet for the regatta.
version:
5.15.487
home
entry
results
upcoming
live
recent
pending
missing
past
profiles
regions
venues
organisations
athletes
Go to the new version of
row
IT
21
Sep
tember
20
13
Lake
Ruataniwha
Bankstream NZ Masters Champ
ionship
s
Profile
Notices
Events
Fees
Entry
Entrants
Draw
Schedule
Daysheet
Results
Day Sheet
entrants
|
draw
|
schedule
Download
.csv file
Display
colours
codes
Filter
filter day sheet
Show
-- All --
Aramoho Whanganui Rowing Club
Ashburton Rowing Club
Auckland Rowing Club
Australia
Avon Rowing Club
Awarua Boating Club
Bay of Plenty Coast Rowing Club
Blenheim Rowing Club
Clifton Rowing Club
Cromwell Rowing Club
Cure Boating Club
Dragons Rowing Club
Dunstan Arm Rowing Club
Glebe Rowing Club
Hamilton Rowing Club
Hawkes Bay Rowing Club
Henty Rowing Club
Invercargill Rowing Club
Mercer Rowing Club
Nelson Rowing Club
North End Rowing Club
North Island
North Shore Rowing Club
Oamaru Rowing Club
Otago Rowing Club
Petone Rowing Club
Port Chalmers United Rowing Club
Riverton Rowing Club
Rotorua Rowing Club
South Island
St Georges Rowing Club
Tauranga Rowing Club
Te Awamutu Rowing Club
Twizel Rowing Club
Union Rowing Club
Waihopai Rowing Club
Waikato Rowing Club
Wanaka Rowing Club
Wellington Rowing Club
West End Rowing Club
Whakatane Rowing Club
Whakatipu Rowing Club
competitor
-- All --
Adele Gordon
Adrian Shields
Aine McGrath
Alan McLean
Alison Howlett
Allan Ruffell
Allan Matheson
Allen Kittow
Allen Loomb
Amanda Inkster
Andrew Jolly
Andrew Bowwas Bowman
Ann Hopcroft
Anna Olson
Anthony Gilbert
Anthony Deos
Astrid Harris
Barbara Gerrard
Belinda Vanderpeet
Ben Forster
Bert Kemp
Beverly O'Loughlin
Bill Potter
Brad Smith
Brendon Quill
Brent Mirfin
Brett Cooper
Brian Hutchison
Brian Thomson
Bridget McArthur
Brin McKenzie
Bronwyn Judge
Bronwyn Thompson
Bruce Walker
Bruce Wills
Bryan Beardshaw
Bryan Walford
Cameron Elliott
Carol Neill
Caroline Robertson
Catherine Kappelle
Charlie Blakey
Charlotte Denny
Charlotte Cox
Chris Brake
Chris Longbottom
Chris Morgan
Christine North
Christine Phillips
Christine Hobbs
Clark Abel
Colin Thornley
Craig Biggs
Cynthia de Joux
Dagmar Rohrbach
Dale Maher
Danny Blair
Darrylene Foley
Dave Vinnicombe
David Carr-Smith
David Galbraith
David Hanan
David Jeffrey
David Mills
David Sutherland
Dean Winton
Deb Hymers-Ross
Debbie Houston-Tupou
Denise Martin
Derek D'Ath
Des Cowie
Diane Jenkins
Diane Redding
Dorothee Pauli
Dorothy Paton
