- Heat 2: placed 7th (8:19.67)
- Heat 4: placed 4th (7:49.63)
- Semi-final 2: placed 8th (8:55.45)
- B Final: placed 4th (8:05.52)
WNCS
school
Wanganui/Manawatu
wa
Coached by: Bob Evans & Fiona Symes
- Heat 1: placed 8th (8:58.94)
WNCS
school
Wanganui/Manawatu
wa
Coached by: Rick Grobecker & Alistair Lee
WNCS
school
Wanganui/Manawatu
wa
Coached by: Rick Grobecker & Alistair Lee
- Heat 3: placed 7th (10:19.82)
WNCS
school
Wanganui/Manawatu
wa
Coached by: Barry Banks
- Heat 2: placed 7th (8:16.51)
WNCS
school
Wanganui/Manawatu
wa
Anton Possegger (stroke), Edward Phelps, Richard Rishanghan, Hugh Dowding, Taylor Hawker, Henry Mason, Chris Carroll, Guy Boon + Harry Edmonds-Bayler (cox)
Coached by: Alun Brown
WNCS
school
Wanganui/Manawatu
wa
Coached by: Rick Grobecker & Alistair Lee
WNCS
school
Wanganui/Manawatu
wa
Coached by: Rick Grobecker & Alistair Lee
- Heat 1: placed 5th (9:06.76)
WNCS
school
Wanganui/Manawatu
wa
Coached by: Barry Banks
- Heat 2: placed 6th (7:49.30)
WNCS
school
Wanganui/Manawatu
wa
Stephanie Oliver (stroke), Renee Oliver, Millie Bidwill, Natasha Sanders, Maeghan Frew, Rebecca Lourie, Phillipa Norman, Pavinee Watson + Eliza Baker (cox)
Coached by: Rachael Gallagher
- Heat 2: placed 5th (8:09.72)
WNCS
school
Wanganui/Manawatu
wa
Coached by: Fiona Symes & Bob Evans
WNCS
school
Wanganui/Manawatu
wa
Anton Possegger (stroke), Guy Boon, Lockie Hobbs, Edward Phelps, Michael Hurndell, Ruslan Casey, Jack Hughes, Sam Craig + Tyler Sandlant (cox)
Coached by: Barry Banks & Mark Lewis
WNCS
school
Wanganui/Manawatu
wa
James Alexander (stroke), Max Attwell, Oliver Lee, Alistair Hammond, Richard Pearson, Sam Scott, Alexei Altenberg, Whatarangi Biel-Peehi + Jonathan Duncan (cox)
Coached by: Barry Banks & Mark Lewis
- Heat 1: placed 7th (8:36.94)
WNCS
school
Wanganui/Manawatu
wa
Coached by: Alun Brown
- Heat 2: placed 5th (7:15.38)
WNCS
school
Wanganui/Manawatu
wa
Coached by: Alun Brown
- Heat 2: result (DNS)
- Heat 4: placed 8th (10:39.67)
- Heat 2: placed 8th (11:24.84)
WNCS
school
Wanganui/Manawatu
wa
Coached by: Mark Lewis & Barry Banks
- Heat 1: placed 5th (7:41.74)
WNCS
school
Wanganui/Manawatu
wa
Coached by: Mark Lewis & Barry Banks
- Heat 2: placed 8th (9:05.56)
WNCS
school
Wanganui/Manawatu
wa
Kelsey Armstrong (stroke), Olivia Ellis, Jordan Kopittke, Emma Phelps, Danielle Pearson, Renee Oliver, Annabel Donald, Melissa Gillespie + Caroline Train (cox)
Coached by: Fiona Symes & Bob Evans
- Heat 3: placed 6th (7:44.08)
WNCS
school
Wanganui/Manawatu
wa
Coached by: Rachael Gallagher
WNCS
school
Wanganui/Manawatu
wa
Coached by: Rachael Gallagher
- Heat 2: placed 7th (8:47.89)
WNCS
school
Wanganui/Manawatu
wa
Anton Possegger (stroke), Guy Boon, Lockie Hobbs, Edward Phelps, Hugo Crosse, Fraser Craig, Hugh Dowding, James Fisk + Tyler Sandlant (cox)
Coached by: Barry Banks
WNCS
school
Wanganui/Manawatu
wa
Coached by: Fiona Symes & Bob Evans
WNCS
school
Wanganui/Manawatu
wa
Imogen Jex-Blake (stroke), Ruby Cave, Jessica Brougham, Brooke Osborne, Alice Cooke, Kiriana Houltham, Kiersten Bukholt, Flavia Coppell + Emilee Marr (cox)
Coached by: Rick Grobecker & Alistair Lee
- Heat 1: placed 5th (7:53.42)
WNCS
school
Wanganui/Manawatu
wa
Coached by: Barry Banks
WNCS
school
Wanganui/Manawatu
wa
Coached by: Mark Lewis
- Heat 1: placed 7th (8:09.17)
- Heat 5: placed 7th (8:50.10)
- Heat 4: placed 8th (9:33.18)
WNCS
school
Wanganui/Manawatu
wa
Kelsey Armstrong (stroke), Olivia Ellis, Jordan Kopittke, Emma Phelps, Danielle Pearson, Kate Taylor, Fiona Weleilakeba, Annabel Donald + Caroline Train (cox)
Coached by: Fiona Symes & Bob Evans
WNCS
school
Wanganui/Manawatu
wa
Digby Dowding (stroke), Michael White, Daniel Lee, Nathan Toma, Thomas O'Neill, Thomas Higgie, Louis Reed, Timothy Walton + Millie Holden (cox)
Coached by: Alun Brown