- Heat 3: placed 6th (8:23.71)
- Heat 5: placed 1st (7:20.10)
- Semi-final 2: placed 2nd (9:02.96)
- A Final: placed 7th (7:50.60)
PUKE
school
Auckland
au
Coached by: Mike Ruiterman & Ian McKinnon
- Heat 4: placed 3rd (8:17.48)
- Semi-final 2: placed 6th (9:41.73)
- B Final: placed 1st (8:27.27)
PUKE
school
Auckland
au
- Heat 3: placed 4th (8:27.41)
- Semi-final 2: placed 5th (10:11.55)
- B Final: placed 3rd (8:37.05)
PUKE
school
Auckland
au
Coached by: Charles Haggie
- Heat 2: placed 3rd (7:12.52)
- Semi-final 1: placed 6th (8:36.28)
- B Final: placed 1st (7:19.92)
- Heat 4: result (DNS)
- Heat 2: placed 3rd (8:58.86)
- Semi-final 1: result (CANCELLED)
- A Final: placed 8th (8:06.94)
PUKE
school
Auckland
au
Coached by: Rob Holmes & Ian McKinnon
PUKE
school
Auckland
au
Coached by: Graham Smith
- Heat 1: placed 5th (7:14.78)
PUKE
school
Auckland
au
Coached by: Charles Haggie
PUKE
school
Auckland
au
Coached by: Charles Haggie
PUKE
school
Auckland
au
Natasha Scott (stroke), Micaela Turner, Samantha Fausett, Erana Taylor, Amelia Bennett, Georgia Skelton, Eleanor Cato, Hannah Wise + Sarah Nota (cox)
Coached by: Mike Ruiterman
PUKE
school
Auckland
au
Coached by: Ian McKinnon & Wing Kam
- Heat 4: placed 8th (9:55.45)
PUKE
school
Auckland
au
PUKE
school
Auckland
au
Coached by: Mike Ruiterman
- Heat 5: placed 5th (8:20.56)
- Heat 3: placed 2nd (9:19.47)
- Semi-final 2: result (CANCELLED)
- B Final: placed 3rd (9:53.46)
PUKE
school
Auckland
au
Coached by: Robib Baird & Jim Matchett
- Heat 4: placed 3rd (8:02.90)
- Semi-final 2: result (CANCELLED)
- B Final: placed 6th (8:51.43)
PUKE
school
Auckland
au
- Heat 1: placed 7th (9:08.03)
PUKE
school
Auckland
au
PUKE
school
Auckland
au
PUKE
school
Auckland
au
- Heat 1: placed 8th (8:05.04)
PUKE
school
Auckland
au
Coached by: Mike Ruiterman
PUKE
school
Auckland
au
Ben Kelway (stroke), John Lidgett, Jimmy Cleaver, Regan Bernasconi, Dylan Davis, Alex McRobbie, Murphy Waters, Daniel Barron + Alex Fausett (cox)
Coached by: Charles Haggie
PUKE
school
Auckland
au
Coached by: Ian McKinnon & Wing Kam
- Heat 6: placed 1st (7:52.30)
- Semi-final 2: result (CANCELLED)
- A Final: placed 6th (9:27.65)
PUKE
school
Auckland
au
Coached by: Mike Ruiterman
- Heat 1: placed 8th (7:13.79)
PUKE
school
Auckland
au
Coached by: Robin Baird & Jim Matchett
- Heat 4: placed 7th (8:17.36)
- Heat 3: placed 2nd (8:18.58)
- Semi-final 2: result (CANCELLED)
- B Final: placed 2nd (9:15.94)
- Heat 4: placed 6th (9:19.37)