Dot Arnestedt
Doug Payne
Doug Cryer
Dougal McDonald
Douglas Hall
Edwina Hook
Elizabeth Pine
Fiona McKay
Francee Piltcher
Frances Graham
Francie Morrow
Garth Bradford
Gary Neill
Gary Clearwater
Gary Jack
George Keys
Georgina Salter
Geraldine O'Kane
Gier Jong
Glenn Rohig
Gordon Meyer
Graham Russell
Graham Watt
Greg Vanderpeet
Greg Smithson
Greg McLaughlin
Gregor Sedlmeier
Gus Berghan
Guy Williams
Hans Arnestedt
Harry Waalkens
Heather Knox
Helen Garland
Henry Matthews
Huw Mitchell
Ian Woodward
Ian Hatton
Imogen Coxhead
Jacqui van Dam
Jade Lloyd
James Beech
James Littlejohn
Jane Anderson
Jane Savage
Jason King
Jason Cowles
Jeannette Lomas
Jeremy Best
Jeremy Coxon
Jessie Blakie
Jill Kingston
Joanne McLean
Jocelyn Dobson
John Wilson
John Letts
Jonathan Turnbull
Judith Penfold
Judy Penfold
Juilet Gardner
Julian Foulkes
Julian Kinnaird
Julie Bull
Justine McLaughlin
Karen Rickerby
Karen Clark
Karen Spreckley
Karen Bryant
Karen Thompson
Kate Sullivan
Kate Mihaere
Kate Tidbury
Kathryn Anderson
Katie Flannigan
Katrina Walton
Keith Montgomery
Kelvin Maker
Ken Major
Ken Laraman
Kerry Dombroski
Kevin Flutey
Kevin Duggan
Kevin Strickland
Kevin Entwistle
Kevin Horan
Kim Littlejohn
Kim O'Neill
Kirsty Mahoney
Lee Wilson
Lesley Reynolds
Lindsay Fraser
Liz Forde
Liz Read
Lloyd Blakie
Louise Doquile
Lucy Bird
Lynda Perniskie
Maggie Holden
Malcolm Burgess
Margot Chandler
Mark Hornabrook
Mark Brown
Mark Noble
Mark Teitjen
Mark Swinburne
Matt Born
Matt Thompson
Matthew Bourke
Maude O'Connell
Maureen Winton
Michelle Johnson
Michelle Taylor
Michelle Sintmaartensdyk
Michelle O'Caroll
Mike Fowler
Mike Westenra
Mike Tolhurst
Mike Holsted
Mike Waddell
Murray McEwan
Natalie Wilson
Neil Garden
Nicholas Bailey
Nick Bailey
Nick Hanna
Nicki de Buyzer
Nigel Cooke
Nina Hummerston
Nina Brown
Pam Munro
Pam Dickson
Pat Spriggens
Paul Dougherty
Paul Carson
Paula Storey
Peter Midgley
Peter Sinclair
Peter Gamble
Peter John Taylor
Phil Newsome
Pippa Jones
Quentin Annan
Rachael Turnbull
Raechel Cummins
Ray Sinclair
Rebecca Caroe
Richard Gordon
Richard Hughes
Richard Brock
Rob Holmes
Robert Prebble
Robert Young
Robert Buddo
Robert Harrison
Robyn Cameron
Robyn Cameron
Rod McLennan
Rodney Dobson
Ronald Riley
Russell Jenkins
Ruth Greer
Sally Saunders
Sally Troedel
Sandra Stevenson
Saorise Cruikshank
Sara McFall
Sarah Houston
Sarah Lissaman
Sarah Pizzi
Shane Swinerd
Sharon Bray
Sian Fairbrother
Simon Huntley
Simon Smith
