- Heat 5: placed 2nd (7:40.30)
- Semi-final 1: placed 5th (9:31.66)
- B Final: placed 5th (8:04.45)
GLDW
school
Auckland
au
Coached by: Cameron Watson
- Heat 3: placed 3rd (8:31.68)
- Semi-final 1: placed 8th (10:33.21)
- B Final: placed 7th (9:04.75)
GLDW
school
Auckland
au
- Heat 5: placed 1st (8:04.28)
- Semi-final 2: placed 2nd (9:39.45)
- A Final: placed 2nd (8:19.50)
- Heat 3: placed 1st (9:17.01)
- Semi-final 1: result (CANCELLED)
- A Final: placed 1st (8:52.71)
- Heat 2: placed 2nd (8:53.42)
- Semi-final 2: result (CANCELLED)
- A Final: placed 6th (8:01.73)
- Heat 4: placed 6th (9:57.59)
GLDW
school
Auckland
au
Coached by: Greg Reid
GLDW
school
Auckland
au
Coached by: Cameron Watson
GLDW
school
Auckland
au
Coached by: Greg Reid
- Heat 1: placed 8th (8:03.32)
- Heat 3: placed 1st (8:21.32)
- Semi-final 1: result (CANCELLED)
- A Final: placed 4th (7:57.52)
GLDW
school
Auckland
au
William Heaps (stroke), Sebastien Sachse-Nodder, Martin Jonkers, Jackson Wiggans, Finlay Watson, Archie Porteous, Daniel Cass Galvez, James MacKenzie + Chelsea Gibson (cox)
Coached by: Alex Dawson
GLDW
school
Auckland
au
Coached by: Greg Reid
- Heat 1: placed 1st (8:27.07)
- Semi-final 1: result (CANCELLED)
- A Final: placed 2nd (8:17.11)
- Heat 1: placed 2nd (8:12.92)
- Semi-final 2: result (CANCELLED)
- B Final: placed 4th (8:14.88)
- Heat 1: placed 2nd (8:05.34)
- Semi-final 2: result (CANCELLED)
- B Final: result (NRR)
- Heat 3: placed 5th (8:28.91)
- Heat 5: placed 1st (9:00.63)
- Semi-final 2: result (CANCELLED)
- A Final: placed 1st (8:51.44)
GLDW
school
Auckland
au
Coached by: Alex Dawson
GLDW
school
Auckland
au
Sebastien Sachse-Nodder (stroke), Caelan MacDonald, Conor Campbell, James MacKenzie + Thomas Callaghan (cox)
Coached by: Alex Dawson
GLDW
school
Auckland
au
Coached by: Greg Reid
- Heat 2: placed 7th (7:57.06)
GLDW
school
Auckland
au
GLDW
school
Auckland
au
Coached by: Greg Reid
GLDW
school
Auckland
au
Sara Everitt (stroke), Claire Watson, Imogen Stythe, Olympe de Rouvroy, Caitlin Brenton-Rule, India Bevin, Josie Porterfield, Amy Barclay + Ben Jans (cox)
Coached by: Cameron Watson
GLDW
school
Auckland
au
Coached by: Alex Dawson
GLDW
school
Auckland
au
Coached by: Alex Dawson
GLDW
school
Auckland
au
Coached by: Greg Reid
- Heat 1: placed 6th (7:02.16)
GLDW
school
Auckland
au
Coached by: Alex Dawson
GLDW
school
Auckland
au
William Heaps (stroke), Jackson Wiggans, Martin Jonkers, Sebastien Sachse-Nodder, Finlay Watson, Archie Porteous, Daniel Cass Galvez, James MacKenzie + Chelsea Gibson (cox)
Coached by: Alex Dawson
GLDW
school
Auckland
au
Sarah Crummey (stroke), Rhiannon Koni-Webb, Jasmine Brake, Mary-Rose Millett, Colombe de Rouvroy, Jessica Walker, Claire Watson, Ellen Davis + William Young (cox)
Coached by: Greg Reid
GLDW
school
Auckland
au
Ryan Jans (stroke), Zak Everitt, Rory Mallinson, Oliver Mallinson, Brodie Green, Mathew Tetley, Scott Keats, Blake Kayser + Thomas Callaghan (cox)
Coached by: Greg Reid
- Heat 1: placed 5th (7:21.91)