- Race 2: placed 2nd (+14.9)
- Race 1: placed 3rd (+25.9)
- Race 1: placed 2nd (+04.2)
- Race 2: placed 3rd (+20.1)
- Race 1: placed 5th (01:54.1)
WELC
club
Wellington
we
Coached by: David Carr-Smith
- Race 3: placed 1st
WELC
club
Wellington
we
Coached by: Kim O'neill & Harry O'neill
- Race 2: placed 2nd
WELC
club
Wellington
we
Coached by: David Carr-Smith
- Race 3: placed 2nd
WELC
club
Wellington
we
Mereana Taylor (stroke), Natasha Pringle, Florence Underhill, Natasha Parrant + Wallis Greenslade (cox)
Coached by: Kim O'neill & Harry O'neill
- Race 2: placed 4th
WELC
club
Wellington
we
Coached by: Florence Blair
- Race 3: placed 4th
WELC
club
Wellington
we
Coached by: Florence Blair
- Race 3: placed 3rd
WELC
club
Wellington
we
Tim Loretto (stroke), Glen Matthew Gawe, Matthew Johnson, Jordan McCrystall, Dominic McCann, Aidan Roberts, Sho Grainger, Dylon van der Vental + Fraser McCabe (cox)
Coached by: Hamish Mitchell & Tina Manker
- Race 1: placed 2nd
- Race 1: placed 5th
- Race 2: placed 3rd (+19.8)
- Race 1: placed 1st (0.0)
- Race 1: placed 4th (+16.9)
WELC
club
Wellington
we
Coached by: Sean Durkin
- Race 1: placed 3rd
WELC
club
Wellington
we
Coached by: Catherine Duffin
- Race 2: placed 2nd (+11.7)
WELC
club
Wellington
we
Benjamin Rowan (stroke), Daniel Ward, Finn Patric Juhan O'Connor, Joseph Graham + Bailey Craig (cox)
Coached by: Lua Tuiomanufili & Michael Janis
- Race 2: placed 1st (0.0)
WELC
club
Wellington
we
Coached by: Lua Tuiomanufili & Michael Janis
- Race 1: result (NJ)
WELC
club
Wellington
we
Coached by: Lua Tuiomanufili & Toby Pearce
- Race 2: placed 4th (01:11.2)
- Race 1: placed 1st (10:36.12)
- Race 3: placed 3rd (01:00.6)
- Race 2: placed 4th (+57.8)
- Race 1: placed 2nd (+17.2)
- Race 2: result (SCR)
WELC
club
Wellington
we
Coached by: Joe O'neill
- Race 1: placed 2nd (+13.6)
WELC
club
Wellington
we
Coached by: Hamish Mitchell
- Race 1: placed 2nd (+42.3)
WELC
club
Wellington
we
Dominic McCann (stroke), Jamie Hindle-Daniels, Jordan McCrystall, Brandon Williams + Fraser McCabe (cox)
Coached by: Tina Manker
- Race 1: placed 3rd (01:07.2)
WELC
club
Wellington
we
Coached by: Sean Durkin
- Race 1: placed 1st (0.0)
WELC
club
Wellington
we
Coached by: Sean Durkin
- Race 1: placed 2nd (+19.8)
- Race 2: placed 2nd (+02.9)
- Race 2: placed 1st (0.0)
- Race 1: placed 4th (+36.4)
- Race 1: placed 5th (+37.3)
- Race 2: placed 4th (+57.7)
- Race 2: result (SCR)
- Race 1: placed 1st (0.0)
- Race 2: placed 1st (0.0)
- Race 1: placed 3rd (+19.4)
- Race 1: placed 5th (01:12.2)
WELC
club
Wellington
we
Coached by: Florence Blair
- Race 1: placed 4th (02:16.3)
WELC
club
Wellington
we
Coached by: Florence Blair
- Race 2: placed 5th (02:54)
WELC
club
Wellington
we
Coached by: David Carr-Smith
- Race 1: placed 5th (02:22.9)
WELC
club
Wellington
we
Joshua McKone (stroke), Alex Mitchell, Jordan Martin, Tayne Laird-Mahu, Tane Wahitapu, Allister Grange, Louis Bugaud, David Hack + Dion Blackmore (cox)
Coached by: Sean Durkin & Catherine Duffin
- Race 1: placed 2nd (+04.3)
WELC
club
Wellington
we
Finn Patric Juhan O'Connor (stroke), Jack Woodbury, Eamonn Carr, Thomas Simpson, Conor Geoghegan, Leo English, Paul Argue, Jack Murphy + Hugh Woodbury (cox)
Coached by: Lua Tuiomanufili & Michael Janis
- Race 1: placed 4th (+45.8)
WELC
club
Wellington
we