Stephanie Foster
Stephen Deverell
Steven Wills
Stewart Hobbs
Sue Wallace
Sue Wright
Sue Wood
Suz Goldsbury
Suzanne Entwisle
Thalia Ullrich
Theresa Le Bas
Tim Gardner
Tina Frantzen
Tom Clark
Tonia Williams
Tony Gibson
Tony Gallagher
Tony Upchurch
Trevor Rush
Trish Fenton
Trish Kamizona
Trisha Strickland
Trudy Moulden
Ulla Carlson
Uwe Engbers
Vanessa McIver
Warren McLaughlin
Wayne Muir
Wayne Gloag
Wayne Pitcaithly
Wendy Lawson
Wibke Schultze
William Parker
apply filter
Day sheet for:
all days
|
Saturday
|
Sunday
Day sheet for:
all rounds
|
heats
|
finals
|
divisions
Saturday, 21st September 2013
Alpha
Time
Event
Div
Lane 1
Lane 2
Lane 3
Lane 4
Lane 5
Lane 6
Lane 7
Lane 8
Lane 9
A
09:00
1
W Mst A 1X
final
Race:
A
WELC1
BLEC1
UNCC1
DUAC1
WELC2
B
09:06
2
M Mst H-K 1X
final
Race:
A
BLEC1
NELC1
RIVC1
DUAC1
DUAC2
ROTC1
C
09:12
3
W Mst C 4X-
heat
Race:
1
AKLC1
NSHC1
OAMC1
ROTC1
WELC1
C
3N
W M-Nov 4X-
final
Race:
A
HAMC1
HNTC1
E
09:24
3
W Mst C 4X-
heat
Race:
2
WHOC1
HNTC1
UNCC1
TWLC1
DGNC1
F
09:30
4
M Mst C 2-
final
Race:
A
WTUC1
GLEC1
NSHC1
NSHC2
NOEC1
DGNC1
NSHC3
WELC1
G
09:36
5
W Mst E 2X
final
Race:
A
INV*1
NELC1
TGA*1
SGEC1
OAMC1
NOEC1
WTUC1
H
09:42
6
M Mst E 8+
final
Race:
A
ROT*1
UNCC1
I
09:48
7
M Mst G 1X
final
Race:
A
OAMC1
RIVC1
RIVC2
BLEC2
BLEC1
PCUC1
RIVC3
WTUC1
J
09:54
8
W Mst B 4-
final
Race:
A
PETC1
DUA*1
BLE*1
WELC1
K
10:00
3
W Mst C 4X-
final
Race:
A
OAMC1
AKLC1
ROTC1
NSHC1
UNCC1
DGNC1
WHOC1
TWLC1
L
10:06
9
M Mst B 4X-
final
Race:
A
GLEC1
WELC1
L
9N
M M-Nov 4X-
final
Race:
A
UNCC1
M
10:12
10
M Mst D 2X
heat
Race:
1
SGEC2
NOEC1
DUAC1
UNCC1
TWLC1
OTAC1
WKOC2
N
10:18
10
M Mst D 2X
heat
Race:
2
MERC1
WKOC1
WTUC1
TAWC1
SGEC1
AVNC1
HWBC1
O
10:24
10
M Mst D 2X
heat
Race:
3
HWBC2
WES*1
CLIC1
AKLC2
WTU*2
AKLC1
P
10:30
11
W Mst E-K 8+
final
Race:
A
SGE*1
P
14
Mx Mst A-B 8+
final
Race:
A
WELC1
Q
10:36
12
M Mst F 1X
final
Race:
A
AWGC1
CROC1
WHOC1
R
10:42
13
Mx Mst C 4-
final
Race:
A
NSHC1
PCU*1
OTAC1
DGNC1
WESC1
S
10:48
15
W Mst A 4-
final
Race:
A
T
10:54
16
M Mst A 4X-
final
Race:
A
U
11:00
10
M Mst D 2X
final
Race:
A
SGEC1
AKLC1
SGEC2
DUAC1
AVNC1
CLIC1
MERC1
TWLC1
WTU*2
V
11:06
18
M Mst G-K 4-
final
Race:
A
DUA*1
INVC1
RIVC1
W
11:12
19
M Mst E 1X
heat
Race:
1
HWBC1
NELC1
UNCC2
AKLC1
WHAC1
WELC1
X
11:18
19
M Mst E 1X
heat
Race:
2
GLEC1
AWGC1
CURC1
SGEC1
SGEC2
UNCC1
CURC2
WESC1
Y
11:24
17
M Mst C 2X
heat
Race:
1
WKOC2
WKOC1
NOEC1
GLEC1
WHOC1
DUAC1
Z
11:30
17
M Mst C 2X
heat
