- Heat 2: placed 2nd (7:38.87)
- Semi-final 2: placed 7th (9:37.14)
- B Final: placed 1st (8:02.63)
MTAL
school
Auckland
au
Coached by: Sarah Wolff & Leah Hankey
MTAL
school
Auckland
au
Rachel Taylor (stroke), Rebecca Skelton, Tara Pickering, Makareta George-Clark + Rebekah Gooderham (cox)
- Heat 2: placed 7th (9:49.08)
MTAL
school
Auckland
au
- Heat 1: placed 3rd (8:31.76)
- Semi-final 1: placed 7th (10:32.03)
- B Final: placed 7th (8:51.49)
MTAL
school
Auckland
au
Ciara Pickering (stroke), Rebecca Skelton, Tara Pickering, Rachel Taylor, Isobella Johnson, Porcia Meredith, Emma Brothers, Makareta George-Clark + Lennox Shaw (cox)
Coached by: Anya Mabbott
- Heat 1: placed 5th (9:19.97)
MTAL
school
Auckland
au
Coached by: Anya Mabbott & Leah Hankey
MTAL
school
Auckland
au
Coached by: Callum Ross & Rory Accorsi
MTAL
school
Auckland
au
Kenneth Hall (stroke), Gabriel Dean, Kaveen Hanthi, River-Zion Poloai, David Sanford, Zach Morgan, Dennis Nieuwenhuizen, Ari Boughen + Harish Varadarajahn (cox)
Coached by: Rory Accorsi
- Heat 5: placed 7th (9:28.74)
- Heat 1: result (DNS)
MTAL
school
Auckland
au
Callum Pratt (stroke), Nathan Smith, Fraser Lewins, Theodore Hurdley, David Sanford, Samuel Beadle, Oscar Seiuli, Zach Morgan + Felix de Jong (cox)
Coached by: Rory Accorsi & Callum Ross
MTAL
school
Auckland
au
Coached by: Josh Schmidt
MTAL
school
Auckland
au
Coached by: Leah Hankey
- Heat 1: placed 7th (9:36.43)
- Heat 2: placed 6th (8:45.52)
MTAL
school
Auckland
au
Coached by: Rory Accorsi
- Heat 2: placed 8th (9:17.79)
MTAL
school
Auckland
au
Laura Bradley (stroke), Ella Goddard, Laura Francis, Kate Wislang, Maria Markovich, Megan Farquhar, Victoria Peri, Amy Hirst + Brad Shelton (cox)
Coached by: Sarah Wolff & Leah Hankey
MTAL
school
Auckland
au
Coached by: Josh Schmidt & Callum Ross
MTAL
school
Auckland
au
- Heat 4: result (NRR)
MTAL
school
Auckland
au
Laura Francis (stroke), Ella Goddard, Hannah Fale, Rosemary Tatupu, Reese Jacques, Porcia Meredith, Emma Brothers, Gemma Loveday + Brad Shelton (cox)
Coached by: Anya Mabbott & Leah Hankey
- Heat 1: placed 6th (7:51.88)
MTAL
school
Auckland
au
Coached by: Callum Ross & Rory Accorsi
MTAL
school
Auckland
au
Coached by: Rory Accorsi & Callum Ross
- Heat 3: result (NRR)
MTAL
school
Auckland
au
Coached by: Anya Mabbott
- Heat 1: placed 6th (9:05.92)
- Heat 1: result (NRR)
MTAL
school
Auckland
au
Coached by: Rory Accorsi
- Heat 2: placed 7th (7:59.18)
- Heat 2: placed 7th (9:11.80)
MTAL
school
Auckland
au
Carl Pracey (stroke), Jonathan Winter, Fergus McSwiney, Cole Brann, Tom Butler, Damon Trumper, Pierre Fladgate, Matthew Smith + Dylan Dodds (cox)
Coached by: Josh Schmidt