- Race 1: placed 1st
- Race 1: placed 4th
- Race 1: placed 7th
- Race 1: placed 6th
STAC
club
Wellington
we
Coached by: Roy Pickard
- Race 1: placed 2nd (+13.8)
- Race 1: placed 1st (0.0)
- Race 1: result (SCR)
- Race 1: result (SCR)
- Race 1: result (SCR)
- Race 2: placed 5th (+54.3)
- Race 2: placed 6th (+1:21.0)
- Race 3: placed 1st (0.0)
- Race 3: placed 4th (02:08.3)
STAC
club
Wellington
we
WLCO
school
Wellington
we
Morgan Harrison (stroke), Munro Short, Lebron Tuala-Fata, Finn Barker, Daniel Wong, James Johnston, Enzo Vatselias, Will Scott + Monty McKeefry (cox)
Coached by: Connor Moore & Fergus Murray
- Race 1: placed 1st (0.0)
STAC
club
Wellington
we
WLGC
school
Wellington
we
Maeghan Casey (stroke), Caitlin Revell, Taylor Bryers, Anna Tirikatene, Louise Cameron, Emily Rampton, Meg Rongen, Ella Rongen + Charlotte Dunne (cox)
Coached by: Alan Greer
- Race 1: placed 2nd (+3.7)
STAC
club
Wellington
we
Teneka Te Moananui (stroke), Bianca Martin, Ella Craig, Emily Cass, Georgia Thirkell, Isabella Pennington, Paige Tholen, Ella Soper + Rachel Vass (cox)
Coached by: Roy Pickard
- Race 1: placed 4th
STAC
club
Wellington
we
Imogen Hetariki (stroke), Alex Colson-Clark, Mackenzie Morgan, Izzy Gilmore, Sophie Attard, Odette Masters, Coco Boswell, Sylvie Kynaston + Jessica Corney (cox)
- Race 1: placed 3rd (+32.9)
STAC
club
Wellington
we
Neesha Dixon (stroke), Ella Murdoch, Holly Alloway, Amelia Buur, Poppy Lawton, Lily Cooper, Pip Crowley, Hazel Hall + Izzy Rumble (cox)
- Race 2: placed 4th (+14.2)
STAC
club
Wellington
we
Melissa Bray (stroke), Emily Liddell, Francie Morrow, Sara McFall, Charlotte Denny, Megan Simmons, Amy McMullan, Anne Trappitt + Liam Avery (cox)
- Race 2: placed 3rd (+13.3)
STAC
club
Wellington
we
May Hodgkinson (stroke), Eleanor White, Heather Miller, Niccy Holdsworth, Sophie McKeogh, Amy Wills, Gaby Thompson, Emma Douglass + Lara Hudson (cox)
Coached by: Nikki Cryer & Maya Williams
- Race 2: placed 2nd (+8.5)
- Race 1: placed 1st (0.0)
- Race 1: placed 3rd (+15.2)
- Race 1: placed 5th (+35.0)
- Race 2: placed 4th (+13.9)
- Race 2: placed 1st (0.0)
- Race 2: placed 6th (+37.0)
- Race 2: placed 5th (+21.5)
- Race 2: result (SCR)
- Race 1: placed 2nd (+1.3)
- Race 1: placed 5th (+1:44.9)
- Race 2: placed 3rd (+19.6)
- Race 2: placed 1st (0.0)
- Race 2: placed 2nd (+8.7)
STAC
club
Wellington
we
Coached by: Roy Pickard
- Race 1: placed 1st (0.0)
STAC
club
Wellington
we
Coached by: Nikki Cryer & Maya Williams
- Race 1: result (DNS)
- Race 2: result (DNS)
- Race 2: placed 2nd (+5.7)
- Race 2: result (DNS)
STAC
club
Wellington
we
Coached by: Roy Pickard
- Race 3: placed 2nd
STAC
club
Wellington
we
Coached by: Lawrence Henderson
- Race 1: placed 1st
STAC
club
Wellington
we
WLCO
school
Wellington
we
Coached by: Brook Walker & Harry Beasley
- Race 1: placed 4th
STAC
club
Wellington
we
WLCO
school
Wellington
we
Coached by: Brook Walker & Harry Beasley
- Race 1: placed 5th
- Race 1: placed 2nd
STAC
club
Wellington
we
WLCO
school
Wellington
we
Jack Allen-Russell (stroke), Mackenzie Horwood-Verstappen, Will Hausmann, Caleb Meijer + Hugo Lethbridge (cox)
- Race 1: placed 3rd
- Race 1: placed 2nd
- Race 2: result (DNF)
- Race 2: placed 3rd
- Race 3: placed 4th
- Race 2: result (SCR)
- Race 1: placed 5th