Race:
2
OTAC1
WHOC2
NSHC1
TAWC1
DGNC1
HWBC1
WTUC1
A
11:36
20
W Mst B 4X-
final
Race:
A
WELC1
BLE*1
DUA*1
PCU*1
B
11:42
21
M Mst A-B 2-
final
Race:
A
NSHC1
CLIC1
GLEC1
C
11:48
22
W Mst D 2X
heat
Race:
1
TWLC1
NOE*1
UNCC4
CUR*5
UNC*3
UNCC2
D
11:54
22
W Mst D 2X
heat
Race:
2
OAMC2
WELC1
OAMC1
ROTC1
PCUC1
OTAC1
DGNC1
E
12:00
17
M Mst C 2X
final
Race:
A
WHOC1
DUAC1
WKOC1
NOEC1
WTUC1
WHOC2
HWBC1
DGNC1
F
12:06
23
M Mst D 8+
final
Race:
A
WTUC1
NSH*1
G
12:12
24
W Mst F-K 1X
final
Race:
A
RIVC1
OAMC1
RIVC2
H
12:18
25
M Mst F 4-
final
Race:
A
WHO*1
ROTC1
I
12:24
19
M Mst E 1X
final
Race:
A
NELC1
AKLC1
UNCC2
HWBC1
GLEC1
SGEC2
AWGC1
UNCC1
J
12:30
26
Mx Mst C 4X-
heat
Race:
1
NSHC1
HWBC1
WHOC1
WHA*1
AVN*1
DUA*2
WELC1
K
12:36
26
Mx Mst C 4X-
heat
Race:
2
DGNC1
HNTC1
AKLC1
BLEC1
PCU*1
WHOC2
DUAC1
L
12:42
27
Mx Mst E-K 2X
division
Race:
1
UNCC3
NELC2
MERC1
CROC1
NELC1
UNC*4
CURC1
UNCC1
TGA*1
M
12:48
27
Mx Mst E-K 2X
division
Race:
2
BPCC1
WTUC1
BLE*2
INVC1
RIVC1
NOEC1
PCUC1
RIVC2
ROTC1
N
12:54
27
Mx Mst E-K 2X
division
Race:
3
BLE*1
RIVC4
RIVC3
WESC1
DGN*1
O
13:00
28
Mx Mst D 4-
final
Race:
A
NSHC1
OTAC1
DGNC1
WELC1
O
30
W Mst A 4X-
final
Race:
A
DGN*1
P
13:06
22
W Mst D 2X
final
Race:
A
OAMC1
UNCC2
DGNC1
CUR*5
PCUC1
UNC*3
WELC1
UNCC4
Q
13:18
29
W Mst 2-
division
Race:
2
OAMC2
OAMC1
SGEC1
RIVC1
13:24
31
W Mst C 2X
final
Race:
A
BLEC1
NSHC1
MERC1
TWLC1
UNCC2
HWBC1
PCUC1
NSHC2
U
13:44
33
W Mst E 1X
final
Race:
A
CROC1
TGAC1
OTAC1
WTUC1
SGEC1
V
13:50
26
Mx Mst C 4X-
final
Race:
A
HWBC1
WHA*1
AVN*1
NSHC1
BLEC1
DUAC1
WHOC2
AKLC1
W
13:56
34
M Mst E 4-
final
Race:
A
AWGC1
BLEC1
W
39
W Mst F-K 4-
final
Race:
A
RIVC1
T
14:00
32
M Mst C 8+
final
Race:
A
WKO*1
AKLC1
NSHC1
WTUC1
GLE*1
Y
14:08
35
M Mst G-K 4X-
final
Race:
A
RIVC1
INVC1
ROT*1
DUA*1
Z
14:14
36
M Mst B 2X
final
Race:
A
NSHC1
BLE*1
GLEC2
WELC1
GLEC1
DUAC1
WTUC1
A
14:20
38
M Mst D 1X
heat
Race:
1
AWGC1
DUAC1
DUAC2
CURC1
OTAC1
SGEC1
AVNC1
B
14:26
38
M Mst D 1X
heat
Race:
2
DUAC3
MERC1
HWBC1
WTUC1
OTAC2
WKOC1
TWLC1
C
14:32
37
W Mst C-D 8+
final
Race:
A
INV*1
UNC*1
OAMC1
NSH*1
D
14:38
40
M Mst F 4X-
final
Race:
A
INV*1
AWG*1
BLEC1
BPCC1
ROTC1
E
14:44
42
Mx Mst A-B 4-
final
Race:
A
WELC1
E
42N
M/W/Mx M-Nov 4-
final
Race:
A
PETC1
UNCC1
F
14:52
41
Mx Mst E-H 8+
final
Race:
A
RIVC1
NSH*1
UNC*1
DGN*1
OAM*1
G
15:02
38
M Mst D 1X
final
Race:
A
AWGC1
AVNC1
DUAC1
DUAC2
TWLC1
WKOC1
MERC1
OTAC2
H
15:38
86
W Mst 8+
final
Race:
A
IAUS1
RSIX1
RNIX1
I
15:43