Dylon van der Vental (stroke), Glen Matthew Gawe, Dominic McCann, Severne Dawson, Aidan Roberts, Sho Grainger, Brandon Williams, Jamie Hindle-Daniels + James Marston (cox)
Coached by: Tina Manker & Conor Mercer
- Race 1: placed 5th (01:34.6)
- Race 1: result (SCR)
- Race 2: result (SCR)
WELC
club
Wellington
we
Coached by: Joe O'neill
- Race 1: placed 1st
WELC
club
Wellington
we
Coached by: Nick Tonkin
- Race 1: placed 3rd
WELC
club
Wellington
we
Claudia Cunningham (stroke), Neakiry Kivi, Maddie Ferrier, Olivia Hartshorne + Grace Habershon (cox)
Coached by: David Carr-Smith
- Race 1: placed 6th (03:16.5)
- Race 2: placed 3rd (+27.0)
- Race 1: placed 2nd (+13.9)
- Race 1: result (NJ)
- Race 2: placed 4th (+58.1)
WELC
club
Wellington
we
Hannah Comans (stroke), Sashja Dyer, Beatrice Hooper, Madeline Whyte, Hannah Ward, Charlotte Stephen, Greta Morrison, Laura Heycoop + Annabel Johnstone (cox)
Coached by: David Carr-Smith
- Race 1: placed 2nd
WELC
club
Wellington
we
Natasha Bull (stroke), Alice Parle, Mereana Taylor, Claudette Wicks, Florence Underhill, Natasha Pringle, Jordan Compton, Natasha Parrant + Wallis Greenslade (cox)
Coached by: Kim O'neill & Harry O'neill
- Race 1: placed 1st
WELC
club
Wellington
we
Coached by: Chris Jones
- Race 2: placed 2nd (+19.1)
WELC
club
Wellington
we
Coached by: Lua Tuiomanufili & Michael Janis
- Race 1: placed 3rd (+56.2)
WELC
club
Wellington
we
Coached by: Lua Tuiomanufili & Toby Pearce
- Race 1: placed 4th (01:08.7)
WELC
club
Wellington
we
Grace Errington (stroke), Estelle Adlam, Ranie Luia'ana, Lise Jansen-Luke, Melissa Blackmore, Natasha Healy, Isobel McIntyre, Laila Smith + Charlotte Su (cox)
Coached by: Florence Blair
- Race 1: placed 4th (01:51.7)
WELC
club
Wellington
we
Claudia Cunningham (stroke), Maddie Ferrier, Meggie Morrison, Neakiry Kivi, Olivia Hartshorne, Olivia Hausmann, Olivia Smith, Ruby Leverington + Annabel Johnstone (cox)
Coached by: David Carr-Smith
- Race 1: placed 5th (03:00.1)
WELC
club
Wellington
we
Coached by: Kim O'neill & Harry O'neill
- Race 1: placed 2nd (01:17.8)
WELC
club
Wellington
we
Coached by: Nick Tonkin
- Race 1: result (SCR)
WELC
club
Wellington
we
Coached by: David Carr-Smith
- Race 2: placed 3rd (+59.5)
WELC
club
Wellington
we
Coached by: David Carr-Smith
- Race 1: placed 3rd (02:36.8)
WELC
club
Wellington
we
Charlotte Robertson (stroke), Kate Jordan, Francie Morrow, Maya Williams, Krystal Melendez, Rachel Masson, Elyse Rothery, Christine Phillips + Sara McFall (cox)
Coached by: Joe O'neill
- Race 1: placed 4th
WELC
club
Wellington
we
Coached by: Sean Durkin & Catherine Duffin
- Race 1: placed 5th (01:09.7)
WELC
club
Wellington
we
Coached by: Sean Durkin
- Race 1: placed 4th (01:08.1)
WELC
club
Wellington
we
Benjamin Rowan (stroke), Daniel Ward, Finn Patric Juhan O'Connor, Joseph Graham + Hugh Woodbury (cox)
Coached by: Lua Tuiomanufili & Michael Janis
- Race 1: result (NJ)
WELC
club
Wellington
we
William Fahey (stroke), Angus Todd, Griffin Hunt, Hayden Robertson, Dimitrios Kotrotsos, Kyle Malone, Mark Brocklehurst, Josh Blackmore + Dion Blackmore (cox)
Coached by: Chris Jones & Sean Durkin
- Race 1: placed 2nd (+08.9)
WELC
club
Wellington
we
Rhodes Featherston (stroke), Jack Woodbury, Eamonn Carr, Joshua Ngaia, Gus Stone, Thomas Simpson, Conor Geoghegan, Jack Murphy + Hugh Woodbury (cox)
Coached by: Lua Tuiomanufili & Toby Pearce
- Race 1: placed 6th (01:41)