HAMB
school
Waikato
wk
|
Coached by: Bruce Jones & Scott Wilson
|
||||
STPC
school
Waikato
wk
|
Alister Jenkins (stroke), Bronson Clark, Harrison Lynch, Fletcher Pearson-Riley + Ruby Hosking (cox)
Coached by: Josh Wedlake
|
||||
LIND
school
Hawkes Bay
hb
|
Coached by: Jeremy Coxon
|
||||
STPA
school
Auckland
au
|
Jerome Barrack (stroke), Harry Fitzpatrick, Connor Sheehan, Felix Sorge-Stratton + Leonardo Penny (cox)
Coached by: Stacey Lithgow & Cameron Patten
|
||||
SJHM
school
Waikato
wk
|
Coached by: Louise Beaumont
|
||||
ROSE
school
Auckland
au
|
Coached by: Ron Neighbour
|
||||
HAMB
school
Waikato
wk
|
Coached by: Bruce Jones & Scott Wilson
|
||||
AGSB
school
Auckland
au
|
Coached by: Johnny Burford
|
||||
SPTW
school
Wellington
we
|
Coached by: Lua Tuiomanufili & Daniel Ward
|
||||
SPLH
school
Waikato
wk
|
Coached by: Rufus Tilt
|
||||
HAMB
school
Waikato
wk
|
Coached by: Bruce Jones & Scott Wilson
|
||||
TRGB
school
Bay of Plenty
bp
|
Coached by: Brendan Cullum & TGAC
|
||||
TEAW
school
Waikato
wk
|
Coached by: Clive Steenson
|
||||
NAPB
school
Hawkes Bay
hb
|
Coached by: Jeremy Coxon
|
||||
AGSB
school
Auckland
au
|
Coached by: Johnny Burford
|
||||
MTAL
school
Auckland
au
|
Coached by: Alex Brown
|
Heat 1 Progression: 1,2->FA +2 Fastest 3rd; 3-5->FB +1NF |
||||
HAMB
school
Waikato
wk
|
Coached by: Bruce Jones & Scott Wilson
|
|||
STPC
school
Waikato
wk
|
Alister Jenkins (stroke), Bronson Clark, Harrison Lynch, Fletcher Pearson-Riley + Ruby Hosking (cox)
Coached by: Josh Wedlake
|
|||
ROSE
school
Auckland
au
|
Coached by: Ron Neighbour
|
|||
NAPB
school
Hawkes Bay
hb
|
Coached by: Jeremy Coxon
|
|||
TRGB
school
Bay of Plenty
bp
|
Coached by: Brendan Cullum & TGAC
|
|||
SHAK
school
Auckland
au
|
Coached by: Mark Clemo
|
|||
SHAK
school
Auckland
au
|
Benjamin Blackhall (stroke), Pranav Panditji, Jack Smith, Campbell Hutchinson + Cameron McKinley (cox)
Coached by: Liam Bradley & Mark Clemo
|
|||
ONSL
school
Wellington
we
|
Coached by: Jason Theobald & William Fahey
|
|||
Heat 2 Progression: 1,2->FA +2 Fastest 3rd; 3-5->FB +1NF |
||||
SJHM
school
Waikato
wk
|
Coached by: Louise Beaumont
|
|||
HAMB
school
Waikato
wk
|
Coached by: Bruce Jones & Scott Wilson
|
|||
AGSB
school
Auckland
au
|
Coached by: Johnny Burford
|
|||
MTAL
school
Auckland
au
|
Coached by: Alex Brown
|
|||
AGSB
school
Auckland
au
|
Coached by: Johnny Burford
|
|||
CAMB
school
Waikato
wk
|
Coached by: Judith Hamilton & Abby Roberts
|
|||
HOWI
school
Auckland
au
|
Coached by: Sigrid Davis & Max Calvert
|
|||
SPLH
school
Waikato
wk
|
Coached by: Ashlee Numa & Rufus Tilt
|
|||
Heat 3 Progression: 1,2->FA +2 Fastest 3rd; 3-5->FB +1NF |
||||
STPA
school
Auckland
au
|
Jerome Barrack (stroke), Harry Fitzpatrick, Connor Sheehan, Felix Sorge-Stratton + Leonardo Penny (cox)
Coached by: Stacey Lithgow & Cameron Patten
|
|||
LIND
school
Hawkes Bay
hb
|
Coached by: Jeremy Coxon
|
|||
TEAW
school
Waikato
wk
|
Coached by: Clive Steenson
|
|||
SPLH
school
Waikato
wk
|
Coached by: Rufus Tilt
|
|||
SPTW
school
Wellington
we
|
Coached by: Lua Tuiomanufili & Daniel Ward
|
|||
HAMB
school
Waikato
wk
|
Coached by: Bruce Jones & Scott Wilson
|
|||
HAMB
school
Waikato
wk
|
Coached by: Sam Whitburn
|