WKOC
club
Waikato
wk
Coached by: Bruce Holden & Don Baron
- Heat 2: placed 2nd (6:47.55)
- Repechage 2: placed 1st (6:57.37)
- A Final: placed 1st (6:31.08)
WKOC
club
Waikato
wk
Coached by: Glenn Ross
- Heat 1: placed 3rd (7:02.66)
- Repechage 2: placed 4th (7:09.73)
WKOC
club
Waikato
wk
Coached by: Bruce Jones & Scott Wilson
- Heat 1: placed 2nd (6:58.58)
- Repechage 1: placed 3rd (7:01.03)
- A Final: placed 8th (6:46.31)
WKOC
club
Waikato
wk
Coached by: Bruce Jones & Scott Wilson
- Heat 1: placed 5th (7:11.02)
- Repechage 2: placed 5th (7:12.47)
WKOC
club
Waikato
wk
Coached by: Bruce Holden & Don Baron
- Heat 2: placed 6th (7:01.12)
- Repechage 2: placed 3rd (7:01.87)
- A Final: placed 7th (6:45.95)
WKOC
club
Waikato
wk
Coached by: Steve Wills
- Heat 2: placed 2nd (7:08.97)
- Repechage 1: placed 2nd (7:13.59)
- A Final: placed 2nd (6:47.82)
- Heat 2: placed 1st (6:43.78)
- Semi-final 2: placed 1st (6:48.50)
- A Final: placed 2nd (6:33.52)
WKOC
club
Waikato
wk
Coached by: Bruce Jones & Joel Dowden
WKOC
club
Waikato
wk
Coached by: Robin Clarke
- Heat 1: placed 4th (7:18.08)
- Repechage 1: placed 2nd (7:30.96)
- A Final: placed 6th (7:07.57)
WKOC
club
Waikato
wk
Coached by: Bruce Jones & Scott Wilson
- Heat 1: placed 2nd (7:09.38)
- Repechage 1: placed 1st (7:28.47)
- A Final: placed 7th (7:08.41)
WKOC
club
Waikato
wk
Coached by: Robin Clarke & Sam Whitburn
- Heat 2: result (DNS)
- Heat 3: placed 1st (8:08.26)
- Semi-final 1: placed 1st (8:04.57)
- A Final: placed 2nd (8:01.73)
- Heat 1: placed 4th (8:27.24)
- Semi-final 2: placed 5th (8:34.20)
- B Final: placed 3rd (8:21.62)
WKOC
club
Waikato
wk
Coached by: Ben Tyson
WKOC
club
Waikato
wk
Coached by: Taylor Jacobs
- Heat 1: placed 6th (6:44.08)
- Repechage 1: placed 3rd (6:56.01)
- A Final: placed 8th (6:46.06)
WKOC
club
Waikato
wk
Coached by: Don Baron
- Heat 1: placed 5th (6:39.23)
- Repechage 2: placed 5th (7:10.13)
- Heat 3: placed 1st (8:29.57)
- Semi-final 1: placed 2nd (8:35.41)
- A Final: placed 3rd (8:22.06)
- Heat 1: placed 4th (8:46.74)
- Semi-final 2: placed 5th (8:55.46)
- B Final: placed 7th (8:55.11)
WKOC
club
Waikato
wk
- Heat 1: placed 6th (7:30.68)
- Repechage 1: placed 1st (7:28.78)
- A Final: placed 3rd (7:01.41)
WKOC
club
Waikato
wk
- Heat 2: placed 3rd (7:11.58)
- Repechage 1: placed 2nd (7:33.13)
- A Final: placed 2nd (6:59.41)
WKOC
club
Waikato
wk
- Heat 1: placed 3rd (7:07.64)
- Repechage 1: placed 2nd (7:38.03)
- A Final: placed 4th (7:07.48)
- Heat 2: placed 3rd (7:12.61)
- Repechage 1: placed 5th (7:55.32)
- A Final: placed 7th (7:16.71)
- Heat 1: placed 4th (7:11.43)
- Repechage 1: placed 4th (7:45.43)
- A Final: placed 5th (7:10.60)
