AGSB
school
Auckland
au
Coached by: Michael Arms & Johnny Burford
- Heat 1: placed 1st (6:34.62)
- Semi-final 1: placed 2nd (6:40.12)
- A Final: placed 2nd (6:33.60)
AGSB
school
Auckland
au
Coached by: Michael Arms & Johnny Burford
- Heat 2: placed 4th (6:58.10)
- Semi-final 2: placed 5th (7:08.71)
- B Final: placed 6th (7:01.76)
AGSB
school
Auckland
au
Thomas Barrell (stroke), Fraser Lewins, Theo Lotu-I'iga, Benjamin Scott, Hugh Marshall, Dominic Hawkins, Austin Carter, Benson Kershaw + Henry Briggs (cox)
Coached by: Will Maling & Tom Anderson
- A Final: placed 2nd (6:02.42)
AGSB
school
Auckland
au
Lucas Kershaw (stroke), Kheal Paddy, Andrew Jantke, Flynn Ross-Wallis, Ben Walden, Ishaan Benipal, Connor Chetwynd, Josh Abobo + Samuel Tierney (cox)
Coached by: Will Maling & Tom Anderson
- A Final: placed 7th (6:22.15)
AGSB
school
Auckland
au
Coached by: Tom Anderson & Mitchell Courtney
AGSB
school
Auckland
au
Coached by: Michael Arms & Johnny Burford
- Heat 1: placed 7th (7:19.06)
AGSB
school
Auckland
au
Jamie Woods (stroke), Oliver Welch, Benjamin McGregor, Sebastian Bull, Marcus Findlow, Jack Mullins, Finbar O'Carroll, Amiel John + George Higgins (cox)
Coached by: Tom Anderson & Mitchell Courtney
- A Final: placed 3rd (6:35.44)
AGSB
school
Auckland
au
Yue Gao (stroke), Dharva Jani, Finn Reynolds, Phillip Sun, George Burston, Oliver Ruepert, Finn Duvander, Angus Rundle + Isaac Briggs (cox)
Coached by: Tom Anderson & Mitchell Courtney
- A Final: placed 8th (7:19.83)
- Heat 4: result (SCR)
AGSB
school
Auckland
au
Michael Hiddleston (stroke), Oliver Welch, Jamie Woods, Sebastian Bull, Jordan Leighton, Jack Young, Cameron Aylward, Mitchell Eglinton + George Higgins (cox)
Coached by: Michael Arms & Johnny Burford
AGSB
school
Auckland
au
Coached by: Will Maling & Michael Arms
- Heat 6: placed 5th (7:55.80)
- Heat 3: placed 2nd (7:54.26)
- Semi-final 2: placed 7th (7:55.19)
- B Final: placed 1st (7:49.88)
- Heat 2: placed 2nd (7:55.00)
- Semi-final 2: placed 4th (7:45.96)
- A Final: placed 8th (7:53.13)
AGSB
school
Auckland
au
Coached by: Mitchell Courtney & Armin Svoboda
- Heat 2: placed 4th (7:29.71)
- Semi-final 2: placed 8th (7:34.76)
- B Final: placed 8th (7:46.54)
AGSB
school
Auckland
au
Coached by: Mitchell Courtney
- Heat 3: placed 7th (8:31.73)
AGSB
school
Auckland
au
Coached by: Will Maling
AGSB
school
Auckland
au
Coached by: Will Maling
- Heat 2: placed 6th (7:19.98)
AGSB
school
Auckland
au
Coached by: Johnny Burford
- Heat 1: placed 5th (7:46.37)
AGSB
school
Auckland
au
Michael Hiddleston (stroke), Dominic Hawkins, Fergus Matla, Flynn Ross-Wallis, Hugh Marshall, George Miles, Miller Hawkesby, Kheal Paddy + Henry Briggs (cox)
Coached by: Will Maling & Armin Svoboda
AGSB
school
Auckland
au
Coached by: Tom Anderson & Mitchell Courtney
AGSB
school
Auckland
au
Coached by: Tom Anderson & Mitchell Courtney
- Heat 3: placed 5th (7:04.03)
AGSB
school
Auckland
au
Coached by: Johnny Burford
AGSB
school
Auckland
au
Coached by: Johnny Burford
AGSB
school
Auckland
au
Cameron Aylward (stroke), Marcus Findlow, Mitchell Eglinton, Rory Milmine, Finn Reynolds, Oliver Ruepert, Finn Duvander, Angus Rundle + Hugo Fox (cox)
Coached by: Mitchell Courtney
- Heat 1: placed 7th (7:47.86)
AGSB
school
Auckland
au
Thomas Barrell (stroke), Fraser Lewins, Josh Hamilton, Jonty Matla, Jack Ready, Dan Young, Theo Lotu-I'iga, Benjamin Scott + Jonty du Toit (cox)
Coached by: Will Maling & Armin Svoboda