- Heat 2: placed 1st (7:34.71)
- Semi-final 1: placed 2nd (9:04.58)
- A Final: placed 1st (7:44.78)
- Heat 2: placed 7th (8:33.23)
WLCO
school
Wellington
we
Coached by: Kerry Wilkins & Poppy Stallard
- Heat 2: placed 5th (7:43.70)
WLCO
school
Wellington
we
Coached by: Maurice Maxwell & Kerry Wilkins
- Heat 5: placed 1st (7:05.35)
- Semi-final 2: placed 2nd (8:05.93)
- A Final: placed 2nd (7:02.20)
- Heat 2: placed 6th (9:58.09)
WLCO
school
Wellington
we
Coached by: Kerry Wilkins & Maurice Maxwell
WLCO
school
Wellington
we
Coached by: Kerry Wilkins & Maurice Maxwell
WLCO
school
Wellington
we
Coached by: Kerry Wilkins & Poppy Stallard
WLCO
school
Wellington
we
James Budge (stroke), Theo Holst, Tim Newell, Laurence McKnight, David Ash, Oscar McClelland, Jack Allen-Russell, Adam Hill + Cam Hall (cox)
Coached by: Mark Ware
- Heat 2: placed 5th (9:40.75)
- Heat 2: placed 1st (8:09.77)
- Semi-final 1: result (CANCELLED)
- A Final: placed 3rd (7:41.89)
- Heat 2: placed 3rd (8:21.52)
- Semi-final 1: result (CANCELLED)
- A Final: placed 6th (8:02.67)
- Heat 5: placed 6th (9:12.21)
WLCO
school
Wellington
we
Ricky Kiddle (stroke), Zach Hough, Josiah Duffield, Adam Smith, Rory Tarpley, Tim Newell, Peter Te Paa, Zane Goggin + Theo Barber (cox)
Coached by: Mark Ware
- Heat 1: placed 5th (7:49.08)
WLCO
school
Wellington
we
David Ash (stroke), Jack Allen-Russell, Laurence McKnight, Oscar McClelland, Josh Dray, George Harding, Cam Hall, Torr Hosking Berge + Adam Hill (cox)
Coached by: Mark Ware
- Heat 1: placed 7th (9:08.10)
- Heat 4: placed 1st (8:08.12)
- Semi-final 2: result (CANCELLED)
- A Final: placed 8th (8:22.37)
- Heat 2: placed 2nd (8:03.04)
- Semi-final 2: result (CANCELLED)
- A Final: placed 7th (9:00.51)
WLCO
school
Wellington
we
Coached by: Mark Ware
- Heat 3: placed 8th (9:17.02)
WLCO
school
Wellington
we
Coached by: Mark Ware
- Heat 3: placed 7th (8:45.16)
WLCO
school
Wellington
we
Coached by: Mark Ware
- Heat 4: placed 7th (8:50.19)
WLCO
school
Wellington
we
WLCO
school
Wellington
we
Lucas Toovey (stroke), Connor Moore, Andrew Loveard, Ben Strowger-Turnock, Harry Beasley, Fergus Murray, Matthew Johnson, Thomas Bramley + Liam Stevens (cox)
Coached by: Maurice Maxwell & Poppy Stallard
WLCO
school
Wellington
we
Coached by: Mark Ware
WLCO
school
Wellington
we
Coached by: Mark Ware
WLCO
school
Wellington
we
Coached by: Mark Ware
- Heat 2: placed 7th (8:30.10)
WLCO
school
Wellington
we
Coached by: Kerry Wilkins & Poppy Stallard
WLCO
school
Wellington
we
Coached by: Mark Ware
- Heat 3: placed 6th (8:00.13)
WLCO
school
Wellington
we
Tim Hall (stroke), Adam Hill, Oscar McClelland, Laurence McKnight, George Harding, Ben Wilkins, Josh Dray, Torr Hosking Berge + Matthew Binnie (cox)
Coached by: Mark Ware
- Heat 2: placed 6th (9:08.83)