STAC
club
Wellington
we
WLCO
school
Wellington
we
Munro Short (stroke), Arie Renner, Enzo Vatselias, Finn Barker, Lebron Tuala-Fata, Harry Sturgeon, James Johnston, Henri Bann + Monty McKeefry (cox)
Coached by: Harry Beasley & Catherine Duffin
- Race 1: placed 2nd
STAC
club
Wellington
we
WLGC
school
Wellington
we
Harriet Leslie (stroke), Brooke Cederwall, Sophia Marshall, Emma Wellington, Tatyana Kooznetzoff, Emma Williams, Phoebe Pottinger, Ashley Toovey + Savannah Fowke-Short (cox)
Coached by: Ray Hamilton
- Race 1: placed 1st
- Race 1: result (SCR)
STAC
club
Wellington
we
Valerie Chan (stroke), Bernadette Fischer, Neesha Dixon, Vanessa McCormack, Bronte Tuffery, Maggie Quinn, Pip Crowley, Hazel Hall + Liam Avery (cox)
- Race 1: placed 2nd (+23.8)
STAC
club
Wellington
we
WLCO
school
Wellington
we
Will Scott (stroke), Henry Burley, Sam McGovern, Will Palmer, Morgan Harrison, Josiah Katene, Enzo Vatselias, Finn Barker + Jake Ross (cox)
Coached by: Connor Moore & Fergus Murray
- Race 1: result (DNS)
- Race 1: placed 4th (+18.9)
STAC
club
Wellington
we
WLGC
school
Wellington
we
Sophia Marshall (stroke), Emma Wellington, Tatyana Kooznetzoff, Emma Williams + Jasmine Paxton (cox)
Coached by: Ray Hamilton
- Race 1: result (DNS)
STAC
club
Wellington
we
Coached by: Roy Pickard
- Race 1: placed 1st (0.0)
STAC
club
Wellington
we
Coached by: Ray Hamilton
- Race 1: result (DNS)
STAC
club
Wellington
we
Coached by: Roy Pickard
- Race 1: placed 2nd (+10.9)
- Race 1: placed 1st (0.0)
- Race 1: placed 5th (+37.2)
- Race 1: placed 4th (+19.3)
- Race 1: placed 3rd (+16.1)
- Race 2: placed 6th (+2:11.3)
- Race 2: placed 2nd (+6.3)
- Race 3: placed 3rd (+33.9)
- Race 4: placed 1st (0.0)
- Race 3: placed 4th (+1:09.7)
STAC
club
Wellington
we
WLCO
school
Wellington
we
Coached by: Brook Walker & Harry Beasley
- Race 1: placed 5th (+18.5)
STAC
club
Wellington
we
WLCO
school
Wellington
we
Coached by: Brook Walker & Harry Beasley
- Race 1: placed 4th (+16.3)
STAC
club
Wellington
we
WLCO
school
Wellington
we
Coached by: Harry Beasley & Catherine Duffin
- Race 2: result (SCR)
STAC
club
Wellington
we
WLCO
school
Wellington
we
Coached by: Connor Moore & Fergus Murray
- Race 2: result (SCR)
- Race 1: placed 2nd (+7.5)
- Race 1: result (DNS)
- Race 2: placed 1st (0.0)
- Race 2: placed 2nd (+33.7)
STAC
club
Wellington
we
WLCO
school
Wellington
we
Cam Hall (stroke), Zane Goggin, Hugo Hibbert, Josiah Duffield, Ricky Kiddle, Edwin Laurenson, Zach Hough, Adam Smith + James Dunne (cox)
- Race 1: result (CANCELLED)
- Race 1: placed 1st (0.0)
- Race 2: placed 1st (0.0)
- Race 2: placed 4th (+2:49.5)
- Race 3: placed 1st (0.0)
STAC
club
Wellington
we
SCOT
school
Wellington
we
Charlie Ward (stroke), Louie Gibson-Scarlett, Robin Leverington, Maximilian Te Moananui + George Fyfe (cox)
- Race 1: placed 6th (+2:18.7)
STAC
club
Wellington
we
WLCO
school
Wellington
we
Coached by: Brook Walker & Harry Beasley
- Race 1: placed 5th (+39.7)
STAC
club
Wellington
we
WLCO
school
Wellington
we
Coached by: Brook Walker & Harry Beasley
- Race 1: placed 3rd (+8.4)
- Race 2: placed 4th (+1:59.8)
STAC
club
Wellington
we
WLCO
school
Wellington
we
Coached by: Harry Beasley & Catherine Duffin
- Race 2: placed 5th (+2:10.5)
STAC
club
Wellington
we
WLCO
school
