- Heat 2: placed 4th (7:42.38)
- Semi-final 1: placed 5th (7:44.82)
- B Final: placed 3rd (7:34.28)
WESC
club
Auckland
au
Coached by: Gerard Campbell
- Heat 1: placed 3rd (6:59.58)
- Repechage 1: placed 6th (7:29.35)
- A Final: placed 7th (6:39.39)
WESC
club
Auckland
au
Bethany Glenn (stroke), Abigail Parry, Rochelle Farmer, Laura James, Jasmine Brake, Eden Kelleher, Colombe de Rouvroy, Danielle Vandermeer + Kate Leaming (cox)
Coached by: Gerard Campbell
- Heat 3: placed 6th (8:13.23)
- Repechage 2: placed 1st (8:04.59)
- Semi-final 2: placed 7th (7:41.28)
- B Final: placed 1st (7:37.02)
WESC
club
Auckland
au
Coached by: Gerard Campbell
- Heat 3: placed 3rd (7:52.52)
- Repechage 2: placed 1st (7:15.83)
- Semi-final 1: placed 3rd (7:18.73)
- A Final: placed 5th (7:23.41)
WESC
club
Auckland
au
Coached by: Gerard Campbell
- Heat 4: placed 3rd (8:26.45)
- Repechage 3: placed 2nd (7:25.49)
- Semi-final 1: placed 6th (7:38.11)
- B Final: placed 2nd (7:40.14)
- Heat 1: placed 5th (8:53.75)
- Repechage 1: result (SCR)
- Heat 2: placed 3rd (8:56.76)
- Repechage 8: placed 2nd (8:18.74)
- Heat 1: placed 6th (9:32.55)
- Repechage 5: placed 2nd (8:28.36)
- Heat 1: placed 7th (8:34.24)
- Repechage 2: placed 5th (9:12.15)
- Heat 2: placed 3rd (7:41.10)
- Repechage 1: placed 2nd (8:27.82)
- A Final: placed 6th (7:39.67)
WESC
club
Auckland
au
Coached by: Gerard Campbell
- Heat 1: placed 2nd (6:38.14)
- Semi-final 2: placed 2nd (6:29.23)
- A Final: placed 2nd (6:19.61)
WESC
club
Auckland
au
Coached by: Gerard Campbell
- Heat 2: placed 4th (6:57.88)
- Repechage 2: placed 4th (7:19.35)
WESC
club
Auckland
au
Coached by: Gerard Campbell
- Heat 5: placed 1st (6:58.81)
- Semi-final 1: placed 1st (7:01.50)
- A Final: placed 2nd (6:58.89)
WESC
club
Auckland
au
Coached by: Gerard Campbell
- Heat 2: result (SCR)
WESC
club
Auckland
au
- Heat 1: placed 4th (8:56.67)
- Repechage 3: placed 7th (10:17.46)
WESC
club
Auckland
au
- Heat 3: placed 6th (9:26.52)
- Repechage 3: placed 4th (10:00.02)
WESC
club
Auckland
au
- Heat 4: placed 7th (9:02.02)
- Repechage 3: placed 6th (10:09.96)