- Heat 4: placed 3rd (7:46.54)
- Semi-final 2: placed 3rd (7:51.24)
- A Final: placed 8th (7:44.59)
- Heat 1: placed 2nd (7:40.98)
- Semi-final 2: placed 4th (7:52.41)
- A Final: placed 7th (7:44.46)
- Heat 5: placed 4th (7:39.53)
- Semi-final 2: placed 6th (7:56.27)
- B Final: placed 6th (7:49.79)
STPA
school
Auckland
au
Coached by: Glenn Barwick
- Heat 4: placed 1st (6:49.08)
- Semi-final 2: placed 2nd (6:59.95)
- A Final: placed 7th (6:55.97)
STPA
school
Auckland
au
Coached by: Sam Jackson
STPA
school
Auckland
au
Coached by: Glenn Barwick
- Heat 3: placed 7th (7:32.42)
STPA
school
Auckland
au
Jerome Barrack (stroke), Harry Fitzpatrick, Connor Sheehan, Luke Morrow, Benjamin Sothcott, Adam Simpson, Sam van Helsdingen, Felix Sorge-Stratton + Harry Molloy (cox)
Coached by: Stacey Lithgow & Cameron Patten
- A Final: placed 2nd (6:18.96)
- Heat 5: placed 3rd (7:11.89)
- Semi-final 2: placed 5th (7:16.90)
- B Final: placed 2nd (7:08.00)
- Heat 3: placed 4th (7:13.35)
- Semi-final 2: placed 6th (7:17.85)
- B Final: placed 5th (7:16.81)
STPA
school
Auckland
au
Sam van Helsdingen (stroke), Adam Simpson, Benjamin Sothcott, Harry Fitzpatrick, Vincent Thomas, Marine Arnerich, Dominiko Arnerich, Wilson Danby + Pierce Vesty (cox)
Coached by: Stacey Lithgow & Cameron Patten
- Heat 5: placed 3rd (7:26.72)
- Semi-final 1: placed 7th (7:35.43)
- B Final: placed 4th (7:31.01)
- Heat 1: placed 6th (8:42.05)
STPA
school
Auckland
au
Coached by: Stacey Lithgow & Cameron Patten
- Heat 4: placed 2nd (7:18.00)
- Semi-final 1: placed 4th (7:24.00)
- A Final: placed 8th (7:18.66)
STPA
school
Auckland
au
Coached by: Stacey Lithgow & Cameron Patten
STPA
school
Auckland
au
Sam van Helsdingen (stroke), Harry Fitzpatrick, Benjamin Sothcott, Adam Simpson + Charlie Russell (cox)
Coached by: Stacey Lithgow & Cameron Patten
STPA
school
Auckland
au
Coached by: Stacey Lithgow & Cameron Patten
STPA
school
Auckland
au
Coached by: Sam Jackson
STPA
school
Auckland
au
Coached by: Glenn Barwick
STPA
school
Auckland
au
Jerome Barrack (stroke), Harry Fitzpatrick, Connor Sheehan, Felix Sorge-Stratton + Leonardo Penny (cox)
Coached by: Stacey Lithgow & Cameron Patten
- Heat 3: placed 1st (8:13.94)
- Semi-final 1: placed 5th (8:29.35)
- B Final: placed 5th (8:20.73)