WESC
club
Auckland
au
Coached by: Jasper Ballantyne & Ged Campbell
- Heat 2: placed 3rd (6:52.45)
- Repechage 1: placed 1st (6:53.95)
- A Final: placed 3rd (6:38.96)
WESC
club
Auckland
au
Coached by: Jasper Ballantyne & Ged Campbell
- Heat 1: placed 6th (7:21.85)
- Repechage 1: placed 6th (7:34.88)
WESC
club
Auckland
au
Coached by: Ged Campbell & Abigail Parry
- Heat 1: placed 4th (7:25.91)
- Repechage 1: placed 6th (7:23.03)
- A Final: placed 8th (7:23.15)
- Heat 2: placed 4th (6:58.23)
- Semi-final 1: placed 7th (7:05.80)
- B Final: placed 6th (7:02.06)
- Heat 1: placed 6th (7:20.61)
- Repechage 1: placed 6th (7:23.72)
WESC
club
Auckland
au
Coached by: Jasper Ballantyne & Ged Campbell
- Heat 1: placed 3rd (6:34.95)
- Repechage 2: placed 3rd (7:03.02)
- A Final: placed 3rd (6:24.12)
- Heat 2: placed 3rd (8:32.04)
- Semi-final 2: placed 3rd (8:40.37)
- A Final: placed 4th (8:23.22)
WESC
club
Auckland
au
- Heat 2: placed 7th (8:22.77)
- Repechage 1: placed 6th (9:21.72)
WESC
club
Auckland
au
- Heat 1: placed 4th (7:48.41)
- Repechage 1: placed 4th (8:37.80)
WESC
club
Auckland
au
- Heat 2: placed 5th (7:50.97)
- Repechage 1: placed 4th (8:11.44)
- B Final: result (EXC)
- Heat 4: placed 4th (8:18.38)
- Repechage 1: result (SCR)
- Heat 3: placed 7th (8:29.66)
- Repechage 2: placed 5th (8:21.80)
- Heat 5: placed 6th (8:38.11)
- Repechage 3: placed 7th (8:45.80)
WESC
club
Auckland
au
Coached by: Ged Campbell & Abigail Parry
- Heat 1: placed 4th (7:34.24)
- Repechage 1: placed 2nd (7:39.11)
- A Final: placed 3rd (7:32.65)
- Heat 2: placed 6th (8:19.00)
- Repechage 1: placed 5th (8:03.98)
- Heat 2: placed 6th (7:33.34)
- Repechage 2: placed 4th (7:30.18)
WESC
club
Auckland
au
Coached by: Ged Campbell & David Vallance
- Heat 2: placed 4th (9:04.60)
- Repechage 1: placed 4th (8:14.83)
- A Final: placed 7th (8:05.19)
- Heat 1: placed 3rd (9:01.22)
- Repechage 1: placed 3rd (8:13.32)
- A Final: placed 5th (7:57.76)
- Heat 3: placed 5th (7:45.59)
- Heat 3: placed 4th (7:52.28)
- Repechage 1: placed 3rd (7:30.78)
- Semi-final 2: placed 5th (7:55.44)
- B Final: placed 3rd (7:30.12)
- Heat 2: placed 4th (8:27.61)
- Repechage 1: placed 6th (7:37.49)
- A Final: placed 7th (7:29.08)
WESC
club
Auckland
au
Coached by: Abigail Parry & Ged Campbell
WESC
club
Auckland
au
Coached by: Jasper Ballantyne & Ged Campbell
- Heat 2: placed 5th (6:41.91)
- Repechage 1: placed 4th (6:36.95)
- Heat 2: placed 5th (7:27.38)
- Heat 1: placed 8th (7:48.63)
WESC
club
Auckland
au
Erik Koefoed (stroke), Ben Samarji, Hamish Horne, Blake Koefoed, Jostien Leota-Butler, Cameron Patten, Samuel Wojcik, Jake Kitchen + Harry Molloy (cox)
Coached by: Jasper Ballantyne & Ged Campbell
- Heat 4: placed 5th (8:13.97)
- Repechage 1: placed 2nd (8:43.89)
- Semi-final 1: placed 3rd (8:19.47)
- A Final: placed 6th (8:10.48)
- Heat 2: placed 1st (8:07.96)
- Semi-final 2: placed 7th (8:37.31)
- B Final: placed 5th (8:28.66)