Semi-final 1 Progression: 1-4->A Final; Rest->B Final |
||||
STPC
school
Waikato
wk
|
Coached by: Janey Wackrow & Ellie Dowse
|
|||
GLDW
school
Auckland
au
|
Coached by: Lily Millett & Josh Schmidt
|
|||
HAMG
school
Waikato
wk
|
Coached by: Jared Capon
|
|||
NAPG
school
Hawkes Bay
hb
|
Coached by: Cedric Bayly & David Mackintosh
|
|||
DIOC
school
Auckland
au
|
Sacha Sampson (stroke), Grace Michie, Verity Andrews, Grace Johnstone + Valentina Rosenbaum Raynish (cox)
|
|||
HAUR
school
Waikato
wk
|
|
|||
WLGC
school
Wellington
we
|
Coached by: Alan Greer
|
|||
DIOC
school
Auckland
au
|
|
|||
Semi-final 2 Progression: 1-4->A Final; Rest->B Final |
||||
BTHC
school
Bay of Plenty
bp
|
Coached by: Alan Maclean & Nick Hanna
|
|||
WLGC
school
Wellington
we
|
Coached by: Shawn McManus & Lucy McLeod
|
|||
WKDS
school
Waikato
wk
|
|
|||
STPC
school
Waikato
wk
|
Coached by: Janey Wackrow & Melissa Baars
|
|||
TRGG
school
Bay of Plenty
bp
|
Coached by: Elyse Rothery & Jeff Johnson
|
|||
IONA
school
Hawkes Bay
hb
|
Coached by: Cedric Bayly
|
|||
WTLG
school
Auckland
au
|
|
|||
BARA
school
Auckland
au
|
Coached by: Aimee Pink
|
Heat 1 Progression: 1,2->Semi +4 Fast 3rd; Rem 3rd + 4th->FC |
||||
HAMG
school
Waikato
wk
|
Coached by: Jared Capon
|
|||
STPC
school
Waikato
wk
|
Coached by: Janey Wackrow & Melissa Baars
|
|||
BARA
school
Auckland
au
|
Coached by: Aimee Pink
|
|||
CULI
school
Wanganui/Manawatu
wa
|
Philippa Peterson (stroke), Shannah Andrews, Stephenie Weston, Jayde Hawkes + Christie Wallace (cox)
|
|||
TRGG
school
Bay of Plenty
bp
|
Coached by: Elyse Rothery & Jeff Johnson
|
|||
GLDW
school
Auckland
au
|
Coached by: Lily Millett & Danielle Schofield
|
|||
DIOC
school
Auckland
au
|
|
|||
SAMU
school
Wellington
we
|
Coached by: Tom Mann & Sheldon Carr
|
|||
Heat 2 Progression: 1,2->Semi +4 Fast 3rd; Rem 3rd + 4th->FC |
||||
STPC
school
Waikato
wk
|
Coached by: Janey Wackrow & Ellie Dowse
|
|||
WKDS
school
Waikato
wk
|
|
|||
TAKA
school
Auckland
au
|
Coached by: Hannah Hood & Jacqui Van Dam
|
|||
HAUR
school
Waikato
wk
|
|
|||
WLGC
school
Wellington
we
|
Coached by: Alan Greer
|
|||
CAMB
school
Waikato
wk
|
Coached by: Darren Hobbs & Jane Evans
|
|||
MACL
school
Auckland
au
|
Coached by: Bradyn Watson & Tom Moore
|
|||
WNHS
school
Wanganui/Manawatu
wa
|
Coached by: D Dudley
|
|||
Heat 3 Progression: 1,2->Semi +4 Fast 3rd; Rem 3rd + 4th->FC |
||||
GLDW
school
Auckland
au
|
Coached by: Lily Millett & Josh Schmidt
|
|||
WTLG
school
Auckland
au
|
|
|||
GLDW
school
Auckland
au
|
|
|||
WTLG
school
Auckland
au
|
|
|||
ROSE
school
Auckland
au
|
Coached by: Bevan Murray
|
|||
STMW
school
Wellington
we
|
Coached by: Kim O'Neill & Craig Taylor
|
|||
WNCS
school
Wanganui/Manawatu
wa
|
Coached by: Rick Grobecker & David Lindstrom
|
|||
WNHS
school
Wanganui/Manawatu
wa
|
Coached by: D Dudley
|
|||
Heat 4 Progression: 1,2->Semi +4 Fast 3rd; Rem 3rd + 4th->FC |
||||
BTHC
school
Bay of Plenty
bp
|
Coached by: Alan Maclean & Nick Hanna
|
|||
HAUR
school
Waikato
wk
|
|
|||
DIOC
school
Auckland
au
|
|
|||
QMAR
school
Wellington
we
|
Coached by: Kylie Johnson
|
|||
WNCS
school
Wanganui/Manawatu
wa
|
Coached by: Rick Grobecker & David Lindstrom
|
|||
BTHC
school
Bay of Plenty
bp
|
Coached by: Alan Maclean & Nick Hanna
|
|||
SAMU
school
Wellington
we
|
Kate Strawbridge (stroke), Charlotte Strowger-Turnock, Francesca Kraayvanger, Madison Taylor + Hannah Kennedy (cox)
Coached by: Tom Mann & Sheldon Carr
|
|||
STPC
school
Waikato
wk
|
Coached by: Janey Wackrow & Melissa Baars
|
|||
Heat 5 Progression: 1,2->Semi +4 Fast 3rd; Rem 3rd + 4th->FC |
||||
TRGG
school
Bay of Plenty
bp
|
Coached by: Elyse Rothery & Jeff Johnson
|
|||
WLGC
school
Wellington
we
|
Coached by: Alan Greer
|
|||
IONA
school
Hawkes Bay
hb
|
Coached by: Cedric Bayly
|
|||
WEGC
school
Wellington
we
|
Coached by: STAC
|
|||
STKT
school
Auckland
au
|
Coached by: Jacqueline Chang
|
|||
WEGC
school
Wellington
we
|
Coached by: STAC
|
|||
CAMB
school
Waikato
wk
|
Coached by: Darren Hobbs & Jane Evans
|
|||
Heat 6 Progression: 1,2->Semi +4 Fast 3rd; Rem 3rd + 4th->FC |
||||
WLGC
school
Wellington
we
|
Coached by: Shawn McManus & Lucy McLeod
|
|||
DIOC
school
Auckland
au
|
Sacha Sampson (stroke), Grace Michie, Verity Andrews, Grace Johnstone + Valentina Rosenbaum Raynish (cox)
|
|||
NAPG
school
Hawkes Bay
hb
|
Coached by: Cedric Bayly & David Mackintosh
|
|||
CAMB
school
Waikato
wk
|
Coached by: Darren Hobbs & Jane Evans
|
|||
TRGG
school
Bay of Plenty
bp
|
Coached by: Elyse Rothery & Jeff Johnson
|
|||
HAMG
school
Waikato
wk
|
Brianna Rogers (stroke), Jordyn Stockman, Shauna Glassie-Ryan, Jordan Dougherty + Olivia Bradley (cox)
Coached by: Deanna Capon
|
|||
STKT
school
Auckland
au
|
Coached by: Jacqueline Chang
|