- Heat 2: placed 3rd (7:31.43)
- Semi-final 1: placed 6th (8:05.02)
- B Final: placed 3rd (7:31.94)
- Heat 1: placed 2nd (7:32.96)
- Semi-final 2: placed 5th (8:15.70)
- B Final: placed 4th (7:34.61)
AGSB
school
Auckland
au
- Heat 4: placed 2nd (6:55.96)
- Semi-final 1: placed 8th (7:36.07)
- B Final: placed 2nd (6:55.03)
AGSB
school
Auckland
au
- Heat 4: placed 5th (8:09.55)
- Heat 2: placed 5th (8:02.74)
AGSB
school
Auckland
au
Blake Koefoed (stroke), John Burford, Jim Aimer, Harry Hornabrook, Max Cooper, Erik Koefoed, Matt Hamilton, Ben Toogood + Hamish Lowry (cox)
AGSB
school
Auckland
au
- Heat 2: placed 5th (7:09.21)
AGSB
school
Auckland
au
- Heat 1: result (DNS)
AGSB
school
Auckland
au
- Heat 2: placed 8th (8:01.88)
- Heat 1: placed 5th (8:04.40)
AGSB
school
Auckland
au
Kenneth Gardiner (stroke), Will Richardson, Liam Hauser, Victor Novac-Abraham, Xavier Coulter, Hugo Stewart, Isaac Morris, Jack Solomon + Flynn McLatchie (cox)
- Heat 1: placed 5th (7:20.63)
AGSB
school
Auckland
au
Timothy Hughes (stroke), Tiger Shi, Nick Brown, Otto Lane, Harrison Wells, James Lawrence, Gun Lee, Lawrence Yu + Fergus MacLean (cox)
- Heat 3: placed 3rd (7:39.21)
- Semi-final 2: placed 4th (7:41.12)
- A Final: placed 7th (7:15.85)
- Heat 4: placed 6th (8:28.73)
- Heat 4: placed 6th (8:28.73)
- Heat 1: placed 7th (9:19.15)
- Heat 1: placed 6th (7:52.51)
- Heat 4: placed 5th (8:23.20)
- Heat 5: placed 7th (8:46.43)
AGSB
school
Auckland
au
Sam Poulsen (stroke), James Grant, Garrick Donald, Iden Schumann, Leo Kirk, Tom Cunningham, Liam Hauser, Hugo Stewart + Finn Humberstone Hurley (cox)
- Heat 2: placed 6th (6:25.82)
AGSB
school
Auckland
au
- Heat 1: placed 7th (7:27.68)
AGSB
school
Auckland
au
Kenneth Gardiner (stroke), Victor Novac-Abraham, Xavier Coulter, Jack Solomon + Fergus MacLean (cox)
- Heat 1: placed 6th (7:30.58)
- Heat 2: placed 7th (7:53.16)
AGSB
school
Auckland
au
Darcy Palmer (stroke), John Burford, Jim Aimer, Robert Humby, Max Cooper, Erik Koefoed, Daniel Ross, Bill Stanley-Harris + Matt Wylie (cox)