- Heat 4: placed 1st (7:17.12)
- Semi-final 2: placed 2nd (7:26.61)
- A Final: placed 1st (7:15.37)
- Heat 1: placed 6th (8:09.92)
- Heat 3: placed 5th (7:57.08)
CAMB
school
Waikato
wk
Coached by: Michelle Munro & Darren Hobbs
CAMB
school
Waikato
wk
Coached by: Michelle Munro & Darren Hobbs
- Heat 4: placed 5th (8:24.40)
- Heat 1: placed 7th (8:07.88)
CAMB
school
Waikato
wk
Coached by: Peter Fraser & Matt Kavanagh
- Heat 4: placed 2nd (6:51.88)
- Semi-final 1: placed 5th (6:57.81)
- B Final: placed 2nd (6:52.28)
- Heat 5: placed 7th (9:25.57)
- Heat 3: result (DNF)
CAMB
school
Waikato
wk
Coached by: Dylan Swain & Rebecca Green
CAMB
school
Waikato
wk
Coached by: Dylan Swain & Rebecca Green
- Heat 1: placed 6th (7:57.88)
CAMB
school
Waikato
wk
Coached by: Dylan Swain & Rebecca Green
- Heat 4: placed 6th (7:54.09)
CAMB
school
Waikato
wk
Coached by: Sandy Stuart & Mel Schroeder
- Heat 4: placed 1st (7:02.86)
- Semi-final 2: placed 2nd (6:59.95)
- A Final: placed 2nd (6:53.74)
- Heat 3: placed 7th (8:44.03)
- Heat 5: placed 7th (9:16.57)
- Heat 2: placed 3rd (8:36.50)
- Semi-final 1: placed 6th (8:37.89)
- B Final: placed 1st (8:25.85)
CAMB
school
Waikato
wk
Coached by: Dylan Swain & Rebecca Green
- Heat 2: placed 4th (7:53.06)
- Semi-final 2: placed 4th (7:53.41)
- A Final: placed 8th (7:59.68)
- Heat 1: placed 2nd (7:24.03)
- Semi-final 2: placed 3rd (7:21.26)
- A Final: placed 6th (7:25.99)
- Heat 3: placed 1st (7:47.81)
- Semi-final 1: placed 1st (7:34.91)
- A Final: placed 1st (7:32.54)
- Heat 5: placed 1st (7:59.10)
- Semi-final 2: placed 1st (8:11.63)
- A Final: placed 2nd (8:04.36)
CAMB
school
Waikato
wk
Coached by: Peter Fraser & Judith Hamilton
- Heat 1: placed 1st (7:08.38)
- Semi-final 1: placed 2nd (7:08.45)
- A Final: placed 6th (7:02.96)
CAMB
school
Waikato
wk
Coached by: Sandy Stuart & Mel Schroeder
CAMB
school
Waikato
wk
Coached by: Judith Hamilton & Abbey Roberts
CAMB
school
Waikato
wk
Coached by: Anthony Berkers
CAMB
school
Waikato
wk
Kaylee Honiss (stroke), Alizee Paine, Alyssa George, Ashley Bennett, Gabrielle Balsom, Lucy Reed, Brea McDonald, Poppy Benge + Hunter Paine (cox)
Coached by: Michelle Munro & Darren Hobbs
- Heat 3: placed 7th (8:39.86)
CAMB
school
Waikato
wk
Coached by: Sandy Stuart & Mel Schroeder
CAMB
school
Waikato
wk
Coached by: Sandy Stuart & Mel Schroeder
CAMB
school
Waikato
wk
Coached by: Judith Hamilton & Abby Roberts
- Heat 2: placed 6th (7:58.79)
CAMB
school
Waikato
wk
Kaylee Honiss (stroke), Alizee Paine, Alyssa George, Ashley Bennett, Gabrielle Balsom, Lucy Reed, Brea McDonald, Poppy Benge + Ruby Thornton (cox)
Coached by: Michelle Munro & Darren Hobbs
- Heat 1: placed 5th (8:31.96)
- Heat 1: placed 5th (8:27.19)
- Heat 2: placed 1st (8:00.79)
- Semi-final 1: placed 2nd (8:04.88)
- A Final: placed 5th (7:58.37)
CAMB
school
Waikato
wk
Jack Heaslip (stroke), Seth Hope, Sam Hogan, Thomas Fraser, Jack Monkley, Josh Hogan, Jacques Balsom, Thomas Reed + Callum Green (cox)
Coached by: Sandy Stuart & Mel Schroeder