- Heat 2: placed 6th (8:01.18)
CAMB
school
Waikato
wk
Coached by: Darren Hobbs & Sashja Dyer, Zach Bootten
- Heat 4: placed 2nd (8:10.41)
- Semi-final 1: placed 3rd (9:37.24)
- A Final: placed 6th (8:23.09)
CAMB
school
Waikato
wk
Coached by: Darren Hobbs & Sashja Dyer, Zach Bootten
- Heat 3: placed 6th (8:46.93)
CAMB
school
Waikato
wk
CAMB
school
Waikato
wk
Coached by: Sandy Stewart & Megan Liddy
- Heat 4: placed 3rd (7:26.09)
- Semi-final 2: placed 7th (8:38.74)
- B Final: placed 8th (7:38.09)
CAMB
school
Waikato
wk
Coached by: Sandy Stewart & Megan Liddy
- Heat 2: placed 6th (7:49.49)
CAMB
school
Waikato
wk
Coached by: Peter Britton & Sandy Stewart, Megan Liddy
- Heat 3: placed 2nd (8:38.30)
- Semi-final 2: result (CANCELLED)
- A Final: placed 5th (7:42.81)
CAMB
school
Waikato
wk
Coached by: N. Gibb N. Saxton & Nicky Staite
CAMB
school
Waikato
wk
Coached by: Peter Britton
CAMB
school
Waikato
wk
Coached by: Peter Britton
- Heat 1: placed 6th (7:37.68)
CAMB
school
Waikato
wk
Coached by: Sandy Stewart & Megan Liddy
- Heat 3: placed 7th (8:39.92)
CAMB
school
Waikato
wk
Kayla Reidy (stroke), Paige Rakels, Tylah Hewald, Hannah Pointon, Kate Richards, Aimee Muir, Lily Barrance, Abbey Barnett + Rebecca Green (cox)
Coached by: Tony Burns
- Heat 2: placed 5th (8:39.40)
- Heat 2: placed 4th (8:28.04)
- Semi-final 2: result (CANCELLED)
- A Final: placed 8th (8:18.80)
- Heat 3: placed 3rd (8:14.37)
- Semi-final 2: result (CANCELLED)
- B Final: placed 3rd (8:14.00)
- Heat 6: placed 3rd (8:13.79)
- Semi-final 1: result (CANCELLED)
- B Final: placed 5th (8:14.92)
- Heat 1: placed 5th (10:13.55)
- Heat 5: placed 5th (9:47.10)
- Heat 1: placed 1st (7:59.35)
- Semi-final 1: result (CANCELLED)
- A Final: placed 6th (8:51.31)
CAMB
school
Waikato
wk
Coached by: Darren Hobbs & Sashja Dyer, Zach Bootten
- Heat 5: placed 5th (10:37.47)
CAMB
school
Waikato
wk
Coached by: Mel Schroeder & Anthony Berkers
- Heat 5: placed 1st (7:38.13)
- Semi-final 2: result (CANCELLED)
- A Final: placed 6th (8:36.64)
CAMB
school
Waikato
wk
Coached by: Mel Schroeder & Anthony Berkers
- Heat 5: placed 4th (8:02.45)
- Semi-final 2: result (CANCELLED)
- B Final: placed 2nd (8:34.62)
CAMB
school
Waikato
wk
CAMB
school
Waikato
wk
CAMB
school
Waikato
wk
Coached by: Tony Burns
CAMB
school
Waikato
wk
Coached by: Tony Burns
- Heat 1: placed 6th (7:25.05)
- Heat 5: placed 1st (7:53.03)
- Semi-final 2: result (CANCELLED)
- A Final: placed 2nd (9:04.09)
CAMB
school
Waikato
wk
Coached by: Peter Britton
CAMB
school
Waikato
wk
Alice Hill (stroke), Abigail Webbon, Aria Bailey, Caitlyn Hall, Roisin Laphen, Cassidy Jackson-McClutchie, Lucy Duncum, Aimee Muir + Rosa Brown (cox)
Coached by: Darren Hobbs & Sashja Dyer, Zach Bootten
CAMB
school
Waikato
wk
James Hazlehurst (stroke), Thomas Fraser, Zane Browne, Thomas Reed, Jack Monkley, Seth Hope, Liam Ross, Sean Hale + Callum Green (cox)
Coached by: Mel Schroeder & Anthony Berkers