- Heat 2: placed 4th (7:29.49)
- Repechage 1: placed 6th (8:10.40)
- A Final: placed 8th (7:34.96)
- Heat 2: placed 1st (7:56.45)
- Semi-final 2: placed 8th (8:08.47)
- B Final: placed 7th (8:28.69)
- Heat 4: placed 1st (8:04.49)
- Semi-final 2: placed 4th (7:46.01)
- A Final: placed 4th (7:52.37)
- Heat 3: placed 2nd (8:15.91)
- Semi-final 2: placed 2nd (7:42.96)
- A Final: placed 5th (7:56.41)
- Heat 2: result (SCR)
- Heat 3: result (SCR)
- Heat 1: result (SCR)
- Heat 1: result (SCR)
WKOC
club
Waikato
wk
Jack McCarthy (stroke), Tait Wilson, Jona Ohlhoff, Edward Smith, Ayden Ellis, Noah Irvine, Taine Mason, Lachlan Mallett + Levi Craven (cox)
Coached by: Bruce Jones & Joel Dowden
WKOC
club
Waikato
wk
Sam Nelson (stroke), Morgan Gardiner, Sebastian Langdon, Khan Caddy, Matthew Lander, Angus Barkley, Sam Cairns, Jobe-Ray Fitzgerald + Kieran Joyce (cox)
Coached by: Robin Clarke & Sam Whitburn
WKOC
club
Waikato
wk
Coached by: Taylor Jacobs
- Heat 2: placed 3rd (7:40.73)
- Repechage 1: placed 4th (7:54.67)
- Heat 1: result (DNS)
WKOC
club
Waikato
wk
William Thompson (stroke), Luke Taylor, Campbell Crouch, Elliot Jenkins, Flynn Watson, Ryan Campbell, Matthew Humphrey, Max Wilson + Mitchell Kay (cox)
Coached by: Bruce Holden & Don Baron
WKOC
club
Waikato
wk
Will Guest (stroke), James Ingham, Max Murphy, Thomas Bedford, Karl Manson, Matthew Handford, Rufus Tilt, Benjamin Norling + Caleb Shepherd (cox)
Coached by: Ben Tyson
- Heat 3: placed 2nd (7:12.97)
- Repechage 3: placed 1st (7:21.50)
- Semi-final 2: placed 3rd (7:22.36)
- A Final: placed 6th (6:52.13)
- Heat 1: placed 3rd (7:23.17)
- Repechage 4: placed 4th (7:42.84)
- Heat 3: placed 6th (7:37.93)
- Repechage 3: placed 6th (7:45.62)
- Heat 2: placed 1st (7:10.17)
- Semi-final 2: placed 1st (7:18.86)
- A Final: placed 2nd (6:43.10)
- Heat 1: placed 6th (7:47.35)
- Repechage 1: placed 4th (7:30.92)
- Heat 4: placed 2nd (7:17.16)
- Repechage 4: placed 2nd (7:35.76)
- Semi-final 2: placed 6th (7:25.36)
- B Final: placed 2nd (6:55.02)
- Heat 2: placed 5th (7:24.18)
- Repechage 3: placed 5th (7:35.94)
- Heat 4: placed 6th (7:36.33)
- Repechage 4: placed 3rd (7:41.54)
- Semi-final 1: placed 8th (7:57.02)
- B Final: placed 5th (7:02.60)
WKOC
club
Waikato
wk
Coached by: Ben Tyson
WKOC
club
Waikato
wk
Coached by: Bruce Jones & Joel Dowden
- Heat 1: placed 2nd (7:14.83)
- Repechage 1: placed 4th (7:28.12)
- A Final: placed 1st (6:48.63)
WKOC
club
Waikato
wk
Coached by: Robin Clarke & Sam Whitburn
- Heat 2: placed 3rd (7:36.40)
- Repechage 1: placed 1st (7:13.47)
- A Final: placed 6th (7:05.72)
WKOC
club
Waikato
wk
Coached by: Bruce Jones & Joel Dowden
- Heat 2: placed 4th (7:41.03)
- Repechage 1: placed 3rd (7:21.96)
