KGCA
school
Auckland
au
|
Coached by: Peter Jansen
|
||||
HAMB
school
Waikato
wk
|
Coached by: Don Baron & Bruce Holden
|
||||
STKT
school
Auckland
au
|
Coached by: Peter Mason & Guy Williams
|
||||
WTLB
school
Auckland
au
|
Coached by: Jordan Stanley
|
||||
CAMB
school
Waikato
wk
|
Coached by: Sandy Stuart & Mel Schroeder
|
||||
MACL
school
Auckland
au
|
Coached by: Rodney Stephens
|
||||
WLCO
school
Wellington
we
|
Coached by: Sean Durkin & Liam Stevens
|
||||
HAMB
school
Waikato
wk
|
Matthew Cranefield (stroke), Cameron Mailer, Jamie Lander, Christopher Roberts + Oliver Duncan (cox)
Coached by: Don Baron & Bruce Holden
|
||||
AGSB
school
Auckland
au
|
Coached by: Tom Anderson & Mitchell Courtney
|
||||
STPA
school
Auckland
au
|
Coached by: Sam Jackson
|
||||
GLDW
school
Auckland
au
|
Coached by: Josh Everitt & Danielle Schofield
|
||||
STKT
school
Auckland
au
|
Coached by: Peter Mason & Guy Williams
|
||||
SHAK
school
Auckland
au
|
Coached by: Liam Bradley
|
||||
TRGB
school
Bay of Plenty
bp
|
Coached by: Herb Stevenson & TGAC
|
||||
JPCR
school
Bay of Plenty
bp
|
Angus Hunter (stroke), Te Ohongaake Swanson Hall, Brendan Douglas, Kyle August + Ronan Griffiths (cox)
Coached by: Alastair Riddle & Tom Clark
|
||||
SPTW
school
Wellington
we
|
Coached by: Clare Weterings & Daniel Ward
|
Heat 1 Progression: 1,2->FA +2 Fastest 3rd; 3-5->FB +1NF |
||||
HAMB
school
Waikato
wk
|
Matthew Cranefield (stroke), Cameron Mailer, Matthew Humphrey, Christopher Roberts + Oliver Duncan (cox)
Coached by: Don Baron & Bruce Holden
|
|||
MACL
school
Auckland
au
|
Coached by: Rodney Stephens
|
|||
WLCO
school
Wellington
we
|
Coached by: Sean Durkin & Liam Stevens
|
|||
JPCR
school
Bay of Plenty
bp
|
Angus Hunter (stroke), Te Ohongaake Swanson Hall, Brendan Douglas, Kyle August + Ronan Griffiths (cox)
Coached by: Alastair Riddle & Tom Clark
|
|||
SHAK
school
Auckland
au
|
Coached by: Liam Bradley
|
|||
HLCR
school
Waikato
wk
|
Coached by: Loveday Yeoman & Scott Pink
|
|||
ONSL
school
Wellington
we
|
Coached by: Jared Cummings & Warrick Fowlie
|
|||
SPLH
school
Waikato
wk
|
Coached by: Archie Waller
|
|||
Heat 2 Progression: 1,2->FA +2 Fastest 3rd; 3-5->FB +1NF |
||||
KGCA
school
Auckland
au
|
Coached by: Peter Jansen
|
|||
WTLB
school
Auckland
au
|
Coached by: Jordan Stanley
|
|||
GLDW
school
Auckland
au
|
Coached by: Josh Everitt & Danielle Schofield
|
|||
STPA
school
Auckland
au
|
Coached by: Sam Jackson
|
|||
TRGB
school
Bay of Plenty
bp
|
Coached by: Herb Stevenson & TGAC
|
|||
STKT
school
Auckland
au
|
Coached by: Peter Mason & Guy Williams
|
|||
SHAK
school
Auckland
au
|
Coached by: Liam Bradley
|
|||
Heat 3 Progression: 1,2->FA +2 Fastest 3rd; 3-5->FB +1NF |
||||
HAMB
school
Waikato
wk
|
Coached by: Don Baron & Bruce Holden
|
|||
STKT
school
Auckland
au
|
Coached by: Peter Mason & Guy Williams
|
|||
CAMB
school
Waikato
wk
|
Coached by: Sandy Stuart & Mel Schroeder
|
|||
AGSB
school
Auckland
au
|
Coached by: Tom Anderson & Mitchell Courtney
|
|||
SPTW
school
Wellington
we
|
Coached by: Clare Weterings & Daniel Ward
|
|||
CULI
school
Wanganui/Manawatu
wa
|
Coached by: Grant Ryder
|
|||
WLCO
school
Wellington
we
|
Coached by: Sean Durkin & Liam Stevens
|