WELC
club
Wellington
we
Vanessa McCormack (stroke), Bernadette Fischer, Laura-Meg McGlone, Valerie Chan + Breidi McDonald (cox)
Coached by: Joe O'Neill & Nina Brown
WELC
club
Wellington
we
Coached by: Joe O'Neill & Nina Brown
- Heat 1: placed 4th (7:54.57)
- Repechage 2: placed 3rd (7:55.68)
- A Final: placed 8th (8:10.35)
WELC
club
Wellington
we
Coached by: Joe O'Neill
WELC
club
Wellington
we
David Burnett (stroke), Joel Rihari Watene, Alex McVicker, Blaine Abraham, Josh Williams, Brad Carter, Matthew Davies, Daniel Benton + Ceri Armit (cox)
Coached by: Chris Jones
- Heat 2: result (DNS)
WELC
club
Wellington
we
Coached by: Chris Jones & Richard May
- Heat 1: placed 6th (8:02.28)
- Repechage 1: placed 7th (8:10.81)
- Heat 2: placed 3rd (7:20.55)
- Repechage 1: placed 4th (7:24.93)
- Heat 1: placed 3rd (7:18.46)
- Repechage 2: placed 2nd (7:26.51)
- A Final: placed 6th (9:06.72)
WELC
club
Wellington
we
Coached by: Joe O'Neill
- Heat 1: placed 5th (7:16.39)
- Repechage 1: result (DNS)
- Heat 3: placed 4th (9:02.49)
- Semi-final 2: placed 8th (8:45.22)
- B Final: result (SCR)
WELC
club
Wellington
we
- Heat 2: placed 1st (7:53.19)
- Semi-final 2: placed 3rd (9:59.29)
- A Final: placed 7th (9:15.65)
- Heat 3: placed 5th (8:19.08)
- Repechage 1: placed 4th (8:24.70)
- Heat 5: placed 3rd (8:18.20)
- Repechage 4: placed 1st (7:43.76)
- Semi-final 2: placed 5th (9:27.34)
- B Final: placed 2nd (8:52.09)
- Heat 1: placed 3rd (8:22.99)
- Repechage 2: placed 1st (8:23.75)
- A Final: placed 3rd (8:49.81)
WELC
club
Wellington
we
Vanessa McCormack (stroke), Bernadette Fischer, Laura-Meg McGlone, Valerie Chan + Breidi McDonald (cox)
Coached by: Joe O'Neill & Nina Brown
- Heat 1: placed 4th (8:06.29)
- Repechage 2: placed 2nd (8:21.02)
- A Final: placed 3rd (8:38.13)
WELC
club
Wellington
we
Coached by: Joe O'Neill & Nina Brown
- Heat 2: placed 5th (8:26.18)
- Repechage 2: placed 6th (8:46.15)
- Heat 3: placed 4th (8:58.52)
- Semi-final 2: placed 6th (12:38.06)
- B Final: placed 5th (10:08.39)
WELC
club
Wellington
we
Coached by: Chris Jones
- Heat 1: placed 3rd (7:34.17)
- Repechage 1: placed 4th (7:35.27)
- A Final: placed 3rd (7:39.10)
WELC
club
Wellington
we
Coached by: Chris Jones & Dick Joyce
- Heat 2: placed 1st (6:29.62)
- Semi-final 2: placed 2nd (6:46.43)
- A Final: placed 5th (6:17.87)
WELC
club
Wellington
we
Samantha Beveridge (stroke), Maya Williams, Jennifer Acton-Phillips, Anna Thomson + Breidi McDonald (cox)
Coached by: Joe O'Neill
WELC
club
Wellington
we
Coached by: Chris Jones & Dick Joyce
- Heat 1: placed 4th (7:01.80)
- Semi-final 2: placed 5th (7:22.89)
- B Final: placed 4th (6:58.28)
WELC
club
Wellington
we
Coached by: Lua Tuiomanufili & Ceri Armit
WELC
club
Wellington
we
Clare Weterings (stroke), Jessica Hickey, Bernadette Fischer, Vanessa McCormack, Laura-Meg McGlone, Valerie Chan, Adelaide Brown, Kim Ross + Breidi McDonald (cox)
Coached by: Joe O'Neill & Nina Brown
- Heat 2: placed 3rd (7:17.65)
- Repechage 1: placed 1st (7:14.45)
- Semi-final 2: placed 5th (7:28.95)
- B Final: placed 1st (7:28.44)
- Heat 3: placed 5th (7:36.86)
- Repechage 4: placed 3rd (7:23.69)
- Semi-final 1: placed 7th (7:43.22)
- B Final: result (SCR)
- Heat 3: placed 7th (8:14.85)
- Repechage 2: placed 6th (8:20.92)
- Heat 2: placed 6th (10:19.66)
- Repechage 3: placed 5th (9:27.42)
- Heat 4: placed 6th (10:22.35)
- Repechage 1: placed 6th (9:41.74)