- Heat 3: placed 5th (8:09.46)
- Heat 3: placed 6th (8:21.36)
WLCO
school
Wellington
we
Coached by: Brook Walker & Harry Beasley
- Heat 3: placed 6th (7:15.87)
WLCO
school
Wellington
we
Coached by: Brook Walker & Harry Beasley
WLCO
school
Wellington
we
Coached by: Sean Durkin & Liam Stevens
WLCO
school
Wellington
we
Coached by: Sean Durkin & Liam Stevens
- Heat 3: placed 7th (7:06.78)
WLCO
school
Wellington
we
Mackenzie Horwood-Verstappen (stroke), Ethan Graham, Griffin Maaka, George Murray + Sam Paviour-Smith (cox)
Coached by: Brook Walker & Harry Beasley
WLCO
school
Wellington
we
Josiah Katene (stroke), Munro Short, Morgan Harrison, Will Palmer, Enzo Vatselias, Harry Sturgeon, Sam McGovern, Henry Burley + Hugo Lethbridge (cox)
Coached by: Catherine Duffin & Connor Moore
- A Final: placed 7th (7:17.04)
WLCO
school
Wellington
we
Coached by: Sean Durkin & Liam Stevens
- Heat 2: placed 6th (7:23.21)
- Heat 3: placed 5th (7:48.36)
- Heat 5: placed 2nd (7:42.05)
- Semi-final 1: placed 3rd (7:44.41)
- A Final: placed 6th (7:44.22)
- Heat 1: placed 3rd (8:07.75)
- Semi-final 1: placed 8th (8:04.22)
- B Final: placed 7th (8:05.75)
- Heat 2: placed 8th (8:40.50)
WLCO
school
Wellington
we
Coached by: Catherine Duffin & Connor Moore
- Heat 5: placed 1st (7:17.68)
- Semi-final 2: placed 3rd (7:15.96)
- A Final: placed 5th (7:01.22)
WLCO
school
Wellington
we
Coached by: Catherine Duffin & Fergus Murray
- Heat 4: placed 7th (8:09.02)
WLCO
school
Wellington
we
Coached by: Catherine Duffin & Connor Moore
- Heat 2: placed 6th (7:54.56)
WLCO
school
Wellington
we
Coached by: Catherine Duffin & Fergus Murray
WLCO
school
Wellington
we
Coached by: Catherine Duffin & Connor Moore
- Heat 1: placed 8th (8:15.51)
WLCO
school
Wellington
we
Mackenzie Horwood-Verstappen (stroke), Ethan Graham, Griffin Maaka, Will Hausmann, Arie Renner, George Egerton, Elliot Willis, George Murray + Thomas Collison (cox)
Coached by: Brook Walker & Harry Beasley
- Heat 2: placed 6th (7:29.97)
WLCO
school
Wellington
we
Coached by: Sean Durkin & Brook Walker
- Heat 3: placed 6th (7:18.82)
- Heat 1: placed 7th (9:17.31)
WLCO
school
Wellington
we
Josiah Katene (stroke), Alisana Morris, Luke Dance, Jacob Rhodes, Will Palmer, Munro Short, Morgan Harrison, Henry Burley + James Dunne (cox)
Coached by: Catherine Duffin & Fergus Murray
WLCO
school
Wellington
we
Will Scott (stroke), Finn Barker, Bryn Jones, Sam McGovern, Harry Sturgeon, Henri Bann, James Johnston, Daniel Wong + Jake Ross (cox)
Coached by: Catherine Duffin & Connor Moore
WLCO
school
Wellington
we
Mackenzie Horwood-Verstappen (stroke), Ethan Graham, Griffin Maaka, Will Hausmann, Arie Renner, George Egerton, Elliot Willis, George Murray + Sam Paviour-Smith (cox)
Coached by: Brook Walker & Harry Beasley
- Heat 2: placed 5th (6:36.71)