87
M Mst 8+
final
Race:
A
RNIX1
IAUS1
RSIX1
J
15:48
88
W Mst 4X-
final
Race:
A
RSIX1
RNIX1
IAUS1
K
15:53
89
M Mst 4X-
final
Race:
A
IAUS1
RSIX1
RNIX1
Sunday, 22nd September 2013
Alpha
Time
Event
Div
Lane 1
Lane 2
Lane 3
Lane 4
Lane 5
Lane 6
Lane 7
Lane 8
Lane 9
A
08:00
29
W Mst 2-
division
Race:
1
PETC1
BLEC1
NSHC1
OAMC3
OTA*1
WESC1
B
08:06
43
Mx Mst D 4X-
heat
Race:
1
HWBC1
NOEC1
UNCC5
WELC1
OTAC1
MERC1
WTUC1
C
43
Mx Mst D 4X-
heat
Race:
2
AKLC1
ROTC1
AVN*3
NELC1
SGEC1
UNCC4
DGNC1
D
08:12
43N
Mx M-Nov 4X-
final
Race:
A
HAMC1
HNTC2
HNTC1
E
08:18
44
M Mst A 2X
final
Race:
A
WELC1
DUAC1
GLEC1
GLEC2
WTUC1
F
08:24
45
M Mst C 1X
heat
Race:
1
SGEC1
NELC1
AKLC2
OTAC1
OTAC2
HWBC2
G
08:30
45
M Mst C 1X
heat
Race:
2
AKLC1
NOEC1
DUAC1
NOEC2
DUAC2
WHOC1
HWBC1
H
08:36
43
Mx Mst D 4X-
final
Race:
A
AKLC1
NOEC1
SGEC1
MERC1
AVN*3
WELC1
ROTC1
UNCC5
I
08:42
46
M Mst G-K 2-
final
Race:
A
RIVC1
RIVC2
ROTC1
J
08:48
47
W Mst E 4-
final
Race:
A
OAMC1
J
53
W Mst F-K 4X-
final
Race:
A
RIVC1
DGN*1
K
08:54
48
M Mst E 4X-
final
Race:
A
AWGC1
BPC*1
NELC1
CURC1
UNCC1
HWBC1
L
09:00
49
W Mst B 2X
heat
Race:
1
PCUC1
WELC2
DUA*2
GLE*1
WELC1
WESC1
M
09:06
49
W Mst B 2X
heat
Race:
2
WHOC1
DUAC1
UNCC1
AKLC1
DGNC1
N
09:12
50
M Mst A-B 8+
final
Race:
A
GLE*1
WTUC1
A
09:18
51
W Mst D 1X
heat
Race:
1
ASHC1
CURC1
HWBC1
MERC1
UNCC1
O
09:24
51
W Mst D 1X
heat
Race:
2
PCUC1
CROC1
PCUC2
OTAC1
WTUC1
V
09:30
49
W Mst B 2X
final
Race:
A
WHOC1
WESC1
UNCC1
WELC1
DGNC1
PCUC1
DUAC1
DUA*2
P
09:36
45
M Mst C 1X
final
Race:
A
WHOC1
HWBC2
NOEC1
NELC1
DUAC1
SGEC1
NOEC2
AKLC2
Q
09:42
52
M Mst D 4-
final
Race:
A
SGEC1
AKLC1
DUA*1
NSHC1
WTUC1
R
09:48
54
Mx Mst C 2X
heat
Race:
1
NOEC1
OTAC1
R
54
Mx Mst C 2X
final
Race:
A
BLEC1
WHOC1
WNK*1
HWBC1
UNCC1
MERC1
ROTC1
TWLC1
NSHC1
S
09:54
54
Mx Mst C 2X
heat
Race:
2
OTAC2
DUAC1
WTUC1
WELC1
T
10:00
55
M Mst F 2-
final
Race:
A
AWGC1
WHO*1
U
10:06
56
Mx Mst A-B 4X-
final
Race:
A
GLE*1
DUAC1
WELC1
GLEC2
O
10:12
51
W Mst D 1X
final
Race:
A
OTAC1
CURC1
CROC1
ASHC1
PCUC1
MERC1
PCUC2
HWBC1
W
10:18
57
W Mst A 2X
final
Race:
A
BLE*1
UNCC1
PETC1
X
10:24
58
M Mst C 4-
final
Race:
A
GLEC1
NOEC1
AKLC1
NSHC1
WHOC1
OTAC1
WTUC1
DGNC1
Y
10:30
59
W Mst E 4X-
final
Race:
A
DGNC1
TGA*1
AKLC1
OAMC1
NOE*1
A
10:42
60
M Mst E 2-
final
Race:
A
CLIC1
NSH*1
AWGC1
AWR*1
WESC1
B
10:48
62
M Mst G 2X
final
Race:
A
ROTC1
WES*1
NELC1
RIVC1
BPCC1
INVC1
C
10:54
63
W Mst A-B 8+
final
Race:
A
PETC1
C
68
Mx Mst C 8+
final
Race:
