NSHC
club
Auckland
au
Coached by: Mat Jensen
- Heat 2: placed 5th (7:12.14)
- Repechage 1: placed 5th (7:29.09)
- A Final: placed 8th (6:47.79)
NSHC
club
Auckland
au
Coached by: Lauren Tilson
- Heat 1: placed 2nd (8:23.40)
- Repechage 1: placed 1st (7:57.43)
- A Final: placed 5th (7:59.18)
NSHC
club
Auckland
au
Coached by: Lauren Tilson
- Heat 1: placed 5th (8:53.99)
- Repechage 2: placed 3rd (8:32.08)
- A Final: placed 6th (8:17.47)
NSHC
club
Auckland
au
Coached by: Roger Whiteparsons & Barrie Mabbott
NSHC
club
Auckland
au
Coached by: Chris Brake
NSHC
club
Auckland
au
Olivia White-Parsons (stroke), Claudia Waite, Sophie Wallace, Sophie Salt, Taylor Catchpole, Natasha Abel, Florence Layburn, Danielle Hewett + Amber Fordham (cox)
Coached by: Barrie Mabbott & Roger White-Parsons
- Heat 2: placed 3rd (8:06.90)
- Semi-final 2: placed 4th (7:21.77)
- A Final: placed 4th (7:25.17)
- Heat 3: placed 1st (7:55.97)
- Semi-final 1: placed 4th (7:29.22)
- A Final: placed 8th (7:35.20)
- Heat 1: placed 5th (8:03.97)
- Repechage 1: placed 1st (8:04.77)
- Semi-final 1: placed 7th (7:37.88)
- B Final: result (SCR)
- Heat 2: placed 2nd (7:47.78)
- Repechage 2: placed 1st (8:04.48)
- A Final: placed 4th (7:49.21)
- Heat 1: placed 3rd (8:13.75)
- Repechage 2: placed 2nd (8:19.97)
- A Final: placed 7th (8:05.65)
NSHC
club
Auckland
au
Coached by: Roger Whiteparsons & Barrie Mabbott
- Heat 2: placed 1st (7:43.73)
- Semi-final 2: placed 1st (7:18.25)
- A Final: placed 4th (7:19.66)
- Heat 1: placed 6th (10:21.01)
- Repechage 1: placed 2nd (9:31.78)
- A Final: placed 6th (8:57.04)
- Heat 2: placed 5th (10:04.63)
- Repechage 1: placed 3rd (9:55.34)
- A Final: placed 5th (8:46.38)
- Heat 1: result (SCR)
NSHC
club
Auckland
au
Coached by: Roger Whiteparsons & Barrie Mabbott
NSHC
club
Auckland
au
Coached by: Roger Whiteparsons & Barrie Mabbott
- Heat 3: placed 2nd (8:39.96)
- Semi-final 2: placed 4th (7:58.54)
- A Final: placed 6th (7:53.61)
- Heat 1: placed 2nd (8:47.95)
- Repechage 1: placed 1st (8:31.79)
- Semi-final 2: placed 3rd (7:38.77)
- A Final: placed 8th (7:38.95)
NSHC
club
Auckland
au
Coached by: Lauren Tilson
- Heat 1: placed 5th (8:50.44)
- Repechage 1: placed 6th (9:49.89)
- A Final: placed 8th (8:48.72)
NSHC
club
Auckland
au
Coached by: Chris Brake
NSHC
club
Auckland
au
Coached by: Roger Whiteparsons & Barrie Mabbott
NSHC
club
Auckland
au
Coached by: Mat Jensen
- Heat 2: placed 3rd (6:40.63)
- Semi-final 2: placed 5th (6:32.60)
- B Final: result (SCR)
NSHC
club
Auckland
au
Coached by: Barrie Mabbott & Roger White-Parsons
NSHC
club
Auckland
au
Coached by: Roger Whiteparsons & Barrie Mabbott
- Heat 2: placed 5th (8:06.45)
- Repechage 1: placed 2nd (8:29.87)
- A Final: placed 8th (8:08.57)
- Heat 1: placed 2nd (8:18.97)
- Repechage 1: result (CANCELLED)
- A Final: placed 4th (8:13.80)
NSHC
club
Auckland
au
Coached by: Mat Jensen
- A Final: result (SCR)
NSHC
club
Auckland
au
Coached by: Mat Jensen
- Heat 2: placed 2nd (6:49.27)
- Repechage 2: placed 2nd (7:10.05)
- A Final: placed 7th (6:50.42)
NSHC
club
Auckland
au
Coached by: Mat Jensen
NSHC
club
Auckland
au
Alicia Oswald (stroke), Carmen Haybittle, Jessie Bullians, Kaitlin Jaeger, Caitlin Janes, Annabella Simmons, Leah Slykerman, Lea Ilic + Megan Harrison (cox)
Coached by: Lauren Tilson
NSHC
club
Auckland
au
- Heat 1: result (SCR)
NSHC
club
Auckland
au
Coached by: Roger Whiteparsons & Barrie Mabbott