- Heat 3: placed 1st (7:36.93)
- Semi-final 1: placed 1st (8:52.33)
- A Final: placed 3rd (7:50.09)
STPC
school
Waikato
wk
Coached by: Norm Charlton
- Heat 4: placed 1st (7:20.24)
- Semi-final 2: placed 1st (8:48.76)
- A Final: placed 2nd (7:30.26)
STPC
school
Waikato
wk
Coached by: Janey Wackrow & Ellie Dowse
- Heat 5: placed 1st (7:50.36)
- Semi-final 2: placed 1st (9:01.00)
- A Final: placed 1st (7:54.14)
STPC
school
Waikato
wk
Coached by: Janey Wackrow & Ellie Dowse
- Heat 4: placed 1st (8:01.58)
- Semi-final 2: placed 2nd (9:27.87)
- A Final: placed 4th (8:08.46)
STPC
school
Waikato
wk
Coached by: Janey Wackrow & Ellie Dowse
STPC
school
Waikato
wk
- Heat 2: placed 3rd (8:17.78)
- Semi-final 1: placed 5th (9:57.42)
- B Final: placed 4th (8:38.21)
STPC
school
Waikato
wk
Coached by: Josh Wedlake
- Heat 1: placed 1st (6:56.99)
- Semi-final 1: placed 2nd (8:10.14)
- A Final: placed 1st (7:00.90)
STPC
school
Waikato
wk
Coached by: Josh Wedlake
- Heat 5: placed 4th (7:25.06)
- Semi-final 2: placed 5th (8:23.10)
- B Final: placed 7th (7:35.04)
- Heat 1: placed 1st (9:26.34)
- Semi-final 1: result (CANCELLED)
- A Final: placed 6th (9:12.61)
- Heat 2: placed 4th (9:03.47)
- Semi-final 2: result (CANCELLED)
- B Final: placed 1st (7:35.66)
- Heat 2: placed 1st (8:46.81)
- Semi-final 1: result (CANCELLED)
- A Final: placed 1st (7:32.23)
STPC
school
Waikato
wk
Coached by: Norm Charlton
STPC
school
Waikato
wk
Coached by: Janey Wackrow & Ellie Dowse
STPC
school
Waikato
wk
Coached by: Tom Stannard
STPC
school
Waikato
wk
Ella Batley (stroke), Sarah Mason, Emma Cook, Bo Jacobsen, Chelsea Sherry-Tau, Harriet Storey, Renee Grace, Katelyn Fitzgerald + Hannah Yee (cox)
Coached by: Robin Crooks
STPC
school
Waikato
wk
Joseph Hylton (stroke), Nicholas Allan, Taylor Grey, Lewis Wood, Ryan Coxon, Benjamin Fairweather, Lachlan Craig, Finley Barlow + Jemima Hylton (cox)
Coached by: Tom Stannard
STPC
school
Waikato
wk
STPC
school
Waikato
wk
STPC
school
Waikato
wk
Coached by: Robin Crooks
- Heat 5: placed 1st (8:20.09)
- Semi-final 2: result (CANCELLED)
- A Final: placed 3rd (8:19.48)
- Heat 3: placed 1st (7:55.31)
- Semi-final 1: result (CANCELLED)
- A Final: placed 3rd (7:53.17)
- Heat 6: placed 2nd (7:54.65)
- Semi-final 1: result (CANCELLED)
- A Final: placed 7th (8:20.50)
- Heat 5: placed 2nd (9:16.98)
- Semi-final 1: result (CANCELLED)
- B Final: placed 5th (9:44.10)
- Heat 3: placed 2nd (8:01.31)
- Semi-final 2: result (CANCELLED)
- A Final: placed 4th (8:30.97)
- Heat 1: placed 1st (8:53.19)
- Semi-final 1: result (CANCELLED)
- A Final: placed 3rd (9:20.95)
- Heat 2: placed 1st (9:13.15)
- Semi-final 1: result (CANCELLED)
- A Final: placed 8th (10:15.40)
STPC
school
Waikato
wk
Coached by: Josh Wedlake & Judd Speedy
- Heat 3: placed 1st (7:35.65)
- Semi-final 1: result (CANCELLED)
- A Final: placed 3rd (7:58.41)
STPC
school
Waikato
wk
Coached by: Evelyn Kennedy & Judd Speedy
STPC
school
Waikato
wk
STPC
school
Waikato
wk
STPC
school
Waikato
wk
Coached by: Robin Crooks
STPC
school
Waikato
wk
Jacob Smyth (stroke), Joshua Storey, Sam Livingston, Xavier Lynch, Angus Hayward, Benjamin Johnson, Oliver Anselmi, Reuben van Dalen + Samuel Stewart (cox)
Coached by: Josh Wedlake
STPC
school
Waikato
wk
Coached by: Norm Charlton
- Heat 2: placed 1st (7:48.83)
- Semi-final 1: result (CANCELLED)
- A Final: placed 7th (9:28.07)
- Heat 3: placed 2nd (7:49.28)
- Semi-final 2: result (CANCELLED)
- A Final: placed 4th (9:23.22)
STPC
school
Waikato
wk
Emily Hanrahan (stroke), Georgia Grenfell, Katherine Mason, Katelyn Fitzgerald + Katelyn Williamson (cox)
Coached by: Janey Wackrow
STPC
school
Waikato
wk
Coached by: Tom Stannard
STPC
school
Waikato
wk
Hannah Smyth (stroke), Caitlin Burns, Brooke Kilmister, Ruby Butler, Charlie Gerbich-Lee, Riya Roy, Keelee Hoskin, Morgan Brown + Victoria Chanwai (cox)
Coached by: Janey Wackrow & Ellie Dowse
- Heat 2: placed 1st (8:12.57)
- Semi-final 1: result (CANCELLED)
- A Final: placed 4th (9:09.97)
STPC
school
Waikato
wk
Samuel Mason (stroke), Samuel Williams, Bodie Mechell, Edward Clarkson, Ashton Grey, Finley Barlow, Alexander Birch, Rob Dickson + Mitchell Robertson (cox)
Coached by: Josh Wedlake & Evelyn Kennedy