A
DGNC1
NSHC1
PCU*1
WHOC1
WELC1
D
11:00
61
W Mst C 1X
final
Race:
A
WNKC1
OTAC1
PCUC1
CROC1
WTUC1
BLEC1
E
11:16
64
M Mst B 1X
final
Race:
A
WTUC1
GLEC1
DUAC1
DUAC2
NSHC1
BLEC1
G
67
M Mst F 2X
final
Race:
A
WHO*1
BLEC1
AWGC1
11:24
66
M Mst D 4X-
heat
Race:
1
F
11:28
66
M Mst D 4X-
final
Race:
A
UNC*3
SGEC1
WTUC1
DUA*1
AKLC1
NSHC1
UNCC2
WES*1
WKOC1
G
11:34
69
M Mst H-K 2X
final
Race:
A
DUAC1
BLEC1
RIVC1
ROT*1
H
11:46
65
W Mst D 4-
final
Race:
A
SGEC1
NSHC1
J
11:58
71
Mx Mst D 2X
heat
Race:
1
OAMC1
MERC1
CROC1
WESC1
TWLC1
DUAC1
UNCC4
BLEC1
K
12:04
71
Mx Mst D 2X
heat
Race:
2
UNCC3
TWLC2
MERC2
OTAC1
UNC*7
AVN*2
AKLC1
L
12:10
71
Mx Mst D 2X
heat
Race:
3
HWBC1
SGEC2
NELC1
UNC*6
UNCC5
WHOC1
WTUC1
DGNC1
M
12:16
70
Mx Mst E-K 4-
final
Race:
A
RIVC1
RIVC2
N
12:22
72
M Mst A 1X
final
Race:
A
DUAC2
WELC1
DUAC1
GLEC1
NSHC1
WTUC1
WELC2
O
12:28
73
W Mst C 4-
final
Race:
A
OTA*1
WELC1
WHOC1
PETC1
HAMC1
P
12:34
74
M Mst F 8+
final
Race:
A
Q
12:40
71
Mx Mst D 2X
final
Race:
A
TWLC2
AKLC1
MERC1
DUAC1
AVN*2
UNC*6
BLEC1
HWBC1
CROC1
R
12:46
75
M Mst C 4X-
final
Race:
A
AKLC1
GLEC1
WHOC1
WKOC1
OTAC1
NOEC1
HWBC1
WTUC1
S
12:52
76
M Mst E 2X
heat
Race:
1
NELC1
WHO*1
UNCC2
AWGC1
WES*1
UNCC1
TWL*1
V
79
W Mst D 4X-
final
Race:
A
PCUC1
ROTC1
UNCC2
UNCC1
SGEC1
T
12:58
76
M Mst E 2X
heat
Race:
2
CLIC1
CURC1
CURC2
NSH*1
BPCC1
WTUC1
TWL*1
U
13:04
77
W Mst B 1X
final
Race:
A
DGNC1
DUAC1
PCUC1
OAMC1
UNCC1
WHOC1
Y
13:10
78
M Mst A-B 4-
final
Race:
A
WTUC1
GLE*1
Y
82
M Mst G-K 8+
final
Race:
A
AWR*1
W
13:16
80
M Mst D 2-
final
Race:
A
NSHC2
OTAC1
DUAC1
NSHC1
AVN*1
WELC1
WTUC1
Y
13:28
81
W Mst F-K 2X
final
Race:
A
DGNC1
RIVC1
AKLC1
RIVC2
NOEC1
WES*1
OAMC1
Z
13:34
84
Mx Mst A-B 2X
division
Race:
1
GLEC1
WELC1
DUA*3
GLE*2
OTAC2
OTAC1
A
13:40
84
Mx Mst A-B 2X
division
Race:
2
DUAC1
WELC2
WHOC1
NSHC1
NSH*2
WESC2
DUAC2
DGNC1
B
13:46
83
Mx Mst E-K 4X-
division
Race:
1
NELC1
WTUC1
SGE*1
AWG*1
ROTC1
BPC*1
C
13:52
83
Mx Mst E-K 4X-
division
Race:
2
ROTC2
RIVC2
BLE*1
RIVC1
WES*1
D
14:06
76
M Mst E 2X
final
Race:
A
WTUC1
WHO*1
CURC1
UNCC1
CLIC1
AWGC1
BPCC1
WES*1
E
14:11
85
Mx Mst D 8+
final
Race:
A
WES*1
BLE*1
NSHC1
SGE*1
PCU*1
UNCC1
NZMM2013 Calendar
September 13
M
T
W
T
F
S
S
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Key
Entries open
Entries close
Racing
Reserve day
Results published
NZMM2013 Venue
Lake Ruataniwha
↔
menu
calendar & map
↔
contact us
© 2007-2024
row
IT
rowIT works best with JavaScript enabled