- Heat 2: placed 3rd (8:11.31)
- Semi-final 2: placed 4th (8:00.87)
- A Final: placed 7th (8:06.61)
- Heat 1: placed 7th (8:45.45)
- Repechage 1: placed 5th (8:53.69)
- B Final: placed 7th (8:41.07)
- Heat 2: placed 7th (7:41.83)
- Repechage 1: placed 6th (8:00.82)
AVNC
club
Canterbury
ca
Coached by: Dale Maher
AVNC
club
Canterbury
ca
Coached by: Dale Maher
- Heat 1: placed 2nd (7:28.81)
- Repechage 1: placed 1st (7:36.34)
- A Final: placed 3rd (7:23.61)
- Heat 1: placed 2nd (6:47.72)
- Semi-final 2: placed 1st (6:42.92)
- A Final: placed 4th (6:34.81)
AVNC
club
Canterbury
ca
James Lilley (stroke), Fergus Porteous, Lachlan van Bysterveldt, Coner Houghton + Katie Middleton-Tansey (cox)
- Heat 2: placed 2nd (6:54.24)
- Semi-final 1: placed 8th (7:04.55)
- B Final: placed 4th (6:47.27)
- Heat 4: placed 5th (8:23.06)
- Repechage 1: placed 2nd (8:25.24)
- Semi-final 1: placed 8th (7:57.05)
- B Final: placed 5th (8:25.47)
- Heat 2: placed 2nd (7:22.24)
- Semi-final 1: placed 8th (7:10.52)
- B Final: placed 4th (7:08.84)
- Heat 3: placed 6th (7:40.68)
- Repechage 2: placed 2nd (7:42.86)
- Semi-final 1: placed 7th (7:03.32)
- B Final: placed 5th (7:11.23)
- Heat 4: placed 6th (8:06.71)
- Repechage 3: placed 7th (8:29.01)
- Heat 2: result (SCR)
AVNC
club
Canterbury
ca
Coached by: Dale Maher
AVNC
club
Canterbury
ca
Coached by: Dale Maher
- Heat 2: placed 4th (8:53.72)
- Repechage 1: result (CANCELLED)
- A Final: placed 5th (7:59.70)
AVNC
club
Canterbury
ca
Coached by: Dale Maher
- Heat 2: placed 2nd (7:42.46)
- Repechage 2: placed 1st (7:33.21)
- A Final: placed 2nd (6:56.76)
AVNC
club
Canterbury
ca
Coached by: Dale Maher
- Heat 1: placed 4th (8:06.70)
- Repechage 1: placed 3rd (7:53.38)
- A Final: placed 7th (7:14.87)
- Heat 1: placed 6th (7:02.73)
- Repechage 1: placed 5th (6:40.36)
- Heat 1: placed 8th (7:15.49)
- Repechage 1: placed 7th (6:52.43)
- Heat 2: placed 8th (7:06.31)
- Repechage 2: placed 6th (6:50.73)
AVNC
club
Canterbury
ca
Lauren Clark (stroke), Phoebe Spoors, Kate MacDonald, Beth Jagusch, Brittany Smith, Holly Fletcher, Kate Dore, Rachel Kennedy + Penny Buckley (cox)
Coached by: Dale Maher
- Heat 3: placed 8th (7:41.22)
- Heat 3: placed 5th (7:10.70)
- Heat 2: placed 7th (8:54.93)
- Repechage 2: placed 4th (9:07.52)
- Heat 1: placed 6th (8:45.74)
- Repechage 2: result (SCR)
- Heat 3: placed 4th (8:36.01)
- Semi-final 2: placed 7th (8:22.84)
- B Final: placed 5th (9:13.49)
- Heat 5: placed 5th (7:53.64)
- Repechage 4: placed 4th (8:12.15)
- Heat 2: placed 3rd (7:40.68)
- Repechage 3: placed 5th (8:02.71)
- Heat 4: result (NRR)
- Heat 1: placed 7th (8:28.30)
- Repechage 4: placed 6th (8:27.72)
- Heat 4: result (NRR)