- A Final: placed 5th (7:01.74)
- Heat 1: placed 2nd (8:54.57)
- Repechage 1: placed 1st (8:04.09)
- A Final: placed 3rd (7:46.64)
WKOC
club
Waikato
wk
Coached by: Mark Parry
- Heat 2: placed 3rd (8:05.96)
- Repechage 1: placed 1st (7:43.11)
- A Final: placed 2nd (7:27.68)
WKOC
club
Waikato
wk
Coached by: Bruce Holden
- A Final: placed 1st (6:21.67)
- Heat 1: placed 3rd (7:48.24)
- Heat 4: placed 6th (8:26.96)
- Repechage 4: placed 6th (8:47.45)
- Heat 3: placed 3rd (7:47.82)
- Repechage 2: placed 1st (7:18.44)
- Semi-final 1: placed 1st (7:49.42)
- A Final: placed 4th (7:13.84)
- Heat 2: placed 3rd (7:56.02)
- Repechage 1: placed 2nd (7:26.18)
- Semi-final 1: placed 5th (8:05.29)
- B Final: result (SCR)
- Heat 1: placed 3rd (7:50.71)
- Repechage 1: placed 1st (7:07.65)
- A Final: placed 2nd (7:04.29)
- Heat 1: placed 5th (8:17.98)
- Repechage 1: placed 7th (7:47.51)
- Heat 2: placed 5th (8:35.16)
- Repechage 1: placed 8th (8:04.94)
- Heat 1: placed 4th (7:56.88)
- Repechage 1: placed 1st (7:17.52)
- A Final: placed 6th (7:31.54)
- Heat 2: placed 4th (8:21.01)
- Repechage 2: placed 3rd (7:29.70)
- A Final: placed 7th (7:38.23)
- Heat 2: placed 3rd (8:18.22)
- Repechage 1: placed 5th (7:49.14)
WKOC
club
Waikato
wk
Coached by: Taylor Jacobs
- Heat 1: placed 8th (8:43.25)
- Repechage 1: placed 6th (8:01.19)
- Heat 3: placed 4th (8:55.62)
- Semi-final 2: placed 5th (9:01.63)
- B Final: placed 5th (9:04.59)
- Heat 2: placed 3rd (8:52.89)
- Semi-final 2: placed 2nd (8:50.93)
- A Final: placed 6th (8:59.22)
WKOC
club
Waikato
wk
Coached by: Ben Tyson
- Heat 2: placed 4th (6:30.99)
- Repechage 2: placed 1st (6:31.48)
- A Final: placed 3rd (6:31.95)
WKOC
club
Waikato
wk
Coached by: Don Baron
- Heat 2: placed 7th (8:01.47)
- Heat 1: placed 7th (7:44.07)
WKOC
club
Waikato
wk
Sam Cook (stroke), Heath MacEwan, Ali Henderson, Keeley Sexton, Max Nasmith, Luke Peters, Caleb Houghton, Brooklyn Elliott + Jakeb Stent (cox)
Coached by: Bruce Holden & Don Baron
WKOC
club
Waikato
wk
Joshua Gordon (stroke), Jack Read, Jesse Renner, Noah Kerbers, Casey Calver, Demetrius Crown-Harris, Hunter Moon, Beckham Raffan + Sam McArthur (cox)
Coached by: Bruce Jones & Scott Wilson
- Heat 3: placed 3rd (8:45.73)
- Semi-final 1: placed 7th (8:25.53)
- B Final: placed 7th (9:08.52)
WKOC
club
Waikato
wk
Coached by: Bruce Holden & Don Baron
WKOC
club
Waikato
wk
Coached by: Steve Wills
WKOC
club
Waikato
wk
Coached by: Mark Parry
- Heat 2: placed 6th (8:50.68)
- Repechage 2: placed 5th (9:28.88)
- Heat 1: placed 3rd (8:14.01)
- Repechage 4: placed 3rd (8:35.79)
- Semi-final 1: placed 6th (8:26.06)
- B Final: placed 2nd (8:14.62)
- Heat 3: result (DNS)