MTAL
school
Auckland
au
Olivia Alberts (stroke), Hannah Zwalue, Marieke Richards, Alessandra Manikas + Leah Hollingworth (cox)
Coached by: Div Kumar
MTAL
school
Auckland
au
Coached by: Charlotte Pearce
- Heat 4: placed 7th (8:36.57)
MTAL
school
Auckland
au
Coached by: Rod Palmer
- Heat 5: placed 3rd (7:02.27)
- Semi-final 2: placed 7th (7:16.68)
- B Final: placed 5th (6:57.45)
- Heat 1: placed 1st (8:37.50)
- Semi-final 1: placed 1st (8:44.31)
- A Final: placed 1st (8:08.87)
MTAL
school
Auckland
au
Lucy Flatt (stroke), Georgina Drumm, Sakina Eliyas, Amelia Alizadeh, Layzell Halo, Ella Olson, Alex Prince, Annabelle Davison + Valentina Canci Vite (cox)
Coached by: Div Kumar & Charlotte Pearce
MTAL
school
Auckland
au
Lewis Brown (stroke), Stephen Stuart, Marcus Winter, Lachlan Pearce, Anton Waldmann, Oliver Ingram, Daniel Fraser, Germain Hellriegel-White + Benjamin Campbell (cox)
Coached by: Callum Ross
- A Final: placed 5th (6:04.68)
MTAL
school
Auckland
au
Coached by: Rod Palmer
- Heat 6: placed 1st (8:20.21)
- Semi-final 2: placed 1st (8:34.42)
- A Final: placed 2nd (8:14.84)
- Heat 4: placed 5th (9:04.61)
MTAL
school
Auckland
au
Anton Waldmann (stroke), Nathan Smith, Dennis Nieuwenhuizen, Jesse Homer-Pilcher + Benjamin Campbell (cox)
Coached by: Callum Ross
- Heat 2: placed 5th (6:55.27)
MTAL
school
Auckland
au
Coached by: John Cook
- Heat 1: placed 2nd (7:47.03)
- Semi-final 2: placed 7th (8:04.16)
- B Final: placed 3rd (7:58.08)
- Heat 3: result (SCR)
MTAL
school
Auckland
au
Coached by: Callum Ross & Alex Brown
- Heat 2: placed 1st (7:09.13)
- Semi-final 1: placed 3rd (7:08.75)
- A Final: placed 3rd (6:58.16)
MTAL
school
Auckland
au
Coached by: Alex Brown
MTAL
school
Auckland
au
Coached by: Callum Ross
MTAL
school
Auckland
au
Coached by: Div Kumar & Charlotte Pearce
- Heat 1: placed 6th (8:53.28)
MTAL
school
Auckland
au
Coached by: Alex Brown
- Heat 2: placed 7th (8:01.75)
MTAL
school
Auckland
au
Jackson Baas (stroke), Germain Hellriegel-White, Samuel Sparey, Oliver Ingram, Daniel Fraser, Theo Casey-Pickering, Kris Penev, Richie Faaumu + Hasan Pathan (cox)
Coached by: Rod Palmer
MTAL
school
Auckland
au
Lucy Flatt (stroke), Georgina Drumm, Sakina Eliyas, Amelia Alizadeh, Layzell Halo, Ella Olson, Alex Prince, Ella Mitchell + Valentina Canci Vite (cox)
Coached by: Div Kumar & Charlotte Pearce
MTAL
school
Auckland
au
Coached by: Alex Brown
- Heat 1: result (SCR)
- Heat 1: placed 1st (7:38.25)
- Semi-final 1: placed 4th (8:00.25)
- A Final: placed 1st (7:46.70)
MTAL
school
Auckland
au
Coached by: Alex Brown
- Heat 6: placed 1st (8:16.17)
- Semi-final 2: placed 4th (8:13.80)
- A Final: placed 6th (8:10.35)
- Heat 4: placed 3rd (8:23.18)
- Semi-final 2: placed 5th (8:18.72)
- B Final: placed 2nd (8:10.76)
MTAL
school
Auckland
au
Anthony Peters (stroke), Finn Hope, Callum Nicholson, Ethan Welch, Blake Jowsey, Harding Gong, Max O'Donoghue, Rushit Pandya + Hasan Pathan (cox)
Coached by: Alex Brown
MTAL
school
Auckland
au
Lewis Brown (stroke), Stephen Stuart, Marcus Winter, Lachlan Pearce, Dennis Nieuwenhuizen, Jesse Homer-Pilcher, Anton Waldmann, Nathan Smith + Benjamin Campbell (cox)
Coached by: Callum Ross