TRGG
school
Bay of Plenty
bp
|
Coached by: Andrew Ede & Caitlyn Wardell
|
||||
CARM
school
Auckland
au
|
Coached by: Cris Brake
|
||||
SHGH
school
Waikato
wk
|
Coached by: Duncan Grant & Alana Schuler
|
||||
WEGC
school
Wellington
we
|
Coached by: Christie Davis
|
||||
WNGC
school
Wanganui/Manawatu
wa
|
Coached by: Bob Evans
|
||||
MACL
school
Auckland
au
|
Coached by: Bradyn Watson
|
||||
STMW
school
Wellington
we
|
Coached by: Kim O'Neill
|
||||
GGHS
school
Gisborne
gi
|
Coached by: Alex Hyland
|
||||
OTUM
school
Bay of Plenty
bp
|
Coached by: Alan McLean & Nick Hanna
|
||||
STPC
school
Waikato
wk
|
Coached by: Janey Wackrow & Amy Stevenson
|
||||
WHAK
school
Bay of Plenty
bp
|
Coached by: Tysh Spargo & Peter Olifiers
|
||||
TEAW
school
Waikato
wk
|
Coached by: Wayne Asplin & Allen Loomb
|
||||
STKT
school
Auckland
au
|
Coached by: Rob Ryan & Olivia Hofer
|
||||
STPC
school
Waikato
wk
|
Coached by: Janey Wackrow & Robin Crooks
|
||||
WHGG
school
Northland
nt
|
Coached by: Chris Williams
|
||||
WNHS
school
Wanganui/Manawatu
wa
|
Coached by: Peter Smith & Dave Dudley
|
Heat 1 Progression: 1,2->FA +2 Fastest 3rd; 3-5->FB +1NF |
||||
SHGH
school
Waikato
wk
|
Coached by: Duncan Grant & Alana Schuler
|
|||
STMW
school
Wellington
we
|
Coached by: Kim O'Neill
|
|||
WNHS
school
Wanganui/Manawatu
wa
|
Coached by: Peter Smith & Dave Dudley
|
|||
STPC
school
Waikato
wk
|
Coached by: Janey Wackrow & Robin Crooks
|
|||
WHGG
school
Northland
nt
|
Coached by: Chris Williams
|
|||
MTAL
school
Auckland
au
|
Coached by: Div Kumar & Charlotte Pearce
|
|||
STKT
school
Auckland
au
|
Coached by: Rob Ryan & Georgia Evans
|
|||
SPLH
school
Waikato
wk
|
Coached by: Ashlee Numa & Tilly Young
|
|||
Heat 2 Progression: 1,2->FA +2 Fastest 3rd; 3-5->FB +1NF |
||||
CARM
school
Auckland
au
|
Coached by: Cris Brake
|
|||
MACL
school
Auckland
au
|
Coached by: Bradyn Watson
|
|||
GGHS
school
Gisborne
gi
|
Coached by: Alex Hyland
|
|||
WHAK
school
Bay of Plenty
bp
|
Coached by: Tysh Spargo & Peter Olifiers
|
|||
TEAW
school
Waikato
wk
|
Coached by: Wayne Asplin & Allen Loomb
|
|||
STKT
school
Auckland
au
|
Coached by: Rob Ryan & Olivia Hofer
|
|||
SAMU
school
Wellington
we
|
Coached by: Heather Scott & Ruby Leverington
|
|||
STMW
school
Wellington
we
|
Coached by: Kim O'Neill
|
|||
Heat 3 Progression: 1,2->FA +2 Fastest 3rd; 3-5->FB +1NF |
||||
TRGG
school
Bay of Plenty
bp
|
Coached by: Andrew Ede & Caitlyn Wardell
|
|||
WEGC
school
Wellington
we
|
Coached by: Christie Davis
|
|||
WNGC
school
Wanganui/Manawatu
wa
|
Coached by: Bob Evans
|
|||
OTUM
school
Bay of Plenty
bp
|
Coached by: Alan McLean & Nick Hanna
|
|||
STPC
school
Waikato
wk
|
Coached by: Janey Wackrow & Amy Stevenson
|
|||
HAMG
school
Waikato
wk
|
Coached by: Taylor Jacobs & Ashlea Quirk
|
|||
DIOC
school
Auckland
au
|
Coached by: Hanne Mellsop
|
|||
SAMU
school
Wellington
we
|
Coached by: Heather Scott & Ruby Leverington
|