Wellington
we
Coached by: Connor Moore & Fergus Murray
- Race 2: placed 3rd (+46.4)
- Race 1: placed 2nd
- Race 1: placed 5th
- Race 1: result (RET)
- Race 1: placed 4th
- Race 2: placed 3rd
- Race 2: placed 2nd
- Race 2: result (RET)
- Race 1: placed 1st (0.0)
- Race 1: placed 4th (+1:03.5)
- Race 2: result (NRR)
- Race 2: placed 2nd
- Race 2: placed 1st
STAC
club
Wellington
we
WLCO
school
Wellington
we
Caleb Meijer (stroke), Will Hastings, Mackenzie Horwood-Verstappen, Will Hausmann + Sam Paviour-Smith (cox)
- Race 2: result (NRR)
STAC
club
Wellington
we
WLCO
school
Wellington
we
Coached by: Brook Walker & Harry Beasley
- Race 2: placed 4th
- Race 2: result (SCR)
STAC
club
Wellington
we
WLGC
school
Wellington
we
Maeghan Casey (stroke), Caitlin Revell, Taylor Bryers, Anna Tirikatene, Louise Cameron, Emily Rampton, Alana Taggart, Unity Crabtree + Regina Custodio (cox)
Coached by: Alan Greer
- Race 2: placed 1st
STAC
club
Wellington
we
Teneka Te Moananui (stroke), Bianca Martin, Emily Cass, Georgia Thirkell, Isabella Pennington, Ella Craig, Paige Tholen, Ella Soper + Rachel Vass (cox)
Coached by: Roy Pickard
- Race 2: result (RET)
STAC
club
Wellington
we
Imogen Hetariki (stroke), Lucy Coltart, Mackenzie Morgan, Mia Murdoch, Sophie Attard, Jess Riddell, Odette Masters, Coco Boswell + Meg Shepherd (cox)
- Race 2: placed 2nd
STAC
club
Wellington
we
Coached by: Lawrence Henderson
- Race 1: result (CANCELLED)
- Race 1: result (CANCELLED)
STAC
club
Wellington
we
Coached by: Roy Pickard
- Race 1: result (CANCELLED)
- Race 1: result (CANCELLED)
STAC
club
Wellington
we
WLGC
school
Wellington
we
Coached by: Alan Greer
- Race 2: result (CANCELLED)
STAC
club
Wellington
we
WLGC
school
Wellington
we
Coached by: Alan Greer
- Race 2: result (CANCELLED)
STAC
club
Wellington
we
Coached by: Roy Pickard
- Race 2: result (CANCELLED)
STAC
club
Wellington
we
Coached by: Roy Pickard
- Race 2: result (CANCELLED)
- Race 3: result (CANCELLED)
- Race 4: result (CANCELLED)
STAC
club
Wellington
we
SCOT
school
Wellington
we
Rowan Farrell (stroke), Cade Watson, Hugo Campbell, Louie Gibson-Scarlett, Max Ward, Charlie Ward, Yusei Tada, Maximilian Te Moananui + George Scott (cox)
Coached by: Jo Kearney
- Race 1: result (CANCELLED)
STAC
club
Wellington
we
WLCO
school
Wellington
we
Hayden Rumble (stroke), George Murray, Elliot Willis, Jack Smith, Alisana Morris, George Egerton, Angus Cooper, Edward Dunne + Sam Paviour-Smith (cox)
Coached by: Brook Walker & Harry Beasley
- Race 2: result (CANCELLED)
STAC
club
Wellington
we
Coached by: Ray Hamilton
- Race 1: result (CANCELLED)
STAC
club
Wellington
we
Coached by: Roy Pickard
- Race 1: result (CANCELLED)
- Race 1: result (CANCELLED)
STAC
club
Wellington
we
Coached by: Roy Pickard
- Race 1: result (CANCELLED)
STAC
club
Wellington
we
WLGC
school
Wellington
we
Sophia Marshall (stroke), Emma Wellington, Tatyana Kooznetzoff, Emma Williams + Jasmine Paxton (cox)
Coached by: Ray Hamilton
- Race 1: result (CANCELLED)
STAC
club
Wellington
we
Coached by: Nikki Cryer & Maya Williams
- Race 2: result (CANCELLED)
STAC
club
Wellington
we
WLGC
school
Wellington
we
Coached by: Nikki Cryer & Maya Williams
- Race 2: result (CANCELLED)
STAC
club
Wellington
we
Coached by: Roy Pickard
- Race 2: result (CANCELLED)